• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلات کنکوری‌های ۹۲

پاسخ : مشکلات کنکوری‌های ۹۲

بچه ها یه مشکل بزرگ که همینجور پیش بره گند میزنه به ادبیاتم!

ادبیات میگن موضوعی بخون
بعد من فکر که میکنم میبینم قرابت ها رو بلدم یکی دوتاشو فقط نمیتونم بزنم معمولا پس ارزش نداره بخونم آرایه هم سه تا میاد دو تاش با حذف گزینه میشه زد اونم ارزش نداره. زبان فارسی یه سری سوالاش راحته که هیچ اوناشم که سخته بیخیال بزنم شانس که نداریم 42 میشه 43 جوابم غلط در میاد . میمونه لعت و املا و تاریخ ادبیات که اونم بعد عید! در نتیجه ادبیات هیچی نمیخونم ! یکی توجیهم کنه :D

به نقل از شواليه سبز :
بچه ها یه مشکل بزرگ که همینجور پیش بره گند میزنه به ادبیاتم!

ادبیات میگن موضوعی بخون
بعد من فکر که میکنم میبینم قرابت ها رو بلدم یکی دوتاشو فقط نمیتونم بزنم معمولا پس ارزش نداره بخونم آرایه هم سه تا میاد دو تاش با حذف گزینه میشه زد اونم ارزش نداره. زبان فارسی یه سری سوالاش راحته که هیچ اوناشم که سخته بیخیال بزنم شانس که نداریم 42 میشه 43 جوابم غلط در میاد . میمونه لعت و املا و تاریخ ادبیات که اونم بعد عید! در نتیجه ادبیات هیچی نمیخونم ! یکی توجیهم کنه :D

اولا که زبان فارسی کنکور خیلی بد نیست شمردنیاش! من قصد داشتم زبان فارسی حذف کنم ولی زدم خوب شد :D
قرابت هم اگه تمرین نکنی وقت گیر میشه! تازه میشه سر کنکور یادگیریت! خوب یکم بیتای کتب رو دقت کنی آب خوردن میشه
زبان فارسی راحتاش خوندن میخواد مثه چی :-"
لغت و املا! من که تو طول سال خونده بودم یه دور انقدر بعد عید استرس رو م بود که حفظ نمیشدم! کدوم *** دقیقا اینو میگه؟؟؟ L-: دقیقا تاریخ ادبیات و کلمه تدریج میخواد!!!!! فک کردی یه شبه بخونی همش یادت میمونه؟؟ همچنین اشتباهی نکن! سخت و سنگین و توهم میشه

درس به درس چی بخونم؟ تست بزنم؟(مرسی از راهنماییتون)

به نقل از شواليه سبز :
درس به درس چی بخونم؟ تست بزنم؟(مرسی از راهنماییتون)
خواوش . درس به درس هم بخون . دو صفحه برو تاپیک رو عقب راجع به ادب کامل حرف زدیم . تست هم خیلی سبز به نظرم (;

ینی کسی نمیدونه
ترم اول امتحان نهاییه یا نه؟

دبیر ادبیات ما که ما رو تهدید میکنه باور کنید یه ریز میگه نمره همتون رو زیر 15 میدم حالا واسه چی به دلیل این که شعر حفظ نمی کنیم

به نقل از shnk :
ینی کسی نمیدونه
ترم اول امتحان نهاییه یا نه؟

نه :D نهایی نیست خیالت راحت (آیا؟!)

به نقل از s@mba :
دبیر ادبیات ما که ما رو تهدید میکنه باور کنید یه ریز میگه نمره همتون رو زیر 15 میدم حالا واسه چی به دلیل این که شعر حفظ نمی کنیم

خب حفظ کنین! چه کاریه؟ هرچی از ذهن بیشتر کار بکشی از آکبندی بیشتر در میاد و کاراییش بیشتر میشه
آخه دو سه تا شعر کجای مخمونو میگیره؟
این همه آهنگ حفظ میکنین عوضش شما که خلاقین، واسه شعرای کتاب آهنگ بسازین سه سوته حفظین :D

ولی اخه معلم دینی ما میگف 4تا درس امسال هم ترم1 هم ترم2 نهاییه

به نقل از shnk :
ولی اخه معلم دینی ما میگف 4تا درس امسال هم ترم1 هم ترم2 نهاییه
نه نیست، پارسال هم همین اشتباهو میکردن
به خاطر برنامه ی تجدیدی ها که نهاییه و میاد معمولا معلم ها این اشتباهو میکنن

پاسخ : کتب کمک آموزشی زیاد، خوب یا بد

زياد خوبه چون هر كتابي نكات انحصاري خودش رو داره...

به نقل از نــــگــــ◕‿◕ـن :
اینو من یه جا دیگه جواب ندادم احیانا؟ :-? :-" چاره ای نیست . تو در شرایط آزمون تو خونه آزمون بده! بعد یه مدت حل میشه . کاملا عادت میکنی
چون جواب داده بودی گفتم "همچنان"... :)
این کاری که گفتیو انجام دادم،تو خونه گردنم درد نمیگیره آخه!that's the point! :D
رو این صندلی تک نفره ها که باید مث مرغ سرتو رو دسته ی صندلی خم کنی،گردن درد میگیرم...اصن اخر آزمون گردن و ستون فقرات نمیمونه واسم! L-: :)
فک کنم باید یه ارتروزی چیزی بگیرم،بعد عادت می کنم کم کم! :D

سلام .ما هروز به جز سه شنبه ها تا ساعت دو مدرسه هستیم! بعد ک برمیگردم من واقعا خستمه ولی عادت به خواب ظهر ندارم

ب خاطر همین نمیخوابم فقط یک ساعت دراز میکشم!!!تا ساعت 10 شب بیشتر نمیتونم ادامه بدم ..فوووقش 5 ساعت بخونم!!!

چی کار کنم..؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی کمه..استرس دارم!!

به نقل از ؟dr.gh :
سلام .ما هروز به جز سه شنبه ها تا ساعت دو مدرسه هستیم! بعد ک برمیگردم من واقعا خستمه ولی عادت به خواب ظهر ندارم

ب خاطر همین نمیخوابم فقط یک ساعت دراز میکشم!!!تا ساعت 10 شب بیشتر نمیتونم ادامه بدم ..فوووقش 5 ساعت بخونم!!!

چی کار کنم..؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی کمه..استرس دارم!!
×من بعد کنکور به این نتیجه رسیدم که : واسه این که آدم یه خواب دل چسب داشته باشه باید خستگی فیزیکی داشته باشه به همراه خستگی فکری! کنکوری که بودم خواب دل چسب نداشتم! .. بعد از ظهر درس نمیخوندم ولی خوابم هم نمیبرد !
میتونی اینو امتحان کنی : من امتحان کردم جواب داد : ) : سعی کن تو مدرسه فعالیت فیزیکی داشته باشی ! بدویی ! راه بری خیلی : ) خونه که میرسی غش میکنی : ) 1 ساعت خواب هم برات بسه ! همون قدر که الان وقت میذاری یعنی : ) ولی در عوض شب بیشتر بیدار میتونی بمونی : )

• لایک
امتیازات: dr.gh

این متکران لامصب برا سینتیک 500 تا تست داده :-& :-& :-& :-& :-& :-&
واقعا لازمه بخونیمش؟؟؟
شما خوندین همشو؟
اخه از هرکی میپرسم میگه فقط عمو بهمن

به نقل از kahroba :
منم در حال حاضر ساعت مطالعم تو روزایی که مدرسه میریم 5 ساعته! کمه؟
البته من فکر میکنم اصلا ساعت مطالعه برای افراد مختلف قابل مقایسه نیست! آخه من با 5 ساعتی که می خونم شاید از بعضیا که 8 ساعت هم می خونن جلوترم! همیشه هم این باعث تعجب بقیه است و هیچکس باور نمیکنه که من ساعت مطاله ام تو هفته 37-38 ساعته! خودم هم فعلا با همین مقدار مطالعه از نتایجی که تو قلمچی میگیرم تقریبا راضیم!
نظرتون چیه؟ باید حتما ساعت مطالعمو افزایش بدم؟

من پارسال ساعتمطالعم خیلی کم بود نسبت به بقیه : ) ولی دقیق میخوندم . به نظرم تا اون حدی که میگی ساعت مهم نیس! ولی از فکرای اشتباه هم خودداری کن:
چشم باز میکنی می بینی اونی که 8 تا میخوند کلی ازت جلو زده ! چون تو اون 3 ساعت درسایی رو خخونده که به چشمت نمیاد ! مطمئن باش زمان هم تا حدی مهمه! اشتباه قیاس نکن ....... ولی درگیر زمن هم نباش

اگه کسی از تغییرات کتابای 92 نسبت به 91 خبر داره بگه ممنون میشم [-o<

به نقل از moh@m@dj :
این متکران لامصب برا سینتیک 500 تا تست داده :-& :-& :-& :-& :-& :-&
واقعا لازمه بخونیمش؟؟؟
شما خوندین همشو؟
اخه از هرکی میپرسم میگه فقط عمو بهمن
مسلما تمرین بیشتر تسلط بیشتر میاره! ولی نیاز به مته به خشخاش گذاشتن بیش از حد و اعصاب خوردی هم نیست! نیلزتو بشناس : )
میتونی نصفشو بزنی مثلا

• لایک
امتیازات: Azura

ادبیات و دینی پیش کلی تغییر کرده
زیست پیش هم بعضی فعالیت ها حذف شده

به نقل از sourna :
اگه کسی از تغییرات کتابای 92 نسبت به 91 خبر داره بگه ممنون میشم [-o<
کتابای دینی کلا عوض شدن. توی زیست و شیمی یه کم از مطالب ( درحد 10 خط) حذف شده.
فیزیک پیش خیلی حذفیات داره مثل فاز اولیه ی نوسانگر یا نوسان وزنه و فنر یا ...(البته این حذفیات واسه ی تجربی ها خیلی بیشتره)
ادبیات پیش حدود نصفش حذف شده و ادبیات پایه زیادتغییر نکرده.
من فعلا همین قدر در جریانم. :rolleyes:

خب تو پایم که باید بدونی زمانی که ما سوم بودیم دینی تغییر کرد
ریاضی هم یکم

Back
بالا