• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

G.MM
G.MM
واقعا چرا؟ =))))
این همه بدبختی و استرس خودمون داریم شیرین بازی یک نفر میتونه ارزش حرص خوردن داشته باشه؟
نه واقعا
ولی خب حرص میخوریم دیگه :))
Ali.SH
Ali.SH
اره بخشی از هویتمون شده ظاهرا
G.MM
G.MM
هعی :-<
برو درستو بخون منم برم زبان بخونم :-<
mohad_z
mohad_z
انقده پیام ذوق و تشکر داشتن که نظرات شما حقیقتا به چشم نمیاد ^__^
mohad_z
mohad_z
انقده پیام ذوق و تشکر داشتم که نظرات شما حقیقتا به چشم نمیاد ^__^
mohad_z
mohad_z
یه بار سعی کنید بی دلیل ادمای دور و ورتون مجازی یا حقیقی رو خوش‌حال کنید، حال خودتون بهتر میشه.
البته باز ادمایی هستن که فکر کنن خود شیرینیه یا فکر میکنن ادا در اوردنه ولی خب لابد خودشون همچین آدمایین
G.MM
G.MM
یکم از صد ها پیام ذوق و تشکرتو نشون بده ببینیم((((((:
اره میدونی ما هیچ وقت کسیو خوشحال نکردیم باید یک کلاس بیایم پیش شما بهمون یاد بدی =)))))
فرق ما با تو اینه که نمیایم از این راه های چیپ کسیو خوشحال کنیم و ارزش یک چیز دیگه رو پایین بیاریم
و اینکه نمیایم جار بزنیم :)))))
مرسی درس اخلاق میدی مهربون =))))
ادرس بده کلاس خصوصی برداریم باهات =)))))
Ali.SH
Ali.SH
حقیقتش اینه ک محدثه سیستم مدیریتی چیزی نیست ک بخوای باهاش کسیو خوشحال کنی با لوس و بی‌مزه کردن یک ابزار. وقتی مدیریت جایی و ابزاری رو در اختیار داری باید مطابق با تعریف ارائه شده برای اون ابزار با دیگران برخورد کنی.
mohad_z
mohad_z
@Ali.SH
تعریفی برای لایک ویژه نداریم
اولین لایک ویژه من برا پستی بود که گفته بودم من چی پس؟!
من چارچوب خاص خودمو دارم ولی به نظرم اشکال نداره یه شب یه حال یهویی بدی به ملت
Ali.SH
Ali.SH
اگر تعریف نداره پس فرقش با لایک خالی چیه؟:))) محدثه صرفا غیر منطقی توجیه میکنی همین.
هر چارچوبی که داری به درد مدیریت هیچ‌جایی نمیخوره به نظرم محدثه:-" برو ده تا پستشو لایک کن خب. لزومی نداره از چیزی که ابزاری برای تشویق تولید محتوا هست برای چرت ترین پستا استفاده کنی.
G.MM
G.MM
شما داری از مدیریتت سواستفاده میکنی صرفا بخاطر حس خوب خودت که دروغی بیش نیست ((:
میخوای حال بدی به بقیه از چیزی استفاده کن که در اخیتار همه باشه نه فقط مدیر ها
mohad_z
mohad_z
@G.MM سو استفاده ینی ب دوستان و... لایک ویژه بدی
@Ali.SH مشکلت اینجاست ک زیادی بزرگش کردی.
بالا