• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران (سری نهم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
@Anaana رخ زیباش رو که دیدم ... خیلی دختر مهربون و خوش اخلاقیه ولی شاید اولش کسی متوجه نشه ،... یکم دیر با یه نفر صمیمی میشه ولی صمیمی شه خیلی با مرام میشه در کل عاشقشم :RedHeart خیلی کیوته / @SARA.MA اینم عشق منه ... این گل دختر خیلی با مرامه یعنی یا از یه نفر خوشش نمیاد یا اگه خوشش بیاد تا تهش باهات همراهی میکنه ، درونگرا عه فک کنم ، و واقعاوقتی رو یه سلبریتی کراش باشه یا هوادارش باشه واقعا تا تهش هوادارا

SARA.MA

♧♢♡♤
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Al
سال فارغ التحصیلی
1441
@Anaana :
ب نظر من دل مهربونی داره:)
دوست داره ب همه کمک کنه:)(وی در این راه لقب سر پیاز را میگیرد:)))
و فکر کنم از اوناییه که اگه با یکی رفیق شه تا تهش باهاشه:)
اممم دیگه اینکه...
وی بسیار زیباست:)(البته من خودتو ندیدم پروفتو میگم:)))
و درس خون:))(وی این لقب را ب همه میدهد:)))
شاید خیلی با هم صحبت نکرده باشیم اما دوست دارم♡

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
خب
@SARA.MA خب سر یه سری مسائل پیازی با هم آشنا شدیم خب عرضم ب خدمتش ک بسی دختر مهربون و فهمیده ایه اصن حیف تو .خب حس میکنم رویه یه نفر از سایت کراش داری ‌ک از گفتنش معذورم حتی شما دوست عزیز :)) :)) :))
بعد دیگه ندیدمت ولی فک کنم خیلی ساکت باشی و اینکه بازم میگم فهمیده ای و اینکه جهت شناخت بیشتر به پ.خ مراجعه کن چرا پ.خ ات بستس اخه خاهر:)):)):)):D
@Sobhan81 خب داداش عزیز من با اینکه داداشمی روت شناخت ندارم تقصیره خودته دیگه کم حرفی
بعد @breeze تورم ک اصی شناخت ندارم
دیگه همین دیگه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1920
مدال المپیاد
نقره
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
راهنما:
آبی: درست
آبی کمرنگ: تا حدی درست
زرد: شاید
این قرمز: تا حدی غلط
این‌ یکی قرمز: غلط
خاکستری: نمی‌دونم
@Sara.kh
سارا کا اچ :‌))) در نگاه اول، از اون دست شخصیت‌های درونگرای مرموز و شاید حتی مغروری به نظر می‌رسه که آدم فکر می‌کنه ارتباط گرفتن باهاشون سخته، و همینطور از عکس‌هاش، به طرف القا میشه که حوصله‌ی هیچ چیز و هیچ‌کسی رو هم نداره. :/
اما خب، نه اینطوری نیست. با وجود اینکه فکر می‌کنم درون‌گراست اما درون‌گراییش مانع از فعالیتش تو گروه‌های مجازی یا به طور کلی باعث انزوا و این حرفا نمی‌شه. در عمل، اعتمادبه‌نفس خوبی داره، رفتار دوستانه و صمیمانه‌ای داره و زیاد خشک و جدی نیست. در روابط شوخ‌طبع اما محتاطه. برای منطق بیشتر از احساس ارزش قائله. روی رعایت قواعد نگارشی و املایی حساسه و براشون ارزش زیادی قائله. از اینجا میشه این‌طور برداشت کرد که کلا شخصیت قانون‌مدار و کمال‌گراییه و دوست داره همه چیز همون‌طور باشه که باید و هیچ انعطاف یا تخطی از قواعد رو تحت عنوان «حالا مگه چی میشه یا چه اهمیتی داره» نمی‌پذیره، منظمه و احتمالا مدیر خوبی باشه. می‌دونه می‌خواد چیکار کنه و به طور کلی، به حیطه‌هایی که می‌خواد یا لازمه، اشراف کامل داره و موفقه. ترجیح میده کسی‌ رو نرنجونه و مردم‌داره، به احساسات دیگران احترام می‌ذاره و باید دوست خوبی باشه، آدم‌هارو گلچین می‌کنه. زندگی زیاد براش شیرین نیست، اما راهشو پیدا کرده و می‌دونه سعادتشو کجا جست‌وجو کنه و پشتش به هدفش گرمه. با آرزوی موفقیت در قدم آخر المپیاد..! (:

@Sara.kh
اونقدری که فک میکردم پوسته سختی نداری
دختر قوی‌ای هستی احتمالا خیلی توانایی خویشتن داری بالایی داری خودساخته مستقل ..احتمالا زود رنجی اما به روی خودت نمیاری ...گاهی هم زود قضاوت میکنی
ظاهر هم که دیدمت دیگه :-"

@Sara.kh رویاهای بزرگی تو سرشه و تلاش هم میکنه براش اما گاهی ناامید میشه و اعتماد به نفسشو از دست میده گاهی هم شاید نتونه منطق و احساسشو از هم جدا کنه اینو از روی بحثا توی تاپیک اعتقادی و اینا میگم همیشه ازش تو ذهنم به عنوان دماغ خوشگل (خوش فرم )یاد میکنم چون اولین عکسی که دیدم ازش یه جایی محو بود که صورتشم خیلی مشخص نبود و اون موقع به نظرم دماغش خیلی زیبا بود :)بعد اون اوایل که تو سایت ح ب هاشو میخوندم همش فک میکردم که یه دیواری داره دور خودش که خیلی سخت و محکمه و اصن نمیشه واردش شد و دوست شد باهاش اما بعدش فهمیدم اگه با یکی حال کنه اصن رفتارش فرق داره
و اینکه فک میکنم درونگراست
@Sara.kh
انسانی کوشا، مستقل، قوی...
و البته مصمم و با اراده که یاد گرفته رو پای خودش وایسه .
درون گرا و شاید خجالتی [یخش باید آب شه :))] و البته در ظاهر منطقی ( شاید بشه گفت یه لایه احساس پشت منطقش نهفته ست ).
با کار های گروهی راحت کنار میاد ولی تنهایی رو بیشتر دوست داره و بلده ! از لحاظ سلیقه هم ،یحتمل سادگی رو ترجیح میده... (((=
+ بستگی داره
@Sara.kh
اکثرا به درون‌گرایی اشاره کردن و به نظر منم درون‌گرایی. البته فکر می‌کنم یه بخشی از رفتارهات که میشه ازشون نمودِ درون‌گرایی گرفت به خاطر به عقیده‌ی ثابتی نرسیدنته نه به خاطر تیپ شخصیتیت.
موفق! پرتلاش ولی گاهی بی‌اعتماد به نفس. شاید هم بی‌اعتماد به نفسی نیست و کلا بشر رو موجودی حقیر و پست می‌دونی و گاهی این عقیده، نگرشت به خودت رو هم به عنوان یه بشر تحت تاثیر قرار میده.
اوایل به نظرم آدمی بودی که احتمالا آدم‌های جدید رو پس می‌زنه ولی الان کمتر همچین حسی نسبت بهت دارم.
آتئیست بودنت هم که نیازی به گفتن نداره!‌
اولین مواجهه‌م باهات تاپیکی بود که در مورد مرگ و زندگی و چرایی زندگی زده بودی(اسمش دقیق یادم نیست) و فکر کنم هنوز پیش‌نویس چیزی که نوشته بودم اونجا ذخیره باشه!‌ ذهن من هم تاحدودی درگیر همچین موضوعی بود اون‌ موقع و حس مشترکی داشتم باهات.
@Sara.kh
تصور میکم که رنگ پوستت سفید باشه و قدت متوسط
و اینکه اجتماعی نباشی
شجاعی
و اراده دنبال کردن چیزی که می خوای رو داری
به میزان خاصی منفی نگری شاید یکم ناامید
ولی جز افراد قدرت مندی و از اونایی که به هرچی می خوای میتونی برسی
و خوب
سارا نمیدونم چرا تصور میکنم infp باشی (آزمون mbti) اگه ندادی بده آزمونو اگه دادی ام که....در هر حال بیا تایپ mbti تو بهم بگو
+ INTJ

ممنون از همه :-‌"

fati.h

پوچ؛
نام مرکز سمپاد
frz2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
@SARA.MA
آدم مهربون و خوش اخلاقی هستی. برای رسیدن به اهدافت تلاش می کنی و نا امید نمیشی . خوش برخورد و اجتماعی هستی و توی روابط با اطرافیانت خشک و جدی نیستی . میشه گفت آدم خوش خنده و شوخ طبعی هستی. دوستان زیادی داری . به احتمال زیاد درونگرایی . آدم منطقی هستی و احساس میکنم اعتماد به نفس بالایی داری. درس خون هم هستی. دوست خوبی هم هستی:)

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
@Anaana
خیلی تصوری ندارم ولی حس میکنم :
از خودت راضی نیستی ( ظاهری و درسی )
راجع به خستگی : منتظر میمونی تا بالاخره خستگی از بدنت بره یعنی فکر کنم کار خاصی انجام نمیدی در راستاش
ولی اخلاقی : احتمالا مهربونی و لطف زیادی داری به دوستات و آدم ساده ای هستی و خیلی پیچیدگی اخلاقی و اینا نداری
اها ظاهری هم فکر کنم قدت بلنده و لاغری . صداتو نشنیدم ولی فکر کنم خیلی دلنشین باشه

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
با اینکه شما نامردا واسه من رو شرکت نکردین :|

@SARA.MA
تو که هیچی احساس میکنم از دست رفتی :))
یه دختر پر شر و شور با ذوق و احساسات
از اونا که دیگه ول کن ادم نیست مهربون و تا حدودی حساس
@Anaana
حس خوبی اول بهش نداشتم چون از یه حرفش خیلی ناراحت شدم :))
ولی آدم بدی نمیزنه
عکس با اسنپ چت میزاره یعنی حساسه
به خودش اهمیت میده و به چیزی که دوست داره احترام قائله
ولی به علایق دیگران نه زیاد :))
@Sobhan81
فعال در همه جا
(در پستهای قدیمی کنکاش می نماید) به گذشته زیاد فکر میکنه (فکر کنم)
بی اعصاب
حساس روی قول و زمان
خوش قول نیست ولی :-"

ABOLFAZL_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
خب خب :D

@SARA.MA
یه دختر خیلی مهربون.
تاثیر گذار ( برو روانپزشکی بخون :D)
فک کنم یکم کم حرف و خجالتی باشی.
خوش عاطفه
انرژی مثبت ( همیشه‌ی خدا شاد بودی )
استعدادی باهوشی ولی درسی زیاد نه :D
ظاهری زیاد نمیتونم نظری بدم ولی فک کنم لاغر باشی:D

【Epiphany】

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
2121
@SARA.MA
به به !
یه دختره خیلی باحال .. با جنبه ... تا حد زیادی شیطون ... فک میکنم از لحاظ جثه ریزه میزه هستی و از اونایی که آدم دلش میخواد بغلشون کنه ! حداقل من که اینجوری تصورت میکنم !مهربونم که هستی ... احساساتتم شاید زیاد باشه ولی فک نکنم دلت بخواد لو بره احساساتت ! یعنی شاید دوس ندانی بروز بدی احساساتتو! و این جذابت میکنه !
دیگه اینکه ... با همه مچ میشی سریع ، و اجتماعی هستی خیلی زیاد ... از اونایی هستی که کلاسارو میبرن رو هوا و وقتی معلم نباشه همیشه اسپیکر و فلش آهنگ تو کیفشون آمادس ! و کلا ادم پایه ای هستی !:))
امممم ... شادمهرم که دیگه نگم ...مشخصه کاملا :)
اره دیگه همینا ... موفق باشی همیشه x:
@Anaana
یااااا خدااا !
دختر شیطون در حد وحشتناااااک ! از اونایی که نقشه قتل دبیرا رو میکشن !
خوشگل ❤
رو کراش زدناش فکر کنم حساس باشه برعکس من که رو چاک دیوارم کراش زده بودم ! :))
ایسگاه کردناش خوبه ! من هنوز نمیدونم کجا منو ایسگاه کرده! نمیدونم واقعا کجا ؟! از این رو بهش شک دارم همیشه =))
رشتشم ریاضیه و استدلالاش خوبه به نظرم!
کلا دختر بامزه و رکیه !
موفق باشه همیشه x:
@Sobhan81
یه بار یه سوال در مورد پادکست پرسیدم ازش گفت نمیدونم ! همین !
شناختی ندارم ازش ولی فک کنم از لحاظ فکری تو دنیا تمرکزش بیشتر رو قشنگیاس ! تا بدیای دنیا و آدما!
ایشونم موفق باشن همیشه

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
چه هفته‌ای *__*
@SARA.MA
با توجه از اون چت های ساعت ۲ نصفه شبیمون توی تل (:))):
خیلی باجنبه. دختر بانمکی هستی و معمولا خیلی شیرین کاری می‌کنی و معلم ها رو اذیت میکنی اما بازم دوستت دارن .—.
سریع با همه کنار میای و حتی اگه از طرف خوشت نیاد باز هم نسبت بهش بدبین نمیشی :‌)
از این دوستایی هم هستی که بیشتر اکیپی میگردن تا دوتایی. برونگرا به نظر میای.
از اون بچه خفنا که درنگاه اول مظلوم میزنن ولی در واقعیت شرّن و منتظرن وقتش برسه تا روح شیطانیشون رو به نمایش بذارن:))
با توجه به صحبت اون شبمون توی چت :"‌‌ :
خیلی خیلی مهربون و خوش بینی! به نظر میاد از این تایپ دخترا باشی که شوخ و شرورن ولی یه side احساساتی و مهربون هم دارن که معمولا زیاد نشونش نمیدن، برای همینم در نگاه اول به نظر میاد که اصلا به چیزی اهمیت نمیدی و فقط به فکر پرنک ها و شوخی و گشتن و اینایی درصورتی که اینطور نیست. قدرت فوق العاده‌ای توی خوب کردن دیگران داری.
همین دیگه.. کاش گند نزده باشم:)):RedHeart

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
@SARA.MA
خب حس میکنم :
دختر پرانرژی و شادی هستی و اینکه خیلی از مسائل عادیی که برای رنج سنیتون پراهمیته ، دغدغه ات نیست
با خانواده روابط خوبی داری ( فقط پدر و مادر منظورم نیست . فامیل و اینا )
میتونی راحت تر از بقیه خودتو با شرایط وفق بدی
خیلی اهل کتاب و فیلم نیستی
احتمالا قانع کردنت هم کار سختی نباشه تو بحث ها :-?
ولی در کل از خودت راضیی
اها ظاهری هم فکر کنم یه دختر ریز جثه و سبزه ای ((=
زودعصبی میشی و کنترل خشم برات سخته
به نفس لوامه هم زیادی پر و بال میدی
دیر با بقیه بُر میخوری و با افراد کمی صمیمی میشی (ولی با این حال با آدما بدرفتاری نمیکنی ) ؛ به همین دلیل اگه یکی بخواد بشناستت مدت زمان زیادی رو باید صرف کنه
از اینایی هستی که میشه بهشون اعتماد کرد ( بر اثر شناخت منظورم نیست . صرفا حس اولیه )
با فامیل و اینا هم رابطه خوبی نداری
خیلی هم با جنبه و شوخ نیستی
ظاهری هم که دیدم و " رخ مستش به خدا دلا رو داغون میکنه " و این حرفا بنظرم:-"

آخرین ویرایش:

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
خواستم ادیت بزنم ولی گفتم تاپیک رو هم بالابیارم:-"
@Sobhan81 :
درسته خیلی پوکری ولی دلیل نمیشه احساسی نباشی =) هستی و کمتر راجع به احساساتت حرف میزنی
شاید بخاطر همین منطقی به نظر میرسی
با آدمای جدید بدرفتار نمیکنی
زودرنجی ؛ نمیدونم بعدش میبخشی یا فراموش میکنی یا اهمیت نمیدی ( ولی فکر کنم اکثر مواقع اهمیت نمیدی به اون مورد دیگه ؛ یعنی یادت هست ولی به روی فرد نمیاری . البته حدس میزنم اگه بخوای به روش بیاری خیلی کامل اینکارو میکنی ((= )
تو کار هایی که باید صبر و حوصله گذاشت ( مثلا درس یا گوش دادن به مطالب مفید و مقاله و اینا ) خوب عمل میکنی
ولی درمواردی که به اندازه بالایی "ملزوم " نیست بنظرت ، زیادی تنبلی ( چیز دیگه ای بخون:-" ) مثلا در حرف زدن که بعضی وقتا واقعا باید حرف بزنی ولی تنبلیت میشه و حوصله نداری
و اگه اعصاب داشته باشی خیلی گوش شنوا داری
آدم پیگیر و به فکری هستی ( یعنی اهمیت میدی مثلا پیگر حال و احوال و درس و فلان مشکل و همه چی خلاصه ) ( اینو فضولی نخون -_- خیلی ارزشمنده )
تو برخورد اول آدم حس راحتی نمیکنه باهات ( یعنی قبلا که اینجوری بود هنوزم همینه فکر کنم )
و دیر یخت باز میشه ( به نسبت یه سری دوستانی که داشتم و دیدم البته دیگه )
تقریبا تفکرات ( همچنین عقاید ) ثابتی داری و کمتر تغییرات دارن
اگه طرف از چیز الکیی زیاد ناراحت باشه و غر الکی بزنه ، منطقی که در اون لحظه حداقل طرف تو وجودش حس نمیکنه رو با حرفات بهش یادآور میشی ( یعنی منطقی سعی در از بین بردن ناراحتی ها داری )
اها یکمم کرم داری :)) خدا نکنه کسی بگه مثلا جمع حرف نزن یا به فلان اسم صدام نزن ؛ قشنگ دهن طرفو سرویس میکنی ((=
تو واقعیت هم احتمالا یه گوشه میشینی دستتو میزنی زیر چونه ت و به حرفا گوش میدی و اگه لازم باشه خیلی کوتاه جواب میدی و یه سری تکون میدی :))
حتی حس میکنم خیلی مواقع فقط یه سری صوت به گوشِت میرسه که تو مغزت تحلیل نمیشه و اصلا فقط جسمی اونجا حضور داری و به خاطرات فکر میکنی یا هفته ( یا روز . یه بازه زمانی در گذشته خلاصه ) رو مرور میکنی
فکر کنم خیلی هم رابطه خوبی با فامیل نداری و تنهایی رو ترجیح میدی ( این ترجیح دادن تنهایی ، کلی تر از فامیل ه )
اها راستی حس میکنم از این بچه هایی هستی تو فامیل که کمتر عزیزدردونه ان :)) ولی احتمالا یکی هست که جور همه رو کشیده و کلی عزیزت داره و لوست میکنه :))
الان دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه:-" اگه رسید اضافه میکنم بعدا
اها ظاهری تا قبل از اینکه عکس پروفایلت رو ببینم طبق پیشفرضی که نسب به اکثر پسرا دارم : لاغر ، قد بلند و عینکی با پوستی که نه تیره اس و نه روشن و پر از جوش :))
صدا هم که گفتم فکر میکردم خیلی صدای مردونه تری داشته باشی

SARA.MA

♧♢♡♤
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Al
سال فارغ التحصیلی
1441
اهم اهم:)
سلام ب همگی:)
راهنما:
اگه قرمز کردم بدونین درسته تصوراتتون:)
جوابای خودمم آبیه:)
@SARA.MA
اینم عشق منه ... تو ام عشق منی:)
این گل دختر خیلی با مرامه یعنی یا از یه نفر خوشش نمیاد یا اگه خوشش بیاد تا تهش باهات همراهی میکنه ،
درونگرا عه فک کنم ،
اره فکر کنم:)
و واقعاوقتی رو یه سلبریتی کراش باشه یا هوادارش باشه واقعا تا تهش هواداره.اره اره عاشقشونم:)تا تهش هستم:)
مرسی از تصورت قشنگم:) @armaghannn

@SARA.MA
خب سر یه سری مسائل پیازی با هم آشنا شدیم خب عرضم ب خدمتش ک بسی دختر مهربون و فهمیده ایه اصن حیف تو .چرا حیف؟=))
خب حس میکنم رویه یه نفر از سایت کراش داری ‌ک از گفتنش معذورم حتی شما دوست عزیز :)) :)) :))نخیرم=))حل شد دیگ:)
بعد دیگه ندیدمت ولی فک کنم خیلی ساکت باشی .نه اصلا:)شلوغم شدیددد:)
و اینکه بازم میگم فهمیده ای لطف داری عزیزم:)
و اینکه جهت شناخت بیشتر به پ.خ مراجعه کن چرا پ.خ ات بستس اخه خاهر:)):)):)):Dمراجعه شد و پ.خ باز بود:)
مرسی از تصورت قشنگم:) @Anaana

@SARA.MA
به نظرم از رنگ های تیره به خصوص مشکی خوشت میاد .همه ی رنگا رو دوست دارم:)روشن بیشتر:)ولی عاشق مشکیم:) ،
غذاهای مورد علاقه ات احتمالا قیمه و فسنجون هستن،همه ی غذا هارو دوست دارم فسنجون بیشتر:)
شغلی که برای اینده آت در نظر گرفتی داروسازی هست احتمالا ،هنوز بین تجربی و انسانی انتخاب نکردم:)ولی دارو و دندونو رو خیلی دوست دارم:)
آدم سرسختی هستی و تلاش میکنی،بله:)
احتمال زیاد عینکی باشی ،چشمام ضعیف نیست:)برای مدله:)عاشق عینکم:)
ادم شلوغ و پر سر و صدایی هستی اما گاهی اوقات کز میکنی یه گوشه،دقیقا:)
انسانی اجتماعی که دوستان و طرفداران بسیار زیادی داره ،بله خوشبختانه:)آدم شوخ طبعی هستی و اکثرا از شوخی هات لذت میبرن.اره کاملا درسته:)
با هرکسی خیلی گرم نمیگیری ،از اعتماد مردم سو استفاده نمی کنی،ایشالا:)منفعت جمع رو به منفعت خودت ترجیح میدی.بستگی داره جمع کی باشه:)
آدم مودب سعی میکنم باشم:) و مهربونی هستی.لطف داری:)
مرسی از تصورت قشنگم :) @امیرحسین ش

@SARA.MA
آدم مهربون و خوش اخلاقی هستی.لطف داری عزیزم:)خوبی از خودته:)
برای رسیدن به اهدافت تلاش می کنی و نا امید نمیشی . اوهوم:)
خوش برخورد و اجتماعی هستی و توی روابط با اطرافیانت خشک و جدی نیستی . میشه گفت آدم خوش خنده و شوخ طبعی هستی. دوستان زیادی داری .اره خوشبختانه:)
به احتمال زیاد درونگرایی . فکر کنم درسته:)
آدم منطقی هستی و احساس میکنم اعتماد به نفس بالایی داری. درس خون هم هستی. یس:)
دوست خوبی هم هستی:)فداتشم:)
مرسی از تصورت قشنگم:) @fati.h

با اینکه شما نامردا واسه من رو شرکت نکردین.ایشالا دفه بعد:)
@SARA.MA
تو که هیچی احساس میکنم از دست رفتی :)) نه به خداااااا=))
یه دختر پر شر و شور با ذوق و احساسات.اوهوم:)سعی میکنم احساسی نباشم:)
از اونا که دیگه ول کن ادم نیست.اویزونم ینی؟نه=)) مهربون و تا حدودی حساس.بله:)
مرسی از تصورت قشنگم:) @Ss_Zahra

خب خب :D خب:)
@SARA.MA
یه دختر خیلی مهربون.لطف داری:)
تاثیر گذار ( برو روانپزشکی بخون :D)ببینیم چی میشه:)
فک کنم یکم کم حرف بستگی داره با کی حرف بزنم:) و خجالتی باشی.نه خیلی پر رو ام بابا:)
خوش عاطفه.ایشالا:)
انرژی مثبت ( همیشه‌ی خدا شاد بودی ).اره خوشبختانه:)
استعدادی باهوشی.اوهوم:) ولی درسی زیاد نه :D.نه درسمم خوبه:)
ظاهری زیاد نمیتونم نظری بدم ولی فک کنم لاغر باشی:Dیس:)
مرسی از تصورت قشنگم:) @ABOLFAZL_R

@SARA.MA
به به !
یه دختره خیلی باحال .. با جنبه ... تا حد زیادی شیطون ... لطف داری:)
فک میکنم از لحاظ جثه ریزه میزه هستی.اره تقریبا:)
و از اونایی که آدم دلش میخواد بغلشون کنه !اره فداتشم:)منم اینجوریم:)حداقل من که اینجوری تصورت میکنم !مهربونم که هستی ... احساساتتم شاید زیاد باشه ولی فک نکنم دلت بخواد لو بره احساساتت ! یعنی شاید دوس ندانی بروز بدی احساساتتو!دقیقا:) و این جذابت میکنه !لطف داری:)
دیگه اینکه ... با همه مچ میشی سریع ،با بیشتریا:) و اجتماعی هستی خیلی زیاد ... اوهومممم:)
از اونایی هستی که کلاسارو میبرن رو هوا و وقتی معلم نباشه همیشه اسپیکر و فلش آهنگ تو کیفشون آمادس ! و کلا ادم پایه ای هستی !:)) اخ اخ دقیقاااااا:)
امممم ... شادمهرم که دیگه نگم ...مشخصه کاملا :) عاشقشمممم:)
اره دیگه همینا ... موفق باشی همیشه x: ممنون همچنین:)
مرسی از تصورت قشنگم:) @پریا :)

@SARA.MA
با توجه از اون چت های ساعت ۲ نصفه شبیمون توی تل (:))):اخ دلم میخاد تکرار شه اون روزا:)
خیلی باجنبه. دختر بانمکی هستی و معمولا خیلی شیرین کاری می‌کنی و معلم ها رو اذیت میکنی اما بازم دوستت دارن .—.دقیقااااا=))
سریع با همه کنار میای و حتی اگه از طرف خوشت نیاد باز هم نسبت بهش بدبین نمیشی :‌)اره خوشبختانه:)
از این دوستایی هم هستی که بیشتر اکیپی میگردن تا دوتایی. اره عاشق اکیپم:)
برونگرا به نظر میای.فکر کنم درونگرام:)
از اون بچه خفنا که درنگاه اول مظلوم میزنن ولی در واقعیت شرّن و منتظرن وقتش برسه تا روح شیطانیشون رو به نمایش بذارن:)) اخ دقیقااااا=)) خودت در جریانی دیگه:)فک کنم بخاطر اون بازیه پی بردی=))
با توجه به صحبت اون شبمون توی چت :"‌‌ : دلم خاست=(
خیلی خیلی مهربون و خوش بینی! به نظر میاد از این تایپ دخترا باشی که شوخ و شرورن ولی یه side احساساتی و مهربون هم دارن که معمولا زیاد نشونش نمیدن، برای همینم در نگاه اول به نظر میاد که اصلا به چیزی اهمیت نمیدی و فقط به فکر پرنک ها و شوخی و گشتن و اینایی درصورتی که اینطور نیست.ووو چ شناختی داریا:)
قدرت فوق العاده‌ای توی خوب کردن دیگران داری.لطف داری:)
همین دیگه.. کاش گند نزده باشم:)):RedHeart از این بهتر؟عاااالی بود:)
مرسی از تصورت قشنگم:) @Jomana

@SARA.MA
خب حس میکنم :
دختر پرانرژی و شادی هستی و اینکه خیلی از مسائل عادیی که برای رنج سنیتون پراهمیته ، دغدغه ات نیست.اوهوم:)
با خانواده روابط خوبی داری ( فقط پدر و مادر منظورم نیست . فامیل و اینا ).اره:)
میتونی راحت تر از بقیه خودتو با شرایط وفق بدی.خوشبختانه:)
خیلی اهل کتابو فیلم نیستی.چرا هستم:)هر دو عشقن:) چون با خاهرم فیلم میبینم منتظرم این خاکبرسریه تموم شه:))کتابم میخونم:)
احتمالا قانع کردنت هم کار سختی نباشه تو بحث ها :-?اخ اره:)
ولی در کل از خودت راضیی.اره دوست دارم خودمو:)
اها ظاهری هم فکر کنم یه دختر ریز جثه اره تقریبا:) و سبزه ای ((= نه سفیدم:)
مرسی از تصورت قشنگم:) @زمستون

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
عر مرسی از نظراتتون
عه خب عرضم به عرضتون من حوصله رنگو وارنگ ندارم همینجوری میگم :D

@Anaana رخ زیباش رو که دیدم ... خیلی دختر مهربون و خوش اخلاقیه ولی شاید اولش کسی متوجه نشه ،... یکم دیر با یه نفر صمیمی میشه ولی صمیمی شه خیلی با مرام میشه در کل عاشقشم :RedHeart خیلی کی

حالا هی تو هندونه بذار زیر بغل من من که میدونم مالی نیستم :)) مهربونم اره هستم البته مهربونی از خودته ولی خب تو خوش اخلاقی بات کمی تا اندکی موافقم چن یه موقع هایی بد سگ میشم :D ولی خب اره کسی نمیفهمه دیگه کیه که قدر بدونه تعریف از خود نباشه ولی بامرامو هستم
عر یکی بیاد افسار منو بگیره انقد نوشابه وانکونم عر :D :)) منم عاشقتم گلم و کیوتیم از خودتون x: x: x: x: x: @armaghannn
مرسی ک گفتی گلم

@Anaana :
ب نظر من دل مهربونی داره:)
دوست داره ب همه کمک کنه:)(وی در این راه لقب سر پیاز را میگیرد:)))
و فکر کنم از اوناییه که اگه با یکی رفیق شه تا تهش باهاشه:)
اممم دیگه اینکه...
وی بسیار زیباست:)(البته من خودتو ندیدم پروفتو میگم:)))
و درس خون:))(وی این لقب را ب همه میدهد:)))
شاید خیلی با هم صحبت نکرده باشیم اما دوست دارم♡

راستش نمیدونم مهربونم یا نه :-"
هرکی کمک بخاد من چاکرشم هستم ولی دیگه این نیس ک به اسم کمک خودمو قاطی کنم باور کن
عر :)) :-"
اهان باز منو تو رسیدیم به پیاز
خب میگم که باور کن تا خود طرف نخاد دخالت نمیکنم :)) :D :-"
خب اینم از پیاز
مرسی عزیزم خشگلی از خودتونه :*
درس خونم کمی تا اندکی @SARA.MA
مرسی ک گفتی عزیزم x: x: x: x: x: x:

@Anaana
احتمالا آدم اجتماعی ای که با کسی تعارف نداری راحتی ،در زمینه هایی هوش بالایی داری .

عه خب خیلی زیاده واقعا نمیدونم کجاشو توضیح بدم
مرسی از اینکه وقت گذاشتی @امیرحسین ش

@Anaana
خیلی تصوری ندارم ولی حس میکنم :
از خودت راضی نیستی ( ظاهری و درسی )
راجع به خستگی : منتظر میمونی تا بالاخره خستگی از بدنت بره یعنی فکر کنم کار خاصی انجام نمیدی در راستاش
ولی اخلاقی : احتمالا مهربونی و لطف زیادی داری به دوستات و آدم ساده ای هستی و خیلی پیچیدگی اخلاقی و اینا نداری
اها ظاهری هم فکر کنم قدت بلنده و لاغری . صداتو نشنیدم ولی فکر کنم خیلی دلنشین باشه

عه خب قبول دارم ک اعتماد ب نفس ندارم و در نتیجه از خودم راضی نیستم
:D :-"
بعد راستش دیگه چیزی نمیتونه خستگیمو در کنه واسه همین :D :-"
مهربونم فک کنم هستم :D
احتمالا لطف و اینا رو درس اومدی :D :-"
راستش نمیدونم پیچیدم یا ساده اینو نمیدونم واقعا
عر حودشناسیم تو حلقم :D :)) :)) :)) :-"
لاغرم و اگه ۱۶۵ بلنده بلندم :)) :)) :)) :))
صدامم نمیدونم والا
@زمستون مرسی از اینکه گفتی گلم:RedHeart:RedHeart:RedHeart

@Anaana
حس خوبی اول بهش نداشتم چون از یه حرفش خیلی ناراحت شدم :))
ولی آدم بدی نمیزنه
عکس با اسنپ چت میزاره یعنی حساسه
به خودش اهمیت میده و به چیزی که دوست داره احترام قائله
ولی به علایق دیگران نه زیاد

عه خب فک کنم روت نشده بگی هنوزم حس خوبی بش ندارم ولی خب بعضی موقعا پیش میاد دیگه
عکس اسنپ چتم ک خب با افکتاش حال میکنم و دیگه اینکه
حساس نیستم
و خب باید بگم که هیچ وقت به خودم اهمیت نمیدم :D :D :D :-"
علائق بقیه روهم فک کنم بذارما نمیدونم دیگه حتما همینطوره که تو میگی
مرسی ک نظرتو گفتی :-b:-b:-b:-b:-b @Ss_Zahra

@Anaana
یااااا خدااا !
دختر شیطون در حد وحشتناااااک ! از اونایی که نقشه قتل دبیرا رو میکشن !
خوشگل ❤
رو کراش زدناش فکر کنم حساس باشه برعکس من که رو چاک دیوارم کراش زده بودم ! :))
ایسگاه کردناش خوبه ! من هنوز نمیدونم کجا منو ایسگاه کرده! نمیدونم واقعا کجا ؟! از این رو بهش شک دارم همیشه =))
رشتشم ریاضیه و استدلالاش خوبه به نظرم!
کلا دختر بامزه و رکیه !
راستش شیطنم بسته به جو داره
اره دبیرای بنده خدا
بیچاره ها عر
اره به ارتان من نزدیک نشو فاصله روحفظ کن رو تیکه کلامامم حساسم نبینم عر بگیا اهه
عه اره ایسگاه میکنم مملکتو
و خب بهتره به نظرم نفهمی بهتره
استدلالمم اره شاید
رک رو آره صد درصد ولی بامزه رو نمیدونم @پریا :) مرسی ک نظرتو گفتی گلم>:D<x:>:D<x:>:D<x:>:D<x:x:
بعد خسته شدم دیگه عر

مرسی از همتون
عر

آخرین ویرایش:

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
تیپیکال جوان ۲۰ ساله‌ی بلندپرواز ایرانی! به همین علت خیلی‌ها اینجا باهاش هم‌زادپنداری می‌کنن. فکر می‌کنم پس از ۱۸ سالگی یک‌دفعه یا به تدریج چشمش به روی خیلی چیزها باز شده و بابت کارهایی که نکرده، احساس ناخوشایندی داره و به همین علت با خیلی چیزها درگیره و کنار نیومده. تو پیدا کردن راه درست و مناسب خودش داره تقلا می‌کنه. از اونجایی که قرار شد سانسور نکنم، به نظرم می‌رسه با دیدن بعضی شخصیت‌های خفن :/ دچار سرخوردگی و خودکم‌بینی شده (که خب درست نیست)، لذا نیاز به تایید شدن داره. به دنبال اثبات خودش به خودشه و فکر می‌کنه باید عمیق‌تر از اینی که هست باشه. احساسات قوی‌ای داره. احتمالا در آرزوی یک عشق حقیقی و رویایی باشه و شاید آهنگ‌هایی که گوش میده و فیلم‌هایی که می‌بینه رو این مورد موثر بوده باشن و پرتوقع یا کمال‌گراش کرده باشن. دوستی با آدم‌های بزرگ‌تر از خودشو ترجیح میده. کلا حس می‌کنم تو دوراهی‌های زیادی گیر کرده و خیلی نمی‌دونه چند چنده. به تنهایی، به انزوا و خلوت نیاز داره. احساس نیاز به استقلال و تجربه‌ی هیجان زندگی‌ای که خودش مسئول صفر تا صدش باشه درش خیلی زیاده‌. ریتم یکنواخت زندگی خیلی آزارش میده. آدم باحالیه و وقت گذروندن باهاش باید سرگرم کننده باشه.
بهترین تصور رو تو نوشتی ، دقیق بود و بسیار نزدیک
حرفی نیست ، همش درست بود!! حتی استفاده هم کردیم!
ممنون ازت...

به نظرم قدش بلنده و لاغره به نسبت :)
درونگرا و مرموز به نظر میاد و درسخون و نمره های خوب دانشگاه :))))تقریبا شاید با اهنگاش زندگی کنه :)) ..خیلی نمیشناسمش کلا
قد بلند و لاغر درسته ، حدس سختی نبودا :))
درسخون ؟؟؟ اوممم زیاد نه ،،، نمره که ترم یک و دو که حساب نیست ، بعدها ببینیم چی میشه :-"
ممنون نظرت رو نوشتی

سنتی/کلاسیک و در عین حال آپدیت ، خوش سلیقه ،بی حاشیه و ریلکس ( ظاهری آرام دارد باطن طوفانی اش !) ، شاید بشه گفت که داری خودتو پیدا (تر!!) میکنی و از یه پیله میای بیرون ^^
بخش اول حرفت جالب بود!! سنتی ... آره شاید ...
بی حاشیه نیستم ، ریلکس رو چرا...
در کل درست گفتی
ممنون ازت

در حال ایجاد توازن بین شخصیت و عقایدش.
اهل موسیقی
احساسات نسبتا عمیق
خودقضاوت‌گر

در مورد درونگرا یا برون‌گرا بودنت نمی‌دونم چی باید بگم.
شاید یه درونگرای غیر منزوی ...
احساساتی زیاد نیستم ولی عمیق هست ، آره
اهل موسیقی نیستم ، صرفا جنبه علاقه و سرگرمیه
خودقضاوت گر!!! زنده باد
+
بعد یه چیزی...
این "درونگرای غیرمنزوی" افتاده دهنم بیرون نمیاد :-" :))
ترکیب جالبی گفتی ، از این بعد همه جا برم میگم من یه "درونگرای غیرمنزوی" ام :))
ممنون ازت

فکر کنم که :
+) جزو این دسته باشی که تو بروز احساسات مشکل دارن . درونگرا
+) وقتی کسی یه چیزی میگه راجع بهش تفکر میکنی نظرتو میگی یعنی از اینا نیستی که یه لبخند بزنن و حوصله نظر دادن و غیره رو نداشته باشن (= ( چند بار پیش اومد تو گروه فکر کنم )
+) واسه هدفت تلاش میکنی ولی فکر کنم اونقدری که باید نیست ( لزوما کمتر منظورم نیست )
+) خیلی ازت شوخی ندیدم:-? یعنی شاید از اینایی که دیر با آدما گرم میگیری بعد دیگه سر شوخی و غیره باز میشه
+) تکیه گاه خوبی برای افراد نزدیکت هستی ولی به میزانی که خودت پشتشونی توقع نداری اونا هم همینطور باشن
1 آره... تلاشم رو میکنم اذیت نشم سر این
2 تا بحال به این فکر نکرده بودم ، اگر اینطوره که چقدر خوب... خوشحالم
3 تلاشم در برابر خواسته ها هیچه ، هیچ!
4 قلبم رو شکستی خدایی :| :| :| جدی گفتی؟ --- اومممم شاید آره ، در نظر اول خیلی جدی بنظر میام
5 صحیح صحیح <D= زنده باد

تشکر ^^

خوب
از اون تایپ آدمای کمیابی
و فکر میکنم گه تایپ تو ام باید شهودی منطقی باشه شاید intj
تصورم اینه که درونا خیلی مهربون باشی ولی نقاب نسبتا پوکر داشته باشی و اینکه قدبلند باشی گمونم
و اینکه گمون میکنم تو ارتباط اجتماعی خوب نباشی و با سنت ها درگیر باشی
آره INTJ - شهودی و بسیار رویاپرداز
"خیلی مهربون باشی ولی نقاب نسبتا پوکر داشته باشی و اینکه قدبلند باشی گمونم" : درسته
در رابطه با اون بخش صحبتت (درگیر با سنت ها) اگر بتونی بیشتر تو پ.خ بهم توضیح بدی ، ممنونت میشم ، اگر زحمتی نیست...
شما هم ممنون

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
@froq : عزیز دلی که دوست داره کمک کنه
درس خونه :-"
مهربونه
خوش قوله
دیسیپلین حس میکنم ازش :|
یه حس جالبی هم هست که نمیدونم چطور وصفش کنم
حالا شاید ادیت کردم پستمو :-"

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
CS
@Amin rouhi
از فاخرترین ها! بسیار بسیار اهل شعر و ادبیات‌ه، طبع لطیفی داره.
سنتی (از لحاظ سلیقه) ولی از لحاظ تفکر و اندیشه امروزی‌ه. من حس می‌کنم تو بازه‌ی زمانی اشتباهی متولد شده!
[وی در کودکی]همزاد آقا کلهر بود!
و کت - شلواری!
شاید بشه گفت درون‌گرای اجتماعی‌ست!

@Farnaaaz
ملیح و لطیف و اندکی خجالتی!
به جزئياتی که در پیرامونش وجود دارن با ظرافت خاصی دقت می‌کنه (جزئیاتی که اغلب دیده نمی‌شن) و در سایر موارد کل‌نگره!
احساساتی و هم‌نوع‌دوست‌ه، از کمک کردن به بقیه لذت می‌بره! و احتمالا برون‌گرا باشه!

@froq
خونسرد، فاخر، منطقی
اهل شعر و ادب، یه هنرمند خفته درونش نهفته اس!
احتمالا تنهایی رو ترجیه می‌ده و یا توجه به یوزرنیمش، ارادت خاصی به بانو فروغ داره! (=
حامی! و مستقل.

@آ.ا
داره از پیله ای که دورش نبوده(!) بیرون می‌آد.
یخش که آب شه،خونگرم و اجتماعی‌‌ه؛ شاید در ابتدا یه گاردِ خیلی جزئی داره نسبت به هر تغییری.
آروم‌ه ولی از ریسک کردن بدش نمی‌آد!
یحتمل درون‌گرا!

آخرین ویرایش:

Farnaaaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بندرعباس
رشته دانشگاه
پزشکی
@Amin rouhi
خب امین... فکر میکنم چیزی که از خودش به جهان اطرافش ارایه داده، تمام او نیست و فقط بخشی از امین رو تشکیل میده. بخشی که شاید تا چند وقت پیش راضی بود از اینکه دیگران او رو چنین شکلی ببینند اما حالا شروع به تغییر کرده. داره جنبه های دیگه ای از خودش رو کشف میکنه و همچنین به دیگران میشناسونه. درگیر چالش ها و پوست انداختن و بزرگ شدن.

@آ.ا
تصورم از آرینا، یه دختر قدبلنده با پوست سفید...
کسی که سعی داره (یا دوس داره) از پیله اش بیرون بیاد، اما هنوز پروانه ی وجودیش رو کشف نکرده. شاید بیشتر دوست داره درگیر چالش ها باشه تا آدم ها.

@froq
متاسفانه انقدری برخورد نداشتیم که آشنا بشیم با هم، اما فکر میکنم کسی هست که بین بعد برونگرا و درونگراش، یه تعادلی برقراره و کفه ی احساساتش به کفه ی منطقیش، اندکی سنگینی میکنه.
فکر میکنم بیشتر تو ذهنش زندگی میکنه تا جهان بیرون.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا