• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

MSA
سلااام ثنا. خوبم اگه فامیل و آشناها بذارن ((: تو چطوری؟ خوبی؟ خوشی؟ ((:
shnava
shnava
والا من همزمان هم شرمگینم هم پررو! بنابراین با این که می دونم قرار بود اونروز وویس بفرستم و هی یادم رفت ولی کماکان دوست دارم راجع بهش صحبت کنیم چون خیلی می دونی و چیزای خوب میدونی ... و این که چطور فامیل و آشنا؟ چی شده؟ :))
MSA
هر وقت دلت خواست در مورد هر موضوعی دلت خواست کافیه پیام بدی. من تقریبن همیشه از صحبت کردن استقبال میکنم ((: هیچی بابا. زن عموم پیام داده میگه ایشالا مراسم سالگرد رو به خیر و خوشی برگزار میکنیم (((: بعد از داروهاش که فولیک اسید و ویتامین د و کلسیم و امگا 3 و دو سه تا مسکن (مثل سلکسیب) هستن عکس فرستاده میگه ببین به چه روزی افتادم (((: و اضافه میکنه میشه ببری به دکترای اونور نشون بدی ببینی عوارضشون چقدره اینا؟
shnava
shnava
عجب! :سوت واقعا در این جور مواقع حتی تمام ارکان همدردی و درک متقابل رو هم دوره کنی بازم نمیشه درست هضم کرد که حقیقتا واااات؟:D (((: خیلیییی هم عالی! حالا ببین انقدر وویس بفرستم و حرف بزنم که پشیمون بشی بگی پاشو برو ولم کن :قهقهه
MSA
ایشالا که به همین روز بیفتیم (((:
shnava
shnava
از همین مفهوم رو جور دیگه ای رسوندنت خوشم میاد! ایشالااا :)) مراقب سینا باش! فعلا :بای بای کردن
Ursula
Ursula
حقیتش من مدت زیادیه میخوام باهاتون راجب یک موضوعی صحبت کنم اما می ترسیدم موجب رنجش و ناراحتی تون بشه.
  • لایک
امتیازات: MSA
MSA
@Ursula صحبت کن دخترم. سخت باشه برام جواب نمیدم.
Ursula
Ursula
متاسفانه فعلاً جوجه دبیرستانی دغدغه داره حتما مزاحم میشم در یک وقت مناسبی:-" و اینکه چه قدر صریح آقا :-"
  • لایک
امتیازات: MSA
بالا