چند سي سي مجله

بد معرفي چند گرم كتابفروش.چندثانيه تي وي….
سلام.خوبين؟
در راستاي اينكه حلوا حلوا كردن و نق زدن چيزي درست نمي شه(؟!) و فرهنگ مملكت ، فرهنگ بشريت ساكن در اين كشور چند ميليون ساله ، تركيده از تمدن ، آلكاتراز هنر و بس ، قشون چرچيل صفت و مخزن و ناقل تگ گير اي كي يو عالم….بسه!بر شيطون لعنت.آقا ببينيد در راستاي ايجاد بستر كار فرهنگي در اين خرابآباد…لعنت ديگه!….كماكان توليد محتوا رقيقي مي خواهيم بكنم!براي افزايش مصرف كاغذ و سرگرمي مردم شكم سير و عشق مغتشش و جووناي كله اناناسي و ذرت گو. با هدف متعالي افزايش ساعت مطالعه بشريت كشور و با با هدف غير قابل تصور و فوق دركي به نام افزايش سوات ، فكر ، شعور و فرهنگ .صد البت كه بنده نه ته پيازم نه سر سيب زميني .لذا زور ما قد همين آسمون ريسماناس.و دو صد البت كه بر خود من مينيممم وارد است. بگذليم.افسار كلام را ز ليمبيك و تالاموس برگرفته به كورتس داده تا كمي جلزولزي كند من باب معرفي چند نشريه وزين. اوت پوتش پيشكش شما :

گروه نشريات همشهري: كلاس كاري اين گروه به شدت در حد تيم ملي است!به وضوح شعور و سواد كاري در اين گروه ديده مي شود. استفاده از فرمول بهترين شدن با استفاده از بهترينها يعني كادري مجرب ، جوان ، روشن و با سوات. (چه از حيث مهارت و سوات علمي و هنري چه از نظر اصول مخاطب شناسي و جامعه شناسي بومي) با كامل شدن گروه اين نشريات در حوضه هاي مختلف از جمله دانش و فناوري،ادبيات(همشهري داستان) ورزش(تماشاگر) و سينما در كنار تغييراتي در همشهري ماه و ساير ماهنامه ها در كنار نشريه نفيس ايرا شناسي اين گروه (سرزمين من)كه در كلاس كاري نشنال جغرافي بسته و ارايه مييشه به تنهايي ارايه دهنده استاداردهاي جديدي و بروزي در عرصه مطبوعات كشور چه از نظر كيفيت و چه از نظر محتواست. كه ساير نشريات جهت رقابت مجبور به ارتقا كار خود مي كنن.پرداخت ها ، گفتگوها و گزارهاش هايي متعادل مبتني بر اصول و روش ژورناليستي است و فارغ از سليقه و افراط و تفريط هاي منتج از جوهاي متغير حوزه هاي مربوطه است.
گفتم تا جشنواره زمستاني دارن و تخفيف بيست تا نصف قيمت در اينجا مي دن از لنگ كفشهاي اين موسسه در اين بيابان فرهنگي فراخ و برهوت غنيمتي برد.

سپيده دانايي:عالي ميشه كه بقيه اساتيد خبره و درداشنا و دلسوز مانند دكتر گلزاري استاد داشگاه علامه طباطبايي دست به انتشار نشريه براي آسيبشناسي مشكلات اجتماعي و فرهگي كشور كنند. موضوعات اين نشريه تا كنون تا سر حد بيان عنوان و تيتر هم دلگرمييه و معرف اينكه حداقل هنوز كسايي هستن كه چشم خودشونو بروي آسيبهاي ريز و درشت كرور كرور جووناي اين كشور نبستن. اگر واقعن سوادي تو دانشگاه خابيده بويژه علوم انساني و ميتونه حل و فصل معضلات اجتماعي كشورم انجام بده پس چه خوب حداقل از اين طريق اساتيد و كارشناسا وارد بشن و حرفاشونو به گوش مردم برسونن و پخش كنن تا حداقل از يه بعد حجت تموم بشه و كشور و مردم و جوونا چوب جهالتشونو نخورن.

مهرنو: نشريه سازمان بهزيستي كه در رنگ و لعابي مناسب ، سعي بر معرفي آسيبهاي اجتماعي كشور داره .آمارها و خبرها وطيف وسيعي از موضوعاتي كه بخش عمدش در حوزه كاري اين نهاده و متولي شناسايي و حل و فصلشون هم خودشه لذا مطالبش در كمتر نشريه اي به اين شكل مستند طرح و برسي ميشه.

سوره: نشريه كه زموني شهيد آويني سردبيرش بود و اونايي كه دغدغه فرهنگ وهنر اسلامي كشورو دارن و پيگير جريانات و چالش ها تو اين زمينه هستن مي تون از مقالات به نسبت مفصل اين نشريه ي وابسته به حوزه هنري كه ناشر پرفروش ترين كتاباي ايران مث “دا “و “بابانظر” و آثاري از اميرخاني(“ارميا “و “من او”) هستش،استفاده كنن.همچنين
كلن سر زدن به سايت انتشارات حوزه هنري خالي از فايده نيست.

11 نظر

اضافه کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *