• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

شانا
شانا
اسلام یک چیز است و اسلام آخوندیسم چیز دیگریست که بعد از بوجود اومدن اخوند بوجود اومد..از هم تفکیک کنیم:))))
G.MM
G.MM
طبق گفته ی خودشون یک سری روایات با منبع موثق هست که گفتن سگ نجسه ((:
و خب من نمیفهمم چرا پس چیزی که نیستو انقدر بزرگش کردن؟
یعنی از قدیم از همون دوران پیامبر این مساله بوده احتمالا
شانا
شانا
پیشنهاد میکنم ببینی چه چیزهایی منبع موثقشون هست..فقه؟؟کدوم فقه؟؟لابد همون فقهی که ایت الله مکارم شیرازی با ۵۰۰ میلیارد پول فقط تو یکی از حساباش از سر شکم سیری نوشته..
فقه فقط و فقط ساخته ذهن آخوند ها هستش..
  • لایک
امتیازات: sadlove
شانا
شانا
حجاب اجباری خیلی مسئله بزرگی هست تو ایران..ایا از زمان پیامبر حجاب اجباری بوده؟؟
حواب بسیار واضح هست..خیر..
  • لایک
G.MM
G.MM
ببین حجاب اجباری بعد از روی کار اومدن ج.ا درست شد . حتی موقع انقلابم خمینی گفت اجباری تو پوشش زنا نیست ولی نجس بودن سگ یک چیزی خیلی قبل تر از ایناست ((:
  • لایک
شانا
شانا
از سایت مشرق نیوز و این ها هم نه:)))
  • لایک
شانا
شانا
طبق نظر اخوندیسم بهایی ها هم نجسن گلنوش جان..ایا واقعا خدا بنده خودشو نجس مینامه؟؟
  • لایک
شانا
شانا
الان دوستان زیادی هستن اینجا که میان هزار تا نظر میزارن که بله تو کافری و اینا..من این بحثو همینجا تمومش میکنم ..چون به نطرم اخوندی که یک انسانو نجس میدونه حرفش بدرد آشغالدونی میخوره و بس..
کاملا هم درکت میکنم که با اسلام مشکل داری گلنوش عزیزم :)))..این اسلامی که تو جمهوری اسلامی به خورد مردم میدن تنفر هم داره..
  • لایک
G.MM
G.MM
نمیدونم شاید حق با توعه و خود اسلام مشکلی نداره
من قبول دارم به دین گند زدن
ولی با خودم فک کردم دیدم حتما اون منبع اصلی هم یک ایراداتی داشته که اینجوری دارن خرابش میکنن
نمیدونم ((:
  • لایک
شانا
شانا
تو میتونی فک کنی ایراد داره و من فک کنم ایراد نداره..هردومونم کنار هم قشنگ زندگی کنیم:)))قشنگ نیست؟؟
قشنگ ترین اتفاق در زندگی انسان ها همینه..پذیرش تفاوت ها..بدون این که همو مجبور کنیم عقاید همو بپذیریم

امیدوارم اینطور برداشت نشه که خواستم بگم دین من کامله و تو اشتباه میکنی..صرفا خواستم توضیحی در حد توان بدم ‌....وگرنه که من طرفدار دموکراسی عقاید و پذیرش تفاوت هام:))))
  • لایک
G.MM
G.MM
مرسی از حرفای قشنگ شانا >>:D<<
دقیقا قشنگیش همینه که فکرامون فرق داره ولی هیچ مشکلی نداریم با هم:)
sadlove
sadlove
عامو این احادیثشون خ زیاد عوض کردن کلن در طول تاریخ حتی دوران خود امامها چ برسه دیگه طی 1400 سال اصن خودشون ی حدیث دارن ک دین اسلام زمانی ک امام زمان میاد اینقدر عوض شده ک انگار دین امام زمان ی دین جدیده ! :)) ینی خودشون خودشون نقض میکنن :D
G.MM
G.MM
میگم دیگه وقتی انقدر دارن تحریفش میکنن و خرابش کردن شاید واقعا خودشم یک ایرادی داره
نمیدونم ((:
  • لایک
sadlove
sadlove
حالا زیاد سخت نگیر خسته نکن خودتو :D :*
مردم چون عقیده دارن و ساده ان از این اعتقاد داشتنشون سو استفاده میکنن اینجوری . مثل قضیه حرام بودن تنباکو یا مثلن اینکه ی مدت میگفتن قند تو چایی بزنین نجسه :)) کلن دارن از پول جیب مردم نون میخورن تو ذکات و نذری و پول تو امامزاده ها وخمس و فلان و کلی چیز دیگه سو استفاده میکنن :D
G.MM
G.MM
اوهوم حق با توعه >:D<
حتی احساس میکنم نمیشه دیگه درستش کرد ((:
RREEZZAA
RREEZZAA
سوره انعام آيه ١٤٥
sadlove
sadlove
بالا