• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
  ثبت نام عضویت

دریافت محتوا توسط pouneh

 1. مسابقه ی عکاسی (شماره ی 4)

  پاسخ : مسابقه ی عکاسی (شماره ی 4) 19 -20 -21 -13 -11
 2. آرشیو سوالات از گذشته تا کنون

  پاسخ : آرشیو سوالات از گذشته تا کنون تا اونجا که من فهمیدم در ست نیست.چون x همیشه زیاد نمیشه.مثلا اگه یکی از c به b بره شاید تعداد زوج های دوستی که به b اضافه میشه کمتر از تعداد زوج هایی باشه که از c کم میشه.در ضمن اگه یکی هم تو s,b تا دوست داشته باشه هم تو t , c تا چی کار می کنبد؟
 3. مسابقه ی عکاسی (شماره ی 3)

  پاسخ : مسابقه ی عکاسی (شماره ی 3) 22-4-35-21-30
 4. بحث پیرامون داداییسم

  پاسخ : داداییسم به نظر من همه به دنیا اومدن که خودشونو نشون بدن در ضمن این که همه چی بی معنی بود خیلی جالب بود چون همه چیز که نباید با معنی باشه!!!
 5. ديوفانت

  پاسخ : ديوفانت جواب این سوالو میشه بدیم یا چون خیلی آسونه لازم نیست؟ کر کنم دیوفانتی 84 سالشه 4 سال دیر تر از پسرش مرده.
 6. معماو مسایل لذت بخش برای شما

  پاسخ : معماو مسایل لذت بخش برای شما n نقطه روی محیط دایره ای قرار دارند.همه ی دو به دو ی این نقطه ها را به هم وصل می کنیم .سطح درونی دایره حداکثر به چند ناحیه تقسیم می شود؟ لطفا اگه کسی جواب اینو می دونه بگه.
 7. آرشیو سوالات از گذشته تا کنون

  پاسخ : آرشیو سوالات از گذشته تا کنون در یک فروشگاه شکلات های 1 تا k گرمی به فروش می رسد.یک معلم می خواهد برای هر n دانش آموزش یک شکلات بخرد.به چند روش می تواند این کار را انجام دهد به شرطی که مجموع وزن شکلات ها عددی فرد شود.
 8. آرشیو سوالات از گذشته تا کنون

  پاسخ : آرشیو سوالات از گذشته تا کنون -ژوزفیوس:100 نفر به ترتیب دور یک دایره ایستاده اند.از اولین نفر شروع می کنیم و یکی در میان آدم ها را می کشیم (مثلا از روی نفر اول می گذریم و نفر دوم را می کشیم.) شماره ی آخرین نفری که زنده می ماند چند است؟ خوب من هفته ی دیگه جوابشو می ذارم.تا اون موقع فکر...
 9. کف قبولی مرحله دوم المپیاد ریاضی [1388]

  پاسخ : المپیاد ریاضی اولا که اون یه اشتباه کوچیک بود در ضمن من نگفتم سوال هندسه آسون بود گفتم بر خلاف همیشه فقط 1 سوال هندسه بود.
 10. طلاهای المپیاد ریاضی [1387]

  پاسخ : طلاهای ریاضی 87 من زیاد با این موافق نیستم خوب همونقدری که پسرها ریسک می کنن دخترام ریسک می کنن ولی زود ناامید می شن و هی از این شاخه به اون شاخه می پرن!!هر روزم تصمیم می گیرن یه المپیاد بخونن!!
 11. کف قبولی مرحله دوم المپیاد ریاضی [1388]

  به نظرتون امسال کف المپیاد ریاضی چنده؟ سوالام که خیلی بد بودن. فقط یک سوال هندسه داشت(البته این خوب بود!) یک سوالشم که همه قبل از امتحان حلش کرده بودن! *لطفا از ایجاد تاپیک در انجمن نامناسب خود داری کنید. به انجمن مناسب منتقل شد .
 12. آرشیو سوالات از گذشته تا کنون

  پاسخ : آرشیو سوالات از گذشته تا کنون 8 ضلعی منتظم ABCDEFGH را در نظر بگیرید.در لحظه ی اول مگسی در نقطه ی A ایستاده است و او در هر حرکت می تواند به سر دیگر ضلعی از 8 ضلعی که اکنون روی آن ایستاده بپرد.وقتی که مگس به نقطه ی E برسد متوقف می شود.رابطه ی بازگشتی برای A n بیابید. A n=تعداد روش های...
 13. آرشیو سوالات از گذشته تا کنون

  پاسخ : آرشیو سوالات از گذشته تا کنون به نظر من هم خیلی فکر خوبیه ! یک شبکه ی ۱۰ * ۱۰ داریم . می تونیم هر نقطه رو آبی یا قرمز کنیم به شرطی که هر نقطه ی آبی هم سمت چپ و هم پایینش حتما آبی باشه . به چند روش می تونیم این کار رو انجام بدیم؟
بالا