• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چرا بيشترين سرچ ايرانيا تو ‏گوگل كلمه ي... هست؟!

Phanntom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli
شهر
تهران
مدال المپیاد
سابقه دارم!
دانشگاه
light massage(پیام نور)
پاسخ : چرا بيشترين سرچ ايرانيا تو ‏گوگل كلمه ي... هست؟!

الان تقریبا این مورد نیست، بعضی موارد دیگه دارن میشن
در کل بعد از یه مدت برای شخص عادی میشه و دیگه نمیره چنین کاری رو بکنه
به نقل از میعاد :
ایرانیا؟؟؟!!!!

فقط ایرانیا؟؟؟

فکر میکنم در این مورد مسیله جهانیه ها....اونم برمیگرده به یه سری امیال طبیعیه انسانی....
خیر، امار سرچ بقیه کشور ها این طور نیست
در بقیه کشور ها این کار یه شغله،اما در ایران این یه نوع تفریحه

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Wilson :
الان تقریبا این مورد نیست، بعضی موارد دیگه دارن میشن
در کل بعد از یه مدت برای شخص عادی میشه و دیگه نمیره چنین کاری رو بکنه
در بقیه کشور ها این کار یه شغله،اما در ایران این یه نوع تفریحه

اولن این که میگی امار سرچ بقیه کشور ها این طور نیس رو رو هوا کسی ازت قبول نمیکنه.اینجا اگه بحثی میشه تا با سند حرف نزنی کسی قبول نمیکنه پس این که
بدون هیچ سندی اون هم در مورد چیزی که همه میدونن اتفاقن همینطوره قابل قبول نیس.

دوم:در بقیه کشور ها این یه شغله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظور؟

Phanntom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli
شهر
تهران
مدال المپیاد
سابقه دارم!
دانشگاه
light massage(پیام نور)

به نقل از میعاد :
اولن این که میگی امار سرچ بقیه کشور ها این طور نیس رو رو هوا کسی ازت قبول نمیکنه.اینجا اگه بحثی میشه تا با سند حرف نزنی کسی قبول نمیکنه پس این که بدون هیچ سندی اون هم در مورد چیزی که همه میدونن اتفاقن همینطوره قابل قبول نیس.

دوم:در بقیه کشور ها این یه شغله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظور؟
بله درسته :]
مدرک
ایران رو هم که همه میدونید ،بعضی از کلمه ها خود آمرکایی ها نمیدونن چیه معنیش، ایرانی ها تو سرچش اولن

این یه شغل حساب میشه،چنین سایت هایی هم تبلیغاتی هستن و از این راه پول در میارن

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Wilson :
بله درسته :]
مدرک
ایران رو هم که همه میدونید ،بعضی از کلمه ها خود آمرکایی ها نمیدونن چیه معنیش، ایرانی ها تو سرچش اولن

این یه شغل حساب میشه،چنین سایت هایی هم تبلیغاتی هستن و از این راه پول در میارن

مدرکت خوبه ولی میدونی که تو این قبیل امارا ایران وجود نداره...پس امکان قیاس نیس

در مورد اینکه بعضی کلمات هس که امریکایی ها معنیش رو نمیدونن ولی ایرانیا تو سرچش اولن خیلی طبیعیه...مطمئن باش اونهام دارن چیزایی که منو تو معناش رو نمیدونیم ولی تو سرچش از ما جلو ترن...دلیلشم که واضحه.این یه بحث زبان شناسیه که خیلی از کلمات ممکنه تو نظام زبانیه یه ملت باشه ولی یه جامعه دیگه اون رو نداشته باشن،برهمین اساس ناچارن برای مواردی مثله ترجه و برگردان یه سری کلمات اضافه و کم میشن....محدود به زبان خاصی هم نیس همه رو شامل میشه....

در مورد شغل...اون کسی که اون سایت یا دامنه یا هرچیز دیگه رو داره هدایت میکنه آره براش یه شغل محسوب میشه ولی اینجا بحث در مورد اونا نیس در مورد کابرایی هس که دارن از اون سایت استفاده میکنن که خیلی مسیله عادی و روشنیه که کاربرا خیلی بیشتر از افرادی هستن که به عنوان مالک یا هدایت کننده مطرحن.

Phanntom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli
شهر
تهران
مدال المپیاد
سابقه دارم!
دانشگاه
light massage(پیام نور)

تو ایران که اوضاع خیلی خرابه ،بر اساس کلمات خیلی خرابه اوضاع
تو اکثر کلمات ایران یا اوله یا دوم یا سوم :-"
کلمه منظورم از همون ها بودش نه چیزه دیگه
بله حرفت درسته، اما کلماتی که یه ایرانی میدونه متاسفانه همینه
بعضی از افراد تا یک دیکشنری دستشون میاد میرن سراغ فحش ها و...
اکثر کلماتی که افراد از یه زبان خارجی میدونن کلمات ... هستش متاسفانه

خیر، منظورم همون اشخاصی هستن که تو این فیلم ها هستن و کلا یه تجارت حساب میشه،زیاد وارد نمیشم
ببینید ؛ تو ایران متاسفانهاز همه سن میرن سراغ این کار، اما تو کشور های پیشرفته این کار رو فقط افرادی میکنن که شغلشون هستش یا به نحوی ربطی دارن به این قضیه ،و خیلی تعدادشون کمتر از ایرانی ها هستن

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

من اصن فک نمیکنم تو بقیه کشورا وقتی یه جوون پای اینترنت میشینه مثلا سایتای بد اومد رد کنه.اونام این چیزا رو سرچ میکنن.تازه شاید خیلی بشتر از ما ولی به دلایلی که دوستان گفتن آمارش زیاد نمیشه.یا خیلی با زبان تخصصی کار میکنن یا به خاطر تفاوت زیان و ...
چون بالاخره اونجا خیلی بیشتر موجبات تحریکشون فراهم میشه و بیشتر نیاز هست برن ب همچین سایتایی.

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Wilson :
تو ایران که اوضاع خیلی خرابه ،بر اساس کلمات خیلی خرابه اوضاع
تو اکثر کلمات ایران یا اوله یا دوم یا سوم :-"
کلمه منظورم از همون ها بودش نه چیزه دیگه
بله حرفت درسته، اما کلماتی که یه ایرانی میدونه متاسفانه همینه
بعضی از افراد تا یک دیکشنری دستشون میاد میرن سراغ فحش ها و...
اکثر کلماتی که افراد از یه زبان خارجی میدونن کلمات ... هستش متاسفانه

خیر، منظورم همون اشخاصی هستن که تو این فیلم ها هستن و کلا یه تجارت حساب میشه،زیاد وارد نمیشم
ببینید ؛ تو ایران متاسفانهاز همه سن میرن سراغ این کار، اما تو کشور های پیشرفته این کار رو فقط افرادی میکنن که شغلشون هستش یا به نحوی ربطی دارن به این قضیه ،و خیلی تعدادشون کمتر از ایرانی ها هستن

چرا هر چی منفیه این قدر ربطش میدیم به ایران؟
تو ایران اوضاع کلمات خیلی خرابه ینی چی؟هر کسی یه فرهنگی داره یه سطح شعور و فهمی داره ک بر اساس شرایط مختلفی مثله خانواده،دوستان،و .... تعریف میشه..ممکنه یکی تو شرایطی بزرگ شده باشه که زیاد تو قید و بند این چیزا نباشه و یه نفر دیگه کاملن برعکس...
همون طور که تو فرهنگ محاوره ای ما (که خیلی از این کلمات مد نظر تو از اون جا نشات میگیره)خیلی کلمات هس که یه نفر از یه کشور دیگه نمیفهمشون مسلمن تو فرهنگ دبقیه کشورا هم هس...پس نمیشه بگیم ما داریم این کلمات رو و بقیه ندارن...این رو فقط هر کسی میتونه برای اون جایی که داره زندگی میکنه بیان کنه...امکان قیاس عادلانه نیس...

اون اشخاص هم که گفتی...اصلن منظور منو نگرفتی....بحث تاپیک در مورد کسایی هس که به اصطلاح کاربر معرفی میشن....نه کسایی که به قول تو فلان فیلم بازی میکنن نه کسایی که عامل تهیش هستن نه کسایی که اسپانسر هستن ن کسایی که عامل پخش هستن و ن هیچ کدوم ازین عوامل ...بحث در مورد اون کسی هس که داره این رو میبینه....فکر نمیکنم نامفهموم باشه دیگه حرفم.

به نقل از z.n1994 :
من اصن فک نمیکنم تو بقیه کشورا وقتی یه جوون پای اینترنت میشینه مثلا سایتای بد اومد رد کنه.اونام این چیزا رو سرچ میکنن.تازه شاید خیلی بشتر از ما ولی به دلایلی که دوستان گفتن آمارش زیاد نمیشه.یا خیلی با زبان تخصصی کار میکنن یا به خاطر تفاوت زیان و ...
چون بالاخره اونجا خیلی بیشتر موجبات تحریکشون فراهم میشه و بیشتر نیاز هست برن ب همچین سایتایی.

کاملن درسته...در ادامه اینکه
خیلی دلایل هس که نمیشه این مورد رو مقایسه کرد...اولن بر چ اساس فکر میکنید یه کشور بیاد و اعلام کنه که مثلن میزان لود سایت های س ک س ی در کشور ما فلان مقدار هس؟
اون هم کشورهایی که به این داستان به دید یه تجارت نگاه میکنن و سود فوق العاده ای ازش حاصل میشه براشون.پس اونا منفعت خودشون رو به منفعت کاربراشون ترجیح میدن.

دلایل زبان شناسی خیلی موجه هس برا این داستان...دیدید که دلایلش ذکر شد و کاملن هم مقبوله.

و در اخر هم برمیگردم به نظر اولم...این یه نیازه طبیعیه...انسان ذاتا و بهتره بگم غریزتا به سمت این مسایل کشیده میشه و این چیزی نیس که یگیم ما ایرانیا داریم بقیه ندارن....همه جا هس...هر کسی این نیاز درش وجود داره و راه های مختلفی رو برای جواب دادن بهش میتونه انتخاب کنه.

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

نه آخه شما واقعا فکر می کنید مثلا آمریکا یا هر جای دیگه ای بیاد اعلام کنه که مثلن سرچ سومشون شده ...؟
بعد هم کاملن طبیعیه که تو ایران سرچ این جور چیزا یه کم بیشتر یاشه ، چون اینجا محدود تره نسبت به جوامع غربی

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ به این که چرا بيشترين سرچ ايرانيا تو ‏گوگل كلمه ي..

یعنی واقعا نمیدونین چرا؟ چون اونا به صورت طبیعی تجربه میکنن ما غیرطبیعی!

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نظر من این چیزا برای یه سنی کاملن طبیعیه، جون تو یه سنینی یه سری کنجکاوی به وجود میاد و خب بالاخره باید یه روز بدونه دیگه
به نطر من این فقط نه تو ایران بلکه همه جا هست، ولی ما فقط مملکت خودمونو میبینیم

Phanntom

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
helli
شهر
تهران
مدال المپیاد
سابقه دارم!
دانشگاه
light massage(پیام نور)

به نقل از z.n1994 :
خب،من الان جوابای دوستمو خوندم و اومدم که نتیجه گیری کنم از حرفام(ش)
ببینید این حرف شما اشتباهه به دو دلیل
1-تو ایران چون انقد محدودیت هستش این همه سرچ وجود داره و در کشور های پییشرفته هرگز چنین نیست،طوری که تو آلمان در سنین پایین(دوران ابتدایی) به فرد این مسائل رو آموزش میدن
2-اگر منظور شما از بقیه کشورها،کشور های پیشرفته باشه باید بگم که اکثر اون ها تو مناطق سردسیر هستن و
این میل به طبیعت محل زندگی هم ربط داره و این کشور ها اکثرا سردسیر هستن و چنین حسی رو ندارن(و اگر هم داشته باشن خیلی کمتره)
3-نیازی ندارن به این کار چون فردش رو در اختیار دارن

خیر،برای یک کلمه در زبان انگلیسی(که زبان بین المللی هستش) حداکثر 8-9 تا مترادف و هم معنی وجود داره، اما متاسفانه ایران تو همه این ها جزو سه تای اول هستش.
در ضمن،محدوده ی لغات به اون صورت نیست که شما فکر میکنید،در هر سرچ کلمات کلیدی وجود داره که نشون میده چه چیزی شخص مقابل پی سی میخواد.
و نمیشه این طور قضاوت کرد،چون مشخص میشه که طرف چه کلمه ای روو سرچ کرده و دنبال چه چیزی بوده
به نقل از میعاد :
تو ایران اوضاع کلمات خیلی خرابه ینی چی؟هر کسی یه فرهنگی داره یه سطح شعور و فهمی داره ک بر اساس شرایط مختلفی مثله خانواده،دوستان،و .... تعریف میشه..ممکنه یکی تو شرایطی بزرگ شده باشه که زیاد تو قید و بند این چیزا نباشه و یه نفر دیگه کاملن برعکس...
همون طور که تو فرهنگ محاوره ای ما (که خیلی از این کلمات مد نظر تو از اون جا نشات میگیره)خیلی کلمات هس که یه نفر از یه کشور دیگه نمیفهمشون مسلمن تو فرهنگ دبقیه کشورا هم هس...پس نمیشه بگیم ما داریم این کلمات رو و بقیه ندارن...این رو فقط هر کسی میتونه برای اون جایی که داره زندگی میکنه بیان کنه...امکان قیاس عادلانه نیس...

اون اشخاص هم که گفتی...اصلن منظور منو نگرفتی....بحث تاپیک در مورد کسایی هس که به اصطلاح کاربر معرفی میشن....نه کسایی که به قول تو فلان فیلم بازی میکنن نه کسایی که عامل تهیش هستن نه کسایی که اسپانسر هستن ن کسایی که عامل پخش هستن و ن هیچ کدوم ازین عوامل ...بحث در مورد اون کسی هس که داره این رو میبینه....فکر نمیکنم نامفهموم باشه دیگه حرفم.
نه بحث منفی بافی نیست
ببینید این صحبتی که من دارم اینه که چرا اول از همه یه فرد دیکشنری گیر میاره میره سراغ چیزای بدش؟
چرا یه کتاب گیر میاره میره سراغ عکس دار بودنش؟
چرا تا تنها میشه میره سراغ کارا هایی که خوب نیست؟
خب،همه اینها به دلیل کنجکاوی و محدودیتی هستش که فرد احساس میکنه و کمی هم به طرز تفکر شخص ربط داره
که همه این ها ناشی میشه از فرهنگ یک جامعه
(البته تو همه چیز استثنا وجود داره)

در این مورد حرفی نیست که نیاز به بحث باشه

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Wilson :
بحث منفی بافی نیست
ببینید این صحبتی که من دارم اینه که چرا اول از همه یه فرد دیکشنری گیر میاره میره سراغ چیزای بدش؟
چرا یه کتاب گیر میاره میره سراغ عکس دار بودنش؟
چرا تا تنها میشه میره سراغ کارا هایی که خوب نیست؟
خب،همه اینها به دلیل کنجکاوی و محدودیتی هستش که فرد احساس میکنه و کمی هم به طرز تفکر شخص ربط داره
که همه این ها ناشی میشه از فرهنگ یک جامعه
(البته تو همه چیز استثنا وجود داره)

در این مورد حرفی نیست که نیاز به بحث باشه

من استثنا ها رو مطرح نکردم تو داری استثنا ها رو مطرح میکنی و سطح یه جامعه رو این قدر پایین میاری که ینی تو ایران دیکشنری میگیرن دستشون میرن سراغ به قول خودت چیزای بدش؟
یا کتاب مگیرن میرن سراغ عکساش؟
من فکر نمیکنم هنوز این قدر جامعه ای که دارم توش زندگی میکنم بدبخت شده باشه و این قدر به فقر فرهنگی رسیده باشه که بتونم این حرفا رو در موردش قبول کنم و قبول کنم کساییی که اینطور نیسن استثنا هسن.

در مورد اینکه دیگه حرفی نیس تو این بحث من خودم خیلی وقته پیش این رو گفتم.چون معتقدم این یه نیازه طبیعیه و چیز عجیبی نیس

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-"
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از میعاد :

من فکر نمیکنم هنوز این قدر جامعه ای که دارم توش زندگی میکنم بدبخت شده باشه و این قدر به فقر فرهنگی رسیده باشه که بتونم این حرفا رو در موردش قبول کنم و قبول کنم کساییی که اینطور نیسن استثنا هسن.

در مورد اینکه دیگه حرفی نیس تو این بحث من خودم خیلی وقته پیش این رو گفتم.چون معتقدم این یه نیازه طبیعیه و چیز عجیبی نیس
چرا! شده متاسفانه! و اغلب به دلیل همین محدودیت های بی جا! شما مثل این که اینجا زندگی نکردی!!!! این که وقتی تو خیابون راه میری هر آشغالی دهنشو وا کنه یه چیزی بگه فقر فرهنگی نیست؟؟؟ تو دانشگاه شما چیزی از کارای عقده ای بعضی از پسر ها و حتی دختر ها ندیدید!؟!؟! من زیاد دیدم!!! اینا یه بخش کوچیکش شاید طبیعی باشه!! ولی بخش زیادیش بر میگرده به فرهنگ و این که خیلی از اینایی که میرن دانشگاه هنوز ارتباط و حرف زدن درست با جنس مخالفشون رو بلد نیستن!!!! البته نباید هم انتظار داشته باشیم بلد باشن :| آخرین باری که یه جنس مخالف رو پیش خودشون میدیدن تو مهد کودک بوده که با هم بازی میکردن!!!
فقط مشکل ما سرچ اینجور کلمه ها تو گوگل نیست!! اینجا متاسفانه بعضیا فکر میکنن تو دنیای مجازی دیگه نباید مثل یک انسان فهمیده و با شخصیت عمل کرد!!!! دیگه وقتی آی دی یه نفرو دارن که نمیشناسنش!و ممکنه خیلی ازش دور باشن،به خودشون اجازه میدن هر حرفیو بهش بزنن!!!اصلا به این فکر نمیکنن که خوب تو اگه همین الان با همین دختر رو به رو شی میتونی همین حرف ها رو تو چشاش نگاه کنیو بزنی؟!؟!؟!؟!

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

حیف من حوصله ندارم بیام باهات بحث کنم ولی تکامل رو فیزیولوژیست ها قبول ندارن به دلایلی،،
اما این جا تاپیک بحث تکامل نیست.
ایرانی ها به دلیل بسته بودن جو جامعه تنها مدخلی که پیدا میکنن که فکر میکنن ابروشون نمیره اینترنته..
از اونجایی که زیادم وارد نیستن تو زبان تخصصی این کارها B-) میان همین یک کلمه رو که بلدن سرچ میکنن..ولی بقیه کشورها اطلاعاتشون بیشتره هرکس دقیقا میدونه چی سرچ کنه چی پیدا میکنه..اگر کلید واژه های دیگر رو بررسی کنیم هم ایا باز ایران اوله?خیر!!
همین یک کلمه ی کلی رو که همه شنیدن خیلی سرچ میشه
منم وقت حوصله ندارم برا بحث کردن امسال، بعد کنکورم به سایت برمیگردم فعالیت میکنم دوباره الان نمیتونم کلن.
حرفی که غلط بودنش از صورت جمله مشخصه، تکامل یه نظریه است که ابتداعن از حالت فرضیه خارج شده که حالا نظریه خونده میشه و دوم از فک میکنم از 1964 به عنوان یه فکت علمی مورد اجماع مراکز علمی پذیرفته شد و اگر اینطور که شما صحبت میکنید که بله فیزیولوژیست ها کلا قبول ندارند و فلان هیچوقت این نظریه به این مرحله نمیرسید و سوم اینکه اصولا مطالب علمی رو مثل بنیادگرایی دینی نیستن که کسی به چیزی اعتقاد داشته باشه و اون یکی اعتقاد نداشته باشه تعصب داشته رو یه چیز دیگه و غیره، شواهد حرف میزنن و اگر اونطور که شما ادعا میکنی که کل فیزیولوژیست ها اینو قبول ندارن و "دلایلم" دارن این یه حرف مفت بیشتر نیست چون اصلا رویکرد نظریات علمی ابطال گرایانه هستش؛ ینی یه چیز رو علم مطرح میکنه(با استنتاج از شواهد) و بد پیش بینی هایی رو انجام میده و بعد تمام تلاش خودش رو میکنه تا اون پیش بینی هارو بررسی و در صورت عدم مطابقت اون چیز مطرح شده رو رد یا به طرز قابل توجهی اصلاحش کنه و دوباره پیش بینی و دوباره بررسی ...(استدلال قیاسی) که اینطور به دقت نظریات علمی افزوده میشه و جریان علم پیش میره ، قطعا وقتی جایی دلیلی برای رد نظریه ای وجود داره(اونم به این واضحی و جدیت و همه گیری که شما ادعا کردید) قطعا این مطرح میشه و بررسی میشه و میتونه نظریه رو رد کنه و علم مثل دین نیس که یه عده به یه چیزی اعتقاد داشته باشن دلایل ناقض اون هم وجود داشته باشه و اصلا هم مهم نباشه و مهم ایمان باشه.
من اگه حرف درست و منبع مشخصی داشته باشی قطعا خوشحال میشم بجای ادعاهای جسته گریخته ی بی منبع که در نگاه اول به سادگی غیر عقلانی به نظر میرسن رو توی تاپیک مربوط به تکامل تو انجمن مربوطش بشنوم.

اما راجب ادامهی حرفت ، علاوه بر حرفای قبلیم که گفتم بصورت طبیعی بخش مهم از مسیر فرگشتی انسان هست و طعا بخشی از تفکرات ما و تصمیماتمون در طول زندگی معطوف به سمت همچین احساسات قدرتمندی در درون هرکسی میش که حتما باید انتظار داشت سرچ ها هم ازش تاثیر بگیرن که این رو با توجه به آمار سرچ جهانی راحت میشه دید، اما علت اینکه ایران زیاد تره توش یکی همین وضعیت اجتماع که توضیح دادم میبینم و دوم با حرفت کاملا موافقم که ایرانیا ناوارد هستن برا همین اینطوریه، جای دیگه که نت بازه طرف کارت بانکی داره و هرچی مسلما اگه بخوادش میتونه بجای اینکه هربار بره عین افراد تازه کار ایرانی سرچ کنه بعد دوبار سرچ یه اکانت یه سایت مروبطه رو میخره استفاده میکنه،تکیفیتشونم اصلا قابل مقایسه نیست که طرف یه اکانت بریزرز یا ووو گرلز داشته باشه تا اینکه هر بار سرچ کنه تو گوگل و غیره و یا حتی اگه اکانت نخره حداقلش اینه مستقیما آدرس یه سایت رو بعد یه مدتی میزنه بجای اینکه هعی سرچ کنه، اینم کاملا تو این آمار تاثیر گذار بوده.
در پایان دوباره میگم که از این آمار که بیشتره تعجب نمیکنم، با توجه به طبیعت انسان و وضعیت جامعه ی ایران اگه این آمار رو نداشت و مثلا کمتر از جهای دیگه بود من تعجب میکردم.
+بقیه جوابهای از به بعد رو نخوندم وقتشو ندارم بخونم جواب بدم.

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Samira :) :
این که خیلی از اینایی که میرن دانشگاه هنوز ارتباط و حرف زدن درست با جنس مخالفشون رو بلد نیستن!!!! البته نباید هم انتظار داشته باشیم بلد باشن :| آخرین باری که یه جنس مخالف رو پیش خودشون میدیدن تو مهد کودک بوده که با هم بازی میکردن!!!

این حرفو خیلی میشنویم.ولی واقعا خودتون قبول دارین چیزی ک میگینو؟؟؟آیا واقعا ما تا دوران دانشگاه جنس مخالف دورو برمون نمیبینیم ک بتونیم ارتباط باهاشو یاد بگیریم.
در ابتدایی ترین حالتش و برای کسی ک خیلی محدودیت داره تو ااقوام و فامیل آدم ب وفور جنس مخالف میبینه.ومیتونه باهاش ارتباط و یاد بگیره.
خیییلی جاهای دیگ پسر/دختر هست.تو کلاس زبان آموزش رانندگی.(فرد مذکور خودش بفهمه :D)چمیدونم حتی تو اینترنت.
میشه یاد گرفت ارتباط درستو.خیلیام با همین وضعیت یاد گرفتن.نمیدونم چرا همیشه بعضیا تقصیرو میندازن گردن جامعه

• لایک
امتیازات: ALA73

ALA73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد عزیز
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از میعاد :

و در اخر هم برمیگردم به نظر اولم...این یه نیازه طبیعیه...انسان ذاتا و بهتره بگم غریزتا به سمت این مسایل کشیده میشه و این چیزی نیس که یگیم ما ایرانیا داریم بقیه ندارن....همه جا هس...هر کسی این نیاز درش وجود داره و راه های مختلفی رو برای جواب دادن بهش میتونه انتخاب کنه.[/i]
من کاملن موافقم
به نظر منم وقتی یک کشور بیان همچین چیزایی رو رسمی کنه وبراش شبکه بذاره و اونو یه تجارت پرسودبدونه جای تاسف داره نه وقتی به قول دوستمون انسانها به خاطر غریزه رومیارن به این سایتا
درسته که این بده ولی به نظرم به تربیت و جو خانواده بستگی داره
و یه چیز دیگه که هست وقتی یک شبکه رسمی برای این چیزا باشه واقعن فک میکنید محدودیت سنی برای کاربراش رعایت میشه یا نوجوونا خودشونو محدود میکنن اونا که دیگ قید و بند اعتقادی هم ندارن که بخاد محدودشون کنه پس خیلی راحت ازش استفاده میکنن!
این تاسف داره نه وضع جامعه ما

ALA73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد عزیز
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
پزشکی

چرا! شده متاسفانه! و اغلب به دلیل همین محدودیت های بی جا! شما مثل این که اینجا زندگی نکردی!!!! این که وقتی تو خیابون راه میری هر آشغالی دهنشو وا کنه یه چیزی بگه فقر فرهنگی نیست؟؟؟ تو دانشگاه شما چیزی از کارای عقده ای بعضی از پسر ها و حتی دختر ها ندیدید!؟!؟! من زیاد دیدم!!! اینا یه بخش کوچیکش شاید طبیعی باشه!! ولی بخش زیادیش بر میگرده به فرهنگ و این که خیلی از اینایی که میرن دانشگاه هنوز ارتباط و حرف زدن درست با جنس مخالفشون رو بلد نیستن!!!! البته نباید هم انتظار داشته باشیم بلد باشن :| آخرین باری که یه جنس مخالف رو پیش خودشون میدیدن تو مهد کودک بوده که با هم بازی میکردن!!!
الان به نظرمن طرز فکر اشتباه اینجاس که بعدش مشکلات اخلاقی پیش میاد
من نمیدونم چرا همه فک میکنن با پسر(جنس مخالف)باید یه جور دیگ رفتار کنن چرا جنبه انسانی قضیه رو در نظر نمیگیرین چرا وقتی داری صحبت میکنی هی به خودت میگی که این پسره چرا فک نمیکنی که یه انسانه و خیلی طبیعی باش رفتار کن
منظورم از طبیعی بودن بدون قید و شرط بودن نیس منظورم طرز رفتار درسته که مسائل دیگه ای رو به وجودنیاره
فک نمیکنم رفتار انسانی نیازبه آموزش خاص و یا رابطه های خاص داشته باشه!!!

nasim fakhr mohammadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
آيت الله آملى
رشته دانشگاه
داروسازى

چیزه...خیلی پارازیته ولی خوب ینی الان من به خودم افتخار کنم که نفهمیدم اصلا منظورتون چه کلمه ایه؟ ;;)...( :-")
حتی حروفه الفباروهم گذاشتم به نتیجه نرسیدم :))
فقط فهمیدم ناسزایی چیزیه...دقت کنید فحش نه ناسزا :)) :)).. :-" :-"

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-"
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از z.n1994 :
این حرفو خیلی میشنویم.ولی واقعا خودتون قبول دارین چیزی ک میگینو؟؟؟آیا واقعا ما تا دوران دانشگاه جنس مخالف دورو برمون نمیبینیم ک بتونیم ارتباط باهاشو یاد بگیریم.
در ابتدایی ترین حالتش و برای کسی ک خیلی محدودیت داره تو ااقوام و فامیل آدم ب وفور جنس مخالف میبینه.ومیتونه باهاش ارتباط و یاد بگیره.
خیییلی جاهای دیگ پسر/دختر هست.تو کلاس زبان آموزش رانندگی.(فرد مذکور خودش بفهمه :D)چمیدونم حتی تو اینترنت.
میشه یاد گرفت ارتباط درستو.خیلیام با همین وضعیت یاد گرفتن.نمیدونم چرا همیشه بعضیا تقصیرو میندازن گردن جامعه
100% حرفیو که میزنم قبول دارم! اینایی که میگین اصلا دلیل نمیشه! ارتباط اینترنتی توی دنیای مجازی با ارتباط تو دنیای واقعی زمیــــــن تا آسمون تفاوت دارن!!! تو کلاس زبانا هم تا جایی که اطلاع دارم دخترونه پسرونه جدان مگه این که خصوصی باشه!پس همگانی نیست و محدوده! آموزش رانندگی هم که اصن جای بحث علمی با دوستان نیست که بخواد شامل جنس مخالفم بشه! فقط چند جلسه اونم!!
ببین این حرف من که گفتم " آخرین باری که جنس مخالفو پیش خودشون دیدن تو مهد کودک بوده که بازی میکردن" منظورم مسلما این نیس که دیگه تا حالا جنس مخالف ندیدنو حتی یه سلامم ندادن :| حرف من یه چی دیگست!
ببین مثلا تو خونواده ی ما همه دخترِ عمو/عمه و پسرِ عمو/ عمه( :D ) تو یه رنج سنی زیادیم.همه هم با هم خیلی راحتیم! خیلی!میگیم،میخندیم،بازی و حتی دعوا میکنیم! ولی خود من وقتی به گروه بندی های تو دانشگاه میرسم، سعی میکنم تا جای امکان با پسر نیوفتم! چون میترسم از رفتارشون!!! چون راحت نیستم اصن!!! تو دنیای مجازی هم مشکلی ندارم! کلاس رانندگی هم رفتم :P
پس میبینید اینایی که گفتید اصن دلیل نمیشه!

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

100% حرفیو که میزنم قبول دارم! اینایی که میگین اصلا دلیل نمیشه! ارتباط اینترنتی توی دنیای مجازی با ارتباط تو دنیای واقعی زمیــــــن تا آسمون تفاوت دارن!!! تو کلاس زبانا هم تا جایی که اطلاع دارم دخترونه پسرونه جدان مگه این که خصوصی باشه!پس همگانی نیست و محدوده! آموزش رانندگی هم که اصن جای بحث علمی با دوستان نیست که بخواد شامل جنس مخالفم بشه! فقط چند جلسه اونم!!
ببین این حرف من که گفتم " آخرین باری که جنس مخالفو پیش خودشون دیدن تو مهد کودک بوده که بازی میکردن" منظورم مسلما این نیس که دیگه تا حالا جنس مخالف ندیدنو حتی یه سلامم ندادن :| حرف من یه چی دیگست!
ببین مثلا تو خونواده ی ما همه دخترِ عمو/عمه و پسرِ عمو/ عمه( :D ) تو یه رنج سنی زیادیم.همه هم با هم خیلی راحتیم! خیلی!میگیم،میخندیم،بازی و حتی دعوا میکنیم! ولی خود من وقتی به گروه بندی های تو دانشگاه میرسم، سعی میکنم تا جای امکان با پسر نیوفتم! چون میترسم از رفتارشون!!! چون راحت نیستم اصن!!! تو دنیای مجازی هم مشکلی ندارم! کلاس رانندگی هم رفتم :P
پس میبینید اینایی که گفتید اصن دلیل نمیشه!
آموزش رانندگی واس بعضیا حتی از دانشگاهم روابط نزدیک تری داره.اون هیچی.
کلاس زبانو خودم میرفتم خصوصیم نبود.
خب این ک خیلی عادیه .من اصن کلا با دخترا خیلی راحت تر از پسرام.این دلیل نمیشه بگم من چون پسر ندیدم این طوری شدم.
بعد تازه من چون این جوریم باید تا ی پسر دیدم تو دانشگاه برم عاشقش بشم و جوگیر بازی در بیارم.اصن اینا چیزای جدا از همه.
ینی درسته .یه جاهایی حرف شما درسته ولی نمیشه تعمیمش داد ب همه.
من کسیو میشناسم ک مامانش همیشه میگفت نمیخوام کاری کنم دخترم عقده ای بشه.میخوام راحت باشه هر کار خواست بکنه.ینی از بدو تولد این با 10 تا پسر ارتباط داشت.اولا نه خیلی جدی و جوی ولی الان با این ک از اول دورو برش پسر ریخته بود بازم رابطه درست داشتنو یاد نداره.ی پسر ببینه عاشقش میشه.میدونی چرا چون کسی براش تعریف درست نداشته از جنس مخالف.و این اشتباه جامعه نبود.اشتباه خانوادش بوده.منم مامان بابام بهم گفتن بگو بخند با آقایون درست نیس.اینم میشه حد من.یکی دیگ ی شکل دیگ.
کل حرفم این بود:خانواده ب بچش یاد میده رفتارش چطور باشه.تاثیر جامعه در مقابل خانواده خیییییلی کمتره.

• لایک
امتیازات: ALA73
بالا