• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کارشناسی ارشد

آیا در کنکور کارشناسی ارشد سال آینده(96) شرکت خواهید کرد؟

• بله بعنوان کنکور ازمایشی

رای‌ها: 0 0.0%
  • بله برای کنکور اصلی برای اولین بار.

رای‌ها: 3 27.3%
  • بله بعنوان کنکور اصلی برای بار دوم یا بیشتر.

رای‌ها: 1 9.1%
  • خیر

رای‌ها: 6 54.5%
  • هنوز تصمیم نگرفته ام

رای‌ها: 1 9.1%

• رای‌دهندگان
    11
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : کارشناسی ارشد

به نقل از سَعیده :
مهسا تو واقعا از شنیدن حرفای کسی که تازه کنکور لیسانس داده انرژی مثبت یا منفی میگیری ؟ بی خیال بابا مثلا سه سال دانشگاه رفتیا دیگه میدونی چه باید بکنی چه نباید دیگه ، چرا آخه تاثیر میگیری از حرفای کسایی که هنوز دانشگاه هم نرفتن و نمیدونن چه خبره اونور قضیه صرفا یه چیزایی شنیدن از اطرافیانشون!؟
من جدی یه سوال دارم! تو چرا داری صنایع میخونی؟؟
دانشکده روانشناسی و مشاوره باید میرفتی از اول :D :D

دوستان هنوز دانشگاه نرفته یا سال اول!
ضمنا! شما ها رو چه به کنکور ارشد که میاید اینجا ؟ :D پاشید برید سر درس و مشقتون بشینید از ترم یک هم به کنکور فکر کردید نکردیدا! :P

کنکور یه دونه بود با اون اسم وحشتناکش که یه سال از عمر هرکسی رو میگرفت اونم کنکور لیسانس بود والسلام!
وقتی آدم وارد جامعه میشه باید بتونه همه چیز رو در کنار هم مدیریت کنه!کنکور صرفا یه امتحانه برای ورود به مقطع بالاتر. قرار نیست آدما یک سال و حتی چند سال از عمرشونو برای این امتحان صرف کنن ، (اینا رو به خودمم میگم البته :D )
کنکور همون چهار پنج ماه مطالعه براش بسه ،

چه خبره آخه! کجا داریم میریم؟
دنبالمون کردن آیا؟؟

مهسا!
امسال قبول نشدیم میریم سر کار اصن (; کلیم حال میده :D
برام حرفای بچه‌های تازه لیسانس داده اصلا مهم نیست! ولی اینکه میان بدون اینکه چیزی بدونن جو می‌دن واقعا برام غیرقابل تحمله خب :|
اصلا من نمی‌فهمم برای چی میان اظهارنظر می‌کنن وقتی تازه وارد دانشگاه شدن!

من که از بهمن قراره برم سرکار جدی. نه واقعا من هیچ عجله‌ای ندارم. جدی می‌گم اینو!

به نقل از Hespride :
ضمنا من دیگه اینجا هر اظهار نظری از جانب بچه های سال دوم دانشگاه به پایین ببینم، من میدونم و اونا :D

اصلا یه تاپیکو نمی‌ذارن برای خودمون باشه ها :D واللا!

والا ما اینجا داشتیم خیلی خوش و خرم و fun طور باهم صحبت می‌کردیم راجع به این برهه از زندگیمون! جمع خودمون بود و برای اولین بار بعد از مدتها من حس می‌کردم سمپادیا داره برام مفید واقع می‌شه...
بیاین به همون روند خودمون ادامه بدیم :)
بی‌خیال این حرفهای این ۲-۳ صفحه.

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از سَعیده :
نه اتفاقا! توی رشته های نظری حداقل فیزیک خودمون :D چون تا همون ترم هفت هم دروس اصلی دست از سر آدم بر نمیدارن آدم یادشه ، ضمنا چون طول ترم انقدر تمرین تحویل داده شده و کوییز و هی پشت هم امتحان یه مرور جدی کافیه!
من از باب عملی کار کردن دروس گفتم. معمولا دروس نظری تو مقطع کارشناسی خیلی فرصتی برای ارائه عملی دروس نیست
و واقعا معتقدم هیچ چیز به اندازه کاربردی کردن یه درس، باعث یاد گیریش نمیشه

به نقل از مهســـــــــــــا :
اصلا یه تاپیکو نمی‌ذارن برای خودمون باشه ها :D واللا!

والا ما اینجا داشتیم خیلی خوش و خرم و fun طور باهم صحبت می‌کردیم راجع به این برهه از زندگیمون! جمع خودمون بود و برای اولین بار بعد از مدتها من حس می‌کردم سمپادیا داره برام مفید واقع می‌شه...
بیاین به همون روند خودمون ادامه بدیم :)
بی‌خیال این حرفهای این ۲-۳ صفحه.
اصن مدیریت این تاپیک باید دست بچه های مربوط به ارشد باشه :D

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

به نقل از Hespride :
من از باب عملی کار کردن دروس گفتم. معمولا دروس نظری تو مقطع کارشناسی خیلی فرصتی برای ارائه عملی دروس نیست
و واقعا معتقدم هیچ چیز به اندازه کاربردی کردن یه درس، باعث یاد گیریش نمیشه
اصن مدیریت این تاپیک باید دست بچه های مربوط به ارشد باشه :D

هرچقدر هم تلاش بکنیم ما نمیتونیم دروسمون رو عملی کنیم برای فهم بهتر ، نتیجه اخلاقی ما یاد گرفتیم تعریفمون از فهم رو عوض کنیم :D البته صد سالی هست که فیزیکدانان و فیزیک پیشه ها تعریفشون رو از فهم عوض کردند ، ما هم در دوسال گذشته مجبور شدیم از اونا پیروی کنیم ، درنتیجه همون حل تمرین برای فهمیدن و یادگرفتن دروسمون کافیه :D

برام حرفای بچه‌های تازه لیسانس داده اصلا مهم نیست! ولی اینکه میان بدون اینکه چیزی بدونن جو می‌دن واقعا برام غیرقابل تحمله خب :|
اصلا من نمی‌فهمم برای چی میان اظهارنظر می‌کنن وقتی تازه وارد دانشگاه شدن!

من که از بهمن قراره برم سرکار جدی. نه واقعا من هیچ عجله‌ای ندارم. جدی می‌گم اینو!

منم عجله ای ندارم ، خانواده م عجله دارن نمیدونم چرا :-s :D
این بچه ها هم بزرگ میشن یاد میگیرن جو ندن :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
عمران-مدیریت منابع آب

بچه ها ولی جدا اگه میتونید از یه ارشداتون کمک بگیرید، من به شخصه اصلا حال درس خوندن نداشتم، یکی از ارشدامون باهام حرف مزد، گفت خودم کمکت میکنم که بخونی، مثل پشتیبان خصوصی هرشب باهام حرف میزنه که چی خوندی و جاهاییم که اشکال دارم خیلی خوب برام توضیح میده، اصلا عالیه
ولی اگه بتونین همچین آدمی رو پیدا کنید

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

یه شب من نبودما ببینین چه بحثی را انداختین :-"

الان غیر از منو مهسا و سعیده کیا کنکورین اینجا؟ :-?
من اصن کاری ندارم که انرژی مثبت میدین،منفی میدین، یا اصن نمیدین! کاری ندارم کی میاد اینجا پست میده بحث میکنه ،فقط تنها چیزی که باید بدونین اینه که به هرحال یه عده سنشون بیشتره اینجا،بیشتر میدونن ،تجربشون بیشتره ،اگه حرفاشونو قبول نمیکنیم حداقل به نظرشون احترام بذاریم

خودم به شخصه موافق این نیستم که بچه های سال پایینی نیان اینجا و نظر ندن چون به هرحال بحثایی که اینجا میشه به اوناهم مربوطه

+اگه تعدادمون بیشتر بود پیشنهاد میدادم یه انجمن جدا واسه کنکور ارشد ایجاد کنن ولی خب ....
من دقیقا نمیدونم اون 34 نفری که گفتن کنکوری هستن کجان؟!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از بهزاد 93 :
یه شب من نبودما ببینین چه بحثی را انداختین :-"

الان غیر از منو مهسا و سعیده کیا کنکورین اینجا؟ :-?
من اصن کاری ندارم که انرژی مثبت میدین،منفی میدین، یا اصن نمیدین! کاری ندارم کی میاد اینجا پست میده بحث میکنه ،فقط تنها چیزی که باید بدونین اینه که به هرحال یه عده سنشون بیشتره اینجا،بیشتر میدونن ،تجربشون بیشتره ،اگه حرفاشونو قبول نمیکنیم حداقل به نظرشون احترام بذاریم

خودم به شخصه موافق این نیستم که بچه های سال پایینی نیان اینجا و نظر ندن چون به هرحال بحثایی که اینجا میشه به اوناهم مربوطه

+اگه تعدادمون بیشتر بود پیشنهاد میدادم یه انجمن جدا واسه کنکور ارشد ایجاد کنن ولی خب ....
من دقیقا نمیدونم اون 34 نفری که گفتن کنکوری هستن کجان؟!
بیان سال پایینی‌ها! ولی برای استفاده از تجربه و سوال پرسیدن و اینا نه اینکه...
puzzle (مریم) هم کنکوریه :)

به نقل از puzzle :
بچه ها ولی جدا اگه میتونید از یه ارشداتون کمک بگیرید، من به شخصه اصلا حال درس خوندن نداشتم، یکی از ارشدامون باهام حرف مزد، گفت خودم کمکت میکنم که بخونی، مثل پشتیبان خصوصی هرشب باهام حرف میزنه که چی خوندی و جاهاییم که اشکال دارم خیلی خوب برام توضیح میده، اصلا عالیه
ولی اگه بتونین همچین آدمی رو پیدا کنید
خب آخه یه آدم سال بالایی مگه بی‌کاره؟‌:سوت من همین که چند تا سوال بپرسم از کنکوری‌های سال بالایی هم باعث عذاب وجدانم می‌شه جدی. یعنی سوالامو می‌پرسم ولی هی با خودم می‌گم الان دارم وقت این طرف رو می‌گیرم. خیلی حس بدیه! بعد کلا سعی می‌کنم دور و برشون نپلکم! چه برسه به این مدلی... الان تو مشکلی نداری با این قضیه مریم؟‌:D

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

بچه ها معلومه کنکور ارشد خیلی بهتون فشار اورده و مثل کنکور کارشناسی داره اذیتتون میکنه.

داشتم بحث رو میخوندم،واقعا برای ما که کنکور نداریم خیلی عجیب بود انقدر استرس، فشار و تلاش...
این سال پایینیتون بنده خدا حرف خاصی نزد که یهو اوج گرفتین،اینو از دید یه سوم شخص میگم که کنکور نداره و اون خانم هم مثل من شما رو درک نمیکرد،،حس و حالتون رو،،
بچه ها به خودتون برسید، زیاد خودتونو اذیت نکنین،،حساستون کرده کنکور

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از بره ناقلا :
بچه ها معلومه کنکور ارشد خیلی بهتون فشار اورده و مثل کنکور کارشناسی داره اذیتتون میکنه.

داشتم بحث رو میخوندم،واقعا برای ما که کنکور نداریم خیلی عجیب بود انقدر استرس، فشار و تلاش...
این سال پایینیتون بنده خدا حرف خاصی نزد که یهو اوج گرفتین،اینو از دید یه سوم شخص میگم که کنکور نداره و اون خانم هم مثل من شما رو درک نمیکرد،،حس و حالتون رو،،
بچه ها به خودتون برسید، زیاد خودتونو اذیت نکنین،،حساستون کرده کنکور
نه معصومه. کنکور ارشد اصلا قابل قیاس با کنکور کارشناسی نیست. اون همه هم استرس نداره.
به نظرم یه چیزی در قد و قواره‌ی آزمون علوم پایه شما باشه مثلا. نمی‌دونم البته. می‌گم شاید!

حرف من فقط همین بود: جو ندید درمورد کنکور:) همین! من با اون جو دادن درمورد کنکور کارشناسی هم مخالفم. مثلا مامان دوست داداشم برگشته می‌گه الان کنکور جوریه که اگر از سال اول دبیرستان نخونی هیچ جا قبول نمی‌شی :| یعنی یک جوری به آدم می‌گن انگار ما کنکور ندیده‌ایم! با همین استدلال هم بچه‌شو از الان گذاشته کلاس عربی و ادبیات در کنار کلیه‌ی دروس تخصصی! خب من مخالف این شرایطم چون آدم‌ها رو ناامید می‌کنه. همون طور که درمورد بچه‌هایی که می‌خوان کنکور کارشناسی بدن خیلی سعی می‌کنم این جو رو براشون از بین ببرم، درمورد ارشد هم ناراحت می‌شم می‌بینم این حرفهارو.
ببین واقعا تو سن ما زشته دیگه این همه این مسائل رو بولد کردن. یعنی واقعا زشته! الان ماها باید هزارتا دغدغه‌ی مهم‌تر داشته باشیم. مگه می‌شه آدم ۱ سال دیگه از عمرش رو بذاره برای کنکوری درس خوندن؟! می‌دونی علم یه چیزه کنکور یه چیز دیگه!

کلا ادامه ندین لطفا. فکر کنم منم نباید جواب می‌دادم الان :)

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه

برگردیم سر حرفای خودمون :D
اون پارسه به شما جواب داد آیا؟

چرا کنکور تشریحی نیست؟ :-"

پی نوشت بی ربط :
یکی از دلایلی که کنکور ارشد رو دوست دارم اینه که توش دروس عمومی نمیاد :D

Blest Girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
هوش مصنوعی و رباتیک

به... چه تاپیک خوبی :D
سن و سال من هنوز به کنکور ارشد نمیخوره ولی از اون جایی که سر استرس کنکور کارشناسی نابود شدم! خیلی دوس دارم از الان یه حرکتی بزنم که نتیجه خوبی بگیرم.
4 ترم خوندم 4 ترم ام مونده :-"
حالا کسی هست نظری داشته باشه. من بخونم و تست بزنم یا نه.؟

------------------------------
راستی مهسا تا صفحه 7 که خونم تاپیکو دغدغه ت این بود که جو کنکور نداری و اینا... این فروم خیلی به دردت میخوره به نظرم : http://www.manesht.ir/forum/
واسه تبادل نظر برای کنکور ارشد و دکتری هست. و به طور اختصاصی نرم افزار

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از puzzle :
من نمیدونم من و این آقا چه شباهتی با همداریم همه اینو بهمون میگن، تو دانشگاه که کلا منو به فامیل اون صدا میکنن دیگه :)) :)) :))
مهسا یادت باشه برات تعریف کنم :)) (;

به خدا من اوایلش از عذاب وجدان داشتم خفه میشد اینقدری که این آدم برام وقت میذاره، ولی خودش میگه دوست دارم، خودشم هرشب زنگ میزنه، هرچی میگم برو سر کار و زندگیت گوش نمیکنه :)) :)) :))
:))
مریم اینجا تاپیک عمومیه بذار بعد خصوصی صحبت کنیم با این حساب :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

به نقل از Blest Girl :
------------------------------
راستی مهسا تا صفحه 7 که خونم تاپیکو دغدغه ت این بود که جو کنکور نداری و اینا... این فروم خیلی به دردت میخوره به نظرم : http://www.manesht.ir/forum/
واسه تبادل نظر برای کنکور ارشد و دکتری هست. و به طور اختصاصی نرم افزار
بله بله من خیلی زیاد از این فروم استفاده می‌کنم.

به نقل از سَعیده :
پی نوشت بی ربط :
یکی از دلایلی که کنکور ارشد رو دوست دارم اینه که توش دروس عمومی نمیاد
من عاشق درسای عمومی بودم :)) درصدام توشون خیلی خوب بود :))

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از سَعیده :
برگردیم سر حرفای خودمون :D
اون پارسه به شما جواب داد آیا؟

چرا کنکور تشریحی نیست؟ :-"

نه سه بار تست کردم جواب ندادن ... دوبارم با با پشتیبان سایتشون صحبت کردم اونم جواب نداد

دوس داری تشریحی بدن؟! :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از بهزاد 93 :
نه سه بار تست کردم جواب ندادن ... دوبارم با با پشتیبان سایتشون صحبت کردم اونم جواب نداد

به منم جواب ندادن.
ولی با پشتیبان سایتشون صحبت کردم یه بار.

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به منم جواب ندادن.
ولی با پشتیبان سایتشون صحبت کردم یه بار.
جواب داد بهت؟چی گف؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از بهزاد 93 :
جواب داد بهت؟چی گف؟
آٰره. هیچی طرفو اسکل کرده بودم. گفتم من نمی‌دونم چی باید بخونم و اینا :)) بعد گفت برنامه‌ی آزمون‌ها رو دانلود کن از همین امروز شروع کن طبق برنامه‌ی آزمون‌ها درس بخون.
ولی ازش نپرسیدم چرا اونو جواب نمی‌دن. چون خیلی وقت قبل از اینکه اونو بگید باهاش حرف زدم.

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

آٰره. هیچی طرفو اسکل کرده بودم. گفتم من نمی‌دونم چی باید بخونم و اینا :)) بعد گفت برنامه‌ی آزمون‌ها رو دانلود کن از همین امروز شروع کن طبق برنامه‌ی آزمون‌ها درس بخون.
ولی ازش نپرسیدم چرا اونو جواب نمی‌دن. چون خیلی وقت قبل از اینکه اونو بگید باهاش حرف زدم.
اسم طرف باقری بود؟ :))
من دوبار بهش گفتم این قسمت سایت مشکل داره،میگفت نه مشکل نداره،بعد من میگفتم واسه من جواب نداده،بعد میپرسید رشتت چیه میگفتم مکانیک ،بعد دیگه کلن جواب نمیداد ... :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از بهزاد 93 :
اسم طرف باقری بود؟ :))
من دوبار بهش گفتم این قسمت سایت مشکل داره،میگفت نه مشکل نداره،بعد من میگفتم واسه من جواب نداده،بعد میپرسید رشتت چیه میگفتم مکانیک ،بعد دیگه کلن جواب نمیداد ... :))
آره همین بود :))

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه

به نقل از بهزاد 93 :

آره تشریحی خوبه ، تشریحی بدن من رتبه م خوب میشه :D

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از سَعیده :
آره تشریحی خوبه ، تشریحی بدن من رتبه م خوب میشه :D
اینجوری دانشجوهای بعضی رشته ها به فنا میرن :-" ما مکانیکیا یه سوال تشریحیمون حداقل 20 مین طول میکشه حل کردنش

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها دانشگاه تربیت مدرس وضعیتش چه جوریاس!؟ نسبت به بهشتی بهتره؟!

بالا