• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

درس خواندن گروهی >دوم تجربی وریاضی < در تعطیلات

کدام برنامه رادنبال میکنید؟

• برنامه پیشنهادی دایمن

رای‌ها: 17 53.1%
  • برنامه کریستین رونالدو

رای‌ها: 15 46.9%

• رای‌دهندگان
    32

mehraz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان
پاسخ : درس خواندن گروهی >دوم تجربی وریاضی < در تعطیلات

سارایی جان ...عزیزم
بیبین شاعر چی میگه:
رهرو آن نيست كه گه تند و گهي خسته رود رهرو آنست كه آهسته و پيوسته رود

لازم نیس خیلی تند شرو کنی
که وسطای عید موتور بسوزونی
آروم آروم وبا آرامش برو جلو
وقتی هم خسته شدی بیخی شو
برو یه آب سرد به دست وصورتت بزن
استراحت کن
و دوباره شرو کن خانووومی

موفق باشی دوستم

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

بچه ها اگه از بیست و چارم شروع کنیم ب همه درسا نمیرسیم
نظرتون چیه زودتر شروع کنیم؟

Afy Depp

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

منم هستم
فقط چون باید برای المپیاد هم بخونم مطمئن نیستم بتونم همه ی این برنامه رو کامل اجرا کنم
اما تمام سعی مو می کنم

mehraz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان

باشه
من پایه
شرو کنیم

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

ازچندم مثلا؟

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

خیلی ببخشید دوستان ولی من فک میکنم تاپیک الکی باز شده!
این ک هر کی بگه من هستم ک نشد حرف ک!
ی هو دیدی عیدم تموم شد و ما هنوز میگم من هستم!
خب باید هرچ زودتر شروع کنیم دیگه!
ب حرف ک نیس،،ب عمله!
ببخشید با این وعض بلاتکلیفی من نیستم و خودم شروع میکنم!
اگه بخوام ب امید شما واستم فک نکنم اصن بشه خوند حتی!
همه واستادیم بر و بر ب هم نگا میکنیم!
با آروزی موفقیتتون.
CR 7

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

به نقل از daimon :
با خاطر اسرار "پشه" (mosquito) که از صب مارو مورد عنایت قرار دادن ماهم یه ایده ای میدیم.
به نظرم چون 3 هفته وقت داریمو تا 16 فروردینم که نمیریم مدرسه و با عنایت(!) به اینکه دوما کلا 6تا درس عمومی دارن (ادبیات-زبان فارسی-عربی-زبان-جغرافی-دینی)باید هفته ای دوتاشونو که از لحاظ موضوعی به هم نزدیکنو بخونیم.هفته اول ادبیاتو زبان فارسی.بعدعربیو دینی بعدشم زبانو جغرافی(میدونم به هم ربطی ندارن).5روز اول هفته خوندنشون,دو روز آخرم تست زنی.نمونه سؤال هم اگه کسی خواست بزاره تو سایت باید همون دوروز آخر هفته بزاره.اختصاصیارو هم بیشتر ریاضی و فیزیک نیاز به تمرین دارن تا آمارو زیستو شیمی.پس ریاضیو فیزیکو هر 3 روز یک بخشو میخونیمو روز چهارم جوابشو میدیم.از روی سه تا جزوه مختلف مثلا مبتکرانو جزوه معلمو یه کتاب دیگه.بعدم تستای یکیشونو خودمون انتخاب میکنیم میزنیم.هندسه هم همین طور.میتونین شیمیم از همین روش استفاده کنین.زیست و آمارم میل خودتونه.چون من المپیاد زیستم،زیست2رو فولمو سر کلاساشم نرفتم.آمارم که نداریم.اونارو خودتون یه جوری ردیفش کنین.کامپیوترم فک نکنم بشه تو این تاپیک راجع بهش سؤال داد.دفاعیو کامپیوترو هر مدرسه ای ندارن پس لطفا بیخیال.
نمونه برنامه:
روز:n شنبه ریاضی مبتکران ب(1) فیزیک مبتکران ب(1) ادبیات ب(1تا5) زبان فارسی ب(1تا5) هندسه و ....
روز:n+1 شنبه جزوه ریاضی ب(1) جزوه فیزیک ب(1) ادبیات ب(6تا10) زبان فارسی ب(6تا10) هندسه و ....
روز:n+2 شنبه ریاضی یه چیزی ب(1) فیزیک یه چیزیب(1) ادبیات ب(11تا15) زبان فارسی ب(11تا15) هندسه و ....
روز:n+3 شنبه ریاضی یه کدوم پاسخ(1) ریاضی یه کدوم پاسخ(1) ادبیات ب(16تا20) زبان فارسی ب(16تا20) هندسه و ....
.
.
. #S-:
اگه حال کردین لایک بدین اگرم نه پ.خ.دیس لایک ندین جون مادرتون.
این برنامه رو هم واسه یکی از بچهامون گفتم اونم تقریبا روزی 3تا5 ساعت گذاشت پاش.خوبه صبحاو ظهراو شبا میتونین وقت اضافه گیر بیارینو بخونین. h-: h-:
به نقل از Cristiano Ronaldo :
بچه ها زمانی ک میخوایم شروع کنیم خیلی دیره و برا همه درسا وقت نمیشه
اگه میخواین از چن روز زود تر گذاشتم
هر عدد تاریخ همون روزه::
زبان فارسی کل کتاب 18
تست زبان فارسی 19
ریاضی تا آخر مثلثات 20-21
دینی کل کتاب 22
تست دینی 23
زبان 24
استراحت25
زیست تا آخر فصل شیش 26-27
تستای زیست28
هندسه 29
استراحت30-1
عربی2
تست عربی3
شیمی4
تست شیمی5
استراحت6
فیزیک تا آخر چار7
تستای فیزیک8
ادبیات تا حایی ک درس داده9
تستای ادبیات10
بقیه روزام ک یا دست خودتونه
+-----------------------------------------------+
دوستان میدونم روزای استراحت کمه ولی اگه بخوایم مفهومی و دقیق بخونیم مجبوریم
و اگه هر روز از سر صب زود بیدار شیم راحت تا ظهر ی دور میتونیم بکنیم البته در صورت تنبلی نکردن.
روزای تست ک تا میتونین هرچی دستت اومد میزنی ولی روزای معمولی احساس کردی تموم کردی میتونی ب کارای جانبی بپردازی
جلسه رفع اشکال هر درس شب همون درس از ساعت ده یا یازده تا ساعت دوازده و یا هر کی مایل بود بیشتر
لازمه هر کاری سختی کشیدنه و اگه میخواین مشکلاتتون با توجه ب زمان زود امتحانا و بقیه سال رفع شه باید سختی بکشین و از لذت هاتون تقریبا بزنین
به جاش تابستون زود میاد و سه ماه تفریح
برنامه پیشنهادی من این بود
حالا هر کی دیگه خود داند
اگه واقن میخوای قوی شی باید بتونی تحمل کنی
درسا رم جوری گذاشتم ک پشت سر هم رووتون فشار نیاد.
ممنون
CR 7
خوب از24 ُم شروع میشه وتمام!

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

خب اینجوری که نمیشه ...
اول بگین چطوری و با کدوم برنامه ؟
هر کی پایس باید با این برنامه بره و یا می تونه خودش برا خودش یه برنامه بنویسه ؟
یه کم بد شروع نشد ؟ :)

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

نه -فعلاتا24 ُم میمونه بعداعلام میکنم بایدباکدوم بریم جلو

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

عذر مدل برنامه طوری بود که اونطوری برداشت کردم!
یه سوال: مگه قرار بود واسه کل درس ها باشه؟ بعد هر کس بخواد میتونه بیاد اینجا و برنامه ای رو که میخواد اجرا کنه رو بگه؟ یا اینکه فقط همین دوستانی که گفتن!
یه انتقاد دیگه! اینطوری نمیشه با هم درس خوند! مثلا من خودم جمعه فاینال دارم و چون 5 جلسه سر کلاس نرفتم باید خودم بشینم تمام کتاب رو از طریق خوداموزی یاد بگیرم! و خب شنبه هم مدرسه اجبار کرده که بریم و اینا! یا هر کس دیگه ای یه مشکلی داره و نمیتونه! اگه میخواید باید بذارید مثلا هفته ی اخر عید و اینا بچه ها بیان و سوالاشون رو بپرسن! اینطوری که من از بعضی از پستا فهمیدم که مثلا بیان سوال بذارن و اینا تاپیک خیلی شلوغ میشه و پی گیریش سخت تر میشه و همچنین مطالب غیر ضروری بیشتری توش قرار میگیره
+خلاصه: دوستان اینجا اعلام حضور نکنید... من که پیشنهاد میکنم حین خوندن، سوالاتون رو بنویسید و بعدا (هفته ی اخر عید مثلا) توی همین تاپیک اونارو بپرسید!

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

نه به نظرم اینطوری هم تشویق به ادامه دادن هست هم سوالاروی هم نمیمونه
میتونی برنامه پیشنهادیتوبگی اینجاتا24ُ
میتونیم تصمیم بگیریم به نظرمن هم درسای اختصاصی+عربی+ادبیات باشه بهتره بچه هابیشترشون میگن همه درس ها
خوب ببین اون درسایی روکه نتونستی بخونی بین بقیه روزاتقسیم کن :)

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

میدونم همه دوست دارن که تمام درس هارو مرور کنن تا خیالشون راحت شه!
ولی من خودم به شخصه فقط فیزیک و شیمی و ریاضی و هندسه رو میخونم و بیخیال بقیه شدم چون راحت میشه نمره اورد با یه بار خوندن... در ضمن مثلا عیدِ ... تازه اونم اخرین عیدی که میتونیم راحت زندگی کنیم!
یه چیزایی نوشتم برای خودم ولی خب از جمعه شروع میکنم(به امید خدا!) یکم مرتب تر کنم برنامَرو میام و مینویسم!(البته اگه اجازه دارم و همچنین اگه کسی مایل باشه فقط اختصاصی بخونه!)

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

گفتم که منم فقط اختصاصی میخونم +عربی وادبیات بچه ها من 24ُم برنامه جامع هرروز وروزهای رفع اشکال رومیزارم 8->

• شروع کننده موضوع

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

برنامه پیشنهادی دایمن با12 رای انتخاب شد واما برنامه ی 5 روزآینده برای دوگروه
گروه اول :درس های اختصاصی +عربی +ادبیات
گروه دوم:تمام درس ها
خوب سه روزی که درپیش روست :D
سه روزاول /گروه اول:روزاول یک فصل ازفیزیک ازمبتکران(1)/یک فصل ریاضی مبتکران(1)/یک فصل زیست ازروی کتاب (1) /یک فصل شیمی خواندن کتاب وزارتی ونکته ها /یک درس عربی
.روزدوم همان فصل فیزیک ازجزوه/همون فصل زیست ازروی یک کتاب دیگر /نصف تست های شمی یک کتاب/همان فصل ریاضی ازروی یک کتاب دیگر /همان درس عربی ازروی الگو/3درس ادبیات
وروزسوم فیزیک ازروی یک کتاب دیگه /زیست هم ازروی یک کتاب دیگر/نصف دیگرتست های شیمی یک کتاب/ریاضی هم "/عربی درس 2 /3درس بعدی ادبیات
توجه:تمامی فصل ها دراین سه روزاول برای درس های اختصاصی فصل اول میباشد :برای مثال ما فصل 1 فیزیک رادرسه روزازسه کتاب مختلف میخوانیم
روزچهارم رفع اشکال+فازدوم برنامه
گروهدوم:همان برنامه +
روزاول :یک فصل هندسه /4 درس جغرافی /3 درس دینی /4 درس زبان فارسی /2 درس آمادگی /(ریاضی )1درس آمار/2 درس زبان
روزدوم هم همان برنامه گروه 1 +/4 درس دوم جغرافی /3 درس دوم دینی /4 درس دوم زبان فارسی /2 درس بعد آمادگی /افصل آمار/2 درس بعد زبان/فصل هندسه :تست
روزسوم :هم همان برنامه گروه 1+/4 درس سوم جغرافی /3درس سوم دینی /4 درس سوم زبان فارسی /2 درس بعد آمادگی/یک فصل آمار/2 درس بعدزبان//همان فصل هندسه ازروی جزوه
لازم به ذکراست که برنامه امروزشروع میشود

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

دوستان با عرض معذذرت اگه منم انتخاب میشد برنامه ام...از 18 ام شروع میشد B-) B-)
حالا من ک 18ام شروع کردم کارمو :)
ولی ببخشید :)
من نیستم چون وخ برای دقیق خونی و نکته سنجی با برنامه شما نیس ;;) ;;)
بای :-< :-< ;))
CR 7

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

به نقل از mosquito :
برنامه پیشنهادی دایمن با12 رای انتخاب شد واما برنامه ی 5 روزآینده برای دوگروه
گروه اول :درس های اختصاصی +عربی +ادبیات
گروه دوم:تمام درس ها
خوب سه روزی که درپیش روست :D
سه روزاول /گروه اول:روزاول یک فصل ازفیزیک ازمبتکران(1)/یک فصل ریاضی مبتکران(1)/یک فصل زیست ازروی کتاب (1) /یک فصل شیمی خواندن کتاب وزارتی ونکته ها /یک درس عربی
.روزدوم همان فصل فیزیک ازجزوه/همون فصل زیست ازروی یک کتاب دیگر /نصف تست های شمی یک کتاب/همان فصل ریاضی ازروی یک کتاب دیگر /همان درس عربی ازروی الگو/3درس ادبیات
وروزسوم فیزیک ازروی یک کتاب دیگه /زیست هم ازروی یک کتاب دیگر/نصف دیگرتست های شیمی یک کتاب/ریاضی هم "/عربی درس 2 /3درس بعدی ادبیات
توجه:تمامی فصل ها دراین سه روزاول برای درس های اختصاصی فصل اول میباشد :برای مثال ما فصل 1 فیزیک رادرسه روزازسه کتاب مختلف میخوانیم
روزچهارم رفع اشکال+فازدوم برنامه
گروهدوم:همان برنامه +
روزاول :یک فصل هندسه /4 درس جغرافی /3 درس دینی /4 درس زبان فارسی /2 درس آمادگی /(ریاضی )1درس آمار/2 درس زبان
روزدوم هم همان برنامه گروه 1 +/4 درس دوم جغرافی /3 درس دوم دینی /4 درس دوم زبان فارسی /2 درس بعد آمادگی /افصل آمار/2 درس بعد زبان/فصل هندسه :تست
روزسوم :هم همان برنامه گروه 1+/4 درس سوم جغرافی /3درس سوم دینی /4 درس سوم زبان فارسی /2 درس بعد آمادگی/یک فصل آمار/2 درس بعدزبان//همان فصل هندسه ازروی جزوه
لازم به ذکراست که برنامه امروزشروع میشود
این دیگه چیه؟؟؟ :O :O :rolleyes: :rolleyes:
برنامه من این بود که 2تا درس عمومی توی هفته نه تمام درسای عمومی...ینی مثلا این هفته ادبیاتو زبان فارسیو تو5 روز کامل تا ته میخونیم...
بعد2روز آخر تستاشو میزنیمو رفع اشکال میکنیم...ریاضیو فیزیکو هندسه و شیمی درستن ولی نه کاملا...الآن کامل مینویسم تا 7روز دیگه باید چی کار کنیم...فعلا صبونه واجب تره... (;

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

خب برنامه
12/24 ریاضی مبتکران ب(1) فیزیک مبتکران ب(1) هندسه ب(1) شیمی ب(1) زیست ب(1) زبان فارسی ب(1تا7) ادبیات ب(1تا4)
12/25 جزوه ریاضی ب(1) جزوه فیزیک ب(1) هندسه ب(1) جزوه شیمی ب(1) زیست ب(1) زبان فارسی ب(8تا12) ادبیات ب(5تا9)
12/26 ریاضی الگو ب(1) فیزیک الگو ب(1) هندسه ت(1) شیمی مبتکران ب(1) زیست ت(1) زبان فارسی ب(13تا18) ادبیات ب(10تا13)
12/27 ریاضی مبتکران ت(1) فیزیک مبتکران ت(1) هندسه ب(2) شیمی ت(1) زیست ب(2) زبان فارسی ب(19تا23) ادبیات ب(14تا19)
12/28 ریاضی مبتکران ب(2) فیزیک مبتکران ب(2) هندسه ب(2) شیمی ب(2) زیست ب(2) زبان فارسی ب(24تا28) ادبیات ب(20تا24)
12/29 جزوه ریاضی ب(2) جزوه فیزیک ب(2) هندسه ت(2) جزوه شیمی ب(2) زیست ت(2) زبان فارسی ت(نیمه1) ادبیات ت(نیمه1)
12/30 تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتععععععععععععععععععططططططططططیییییییییییللللللللللللل
راهنما: ب=بخش ت=تست
من برای هندسه و زیست کتابیو نگفتم...ولی خودم ازروی الگوو جزوه معلم میخونم...کتابای دیگه هم فقط نظر من بود...میتونین از کتابای کمک آموزشی دیگه استفاده کنین...بچهای ریاضیم جای زیست آمار بخونن
درسای عمومی نظر من اینه که تا آخر بخونین ولی تا جایی که معلمتون درس داده تست بزنین...
هفته اول سنگین بود ببخشید ولی هفته اول عید که زمان دیدو بازدیدهاس زبانو جغرافی میزارم که حجم مطالبشون کمه...میتونین با خیال راحت برین عید دیدنی...مثلا زبان میوفته روزی2 درسو جغرافیم شب موقع خواب به عنوان کتاب داستان... (; h-:

75_Tania

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیروان
مدال المپیاد
المپیاد؟؟؟چی هس؟؟
دانشگاه
univer safacity_e azade kamelan eslamie shirvan:|
رشته دانشگاه
کاردانی پشت و رو کردن کتلت :|

ب نظرتون تو یه روز میشه انقد درس خوند؟؟؟؟اونم تو 3_5 ساعت!!!!!دلتون خوشه واقعا

• لایک
امتیازات: JB

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه

به نقل از 75_Tania :
ب نظرتون تو یه روز میشه انقد درس خوند؟؟؟؟اونم تو 3_5 ساعت!!!!!دلتون خوشه واقعا
من هم خودم خوندم هم چن تا از دوستام...یه سری از سومامونم این برنامرو واسشون نوشتم...شما نگی میکنی میبینی چقدر زیاده...فیزیک داره ریاضی داره هندسه داره شیمی داره دروس عمومیم داره...در نتیجه زیاده.نه این طوری نیس.شیمیو فیزیکو هندسه و ریاضی روزی یه بخشن.اینا2-3 ساعت دیگه نهایتا4ساعت طول میکشه.یکی دو ساعتم واسه عمومیا(2ساعت خیلیه).کل عمومیارو که نمیخونیم.هفته ای2تاشو.من این برنامرو از روزی که مرحله یک المپیادو دادم شروع کردم واقعا بیشتر از 4:45 دقیقه نشده تا حالا...المپیادمم کنارش میخونم.
(;

75_Tania

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیروان
مدال المپیاد
المپیاد؟؟؟چی هس؟؟
دانشگاه
univer safacity_e azade kamelan eslamie shirvan:|
رشته دانشگاه
کاردانی پشت و رو کردن کتلت :|

به نقل از daimon :
من هم خودم خوندم هم چن تا از دوستام...یه سری از سومامونم این برنامرو واسشون نوشتم...شما نگی میکنی میبینی چقدر زیاده...فیزیک داره ریاضی داره هندسه داره شیمی داره دروس عمومیم داره...در نتیجه زیاده.نه این طوری نیس.شیمیو فیزیکو هندسه و ریاضی روزی یه بخشن.اینا2-3 ساعت دیگه نهایتا4ساعت طول میکشه.یکی دو ساعتم واسه عمومیا(2ساعت خیلیه).کل عمومیارو که نمیخونیم.هفته ای2تاشو.من این برنامرو از روزی که مرحله یک المپیادو دادم شروع کردم واقعا بیشتر از 4:45 دقیقه نشده تا حالا...المپیادمم کنارش میخونم.
(;
نمیدونم شایدم من کند میخونم ولی من مثلا شیمی مبتکرانو خواستم بخونم فصل یکش 80 صفه اس آدم بخواد روخونی هم کنه دو ساعت طول میکشه....دوساعت فقط واس شیمی!!!!!تازه درسای دیگه ام هس....زیس ریاضی هندسه فیزیک.....اینا هرکدوم دوساعت میخواد حداقل شایدم بیشتر....واس من ک شدنی نیس...جزوه های مبتکران خیلی طولانیه....نمیدونم شما چجوری میخونید....شایدم قبلا خوندید و الان فقط مرور میکنید اما من اولین باره ک میخوام بخونم

بالا