• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

پهلوی
http://www.sampadia.com/forum/posts/1524931/
این فقط یک چشمه می‌باشد :-"
تازه تو بانگ نصف بچه های سایت هم منادایی (((((:
دیگه سندش هم برات آوردم (((((:
Orelia
Orelia
:))) ای بابا :)) پرایوصی نمونده که :))
باز جای شُکرِش باقیه شماره شناسنامه‌مُ نزدم :-"
پهلوی
پلیس فتا حواسش به همه چیز هست خلاصه :-"
بپا چیا رو به اشتراک میذاری :-"
((((:
Pouria.K
Pouria.K
اولا که راس میگه، اسمت بر همگان عیان است !:-"
دوم اینکه دوستان خواهش میکنم تعارف نکنید، بخدا بانگ خودتونه، از اون بالا میوه بردارین پوس بکنین برا خودتون، از خودتون پذیرایی کنین، چایی هم گذاشتم دم بکشه، الان براتون میارم :-///:-""" والا بخدا، حداقل عوارضی بدین :-"
پهلوی
ای بابا آقا پوریا شما یه مدت نبودی عادت نداری، بیا ببین بنده خداهایی که زیر بانگ من نظر میذارن پنجاه تا پنجاه تا براشون نوتیف میره ((((:
اینجا فقط آنیتا داره شلوغ می‌کنه تقصیر من نبود ((((:
ببخشید، از این لحظه اسائه ادب نخواهم کرد :-"
Pouria.K
Pouria.K
آره واقعا، پیر شدیم دیگه :-" هر چند من هم سن آنیتا که بودم، یه سال کوچیکتر، با بچه ها هماهنگ میکردیم میرفتیم بانگ طرف رو میترکوندیم بنده خدا میرفت از سایت اصن ولی خب دلیل نمیشه کسی تو بانگ من شلوغ کاری کنه :-""" شما که عزیز دلی، من اون شَر و شیطونو میگم :-"
و اینکه نه آقا بحرفین، شوخی میکنم : )) اصن اولین بار همین دختره اینجا چیزی نوشت ، من فهمیدم قضیه چیه :-"
Orelia
Orelia
@Pouria.K اولا که شما کجایی ببینی اسمم عیان‌ه یا نهان -__- [:-به فعالیتِ زیرپوستیِ آن مرحوم(!) اشاره می‌کند]
دوما اینکه از خدات باشه بانگ‌تُ صفا دادیم :-" جایِ تشکرته؟ -__- می‌بینی @پهلوی؟ :-آه
Pouria.K
Pouria.K
هاع ؟ کدوم مرحوم ؟:-" بعد اینکه خب راس میگه دیگه، اسمتو گفته بودی :-"""
دوم اینکه داری اعتبار خودت رو بالا میبری با پیام دادن در بانگ مقدس من ! :-""" حالا اشکال نداره، ادامه بده :-""
  • لایک
امتیازات: Orelia
پهلوی
والا من اولین بار از صبر آقا پوریا شاخم دراومد که چطور آنیتا زیر همه ی بانگاشو صفا داده و ایشونم همکاری کرده، هم پسندیده هم جواب داده :)))))
الان تعجب کردم :)))))
ولی خب، ادامه‌ش بستگی به آنیتا داره که چقدر بخواد شلوغ کنه و اینکه آقا گربه‌هه بیاد بخورتش یا نه :-"
Pouria.K
Pouria.K
دیگه آنیتا جای دخترمه، چه میشه کرد، نمیتونم توی ذوقش بزنم که :-""" حالا منم میگم پیر شدم و اینا ولی خداوکیلی 22 سالمه هنوز :-< : )))
نه دختر خوووبیه، یکم لج باز و اینا هست ولی خوووبه، زیاد شلوغ نمیکنه :-""
Orelia
Orelia
@Pouria.K دختره؟؟ :-مه
پهلوی شاید جای پسرت باشه، ولی من نه :-"
Orelia
Orelia
@پهلوی ما همسنِ تو که بودیم، حرمتِ بزرگترـا رو نگه می‌داشتیم :-< هعی. چه زمونه‌یی شده... :-آه
پهلوی
پهلوی تا چند ماه دیگه ۱۶ سالشه :/
Orelia
Orelia
خُــب؟
پهلوی
@Orelia خب تو که اوایل عضویت من باهام آشنایی نداشتی ولی میتونی از برخی افرادی که همون اوایل اومدن باهام حرف بزنن بپرسی چقدر رعایت احترام می‌کردم و ۱۲۰٪ شون میگفتن راحت باش بابا :/
شرایط اینجا منو خیلی عوض کرده :)))))
پهلوی
خب مگه آقا پوریا چند سالشه که من جای پسرش باشم؟
Pouria.K
Pouria.K
جففتون جای بچه هامین، دعوا نکنین، مساوی بهتون ارث میرسه عزیزانم:-"""
کتابای کنکورم باشه برا ابوالفضل، کتابای دانشگاهم باشه برای آنیتا هر چند به دردش نمیخوره :-"""
یکم یاد بگیر آنیتا جان :-""" یکم سنگین رنگین بودن رو یاد بگیر :-"""
Orelia
Orelia
گــاد! کیل مـی!
کیل دِم!
کیل آص عال! :|
پهلوی
فعل اسنادی "جنتلمن بودن" همینجا صرف شد :-"
آنیتا خانوم یه ذره الگو بردار (((((:
Pouria.K
Pouria.K
شما فقط 2 تا نظر بالا رو مقایسه کن ! یکیش ابوالفضل، یکی آنیتا ! همینجا اصن کل قضیه مشخص میشه ! آنیتا بزرگ شو عزیز من، به بزرگتر و کوچیکترت احترام بذار یکم :-"""
بعدم چتونه شما 2 تا گرگ ؟؟؟ 1 لحظه من نوشتم، زدم صفحه ریفرش بشه، نه تنها لایک شده بود توسط جفتتون، بلکه پست هم گذاشته شده بود :-|
بالا