• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

درس خواندن گروهی >دوم تجربی وریاضی < در تعطیلات

کدام برنامه رادنبال میکنید؟

• برنامه پیشنهادی دایمن

رای‌ها: 17 53.1%
  • برنامه کریستین رونالدو

رای‌ها: 15 46.9%

• رای‌دهندگان
    32
پاسخ : درس خواندن گروهی >دوم تجربی وریاضی < در تعطیلات

منم هستم فقط بچه ها مثلا تایمها طوری باش که استراحتم باشه

منکه تو برنامم 3 تا پروژه ای کردم بین 3 تا هفته

به نقل از daimon :
کدوم آزمون؟؟؟
نوشتم زیرش.حدود3تا5 ساعت انجامش دادن. 20-30 صفحه میشه هر بخش ریاضیو فیزیک.40-50 صفحه هم ادبیاتو زبان فارسی.نصف ادبیاتو زبان فارسی که مضخرفه.بقیشم صفحه ای 1-2 دقیقه ای میشه خوند.
حالا شما بگیر 5 ساعت.6ساعت میخوابیم.2ساعت میخوریم.1ساعت میریم دستشویی.10ساعتم عشقو حال.
=((6 ساعت خواب کم نی؟؟؟

به نقل از 75_Tania :
=((6 ساعت خواب کم نی؟؟؟
ببین تمام المپیادیای مدرسمون زیر 4 ساعت میخوابن.من خودم 3 ساعت میخوابم.واسه ما 6ساعت رؤیاس.
میتونین بیشتر بخوابین ولی خواهشا از درستون نزنین.10 ساعت بخوابین ولی 5 ساعت درستون سر جاش باشه.اینطوری میتونین راحت 7 ساعت تفریح کنین.2ساعت غذا خوردن که فرآیند گوارشش طولانیه.1ساعتم تخلیه که قبلا موشکافی شده.اینم بدونین که هرچقدر برای فرآیند گوارشتون وقت کمتر بزارین،عوضش باید واسه تخلیه وقت صرف کنین (; :))
اینم بدونید که بازار سریالای مضخرف ایرانی تو عید داغه.خواهشا نشینید پای اونا.به جاش friends یا family guy یا big bang theory ویا...یه دو دقیقه وایسا دفتر چمو در بیارم....آها خب..modern family--episodes---home land & etc. میتونین ببینین که حداقل از عمرتون یه استفاده مفید بکنین. (; h-:

آقا منم میخوام یه برنامه بدم
بگید از چ روزی شروع کنم وتا چ روزی باشه؟؟؟
و راهنمایی
قول میدم بهترین باشه ک رووتونم زیادی فشار نیاد

به نقل از Cristiano Ronaldo :
آقا منم میخوام یه برنامه بدم
بگید از چ روزی شروع کنم وتا چ روزی باشه؟؟؟
و راهنمایی
قول میدم بهترین باشه ک رووتونم زیادی فشار نیاد
از 24 اسفند تا آخر عید.سیزدهمم حواست باشه.(من که تا 16 فروردین نمیرم مدرسه).پستاو برنامه های قبلیم بخون اونام میشه راهنمایی.
viva real

به نقل از daimon :
از 24 اسفند تا آخر عید.سیزدهمم حواست باشه.(من که تا 16 فروردین نمیرم مدرسه).پستاو برنامه های قبلیم بخون اونام میشه راهنمایی.
viva real
داش برنامه های تو فقط خرخوووونیه کامله
من یه برنامه میدم ک توش هم استراحت و تفریخ باشه و هم خرخوونی
چون اونجوری تعطیلات هم کوفت میشه و هم دهنمون سرویس میشه
فردا شب میدم چون کلاس زبان دارم
CR 7

CR 7
برنامه ی من روهم درنظربگیر

بچه ها زمانی ک میخوایم شروع کنیم خیلی دیره و برا همه درسا وقت نمیشه
اگه میخواین از چن روز زود تر گذاشتم
هر عدد تاریخ همون روزه::
زبان فارسی کل کتاب 18
تست زبان فارسی 19
ریاضی تا آخر مثلثات 20-21
دینی کل کتاب 22
تست دینی 23
زبان 24
استراحت25
زیست تا آخر فصل شیش 26-27
تستای زیست28
هندسه 29
استراحت30-1
عربی2
تست عربی3
شیمی4
تست شیمی5
استراحت6
فیزیک تا آخر چار7
تستای فیزیک8
ادبیات تا حایی ک درس داده9
تستای ادبیات10
بقیه روزام ک یا دست خودتونه
+-----------------------------------------------+
دوستان میدونم روزای استراحت کمه ولی اگه بخوایم مفهومی و دقیق بخونیم مجبوریم
و اگه هر روز از سر صب زود بیدار شیم راحت تا ظهر ی دور میتونیم بکنیم البته در صورت تنبلی نکردن.
روزای تست ک تا میتونین هرچی دستت اومد میزنی ولی روزای معمولی احساس کردی تموم کردی میتونی ب کارای جانبی بپردازی
جلسه رفع اشکال هر درس شب همون درس از ساعت ده یا یازده تا ساعت دوازده و یا هر کی مایل بود بیشتر
لازمه هر کاری سختی کشیدنه و اگه میخواین مشکلاتتون با توجه ب زمان زود امتحانا و بقیه سال رفع شه باید سختی بکشین و از لذت هاتون تقریبا بزنین
به جاش تابستون زود میاد و سه ماه تفریح
برنامه پیشنهادی من این بود
حالا هر کی دیگه خود داند
اگه واقن میخوای قوی شی باید بتونی تحمل کنی
درسا رم جوری گذاشتم ک پشت سر هم رووتون فشار نیاد.
ممنون
CR 7

زبان فارسی کل کتاب 18
تست زبان فارسی 19
دینی کل کتاب 22
تست دینی 23
زبان 24
استراحت25
تستای زیست28
هندسه 29
استراحت30-1
عربی2
تست عربی3
شیمی4
تست شیمی5
استراحت6
فیزیک تا آخر چار7
تستای فیزیک8
تستای ادبیات10
و اگه هر روز از سر صب زود بیدار شیم راحت تا ظهر ی دور میتونیم بکنیم البته در صورت تنبلی نکردن.
لازمه هر کاری سختی کشیدنه و اگه میخواین مشکلاتتون با توجه ب زمان زود امتحانا و بقیه سال رفع شه باید سختی بکشین و از لذت هاتون تقریبا بزنین
ببین من روزی 12-13 ساعت درس میخونم.ولی خداییش نمیشه زبان فارسیو تو یه روز کلشو خوند.میشه البته ولی با بازده پایین.اصن اون کنار.دینی چی؟؟من 2 ساعت دینی میخونم تمام حس درس خوندنو ازم میگیره.فقط منم نیستم.تا اونجایی که میدونم کتاب دینی جزو منفورترین کتاباس.
CR 7
داش من پارسال المپیاد شیمی بودم.الآنم میام بخونمش کلشو تقریبا تو6 ساعت میخونم.حالا 10 بار این کتابو پارسال خونده بودم.کل زبان فارسی حداقل 10-12 ساعتی کار داره.حالادرسیم که تو یه روز خونده شه نهایتا تا یه هفته باقی میمونه.بعدش دیگه فراموش میشه..این واقعا سنگین میشه.البته من که فقط اینجا برنامه دادم.2بار کل کتابارو خوندم.الآنم به اسرار"پشه"اومدم برنامه دادم.خودم تو عید اصن درس نمیخونم.فقط استراحت مطلق.
حالا این خرخونیه داش یا روزی 5-6 ساعت؟؟
یه بار دیگه میگم...2تا برنامه تو صفحه اول هست+این برنامه میشه3تا.حالا بچها خودشون میدونن کدومو انتخاب کنن.انتخاباهم با لایک دادنه.(این جملرو واسه همه نوشتم)
viva real viva CR7

زبان فارسی کل کتاب 18
تست زبان فارسی 19
دینی کل کتاب 22
تست دینی 23
زبان 24
استراحت25
تستای زیست28
هندسه 29
استراحت30-1
عربی2
تست عربی3
شیمی4
تست شیمی5
استراحت6
فیزیک تا آخر چار7
تستای فیزیک8
تستای ادبیات10
روزای تست ک تا میتونین هرچی دستت اومد میزنی ولی روزای معمولی احساس کردی تموم کردی میتونی ب کارای جانبی بپردازی
جلسه رفع اشکال هر درس شب همون درس از ساعت ده یا یازده تا ساعت دوازده و یا هر کی مایل بود بیشتر
به جاش تابستون زود میاد و سه ماه تفریح
برنامه پیشنهادی من این بود
حالا هر کی دیگه خود داند
اگه واقن میخوای قوی شی باید بتونی تحمل کنی
درسا رم جوری گذاشتم ک پشت سر هم رووتون فشار نیاد.
ممنون
CR 7
به نظر منم اصن نمیشه یه روز کامل دینی بخونی،من که خودم حالم میگیره،به هیچ وجهم نمیتونم دینی رو تو یه روز تموم کنم..
نه فقط دینی بلکه درسای دیگه ام..
به نظر من باید طوری برنامه ریزی کرد که هر درس در چند روز متوالی تموم بشه مثلا روز ان ام تو بشینی نصفه فیزیکو بخونی تو همون روز نصف یه درس عمومی رو هم بخونی.بعد روز سوم بشینی تستاشو بزنی..منظورم اینه که برنامه طوری نباشه که هردرسو در یک روز تموم کنیم ..

منم از این کار خوشم اومده اگه برنامه ی خوبی ارائه بشه منم باهاتون پیش میام..

پست متوالی حرام میباشد :D

به نقل از daimon :
ببین تمام المپیادیای مدرسمون زیر 4 ساعت میخوابن.من خودم 3 ساعت میخوابم.واسه ما 6ساعت رؤیاس.
میتونین بیشتر بخوابین ولی خواهشا از درستون نزنین.10 ساعت بخوابین ولی 5 ساعت درستون سر جاش باشه.اینطوری میتونین راحت 7 ساعت تفریح کنین.2ساعت غذا خوردن که فرآیند گوارشش طولانیه.1ساعتم تخلیه که قبلا موشکافی شده.اینم بدونین که هرچقدر برای فرآیند گوارشتون وقت کمتر بزارین،عوضش باید واسه تخلیه وقت صرف کنین (; :))
اینم بدونید که بازار سریالای مضخرف ایرانی تو عید داغه.خواهشا نشینید پای اونا.به جاش friends یا family guy یا big bang theory ویا...یه دو دقیقه وایسا دفتر چمو در بیارم....آها خب..modern family--episodes---home land & etc. میتونین ببینین که حداقل از عمرتون یه استفاده مفید بکنین. (; h-:
:O :O :O :O آقا این کارو با من نکن ....فقط 3 ساعت؟؟؟کلا سه ساعت؟؟؟ X-( آخه چجوری میتونین بیدار بمونین من همش خوابم :((

:Dیه سوال فنی
شما ک میخواین واسه عید مبتکران و اینا رو بخونین تا الان اینارو خوندین دیگه میخواین مرور کنین؟؟؟چون ک من حتی لای کتاب تستامو باز نکردم :-sباید چیکار کنم...تو عید ت نمیشه نه؟؟؟

به نقل از 75_Tania :
شما ک میخواین واسه عید مبتکران و اینا رو بخونین تا الان اینارو خوندین دیگه میخواین مرور کنین؟؟؟چون ک من حتی لای کتاب تستامو باز نکردم :-sباید چیکار کنم...تو عید ت نمیشه نه؟؟؟
من که خوندم زیادم خوندم.عیدم فقط زندگی میخوام بکنم.از همون 24 اسفند تا 16 فروردین شمالو دریاو تخته و شطرنجو برخی کارای خلاف شرع دیگه. (;از تابستون تا الآن هیچ کسیو از فامیلمونو ندیدم. :)
برنامه هم طوری دادم که شمام بتونین تفریحتونم بکنین.البته برنامرو به اسرار "پشه"دادم.معمولا کاراییو که خودم شرکت نمیکنم توشون اظهار نظر نمیکنم.ولی دیگه مخمو خورده بود.از صب هی پ.خ. (;
در ضمن هر کاری که دوس داری میتونی تو عید بکنی.ولی عمرا اگه بتونی درس یاد بگیری.نه شما کلا همه.زمانی که آدم شرایط بحرانی مثه کنکورو نداره در نزدیکش(!)،حس درس خوندنو نداره.یه حقیقتیه که همه منکرش میشن ولی ...
به نقل از 75_Tania :
:O :O :O :O آقا این کارو با من نکن ....فقط 3 ساعت؟؟؟کلا سه ساعت؟؟؟ X-( آخه چجوری میتونین بیدار بمونین من همش خوابم :((
قهوه و آهنگو فیلم کمدی.ینی جادو میکنه.الآن سه روزه که نخوابیدم.فقطم با همینا.البته ورزشو درست خوابیدنم میشه جزو اینا گذاشت. B-) :P
میدونم این پست اسپمه (;

مختو خورده بودم X-(
اسرار هم نیست اصرارهست
تانیا--->سه تابرنامه هست ومنم نخوندم این کتابا رو واینکه بااین برنامه 5 ساعت درس 3 ساعت خواب لازم نیست میتونی خیلی بیشترم بخوابی 8->
دوستان پست متوالی ندید اسپم هم ندید نیان جممون کنن الان این تویک پست ینی چی؟ B-)
ضمنا اشکالات برنامه هابه صورت منطقی مطرح بشه وسوالات هم معقول باشه ببینیم میتونیم خوب جمع بندی ش کنیم یانه
تمام کسانی که درنظرسنجی پ .خ دادن برنامه ها شماره گزاری میشه برنامه دایمن :1
برنامه پشه (Mosquito):2
برنامه کریستین رونالدو هم شماره 3 رای بدید بتونیم تصمیم گیری کنیم البته شایدهم هرسه برنامه اجرابشه ولی اینطوری تعدادکم میشه وخوب نیست خیلی (;
17 نفررای دادن :-"

به نقل از daimon :
من که خوندم زیادم خوندم.عیدم فقط زندگی میخوام بکنم.از همون 24 اسفند تا 16 فروردین شمالو دریاو تخته و شطرنجو برخی کارای خلاف شرع دیگه. (;از تابستون تا الآن هیچ کسیو از فامیلمونو ندیدم. :)
برنامه هم طوری دادم که شمام بتونین تفریحتونم بکنین.البته برنامرو به اسرار "پشه"دادم.معمولا کاراییو که خودم شرکت نمیکنم توشون اظهار نظر نمیکنم.ولی دیگه مخمو خورده بود.از صب هی پ.خ. (;
در ضمن هر کاری که دوس داری میتونی تو عید بکنی.ولی عمرا اگه بتونی درس یاد بگیری.نه شما کلا همه.زمانی که آأم شرایط بحرانی مثه کنکورو نداره در نزدیکش(!)،حس درس خوندنو نداره.یه حقسقتیه که همه منکرش میشن ولی ...قهوه و آهنگو فیلم کمدی.ینی جادو میکنه.الآن سه روزه که نخوابیدم.فقطم با همینا.البته ورزشو درست خوابیدنم میشه جزو اینا گذاشت. B-) :P
میدونم این پست اسپمه (;
بابا تو دیگه آخرشی >:D< چقد ارادت قویه <D=من اگه یک دهم اراده ی تورو داشتم روزی صد بار خداروشکر می کردم (;موفق باشی کلا :)

به نقل از mosquito :
نه فقط حجمی نیست همین فیزیک بیشترش شرحه مطالب به صورته مفهومی هست
میدونم توانایی بعضی هابالاهست ولی برنامه برای تعطیلات مفرح هست
همونطوری که گفتم ما برنامه ی میانگین و متعادل رومیزاریم به هرحال الان دوتابرنامه داریم
هرنفرمیتونه خودش انتخاب کنه وگروهی اجرامکنیم روز جمع بندی هم که بین دوتابرنامه یکی هست
چند نفری که بیشترخوندن میتونندنکته های اضافی(؟) توی جزه وکتاب دیگرو برای مابگن اونروز
یاتستای مهم
تانیا===>برنامه دوم به نظرم برات بهتره واینکه تقسیم کن ساعت هارو
3 ساعت فیزیک 2 ساعت ریاضی 1 ساعت شیمی 1 ساعت زیست
3ساعت فیزیکو قبل ظهرتموم کن یک سوم فصلو
2 ساعت ریاضی بین 2تا5
5-6 شیمی
1 ساعت قبل خواب زیست
ببین مثلا اون یک سوم فصلوبه سه قسمت مساوی قسمت کن بعد هرکدوموخوندی به خودت یک جایزه بده یک ربع بیانت مثلا
بعد اینکه ازتوی پیام نماببین چه برنامه هایی روقراره فردا بزاره بعد دوتا یاسه تاشو انتخاب کن ساعتاشم یادت باشه دم به دم نری تی وی رو روشن کنی :-"
برنامه ی دوم کدومه؟؟؟من فک نکنم اینجوری تموم کنم امروز 10 صفه زیستو سه ساعتی طول کشید ت کنم ....البته برا اولین بار میخوندم خلاصه برداری هم کردم :-"

به نقل از 75_Tania :
به نقل از 75_Tania :
CR 7
به نقل از color ful :
من اگه المپیاد قبول نشدم(که فک نکنم بشم)
شرکت میکنم!!!!
به نقل از 75_Tania :
به نقل از 75_Tania :
یک ساعت دسشویی =))
به نقل از 75_Tania :
ت
=((6 ساعت خواب کم نی؟؟؟
!مبینا دوتاپستتو تلفیق کن :-"
اقامن به شخصه اینجا نه سرپیازنه تهش فقط این پستایی که نقل قول کردمو ویرایش کنید وبجاش راه حل برای کیفیت درس خوندن یا اسم کتابای پیشنهادی ایناروبدید :-"
به نقل از mosquito :
نه فقط حجمی نیست همین فیزیک بیشترش شرحه مطالب به صورته مفهومی هست
میدونم توانایی بعضی هابالاهست ولی برنامه برای تعطیلات مفرح هست
همونطوری که گفتم ما برنامه ی میانگین و متعادل رومیزاریم به هرحال الان دوتابرنامه داریم
هرنفرمیتونه خودش انتخاب کنه وگروهی اجرامکنیم روز جمع بندی هم که بین دوتابرنامه یکی هست
چند نفری که بیشترخوندن میتونندنکته های اضافی(؟) توی جزه وکتاب دیگرو برای مابگن اونروز
یاتستای مهم
تانیا===>برنامه دوم به نظرم برات بهتره واینکه تقسیم کن ساعت هارو
3 ساعت فیزیک 2 ساعت ریاضی 1 ساعت شیمی 1 ساعت زیست
3ساعت فیزیکو قبل ظهرتموم کن یک سوم فصلو
2 ساعت ریاضی بین 2تا5
5-6 شیمی
1 ساعت قبل خواب زیست
ببین مثلا اون یک سوم فصلوبه سه قسمت مساوی قسمت کن بعد هرکدوموخوندی به خودت یک جایزه بده یک ربع بیانت مثلا
بعد اینکه ازتوی پیام نماببین چه برنامه هایی روقراره فردا بزاره بعد دوتا یاسه تاشو انتخاب کن ساعتاشم یادت باشه دم به دم نری تی وی رو روشن کنی :-"
این هست

Back
بالا