• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چرا بيشترين سرچ ايرانيا تو ‏گوگل كلمه ي... هست؟!

• شروع کننده موضوع

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
وtehranو harward وsharifوoxfordوberekli
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک
طبق آماري كه هر ساله كوكل ميده بيشترين وازه سرج شده از كشور ايران كلمه ل*ت توش هست؟ يا اصلا جرا افتخار وزارت ارتباطات اينكه صفحه بيوندها بيشتر از هرسايت ديكه مرور ميشه درسال؟
مشكل از كجاست؟جيكارش ميشه كرد؟

mehrnoosh kamali

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
مدال المپیاد
--------------
پاسخ : جرا بيش ترين سرج ايرانيا تو ‏google‏ كلمه ي ... هست؟!

کاریش نمی شه کرد...

مگر اینکه فرهنگ سازی بشه که اون هم چندین سال طول می کشه!

• شروع کننده موضوع

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک
‏.

فرهنك سازي؟!ايران؟!شوخي ميكني!
لازم به ويرايش بود اين رو اضافه كنم=>قصدم از اين جمله اين بود كه مسئولا كي فرهنك سازي كردن ك دفعه دومشون باشه

×Dr.Shariati: فرهنگ سازی وظیفه ی تک تک ماست نه مسئولان

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

شما حق ندارین با استفاده از یک سری اطلاعات از یک سایتی فرهنگ یک ملت رو زیر سوال ببرین یعنی هیچ فردی در حدی نیست که یک ملت با سابقه و متمدن رو ارزیابی کنه و اینجوری در موردش صحبت کنه L-:

پس با این وضعیت هر حرفی هر کس زد در مورد هموطننتون در مورد کشورتون حق ندارین ناراحت شین چون خودتون باور ندارین که این آمار حتی اگر درست باشن هم یه اقلیت رو مورد حمله قرار میده :|

به نظرم این تاپیک هیچ ارزشی از نظر محتوا نداره فقط جنبه توهین به ملت ما رو داره

• شروع کننده موضوع

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک
جرا بيش ترين سرج ايرانيا تو ‏google‏ كلمه ي ... هست؟!

نظر شما واسه خودتون محترمه.كسي توهين نكرد.به جا اينكه جشماتون رو باز كنيد و واقعيت رو ببينيد الكي بدون مدرك با ميشيد حرف ميزنيد.هموطن عزيز به جا كل كل بامن به مشكل جامعت برس.آدمايي مثل تو هستن كه دارن جامعه رو جلو ميبرن و وضع جامعه الان اينه.جشمات رو بازكن بفهم عمق معني تايبك جي هست+ناراحتي؟كسي مجبورت نكرده بياي بست بزاري:|

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

من اگر اون سر دنیا باشم یه خارجی به من بگه ملت تو یه سری آدم بی فرهنگن که هیچ راهی برای فرهنگ سازیشون وجود نداره و ملت منو به سخره بیره اگه بر نگردم بزنم تو دهنش همین شما که الان با تمام حیثیت این ملت داری بازی میکنی میگفتی اینقد غیرت نداش که از مردمش دفاع کنه زورم میاد ببینم تو کشور خودم اینجوری صحبت کنن در مورد مردمم شما اگه دس دارین جامعه ما اصلاح شه اول از خودتون شروع کنین پایه رو درست کنین تا یه روز بتونین بگین آره من قدرت اینو دارم در مورد فرهنگ این مردم نظر بدم و بخوام اصلاحش کنم

• شروع کننده موضوع

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک
‏.

فقط درهمين حد واست بكم انقدي تو اين جامعه سالم هستم كه ن دوس دخ*ر دارم ن فيلم ... ولي هركس حق داره درباره كشورش خودش نظر بده نظر من اين هست كه يه كشور عقت افتاده با بتانسيل بالاييم و نظرهركس براخودشه تو با تند حرف زدنت نميتوني نظر من رو عوض كني با اينكارت بيشتر فك ميكنم تو جنكل زندكي ميكنم.+يه نكاه بكن از حرفاي من جي برداشت كردي و بحث رو به كجا كشوندي.عزيز من اكه فقط كوكل بود مشكلي نبود اما كلي سايت ديكه نتيجش اين بوده.بابا بفهم جامعمون مريضه از جي داري فرار ميكني ؟از واقعيت؟اين حماقته

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

آفرین شما با فرهنگ موضوع اینه که اگه من الان بیام یه سری چیزا ببینم از یک سری بیام بت بگم تو هم مثل همونایی تو ناراحت میشه بت بر میخوره میخوای از خودت دفا کنی حالا فرض کن شما برگشتی اومدی تو یه سایت عمومی داری در مورد عقاید و فرهنگ ۷۰ میلیون نفر انسان صحبت میکنی آیا این توان رو در خودت میبینی که جواب همشونو بدی ؟

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

به نقل از mhk :
کاریش نمی شه کرد...

مگر اینکه فرهنگ سازی بشه که اون هم چندین سال طول می کشه!
زمانی که تو یه جامعه جدایی جـنس‍‌‍ی بوجود میاد،جامعه عقده ای میشن. زمانی که این جدایی خیلی طولانی مدته ندید پدید میشن. بعد فکر میکنن که چه چیزی بهشون بیشتر حال میده،میرن به دخترا تیکه میندازن.یا میرن توی سایتا که عکسو فیلم ببینن.دقیقا دخترا هم همین طورن.
تو آمریکا(کلا هر جایی که مثه ما ادعای فرهنگشون نمیشه) یارو یکی رو واقعا دوست داره باهاش دوست میشه و دیگه غیر اون تا قبل به هم زدنشون کس دیگه ای رو تو قلبش را نمیده.ولی اینجا موبایلشونو میری چک کنی همه همجنس صاب موبایلن ولی اگه زنگ بزنی....
برای این کار باید از اول ابتدایی دختراو پسرارو مخلوط کرد تا با خلقو خوی هم آشنا شنو بفهمن که هیچ کدوم آنچنان تحفه ای نیستن.
به نقل از SCRC :
شما حق ندارین با استفاده از یک سری اطلاعات از یک سایتی فرهنگ یک ملت رو زیر سوال ببرین یعنی هیچ فردی در حدی نیست که یک ملت با سابقه و متمدن رو ارزیابی کنه و اینجوری در موردش صحبت کنه L-:

پس با این وضعیت هر حرفی هر کس زد در مورد هموطننتون در مورد کشورتون حق ندارین ناراحت شین چون خودتون باور ندارین که این آمار حتی اگر درست باشن هم یه اقلیت رو مورد حمله قرار میده :|

به نظرم این تاپیک هیچ ارزشی از نظر محتوا نداره فقط جنبه توهین به ملت ما رو داره
کدوم فرهنگ؟چیزی ازش مونده؟چیزی"گذاشتن" ازش بمونه؟
به نقل از SCRC :
من اگر اون سر دنیا باشم یه خارجی به من بگه ملت تو یه سری آدم بی فرهنگن که هیچ راهی برای فرهنگ سازیشون وجود نداره و ملت منو به سخره بیره اگه بر نگردم بزنم تو دهنش همین شما که الان با تمام حیثیت این ملت داری بازی میکنی میگفتی اینقد غیرت نداش که از مردمش دفاع کنه زورم میاد ببینم تو کشور خودم اینجوری صحبت کنن در مورد مردمم شما اگه دس دارین جامعه ما اصلاح شه اول از خودتون شروع کنین پایه رو درست کنین تا یه روز بتونین بگین آره من قدرت اینو دارم در مورد فرهنگ این مردم نظر بدم و بخوام اصلاحش کنم
شما که داری تحمت(؟)میزنی.همین الآن داری این به اصطلاح فرهنگو زیر پا میزاری.
داری نشون میدی بدترین فرهنگ ما ایرانیای امروزیو(وحشی گریو شاخو شونه کشیدن)نشون میدی.اونوخ دم از فرهنگ میزنی.
"تعثب ینی مرگ حقیقت" پس بی تعثب بیاین واقعیتارو ببینیم.
توهم بزرگ میشی بهت میگم که زمانی که نمیدونی دوس دخترت با چند نفر غیر تو دوسته و تو حتی حق اینو نداری که مثه یک انسان آزاد(من که معنیشو نمیدونم هرکی میدونه بگه.فقط یه چیزایی شنیدم راجع به "انسان آزاد")تو جامععی که یه مشت با فرهنگ توش زندگی میکنن،راحت زندگی کنیو بد به دلت را ندی.

• شروع کننده موضوع

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک
‏.

توخوبي!
ببين من فقط يه آمار رو اعلام كردم كاري به هفتاد ميليون جمعيت ايران ندارم.هدفم ازش اين بود آي مردم بفهمين تو جه جامعه اي هستيد.نميكم همه هفتاد ميليون نفرخرابن ولي يه عده ي زيادي خرابن قبول داري؟اونا كل ملت رو زير سوال بردن.به جا اينكه يقه من رو بكيري برو يقه اونارو بكير،توانش رو داري؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از daimon :
زمانی که تو یه جامعه جدایی جـنس‍‌‍ی بوجود میاد،جامعه عقده ای میشن. زمانی که این جدایی خیلی طولانی مدته ندید پدید میشن. بعد فکر میکنن که چه چیزی بهشون بیشتر حال میده،میرن به دخترا تیکه میندازن.یا میرن توی سایتا که عکسو فیلم ببینن.دقیقا دخترا هم همین طورن.
تو آمریکا(کلا هر جایی که مثه ما ادعای فرهنگشون نمیشه) یارو یکی رو واقعا دوست داره باهاش دوست میشه و دیگه غیر اون تا قبل به هم زدنشون کس دیگه ای رو تو قلبش را نمیده.ولی اینجا موبایلشونو میری چک کنی همه همجنس صاب موبایلن ولی اگه زنگ بزنی....
برای این کار باید از اول ابتدایی دختراو پسرارو مخلوط کرد تا با خلقو خوی هم آشنا شنو بفهمن که هیچ کدوم آنچنان تحفه ای نیستن.کدوم فرهنگ؟چیزی ازش مونده؟چیزی"گذاشتن" ازش بمونه؟شما که داری تحمت(؟)میزنی.همین الآن داری این به اصطلاح فرهنگو زیر پا میزاری.
داری نشون میدی بدترین فرهنگ ما ایرانیای امروزیو(وحشی گریو شاخو شونه کشیدن)نشون میدی.اونوخ دو از فرهنگ میزنی.
"تعثب ینی مرگ حقیقت" پس بی تعثب بیاین واقعیتارو ببینیم.
توهم بزرگ میشی بهت میگم که تیکه انداختن چقدر تحملش سخته.بالاخره یه جایی صبرت تموم میشه و از اینجر چیزا مینالی که نمیتونی بری مثه یک انسان آزاد(من که معنیشو نمیدونم هرکی میدونه بگه.فقط یه چیزایی شنیدم راجع به "انسان آزاد")بری خرید کنی.

بعله الان که دقت میکنم حرف هر دوتون درسته فرهنگ تعطیله ولی نه با بهونه و دلیل تراشی و کوته بینی به خاطر اینکه یه سری اومدن کنار گوشمون خوندن و همین الان همه میتونن ببینن که ملتمون خوشون باور کردن این حرفا رو

الان میشه فهمید مشکل از پایس بهتره افراد خارج از این جامعه رو ول کنیم فلن به فکر افراد داخل باشیم و بهشون یاد بدیم تا موقعی خودمون باور داشته باشم که آره ما فرهنگ نداریم واقعا هم فرهنگی وجود نخواهد داشت

اما حرف من نه تعصب بود نه شاخ و شونه حرف من اینه که یه دو سه نفر حق ندارن به خاطر یه سری از اعتقادات شخصیه خودشون حالا گیرم با گند کاریه یه درصدی از جامعه عقاید و فرهنگ یک ملت رو ببرن زیر سوال

به نقل از Erfanshakourzadeh :
توخوبي!
ببين من فقط يه آمار رو اعلام كردم كاري به هفتاد ميليون جمعيت ايران ندارم.هدفم ازش اين بود آي مردم بفهمين تو جه جامعه اي هستيد.نميكم همه هفتاد ميليون نفرخرابن ولي يه عده ي زيادي خرابن قبول داري؟اونا كل ملت رو زير سوال بردن.به جا اينكه يقه من رو بكيري برو يقه اونارو بكير،توانش رو داري؟

بعله واقعا هم یک درصدی هستن که در این حد مشکل دارن ولی

این حرف یک ملت کامل رو مورد خطاب قرار میده

خوبه که تر و خشک رو با هم نسوزونیم

• شروع کننده موضوع

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک
‏.

قصد من از اون جمله جيز ديكه اي بوده منظورم اين بود كه مسئولين عزيز كي به فكر فرهنك سازي بودن كه دفعه دومشون باشه

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

مشکل از اینجاس که یه عده معدودیو داریم به یه ملت نسبت میدیم!
حرف شما و این آمار ها درست ولی این توهین به خودتون و کشورتونه که
یکم خنده دار نیس اگه ما خودمون خودمونو قبول نداشته باشیم و بخوایم دنبال ریشه مشکل بگردیم؟!
یکم عرق ملی! (;
تا بتونیم یه راه حلی برای مشکلات جامعمون پیدا کنیم!
بچه ها نسبت به هم موضع نگیرین
ما اگه خودمون با هم نباشیم اونوقته که باید فاتحه همه چیو خوند دیگه چه برسه به اینکه بخوایم تکه های فرهنگمونو جمع کنیم و بهش سرو سامون بدیم!

• لایک
امتیازات: Hmd
  • شروع کننده موضوع

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک
‏.

عرض كردم كه منظورم از اون بست جي بوده رجوع كن بالا بخون:|

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
پاسخ : ‏.

عرض كردم كه منظورم از اون بست جي بوده رجوع كن بالا بخون:|
مث اینکه داشتم تایپ میکردم اون پست رو دادی! :-?
به هر حال!
فکر نکنم مسوولین بتونن زیاد نقش مهمی ایفا کنن
چون فرهنگ یه ملت رو مردمش تشکیل میدن نه مسوولینش!
پس مردم باید خودشون این موضوع رو بین خودشون ریشه یابی کنن
در واقع هر کسی باید از خودش شروع کنه

• شروع کننده موضوع

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک
‏.

خب مشكل همينه كسي كه از نظر رواني مريضه اكه ميدونست مريضه كه ديكه مريض نبود!كرفتي منظورم رو؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

آهان حالا پس چون که یه عده ی محدودی رو داریم که بیماریه فرهنگی دارن و قبول هم نمیکنن بیایم یه تاپیک بزنیم بگیم چرا ایرانیا این آمارو دارن و مجازات کنیم گناه کار رو به قیمت تهمت زدن به یک اکثریت بی گناه

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
پاسخ : ‏.

خب مشكل همينه كسي كه از نظر رواني مريضه اكه ميدونست مريضه كه ديكه مريض نبود!كرفتي منظورم رو؟
بله درسته
ولی راه حل مسوولین چیزی جز دامن زدن به مشکلات نیس!
یه مثلی هس میگن طرف اومد ابروشو درست کنه زد چششم کور کرد!
دقیقا همینه! واسه یه مشکل دیگه میان یه طرح میدن یه خودش میشه یه مشلک جدید!
مثلا همین تفکیک جنسیتی که daimon گفت!

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

به نقل از SCRC :
آهان حالا پس چون که یه عده ی محدودی رو داریم که بیماریه فرهنگی دارن و قبول هم نمیکنن بیایم یه تاپیک بزنیم بگیم چرا ایرانیا این آمارو دارن و مجازات کنیم گناه کار رو به قیمت تهمت زدن به یک اکثریت بی گناه
فکر نکنم این هم دلیل بشه برای اینکه چشامونو به روی همه چی ببندیم
واقعیته!
باید باش کنار اومدو یه راهی واسش پیدا کرد
که هدف تاپیک هم همینه!

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)

به نقل از !luminous! :
مشکل از اینجاس که یه عده معدودیو داریم به یه ملت نسبت میدیم!
حرف شما و این آمار ها درست ولی این توهین به خودتون و کشورتونه که یکم خنده دار نیس اگه ما خودمون خودمونو قبول نداشته باشیم و بخوایم دنبال ریشه مشکل بگردیم؟!
یکم عرق ملی! (;
تا بتونیم یه راه حلی برای مشکلات جامعمون پیدا کنیم!
بچه ها نسبت به هم موضع نگیرین
ما اگه خودمون با هم نباشیم اونوقته که باید فاتحه همه چیو خوند دیگه چه برسه به اینکه بخوایم تکه های فرهنگمونو جمع کنیم و بهش سرو سامون بدیم!
واقعیتو چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن اصن % کمی نیستن.زمانی که میگن 65تا70% جامعه ما زیر 30 سالن(آمار)و حداقل من میگم 25% شون دودره بازن.میدونی چقدر زیاد میشه.فکر میکنی کمه واسه جامعه ای با این همه تاریخو قدمت؟
راه حل بدیم که چی؟اونایی که باید به فکر باشن نیستن حالا ما با این همه درسو المپیادو کنکور. اینا بیایم راه حل بدیم؟
همینکه بگیمو به یه نتیجه ای برسونیمش که حداقل خودمون اینطوری نباشیم خیلیه.
به نقل از !luminous! :
مث اینکه داشتم تایپ میکردم اون پست رو دادی! :-?
به هر حال!
فکر نکنم مسوولین بتونن زیاد نقش مهمی ایفا کنن
چون فرهنگ یه ملت رو مردمش تشکیل میدن نه مسوولینش!
پس مردم باید خودشون این موضوع رو بین خودشون ریشه یابی کنن
در واقع هر کسی باید از خودش شروع کنه
کدوم مسؤول؟اصن داریم همچین مسؤولیو که دقدقش مردم باشه(اگه هم داشته باشیم نمیذارن کارشو بکنه)
ولی در کل اول خودمونو موافقم

بالا