• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همجنسگرایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
پاسخ : همجنسگرایی

تاپیکهایی که مربوط بودن به هویت های جنسی اقلیت رو ترکیب کردم واسپم هاشو پاک کردم.
اگه تاپیک دیگه ای از قلم افتاده پ.خ بدین لینکشو لطفن.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
چه حسی داره وقتی 2 درصد جمعیتی ولی 45 درصد تجاوز های جنسی به کودکان از سمت توئه؟ :)):handshake::walking:
منبعت برای این حرف چیه؟
تا جایی که من دیدم هرچی از امثال سعید طوسی‌ها و پدوفیل‌ها و ... بودن همگی استریت بودن. تجاوز به کودکان یعنی بیماری جنسی، بیماری روانی. کسی که مرتکب این کار میشه از لحاظ روحی و جنسی مریضه. ارتباطی به همجنسگرا بودن و نبودن نداره.

+ اتفاقاً همین چند وقت پیش با یکی سر این موضوع صحبت می‌کردم؛ می‌گفتم من در طول تاریخ، همجنسگرای جنایتکار ندیدم. تمامی جرم‌ها، قتل‌ها، کلاهبرداری‌ها، دیکتاتوری‌ها و ... همگی از جانب استریت‌ها بوده. اگر همجنسگرای مجرم می‌شناسه بهم بگه، که اونم نمی‌شناخت کسی رو. با کانسپت همجنسگرایی مشکل دارم، ولی همجنسگراها رو نمیشه کوبید واقعاً. دلیلی نمی‌بینم براشون، آزاری ندارن.

اَشی مَشی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
من در طول تاریخ، همجنسگرای جنایتکار ندیدم. تمامی جرم‌ها، قتل‌ها، کلاهبرداری‌ها، دیکتاتوری‌ها و ... همگی از جانب استریت‌ها بوده. اگر همجنسگرای مجرم می‌شناسه بهم بگه
خیلی از قاتل‌های سریالی که من درباره‌شون خوندم، همجنسگرا بودن.
البته دلیل اکثرشون هم ترد شدن از جامعه یا تنها بودن و ... بوده.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
خیلی از قاتل‌های سریالی که من درباره‌شون خوندم، همجنسگرا بودن.
البته دلیل اکثرشون هم ترد شدن از جامعه یا تنها بودن و ... بوده.
نمی‌دونستم اینو.
ولی به نظرت اگر نسبت بگیریم، قاتلای سریالی همجنسگرا رو به جمعیتشون، و قاتلای سریالی استریت به جمعیتشون، کدوم نسبت بیشتری داره؟

dorincii

ز هـمـه خـلـق رمـیـده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
اگر همجنسگرای مجرم می‌شناسه بهم بگه
معروف ترین قاتل های سریالی امریکا و بریتانیا همجنسگرا بودن، دنیس نیلسن، جفری دامر، دین کورل و …
قاتل همجنسگرا زیاد داریم.
البته، اکثر قاتل های همجنسگرا در خانواده های افراطی بزرگ شدن، و در زمانه‌ و مکانی بودن که خیلی از اجتماع و خانواده هاشون طرد می شدن، “بخشی” از تقصیر رو میتونیم گردن جامعه بندازیم.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
معروف ترین قاتل های سریالی امریکا و بریتانیا همجنسگرا بودن، دنیس نیلسن، جفری دامر، دین کورل و … (بعضی ها میگن که اچ اچ هولمز هم گی بوده)
قاتل همجنسگرا زیاد داریم.
البته، اکثر قاتل های همجنسگرا در خانواده های افراطی بزرگ شدن، و در زمانه‌ و مکانی بودن که خیلی از اجتماع و خانواده هاشون طرد می شدن، “بخشی” از تقصیر رو میتونیم گردن جامعه بندازیم.
هممم. که این‌طور.
دوست دارم که کارشون رو توجیه کنم، ولی اگه بخوام این کارو بکنم باید تمامی قتل‌های دیگه در جهان رو هم توجیه کنم. :‌))

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
کاری به خود همجنس گرایی و گرایش های جنسی دیگه ندارم و در مورد اونا نمیخوام نظر بدم. اما نحوه نگاهتون به مسائل بعضی مواقع خیلی عجیبه. اینکه مثلا فلان جرم از طرف فلان گرایش جنسیه و جرمی هم که بعضا میگید تا همجنس گرایی رو رد کنید ربطی به میل جنسی نداره. در اون مورد هر کسی چه استریت چه همجنسگرا و هر گرایش جنسی دیگه ای می تونه بهشون دست بزنه. بیشتر ربط به اختلال های شخصیتی و ذهنی و عقیدتی دارن. مثلا همین قتل ها. توی قتل های سریالی من هم همجنسگرا دیدم هم استریت. این مورد خیلی ربطی به گرایشات جنسی نداره و خیلی مواقع تاثیر خانواده و جامعه روی افراده. هر کسی چه همجنس گرا و چه استریت می تونه توی یه محیط ناسالم و خراب احتماعی بزرگ بشه. البته اینا توجیهات قتل اونا نیست.
من خودم با نفس همجنس گرایی با دلایل زیستی و تکامل مخالفم ولی خواهشا میخواید موردی رو نقد کنید خودش رو با مثال های مربوط نقد کنید.

اَشی مَشی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
این فقط برای بد نشون دادن همجنسگراها تو جامعه اس
اصلا قتل چه ربطی به گرایش داره؟
یعنی ما قاتل استریت نداریم؟
همه پاکن فقط همجنسگراها این وسط بد از آب در اومدن؟
نه گلم. ‌فقط اطلاعاتی بود که داشتم و صرفا گفتم. میتونی تحقیق کنی...
بد نشون دادن همجنسگراها؟ مگه میشه همجنسگرای بد نداشت‌. آدم‌ها جدای از گرایش و مذهب و کشور و ... میتونن بد باشن.
و‌ کلا قضاوت یک جامعه از روی رفتار یک نفر از اون جامعه درست نیست‌.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
همجنسگرایی از طریق ژنتیک نیست وگرنه تا الان از بین میرفتن. پس ..... و..... و من قبول ندارم.
از لحاظ اقتصادی هم کاملا ضربه زننده هستند چون بچه نمیارند لذا کلا منتفیه. نگید میتونن بچه بززگ کنند چون قبول ندارم و بچه دچار مشکلات میشه چون پدر یا مادر نداره.
برای من مهم نیست اونا تو تخت چه غلطی میکنند ولی در عموم رژه میرن بدون لباس و میلیونها دلار هزینه برای تبلیغ رو چیزی جز تلاش برای گسترشش نمیبینم.

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
همجنسگرایی از طریق ژنتیک نیست وگرنه تا الان از بین میرفتن. پس ..... و..... و من قبول ندارم.
از لحاظ اقتصادی هم کاملا ضربه زننده هستند چون بچه نمیارند لذا کلا منتفیه. نگید میتونن بچه بززگ کنند چون قبول ندارم و بچه دچار مشکلات میشه چون پدر یا مادر نداره.
برای من مهم نیست اونا تو تخت چه غلطی میکنند ولی در عموم رژه میرن بدون لباس و میلیونها دلار هزینه برای تبلیغ رو چیزی جز تلاش برای گسترشش نمیبینم.
بحث جمعیت اقتصادیش و تربیت بچه تا حدی درسته حداقل با شواهد نظری و تجربی جامعه شناسی. هر چند از بین استریت ها هم عقیم دیده میشه و اگر بخوایم به همه چیز اینجوری نگاه کنیم اونا هم بی ارزشن. این دید شاید از لحاظ اقتصادی درست باشه ولی از دیدگاه جامعه شناسی و انسانی یه دیدگاه زیاد از حد اقتصادی و خطرناکه. پس نمیشه مطلقا اینو گفت.

اما یه نکته ای. خیلی احزاب دیگه هم برای تبلیغات هزینه میکنن و خیلی مواقع اونا به مراتب از همجنس گرایی آسیب بیشتری می رسونن. این که بیایم بگیم یه حزب نباید تبلیغات کنه چون ما باهاش مخالفیم درست نیست. اگر نقدی هست باید منطقی و فکر شده به خود ماجرا وارد بشه نه اینکه بیاید بگید تبلیغات نباید انجام بشه.
در ضمن کسی تا جایی که من یادمه نگفت که ژنتیکی منتقل میشه. هر چند بعضی مواقع درسته. اما همیشه به ژنتیک ربط نداره.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
بحث جمعیت اقتصادیش و تربیت بچه تا حدی درسته حداقل با شواهد نظری و تجربی جامعه شناسی. هر چند از بین استریت ها هم عقیم دیده میشه و اگر بخوایم به همه چیز اینجوری نگاه کنیم اونا هم بی ارزشن. این دید شاید از لحاظ اقتصادی درست باشه ولی از دیدگاه جامعه شناسی و انسانی یه دیدگاه زیاد از حد اقتصادی و خطرناکه. پس نمیشه مطلقا اینو گفت.

اما یه نکته ای. خیلی احزاب دیگه هم برای تبلیغات هزینه میکنن و خیلی مواقع اونا به مراتب از همجنس گرایی آسیب بیشتری می رسونن. این که بیایم بگیم یه حزب نباید تبلیغات کنه چون ما باهاش مخالفیم درست نیست. اگر نقدی هست باید منطقی و فکر شده به خود ماجرا وارد بشه نه اینکه بیاید بگید تبلیغات نباید انجام بشه.
در ضمن کسی تا جایی که من یادمه نگفت که ژنتیکی منتقل میشه. هر چند بعضی مواقع درسته. اما همیشه به ژنتیک ربط نداره.
ژنتیکی را گفتم چون میگن اینها اینطوری بدنیا اومدند و اینها.
اینکه استریت ها هم بچه نیارن ممکنه ولی من میانگینشون رو میسنجم. این یه دیدگاه افراطی اقتصادی نیست وقتی 5.6 درصد جمعیت آمریکا lgtb هستند که عدد نگران کننده (برای اونها البته) هست. بای بای آمریکا! بای بای اروپا! برای ما که lgbt ها خیلی هم خوبن.

تبلیغات بکنند ولی نوع تبلیغات مهمه و حجمشم تبلیغاتش بیش از حده و نرمال نیست. هرکس علیهشون حرف بزنه میتوپنش و پیجش بسته میشه. رژه هاشونم با اون وضع......

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
اینکه استریت ها هم بچه نیارن ممکنه ولی من میانگینشون رو میسنجم. این یه دیدگاه افراطی اقتصادی نیست وقتی 5.6 درصد جمعیت آمریکا lgtb هستند که عدد نگران کننده (برای اونها البته) هست. بای بای آمریکا! بای بای اروپا! برای ما که lgbt ها خیلی هم خوبن.

تبلیغات بکنند ولی نوع تبلیغات مهمه و حجمشم تبلیغاتش بیش از حده و نرمال نیست. هرکس علیهشون حرف بزنه میتوپنش و پیجش بسته میشه. رژه هاشونم با اون وضع......
گرچه درک چیزهایی که میگی برام سخته و نمی‌فهمم همجنسگرایی به «تبلیغات» چه ارتباطی داره، کسی با تبلیغ گی نمیشه و بالعکس؛ اما لزوماً هرچی ژنتیکی باشه حذف شدنی نیست. اگرچه که همجنسگرایی هم ژنتیکی نیست و به عنوان مثال ایشون والدینش هردو همجنسگران، خودش استریته. بچه اوردن هم هدف غایی انسان نیست در ضمن. تا همین‌جاش هم به قدر کافی انسان تو کره‌ی زمین اشباعه و داریم گند می‌زنیم. :‌))

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
گرچه درک چیزهایی که میگی برام سخته و نمی‌فهمم همجنسگرایی به «تبلیغات» چه ارتباطی داره، کسی با تبلیغ گی نمیشه و بالعکس؛ اما لزوماً هرچی ژنتیکی باشه حذف شدنی نیست. اگرچه که همجنسگرایی هم ژنتیکی نیست و به عنوان مثال ایشون والدینش هردو همجنسگران، خودش استریته. بچه اوردن هم هدف غایی انسان نیست در ضمن. تا همین‌جاش هم به قدر کافی انسان تو کره‌ی زمین اشباعه و داریم گند می‌زنیم. :‌))
شما از ارتش ایالات متحده که بجای یه تبلیغ درست و حسابی تبلیغ میسازه که Emma has two mamma ,و صدای کل میلیتاریست های سراسر دنیا در میاد یا عصبانی یا در حال مسخره آمریکا:)) درمیاد بگیر تا اینکه من تو یوتیوب تبلیغاتی میبینم که میگه بیا ببین گی هستی یا نه.
پوشش خبری خیلی سنگینی داره. کسی جرعت نمیکنه علیه اش حرف بزنه.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
شما از ارتش ایالات متحده که بجای یه تبلیغ درست و حسابی تبلیغ میسازه که Emma has two mamma ,و صدای کل میلیتاریست های سراسر دنیا در میاد یا عصبانی یا در حال مسخره آمریکا:)) درمیاد بگیر تا اینکه من تو یوتیوب تبلیغاتی میبینم که میگه بیا ببین گی هستی یا نه.
پوشش خبری خیلی سنگینی داره. کسی جرعت نمیکنه علیه اش حرف بزنه.
من اگر از صبح تا شب تو گوشم بخونن گی هستی گی نمیشم. چون میل جنسی چیزی نیست که قابل تغییر باشه. حتی اگررررر هم قابل تغییر باشه، تغییرش به این نون و ماستا نیست که ازم سوال کنن گی هستی یا نه و من دچار سردرگمی تو سکشوالیتی خودم بشم. اگر کسی تا این حد اینسکیوریتی داره رو گرایش جنسیش اون اصلاً احتیاجی به تبلیغات نداره، اون بهتره پیش یه تراپیست بره.

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403

من نمیدونم دقیقا منظور کجاست ولی همیشه باید مجموعی از دیدگاه ها رو در نظر گرفت. فقط داشتن یه دید اقتصادی درست نیست.
در ضمن اگر انتقادتون منطقی و بدون توهین باشه خب شنیده میشه و کسی هم مخالف انتقاد کردن نیست توی این سایت به نظرم. ولی اگر توهین بشه خب این طبیعیه. من منظورم شما نیستید و کلی حرفم رو زدم.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
منبعم همون منبعیه که توش میگه کسی که به بچه های همجنس تجاوز میکنه استریته
میگی طوسی ازدواج کرده؟ خیلی همجنسگرا ها میکنن تا معلوم نشه همجنسگران سعید طوسیم همینه اگر نه میرفت به دختر بچه تجاوز میکرد نه پسر بچه =))=))=))
عجب ... . :‌)))
من حرفی ندارم.

Artin...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
منبعم همون منبعیه که توش میگه کسی که به بچه های همجنس تجاوز میکنه استریته
میگی طوسی ازدواج کرده؟ خیلی همجنسگرا ها میکنن تا معلوم نشه همجنسگران سعید طوسیم همینه اگر نه میرفت به دختر بچه تجاوز میکرد نه پسر بچه =))=))=))
اولا خنده نداره
دوما آیا به دخترا قرآن درس میداده؟
(به بحث وارد نمیشم فقط خواستم جواب ایشونو بدم)

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
من اگر از صبح تا شب تو گوشم بخونن گی هستی گی نمیشم. چون میل جنسی چیزی نیست که قابل تغییر باشه. حتی اگررررر هم قابل تغییر باشه، تغییرش به این نون و ماستا نیست که ازم سوال کنن گی هستی یا نه و من دچار سردرگمی تو سکشوالیتی خودم بشم. اگر کسی تا این حد اینسکیوریتی داره رو گرایش جنسیش اون اصلاً احتیاجی به تبلیغات نداره، اون بهتره پیش یه تراپیست بره.
رو مجموع جامعه تاثیر داره. از بچگی تو گوش یه نفر یکچیزی رو بخونی احتمال اینکه بره سمتش زیادتر میشه

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
یه چیزایی هست به اسم عقل و غریضه و نیاز
اصلا تو فکر کن از بچگی به یه پسر بگی تو گی ای و باورش بشه
به هر حال بعد اینکه وارد رابطه بشه و ببینه نه، واقعا اینطور نیست نمیتونه خیلی چیزا رو برطرف کنه، متوجه گرایش اصلیش میشه
گرایش، خلق و خوی نادرست کسی نیست که ما بخوایم تغییرش بدیم، بالاخره فرد گرایش واقعی خودشو پیدا میکنه
خب این یعنی زمان بدنیا اومدن اینجوری بوده و اینجا این سوال مطرح میشه که اگر این توی ژنتیکشونه چرا منقرض نشدن؟
گرایش بعد تولد تغییر میکنه و فرد همجنسگرا میشه

اسدالهی

ilia asadollahi
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
رو مجموع جامعه تاثیر داره. از بچگی تو گوش یه نفر یکچیزی رو بخونی احتمال اینکه بره سمتش زیادتر میشه
خب خیلی ها برای خیلی چیز های درست و غلط تبلیغ میکنن. این یه بحث جداست که بر میگرده به تفکر نقادانه و سواد رسانه ای که بشه جلوی اینو گرفت. قطعا نمیشه جلوی تبلیغات رو به این راحتی گرفت ولی میشه سواد رسانه ای رو گسترش داد. نمیشه گفت کسی تبلیغ نکنه چون عملی نیست. حتی اگر اینجا نتونه بکنه میره سراغ راه های دیگه و عملا نمیشه خیلی جلوی تبلیغات یک حزب، عقیده و گرایش رو گرفت.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا