• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کارشناسی ارشد

آیا در کنکور کارشناسی ارشد سال آینده(96) شرکت خواهید کرد؟

• بله بعنوان کنکور ازمایشی

رای‌ها: 0 0.0%
  • بله برای کنکور اصلی برای اولین بار.

رای‌ها: 3 27.3%
  • بله بعنوان کنکور اصلی برای بار دوم یا بیشتر.

رای‌ها: 1 9.1%
  • خیر

رای‌ها: 6 54.5%
  • هنوز تصمیم نگرفته ام

رای‌ها: 1 9.1%

• رای‌دهندگان
    11

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
هیدرولوژی منم پاس کردم تو لیسانس ولی آب زیرزمینی نه. مشکلی پیش نمیاد. گرایش آب میخای بزنی؟ ببین دوتا درس از اجباریا هست هیدرولوژی پیشرفته و آب زیرزمینی پیشرفته. این دوتا از پایه میاد همه چیزو میگه. یعنی بیس فکری استاد اینه که حداقل آب زیرزمینی رو تو لیسانس پاس نکردی. حالا هیدرولوژی پاس کردنش روتین تره ولی آب زیرزمینی اصلا.
اصلن حس خوبی نسبت به رشته‌های آب ، خاک و راه ندارم . حالا میزنم ببینم چی میشه !

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
عمران-مدیریت منابع آب
اصلن حس خوبی نسبت به رشته‌های آب ، خاک و راه ندارم . حالا میزنم ببینم چی میشه !
در درجه اول علاقه تو درنظر بگیر، ولی در کل الان گرایشای سازه و زلزله خیلی کار براشون نیست دیگه. اوضاع مدیریت ساخت و آب و محیط زیست به نسب بهتره. راه برای پسرا هم خوبه. ولی اگه کار سازه ای دوست داری باز اوضاع خاک بهتره

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
در درجه اول علاقه تو درنظر بگیر، ولی در کل الان گرایشای سازه و زلزله خیلی کار براشون نیست دیگه. اوضاع مدیریت ساخت و آب و محیط زیست به نسب بهتره. راه برای پسرا هم خوبه. ولی اگه کار سازه ای دوست داری باز اوضاع خاک بهتره

در کل هیچ چیزی وضعش خوب نیست ، با این وضعیت مدیریت آب و محیط‌ زیست در سطح کلان کشور ، این کشور نیاز به توپ، تانک، سردار و... نیاز داره تا مهندس اب و محیط زیست .

یک سوال کلی از دوستان:

به جز انگیزه برای اپلای ، با چه هدف و انگیزه‌ای دارید درس میخونید؟

• لایک
امتیازات: a17

amyrsajjad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
23 و 24 امین دوره المپیاد غیر متمرکز دانشجویی - قطب 4
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی ژئوتکنیک
اینستاگرام
یه سوال راجب معدل و نمره
من تقریبا ۳ ترمه همه درسا رو با ۱۰ پاس کردم
مسئله اول اینکه اون قانونی که میگن اگه درسیو تو کارشناسی زیر ۱۲ پاس کنی تو ارشد واسه در بعدیش باید دوباره برداریش حقیقت داره؟
مسئله بعد اینکه این افت معدل من ( از ۱۸ به ۱۳ ) چقدر تو اپلای کردن تاثیر منفی میذاره؟

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
یه سوال راجب معدل و نمره
من تقریبا ۳ ترمه همه درسا رو با ۱۰ پاس کردم
مسئله اول اینکه اون قانونی که میگن اگه درسیو تو کارشناسی زیر ۱۲ پاس کنی تو ارشد واسه در بعدیش باید دوباره برداریش حقیقت داره؟
مسئله بعد اینکه این افت معدل من ( از ۱۸ به ۱۳ ) چقدر تو اپلای کردن تاثیر منفی میذاره؟
به دانشگاه ارشدت بستگی داره و اینکه درسی که نمره کم پاس کردی درس مهمی توی ارشدت هست یا نه.
فکر کنم اگه جز دروس پیشنیاز باشه و دانشگاه ارشدت هم متفاوت با کارشناسی باشه حتماً باید پاسش کنی.
من دوستم یه درسی که 14 شده بود مجبور شد تو شریف دوباره پاسش کنه :D
تاثیر منفی زیادی داره بنظرم :-?

kianakt

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
اگه جواب کلید سوالات از طرف سازمان سنجش که منتشر میشه اشتباه باشه، اعتراض بزنیم ممکنه درست کنن؟ یا مثلا دو گزینه صحیح میشه؟
کسی تجربه ای داره؟

کدوم قسمت سایت باید اعتراض بزنیم؟ کسی بلده؟

نام مرکز سمپاد
۱
شهر
فارس
سال فارغ التحصیلی
1394
اگه جواب کلید سوالات از طرف سازمان سنجش که منتشر میشه اشتباه باشه، اعتراض بزنیم ممکنه درست کنن؟ یا مثلا دو گزینه صحیح میشه؟
کسی تجربه ای داره؟

کدوم قسمت سایت باید اعتراض بزنیم؟ کسی بلده؟
توی سایت سنجش اون قسمتی که کلید سوالات هست توضیح داده:
  • به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1398می رساند، این کلید اولیه غیر قابل استناد است و پس از دریافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران، کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد. در صورت تمایل می توانيد حداکثر تا تاریخ 1398/04/01 با مراجعه به سیستم پاسخگويي اينترنتي به نشاني request.sanjesh.org و تکمیل فرم اعتراض به کليد سوالات آزمون کارشناسي ارشد سال 1398اقدام نمایید.
    لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد شد.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
سلام
با توجه به اینکه تقریبا اولین سیکل بزرگ فارغ التحصیلای سمپادیا ، بچه های 89 بودن و با توجه به اینکه امسال کنکور 93 برگزار میشه، فکر کردم شاید بهتر باشه یه بحثی در مورد تحصیلات تکمیلی داشته باشیم.
علاوه بر پاسخ به سوال نظر سنجی، بگید که فکر میکنید چه چیزهایی توی کنکور ارشد، با کنکور کارشناسی فرق داره؟؟؟؟
رشته ما چون متقاضی خیلی کم بود؛رقابت زیاد سخت نبود و سطح سوالات به نسبت دبیرستان خیلی آسون تر بود
اگر در دوران دبیرستان شما؛دور دنیا در 4 ساعت رو 5 دور میکردی؛نهایت زیر500 میشدی اما اگه مجموعه کنکورهای چندسال قبل رو 5 دور بررسی کنید؛زیر50 میشین

+پ.ن:از چندتا از دوستام در رشته های مختلف شنیدم که میگن کنکور ارشد راحت ترین کنکور هست

بالا