• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

Pan
Pan
جدا نمیدونم کی اینو تو مغز ملت کرده که ویکیپدیا به هیچ کدوم از حرفاش اعتمادی نیست! حتی مختص ایرانم نیست تو توییتر انگلیسی دیدم که بعضا یه عده میومدن توضیح بدن که چرا ویکیپدیا معتبره و میشه و منابعشو چک کرد:))
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
عه؟ من فکر میکردم جدی مال ملل غرق در دیکتاتوری جهله فقط ((: البته شایدم فقط داشته پیشاپیش توضیح میداده چون احتمال میداد شاید این سوال مطرح بشه.
  • لایک
امتیازات: Pan
Pan
Pan
نه چون در بعضی بحثا هم اثراتش مشاهده میشه:)) به نظرم مهم ترین دلیلش میتونه این باشه که یه عده میخوان ملت رو در مورد چیزهای بدیهی هم گیج کنن. البته لازم به ذکره که من بدترین قسمتای توییترو دنبال میکنم که الکی اعصاب خودمو خورد کنم:))
  • لایک
امتیازات: finn
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
این توئیتر هم داره جالب بنظر میادا! (((((= دستکم توش بحث و دغدغه هست و انگاری بهتر از اینستا ست (((:
  • لایک
Pan
Pan
من توییترو دوست دارم برای اینکه کلا همه چیش خیلی مکالمه طور تر از بقیه شبکه‌هاست. بحث توی کامنتاشم زیاده هرچند به خاطر همین خصوصیت مکالمه‌ایش به نظرم اصلا کلمه‌ی کامنت مناسبش نیست. ولی خب آمادگیشو باید داشته باشه احمقانه‌ترین استدلالا رو بخونی:))
  • لایک
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
هوم، بازم یجورایی وسوسه کنندست. البته موبایل من همین الانشم بزور سرپاست و نمیتونم برنامه جدیدی نصب کنم (((: و البته، فکر نکنم اونجائم به همون چیزی که میخوام و مورد انتظارمه دست پیدا کنم -__-
  • لایک
Pan
Pan
حالا اگر یه وقتی رفتی توش حتما بهم بگو که مضخرفترین ادما که اعصابتو خورد میکنن توش بهت معرفی کنم:)) البته لازم به ذکره من کلا اخبار و توییتر ایرانو دنبال نمیکنم و یه جورایی سرمو کردم تو برف:)) فقط اخبار غرب و بحثایی که هیچ تاثیری تو زندگیم نداره دنبال میکنم:))
  • لایک
بالا