• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

يهود و يهوديت

• شروع کننده موضوع

Ahmadfire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
none of your business
نظرتون راجع به يهود و يهوديت چيه ؟ به نظرتون با صهيونيست ها چه فرقي دارن آيا همشون نژاد پرستن و....
خودم شروع ميكنم
من كه ازشون متنفرم چون:
1. فاجعه قتل عام ايراني ها در دوره خشايار شاه(http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D9%88%D8%B1%DB%8C
%D9%85
خوب حال اگه اين متنو خونديد شايد بگيد اينكه توش شك و ترديد وجود داره خوب دو صورت داره:
1-اصلن اي داستان الكي و چرت شما بگيد چه جور ميشه ديني رو كه كتابش توش مطالب متناقض داره رو قبول كرد
2- اين واقعه اتفاق افتاده خوب چرا نبايد اين به اصطلاح هولوكاست عليه ايرانيا تو تاريخ باشه و دم بر نياورد يه دليل كه براش هست اينه كه آرامگاه مردخاي واستر تو همدانه خوب اين كه از اوليش

2. نژاد پرستيشون
كتاب تلمود يكي از كتاب هاي معتبر يهود است كه توي اين كتاب بارها يهوديان را انسان و ديگران را حيوان خوانده(ان شاءالله بعدا مفصل تر بحث ميكنم)http://www.shohood7.blogfa.com/post-14.aspx
اين هم انجمن كلميان تهران كه درباره تلمود نوشته كه بعضي دوستان نگن تلمود معتبر نيستhttp://www.iranjewish.com/Essay/Essay_39_Talmod.htm
3. پول پرستيشون
همون طور كه ميدونيد يهوديا تو كل جهان پراكنده شدن وي ه قانون مسخره اي كه دارن اينه كه تو يهودي حق نداري به يه حيوون(غير يهودي) قرض بدي مگه اينكه با سود قابل توجه اي ولي به هم كيشانت حق پول دادن با سود را نداري
همچنين تويي كه نژاد برتري نبايد از كسي قرض سود دار (ربا) بگيري چون پول يهوديا كم ميشه حالا يكم ميشه فهميد چرا سوگولي خشايار شاه يهودي بود نه ؟ براي اينكه اون زمان وضع ايران خوب بود خوب چرا وقتي كوروش اونا رو ازاد كردن نرفتن ديار خودشون ؟ چون ديدن وضع ايرانه خوبه اومدن كه يكم هم اموال ايران و ايراني را در كيسه هايشان بريزند
4. سنگ اندازي به پيامبر
5- حماقت اون طور كه درست بعد ديدن معجزه خدا (شكافته شدن نيل و عبور از آن)هوس بت پرستي ميكنن
6. گوساله پرستي
7. تناقض ها و تحريفات تورات
تحريفاشون تو تورات هم كه عالي و بدون نقص بوده =))
يه سر به اين لينك بزنيد
http://mohakeme.com/news-576.html
و ....
ايشالا بازهم سرميزنم
يكم ديگه آپ شد ذره ذره ان شاء الله

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
پاسخ : يهود ويهوديت

خب یهودیت یه فرقی با بقیه ی ادیان داره.اونم اینه که دین اسلام و مسیحیت و... صرفن دین هستن اما یهودیت یه قومیت هست که یه سری قوانین تحت عنوان دین دارن.
من در کل با قضاوت کلی درباره ی یه قوم و نژاد مخالفم.ولی قوانین یهودیت واقعن بر اساس نژاد پرستی نوشته شده.
در کل فک میکنم بهتره گفت با قوانین یهودیت مخالم ولی نه این که از یهودی ها متنفر باشم

پ.ن:ادامه بده!الان بازدید شد :D

• شروع کننده موضوع

Ahmadfire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
none of your business

خوب كسي كه يهوديه يعني قوانين يهود رو قبول داره كسي هم كه اون قوانين رو قبول داره داره نژاد پرسته كسي هم كه نژاد پرسته ...

reza.cr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدحقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
شیمی-فیزیک
دانشگاه
هرمزگان
رشته دانشگاه
برق

الان دقیقا چه موضوعی قرار بررسی شه؟ درباره ی نژاد پرستیه؟و اینکه چرا خودشونو قوم برگزیده میدونن؟
از یه جا شروع کنید یواش یواش برید جلو :D

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از Ahmadfire :
خوب كسي كه يهوديه يعني قوانين يهود رو قبول داره كسي هم كه اون قوانين رو قبول داره داره نژاد پرسته كسي هم كه نژاد پرسته ...
نه الزامن اینجوری نیست.الان نزدیک 90 درصد مردم ایران اسمن مسلمانن اما از نظر عقیدتی ممکنه یه قسمت یا حتا خیلی قسمت های دین اسلام رو قبول نداشته باشن
در ضمن
کسی که مسیحی به دنیا اومد یا مسلمان میتونه تغییر دین بده(البته تو اسلام اجازه ی این کار نیست ولی خب از نظر منطقی میتونه)ولی کسی که یهودیه نمیستونه.چون یهودیت یه قومیته!
به نقل از reza.d :
الان دقیقا چه موضوعی قرار بررسی شه؟ درباره ی نژاد پرستیه؟و اینکه چرا خودشونو قوم برگزیده میدونن؟
از یه جا شروع کنید یواش یواش برید جلو :D
موافقم!
اول بررسی شه که چرا خودشون رو قوم برتر میدونن اصلن :D

• شروع کننده موضوع

Ahmadfire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
none of your business

بابا مردم ايران رو با يههوديا مقايسه نكن ديگه اونا صد در صد اعتقاد دارن به دينشون ايرانيا فقط يه شهادتين گفتن خلاص و گرنه از صد تا پاگانيست بد ترن خوب
اين تايپيك يك روزه كه همه چيو نميتونه تو خودش داشته باشه فرصت بدين
كي گفته نميتونن تغيير دين بدن خيليم ميتونن
ولي مسئله اينه كه كسي نميتونه يهودي بشه چون فكر ميكنن بهشت شش دونگ مال يهوده و اگه كسي يهودي بشه جاشون تنگ ميشه (راسته شوخي نمي كنم) و خدا هم تو قرآن به پيامبرش گفته كه يهود فكر ميكنند بهشت مال آن هاست بگو آيا سندي در اين باره داريد(كدوم آيه يادم نمياد ولي اينو شنيدم و مطمئنم)
اينم يه حكم مسخره ديگه نشان نژاد پرستي اين قوم كج رو

× دو پست متوالی شما ادغام شدن ، لطفا رعایت کنید ×

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از Ahmadfire :
كي گفته نميتونن تغيير دين بدن خيليم ميتونن
ولي مسئله اينه كه كسي نميتونه يهودي بشه چون فكر ميكنن بهشت شش دونگ مال يهوده و اگه كسي يهودي بشه جاشون تنگ ميشه (راسته شوخي نمي كنم) و خدا هم تو قرآن به پيامبرش گفته كه يهود فكر ميكنند بهشت مال آن هاست بگو آيا سندي در اين باره داريد(كدوم آيه يادم نمياد ولي اينو شنيدم و مطمئنم)
اينم يه حكم مسخره ديگه نشان نژاد پرستي اين قوم كج رو
یهودیت یه قومیته.مثل من که ایرانیم نمیتونم دیگه ایرانی نباشم یه یهودی هم نمیتونه دیگه یهودی نباشه.
بحث کلیمی ها البته فرق داره.کلیمی ها به آیین یهودیت اعتقاد دارن ولی یهودی نیستن

• شروع کننده موضوع

Ahmadfire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
none of your business

بازم كه گوش نميكنين
حيف كه وقت ندارم وگرنه
ببينين سه تا دين مهم الهي اسلام و يهوديت ومسيحيت هستند
حالا يهوديا اين رو بعد يه برهه اي از زمان تبديلش كردن به نژاد يعني تو غير يهودي نميتوني يهودي شي
ولي يه يهودي ميتونه مسلمون شه همونجور كه يه ايراني ميتونه پناهنده آمريكا بشه

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Dorna :
کسی که مسیحی به دنیا اومد یا مسلمان میتونه تغییر دین بده(البته تو اسلام اجازه ی این کار نیست ولی خب از نظر منطقی میتونه)ولی کسی که یهودیه نمیستونه.چون یهودیت یه قومیته!موافقم!

نه نه سوء تفاهم نشه !
کسی که یهودیه میتونه دین دیگه ای داشته باشه ، اما هیچکس از دین دیگه نمیتونه بره یهودی بشه به همون علتی که خودت گفتی...

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از Dr.Eniac :
نه نه سوء تفاهم نشه !
کسی که یهودیه میتونه دین دیگه ای داشته باشه ، اما هیچکس از دین دیگه نمیتونه بره یهودی بشه به همون علتی که خودت گفتی...
بد گفتم منظورم رو.نباید میگفتم نمیتونه تغییر دین بده.منظورم این بود که نمیتونه بگه من دیگه "یهودی" نیستم.چون نژادش به یهودیا برمیگرده ولی خب از نظر عقیدتی چرا....

• شروع کننده موضوع

Ahmadfire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
none of your business

به نقل از Dr.Eniac :
نه نه سوء تفاهم نشه !
دستت در نكنه مشكل رو حل كردي
راستي دانشمندا اومدن از يه سري يهودي در نقاط مختلف آزمايش گرفتن بعد ديدن شباهت اينا (مثلا همه يه نژادن) به هم مثل شباهت تمام انسان ها به هم و اختلافاشون يعني اين يهوديا اونقدر م شبيه هم نيستن
به نظر خودم آزمايش مسخره مياد شايد الكي باشه ولي يه جا خوندمش P:>

babel

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اهواز

به نقل از Ahmadfire :
نظرتون راجع به يهود و يهوديت چيه ؟ به نظرتون با صهيونيست ها چه فرقي دارن آيا همشون نژاد پرستن و....
خودم شروع ميكنم
من كه ازشون متنفرم چون:
1. فاجعه قتل عام ايراني ها در دوره خشايار شاه(http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D9%88%D8%B1%DB%8C
%D9%85
خوب حال اگه اين متنو خونديد شايد بگيد اينكه توش شك و ترديد وجود داره خوب دو صورت داره:
1-اصلن اي داستان الكي و چرت شما بگيد چه جور ميشه ديني رو كه كتابش توش مطالب متناقض داره رو قبول كرد
2- اين واقعه اتفاق افتاده خوب چرا نبايد اين به اصطلاح هولوكاست عليه ايرانيا تو تاريخ باشه و دم بر نياورد يه دليل كه براش هست اينه كه آرامگاه مردخاي واستر تو همدانه خوب اين كه از اوليش

2. نژاد پرستيشون
كتاب تلمود يكي از كتاب هاي معتبر يهود است كه توي اين كتاب بارها يهوديان را انسان و ديگران را حيوان خوانده(ان شاءالله بعدا مفصل تر بحث ميكنم)http://www.shohood7.blogfa.com/post-14.aspx
اين هم انجمن كلميان تهران كه درباره تلمود نوشته كه بعضي دوستان نگن تلمود معتبر نيستhttp://www.iranjewish.com/Essay/Essay_39_Talmod.htm
3. پول پرستيشون
همون طور كه ميدونيد يهوديا تو كل جهان پراكنده شدن وي ه قانون مسخره اي كه دارن اينه كه تو يهودي حق نداري به يه حيوون(غير يهودي) قرض بدي مگه اينكه با سود قابل توجه اي ولي به هم كيشانت حق پول دادن با سود را نداري
همچنين تويي كه نژاد برتري نبايد از كسي قرض سود دار (ربا) بگيري چون پول يهوديا كم ميشه حالا يكم ميشه فهميد چرا سوگولي خشايار شاه يهودي بود نه ؟ براي اينكه اون زمان وضع ايران خوب بود خوب چرا وقتي كوروش اونا رو ازاد كردن نرفتن ديار خودشون ؟ چون ديدن وضع ايرانه خوبه اومدن كه يكم هم اموال ايران و ايراني را در كيسه هايشان بريزند
4. سنگ اندازي به پيامبر
5- حماقت اون طور كه درست بعد ديدن معجزه خدا (شكافته شدن نيل و عبور از آن)هوس بت پرستي ميكنن
6. گوساله پرستي
7. تناقض ها و تحريفات تورات
تحريفاشون تو تورات هم كه عالي و بدون نقص بوده =))
يه سر به اين لينك بزنيد
http://mohakeme.com/news-576.html
و ....
ايشالا بازهم سرميزنم
يكم ديگه آپ شد ذره ذره ان شاء الله

با اولین دلیلتون موافقم.درسته. پوریم واقعا فاجعه ی بزرگی بود. من دلیل عقب موندگی ایران و شرق میانه رو همین واقعه میدونم. که اگه خواستید می تونم توضیح بدم در مورد این پوریم. (; واقعا اثرات بدی رو داشته.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Ahmadfire :
1. فاجعه قتل عام ايراني ها در دوره خشايار شاه

عزیزم ، دوست خوبم ، این فاجعه که میگی رو بانیش خود ایرانی ها بودن ! هامان بود که دستور قتل عام یهودی هارو صادر کرد و با کنار رفتنش از صدارت وقتی مرخوای شد وزیر حکم دفاع رو صادر کرد و به یهودی ها امکانات دفاع داد !
اگه یهودی ها ایرانی هارو نمیکشتن برعکسش پیش میومد، میشه گف یه جنگ بود که ایرانیها شکست خوردن !!!

به نقل از Ahmadfire :

کی گفته کسی توجه نمیکنه ؟ یهودی ها روز نجاتشونو جشن میگیرن ، مردخوای و استر رو ناجی قومشون میدونن ، بنای آرامگاه استر و مرخوای مکان مقدسیه برای یهودی ها !
اما نکته اینجاست ، وجود آرامگاه این دوتا هیچ ربطی به این واقعه نداره ! استر زن خشای آرشا بود و مرخوای وزیرش ، خب مقبرشون ایران نباشه توق داری کجا باشه ؟ :-??

به نقل از Ahmadfire :
2. نژاد پرستيشون

مشکلی با نژادپرستی ندارم اگه دلیل قانع کننده ارائه شه ، وقتی دلیلی ندارن خب چرته ! نرفتم دنبال ببینم چرا همچین نظری دارن ...
اما درباره تلمود ،
توی این کتاب کمک به غیر یهودی که توی چاه افتاده هم جایز نیست ! اما نظر شخصیم اینه ، تلمود ِ یهودیت مثه بهارالانوار اسلامه ، نمیشه معرف دین باشه ، فقط کتابیه که عالمان دین بر اساس درک خودشون از دین نوشتن ! :-??
برای شناخت یک دین بهترین کار اینه به کتاب الهیشون رجوع کنیم نه این کتاب های جانبی ...

به نقل از Ahmadfire :
3. پول پرستيشون
قبول دارم که در طول تاریخ یهودی ها به ربا خواری معروف بودن ، اما این دلیلت که میگی چرا موندن و ...
کوروش بهشون اجازه داد بمونن ، بهشون پول داد و عبادتگاه ساخت ، خب وقتی کار و کسبشون هم خوبه چرا باید برگردن دیارشون ؟ (خانوادشون هم که همه دور و برشون جم بودن ، دلیلی نداره بخوان حتمن برگردن .. )

فک کنم کارشون کاملن عقلانی بود که بمونن ^#^

به نقل از Ahmadfire :
موسی زمانی که داشت با پیروانش فرار میکرد هنوز کتابی بهشون عرضه نکرده بود و آنچنان تعریفی از خدا براشون نیاورده بود ، داشت میرفت به سرزمین موعود برسه ،
پ.ن : سر قضیه شکافته شدن نیل هم بحثه ، اینکه موسی سالها به خاطر قتلی که انجام داده بود توی بیابون فراری بود باعث شد با طبیعت اون منطقه آَنا شه ،موسی میفهمه توی یه زمان مشخص از سال ، قسمتی از رودارتفاعش میاد پایین و گسترده تر میشه ، توی اون موقعیت اگه یه باد بوزه کاملن رود شکافته میشه و عبور از رود بسادگی انجام میشه (مستند جنگ آوران تاریخ بخش موسی اینو نشون میداد)

به نقل از Ahmadfire :
6. گوساله پرستي
موسی به مردمش قول میده که بعد از 30 روز برگرده ، حدود 40 روز میگذره و اثری از موسی نیست ، مردم توی مصر گوساله پرست بودن و گاو پرستی مصریهارو هم دیده بودن ، اینا به این فکر میفتن که موسی مرده و تا اونجا هم داشته گولشون میزده پس برمیگردن به همون دین اجدادشون و گوساله میپرستن ...

یه خواهش دارم که توی ادامه هر قانونی از یهودیت که میخوای بیان کنی منبعش رو هم بگو ، اینطوری خیلی بهتر میشه ...
مسائل دینی هم قاطی بحث نشه خیلی بهتره چون انجمن تاریخه (حداقل سایر ادیان جز یهودیت)

به نقل از babel :
با اولین دلیلتون موافقم.درسته. پوریم واقعا فاجعه ی بزرگی بود. من دلیل عقب موندگی ایران و شرق میانه رو همین واقعه میدونم. که اگه خواستید می تونم توضیح بدم در مورد این پوریم. (; واقعا اثرات بدی رو داشته.

خواهشن توضیح بده چون فکر میکنم جالبه و من هیچی درینباره نمیدونم ...

Newton

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
کامپیوتر/فیزیک
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک

دردناک ترین حادثه ها رو یهود رقم میزنه
ربا رو بین یهود حرام دونستن اما به بقیه ادیان کلی ربا دادن و کلی سرمایه به جیب زدن وگرنه کسی حتی به این بدبختا زمین هم نمی داد که روش کار کنن
حالا فکر کردن سرور دنیا هستن 80 درصد دانشگاه های امریکا از لابی صهیونیسته. L-:
خیلی وحشی هستن.این که هرسال باید با خون 1 نوزاد6 ماهه کیک درست کنن برای عیدشون آدم رو دیوونه می کنه
توی قرآن داریم که دشمن ترین مردم برای مومنان همانا یهود هستند.من قبلا معنی این جمله رو نمی دونستم اما هرچی میگذره بیشتر بهش ایمان میارم

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

کجای ِ قرآن ؟

Newton

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
کامپیوتر/فیزیک
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از SaYnA . M :
کجای ِ قرآن ؟
جزء 7 هست
ببخشید قرآن ندارم وگرنه مستند عرض می کردم
لتجدن اشد الناس عداوة للذین آمنوالیهود والذین اشرکوا
سـاینا : سوره مائده آیه ی 82

• لایک
امتیازات: babel

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

خب بچه ها یه اشتباه بزرگی که الان بهش پی بردم همونیه که قبلن گفتم و بقیه هم بهش اشاره کردن ، اینکه غیر یهودی نمیتونه یهودی بشه !
این غلطه چون میشه و ممکنه ! اما این شدنش خیلی سخته ، مثله مسلمون/مسیحی شدن نیست که هرکسی با گفتن چندتا کلمه دینش عوض شه ، باید سالها وقت بزاره تا قبول کنن که تو یک فرد یهودی هستی ، چون خیلی کم پیدا میشه کسی که بخاطر یه تغییر دین 3 - 4 سال از زندگیشو وقف این کار کنه برای همین عموم مردم فک میکنن این کار شدنی نیست ، ولی خب واقعیت اینه که میشه ! :D

با تشکر از دوست عزیزم که بهم گفت اشتباه میکنم :D

به نقل از Newton :
حالا فکر کردن سرور دنیا هستن 80 درصد دانشگاه های امریکا از لابی صهیونیسته. L-:

خیلی وحشی هستن.این که هرسال باید با خون 1 نوزاد6 ماهه کیک درست کنن برای عیدشون آدم رو دیوونه می کنه

اول شباهت صیهونیست و یهود رو بگو ، بگو اصن چرا صیهونیست بده و بعد که با دلیل گفتی اون دانشگاها از لابی صیهون هستند اونوقت جملت درست میشه ، پس الان به هیچیش نمیشه اعتماد کرد !
بعد که جملت اثبات شد تازه میرسیم به اینجا که چه ربطی به نقشش توی تاریخ داره ...

کجای این دین/نژاد نوشته شده که هرسال باید بچه قربونی کنن ؟ :O کدوم عیدشونه اینی که میگی ؟ :O

Newton

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
کامپیوتر/فیزیک
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از Dr.Eniac :
کجای این دین/نژاد نوشته شده که هرسال باید بچه قربونی کنن ؟ :O کدوم عیدشونه اینی که میگی ؟ :O
کتاب احکامشون یعنی تلمود
البته فکر نکنم بتونی این کتابو جایی پیدا کنی چون اجازه خروجش از معبد رو نمیدن.اما من دیدمش تو کتابخونه دانشگاه تهران 2 نسخه ش هست.
سوال قبلیتونم گنگ بود چی باید ثابت کنم؟ خودکار بده اثبات کنم :D

Newton

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
کامپیوتر/فیزیک
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک

دوس نداشتم اما لازم میدونم بگم که به عنوان نمونه همین چند وقت پیش 1 دختر یهودی اعتراف کرد که پدرم بارها به من تجاوز می کرد و بچه ای که به دنیا می آمد وقتی به 6 ماهگی می رسید اورا سر می برید و با خونش کیک درست می کرد تا مراسم مذهبی اش را انجام دهد. این ماجرا بار ها تکرار میشد
این موضوع مستنده.اگه خواستین سندشم میپرسم بهتون میگم
برای شناختن این مذهب فقط کافیه 1 نگاهی به تلمود بندازین ببینین چیا نوشته آدم جا میخوره.تعدادی از گفته های تلمود رو شهید باهنر توی کتاب معارف اسلامی آورده که واقعا به خوندنش می ارزه (;

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از Newton :
دوس نداشتم اما لازم میدونم بگم که به عنوان نمونه همین چند وقت پیش 1 دختر یهودی اعتراف کرد که پدرم بارها به من تجاوز می کرد و بچه ای که به دنیا می آمد وقتی به 6 ماهگی می رسید اورا سر می برید و با خونش کیک درست می کرد تا مراسم مذهبی اش را انجام دهد. این ماجرا بار ها تکرار میشد
این موضوع مستنده.اگه خواستین سندشم میپرسم بهتون میگم
برای شناختن این مذهب فقط کافیه 1 نگاهی به تلمود بندازین ببینین چیا نوشته آدم جا میخوره.تعدادی از گفته های تلمود رو شهید باهنر توی کتاب معارف اسلامی آورده که واقعا به خوندنش می ارزه (;
این "مستند"ه و سندش هست و اینا اصلن کافی نیست!
اگه سند هست ارائه بدین اگه نیست حرفتون مبنایی نداره==>قابل قبول نیست

بالا