پاسخ به سمپاد آرمانی من…

بهشتی که تو ذهنت ساختی اشتباهی بوده میدونی چرا ؟؟ چون تو هنوز نفهمیدی فرق مدرسه ی تیزهوشان با مدرسه ی عادی چیه… خب اگه نفهمیدی نباید از خودت مینوشتی! من بهت میگم…
اینجا یه جای کاملا استثنا با مدرسه های دیگه نیست مدرسه ی ما تو یه کشور یا کره ی متفاوت نیست که از همه نظر با بقیه ی مدرسه ها فرق کنه چیزی که اینجا فرق میکنه دانش آموزاشن… دانش آموزای اینجا اومدن تا به خاطر هدف خودشون تلاش کنن و این بچه هان که فرق اصلیه این مدرسه با مدرسه های دیگه رو میسازن… و دانش آموزای این مدرسه من و توییم… تو این همه گفتی و نگفتی خودت تو این مدرسه چیکار کردی؟؟! آره تلاش کردی و وارد مدرسه شد… کسی که بخواد واقعا به آرماناش برسه دیگه براش فرقی نمیکنه اطرافش چی میگذره و کی چیکار میکنه… چرا نتونستی بگی من تلاشی کردم و به نتیجه نرسیدم به خاطر کی یا چی؟؟؟؟؟ شاید در واقع تلاشی نبوده!… گفتی ورودیا با دیدن نیمکتای تمیز و کار نکرده خوشحال شدن؟؟! متاسفم برای کسانی که به خاطر نیمکت تمیز و نو تلاش میکنن و به تنها چیزی که تو درس خوندن و رسیدن به هدف مهم نیست اهمیت میدن! ( ناگفته نماند!: نیمکت های این مدرسه شاید اولین شباهت ما با مدرسه ی دولتی باشه!…)
و اگر معلمی که از بهترین معلم هاست گاهی اشتباهی میکنه چرا دانش آموز معترض و مدعی اون اشتباه رو با جمع کردن اطلاعات از جاهای دیگه رفع نمی کنه؟؟؟ اگر نتونست پس حق اعتراض هم نداره…
تویی که اینا رو نوشتی چرا فکر نکردی با حرفات اونم حرفایی که درست نیستن فقط طرز فکرتو به بقیه نشون دادی؟؟؟
یه سوال دیگه! چقدر دنبال این شایعه گشتی تا به گوشت رسیده؟؟؟ (اشاره به : ” یک روز شنیدیم در یکی از توالت های مدرسه جنینی چند ماهه پیدا کردند”)
و اون موقع که دبیر کامپیوتر میگن ” به سایت برویم و کارهای عقب مانده ی اینترنتی مان را انجام دهیم” چرا اگر به کار های دیگه ای میپردازی فکر میکنی بقیه هم همینکارو میکنن؟؟!!
و کافی شاپ!… : محیطی که دانش آموزان برای پیچوندن کلاس استفاده میکردن ! درسته! درست فهمیدی اما فقط بعضی قسمتاشو! زنگای کلاس بچه های المپیادی یا بعضی از بچه های سوم که کلاسایی مثل اجتماعی، جغرافیا، تاریخ، ورزش کامپیوتر و… که ضرورت چندانی نداشتن رو نمیرفتن و میرفتن اونجا تا المپیاد یا درس های مهم تری رو بخونن… و منکه این حرفو میزنم خیلی ازون بچه هارو میشناختم و با اطمینان اینو میگم!
راستی چرا من تا حالا کتابایی که تو میگی رو ندیدم؟؟! شاید دنبالشون نرفتم!! هر کتابی هست بستگی داره تو دنبال کدومش باشی!
و بحث به من… بازم مربوط به دیدگاه خود آدم میشه… و اینکه تو بخوای چیکار کنی!… به نظر من میشه نقطه ی مثبت نمایشگاه رو هم دید خب دیدگاه ها متفاوته ! هرکی با دید خودش یه چیزیو میبینه!!!
راستی اون موقع که تو دستشویی مدرسه کارهایی انجام میشده تو کجا بودی که فهمیدی؟؟!!!!!
هرکس هرقدری که تلاش میکنه مدرسه ی آرمانی خودش رو هم میسازه…
خلاصه: بعضی نوشته ها باعث میشه تا آدم طرز فکر خودشو نشون بده و بعضی گفته ها مشخص میکنه که چقدر دنبال همچین موضوعی بودی… (!)
کسی رو برای اومدن به این مدرسه اجبار نکردن اگر مدرسه یآرمانی تو یه جور دیگست برو تا پیداش کنی!…

5 نظر

اضافه کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.