• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

پاسخ : اعترافگاه !

اعتراف میکُنم علاقه ی عجیبی به آهنگ های "افغانی "دارم :-" :))
جدیدن متوجه شُدم که در حد مَثن زد بازی دوستِشون دارم :-" :-" :D[nb]میدونم ر*** با این علاقه ام...! :-"""" :))[/nb]

اعتراف ميكنم وختي بچه بودمو هنوز به سن تكليف نرسيده بودم بيشتر دوس داشتم نماز بخونم را به را نماز ميخوندم الكي ولي الان خيلي كمتر شده...اصن تغيير كردم..
بايد درس كنم خودمو كم كم

اعتراف میکنم تا پارسال ، وقتی یه کلمرو غلط مینوشتم ، روش غلط گیر میگرفتم ، بعد میرفتم بغلش دوباره مینوشتمش :)) :)) .یعنی رو خودِ غلط

گیر نمینوشتم ، کلن نصفِ کاغذم سفید میشد یهـو . =))

× اینجوریاس. :))

اعتراف میکنم که همه صورت سوالایه مبتکرانمو میدم خواهرم برام بنویسه!!!!!
مثلا یهو صد تا رو برام مینیدیسه.. [-o<

اعتراف میکنم اگ 2نفرهم زمان باهام صحبت کنن هنگ میکنم!
اگ 2تاکاروباهم انجام بدمم همینطور!
یکی یکی

اعتراف میکنم از بچگی تا حالا که دانشجو شدم....هر شب لحاف میکشم روم چون احساس میکنم اگه دزد بیاد منو نمی بینه!!!!!!!! =)) =)) =)) =))
حتی تو هوای خیلی گرم!!....البته اوایل کودکی این کار رو میکردم تا خرس اگه اومد منو نبینه ولی خب بعد ها آقا خرسه جاشو به دزد داد...!! X_X X_X :))

به نقل از secret.M :
اعتراف میکنم ک پریروز رفتم مغازه واسه خودم بیسکوئیت مادر گرفتم.........چیکار کنم عاشقشم خب...... :D :D :D

خوش به حالت من تا همین 2سال پیش از سرلاک دخترخاله کوچولوم میخوردم!!!
الان هم بدم نمیاد ولی اون دیگه نمی خوره!!!!! :)) :)) :)) :)) :)) :D :D :D

اعتراف میکنم سال پیش تمام شعرایی رو که به شقایق گفتم مال خودمه مال مریم حیدر زاده بوده ;))
شقایق منو ببخش [-o<من 1ساله که عذاب وجدان دارم :D
هر چی تو مدرسه فک کردم بهت بگم نتونستم
راستی میدونم تو منو دوست داری نمیخواد دیگه بگی چی کار کنم این قدر جملات عاشقانه گفتی که مجبور شدم
به مریم حیدر زاده رجوع کنم ;))

اعتراف ميكنم تا دو سه سال پيش وقتي ميديدم يه جا نوشته مهر فوري فكر ميكردم ملت ميرن اون جا فورا بهشون محبت ميكنن :))
دوزندگي رو هم ميخوندم(2zendege) :D

اعتراف می کنم که یه بار یکی از دوستای عزیزمون رو دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کردم
خیلی فاز داد
دیگه خودتون می دونید بقیه اش چی می شه .....

اعتراف میکنم عاشق فروشندگی لباسم
حتی از پزشکی بیشتر دوسش دارم :-دی

اعتراف میکنم یه آدم ضایعیم که خدا میدونه کلا سوتی میدم

اعتراف می کنم وقتی کوچک بودم فکر می کردم گوشت های چرخ کرده درازی که از چرخ گوشت بیرون می آن همان ماکارونی هستند.
(خلاقیت و می بینین :D )

اعتراف مي كنم كوچيك كه بودم چون خونمون ويلايي بود مارمولك و كلي جك و جونور توش بود .بعد من شبا وقتي ميخواستم بخوابم فك ميكردم اگه بخوابم مارمولك ميره تو گوشم واسه همين هميشه پتو رو ميذاشتم رو گوشمو ميخوابيدم!!!چه مبتكر بودم
پ.ن:عوارضش الانم هنوز مونده.الانم كه شبا ميخوابم بطور غير ارادي پتو و دستم مياد رو گوشم!

اعتراف میکنم که تا همین پست پیشم برا لینک دادن و عکس گذاشتن میرفتم تو راهنمایی سایت و انتخاب و کپی پیست و اینا، نمیدونستم که خود قسمت پاسخ اینارو داره. :D

اعتراف می کنم اشتباهاتمو خیلی دیر میفهمم

وهمین باعث میشه بدترین ضربه ها رو بخوردم

مخصوصا تو راهنمایی از یکی ازبهترین دوستام

=((

اعتراف می کنم از بچگی هر وقت میخوام این شکلات باراکا دایره ای گنده ها رو(که روش پسته و بادوم و فندق داره) بخورم اول تنقلات روشو درست جدا می کنم بعد تنقلات رو جدا و شکلات رو جدا می خورم.

اعتراف می کنم هر وقت میخوام شکلات بخورم همزمان با دهنم انگشتام هم باهاش شوکول میخورن.

• لایک
امتیازات: fteh

اعتراف میکنم که خیلی دوس دارم سه تا ستاره داشته باشم...... :D

Back
بالا