• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

"کنکوری محور " شدن مراکز سمپاد

• شروع کننده موضوع sayna
  • تاریخ شروع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
پاسخ : "کنکوری محور " شدن مراکز سمپاد

جوابش سخت نیست ، اما فعل ِ بیانش نمیاد .
فقط سوال ِ "چرا همه رتبه های برتر کنکور از سمپادن؟ " منو یاد این سوالا میشناسه که مثلن
" چرا همه در و داف های سینما از هالیوودن ؟ "
" چرا همه گاو ها از گاودارین ؟ "
"چرا همه ماهی ها از آبن ؟ "
و چندین و چند سوال ِ مشابه !
خب واضحه که همه در و داف های سینما از هالیوودن چون هالیوود در و داف های سینما رو جمع میکنه ! و همه گاو ها از گاودارین چون گاوداری گاوهارو جمع میکنه ! و فقط آبه که میتونه ماهی داشته باشه !

فک میکنم منظور رو رسونده باشم .
هدف همین بود و در همین حد کافیه فکر میکنم .

و در آخر اینکه ، همه رتبه های برتر از سمپادن ، هرگز نتیجه نمیده همه ی سمپادی ها رتبه های برتر کنکورن ! ( قضیه دوشرطی نیست ، دقت کنید ! )
بشینین سر درستون مثه بچه های خوب درس بخونید ، [و دارالباقی خیرُ لکم ان کنتم مومنین .[nb] مفهوم آیه :
توی دانشگاه دیگه بگی من سمپادیم نمیگن واو ! با یه جوابای خیلی کنف کننده مواجه میشید . دانشگاه ِ خوب بسی بهتر از دبیرستان ِ خوب میباشد و برای شما هم بهتر است .[/nb] ]

sampadak

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همه جای ایران سرای من است
پاسخ : "کنکوری محور " شدن مراکز سمپاد

به نظر من علت اصلیش تلاش خود بچه هاست نه معلماشون نه مدرسه یا چیزایی دیگه - البته بی تاثیر هم نیست - بچه های سمپاد انگبزه و هدف دارن براش هم تلاش می کنن
چون بیشتر درس میخونن کمتر هم تحت تاثیر حواشی که تو مدارس دیگه هست قرار میگیرن
بچه های سمپاد با درس خوندنشون لذت میبرن و این جور لذت بردن از زندگی رو با شیوه های دیگه ای که بقیه دارن ترجیح میدن اینطوریه که وقتی خانواده هاشون میرن مهمونی یا تفریح و مسافرت با غرور تمام میگن "من درس دارم و نمیام "........

بالا