• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی هیپ هاپ

Delaram95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
پاسخ : رپ خوب يا بد مسئله اين است!

کلا رپ منو به هم می ریزه
اصلا با روحیاتم سازگار نیست.
خیلی عصبی می شم.
به همین خاطره که کلا رپ گوش نمی دم.
و باهاش مخالفم به دلایل خودم.

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

رپ داریم تا رپ.
رپ فقط رپ یاس. /m\
رپای چرت ساسی مانکن و تهی و همه ی این چرندیات به نظرم ارزش گوش دادنم نداره.

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت

خــُب خــُب خــُب.. راجع به یاس بهتره نظرتون ُ به یه آهنگ جلب کــُنم تا تناقض گویی ـاش ُ بشناسید و ازش طرفداری نکــُنید..

راجع به شاهین نجفی.. که همونطور که بامداد میگه.. هرچی هست، رپر نیست..! (ازش خوشم نمیاد، اما طرفداراش قابل ِ احترامن.. جاستین بیبر هم طرفدارای ِ خودش ُ داره به هر حال..!)

و اما.. امروز فقط بهرام ِ که داره کار ِ خودش ُ دُرُست انجام میده و اعضای کاغذ.. (صادق و ابلیس و تی.دی) البته یه سری هم هستن که سابقه ندارن.. ولی خوبن! (ردکده، پایا، ...)

از اونجایی که سلیقه ی ِ من طیف ِ وسیعی رو در بر میگیره.. ترجیح میدم اکتفا کــُنم : )

ویرایش: خبر ِ خوب این که امیرعلی دوباره اومد..

×پرنیان: لینک ها حذف شدن.

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از Ariadne :
رپ داریم تا رپ.
رپ فقط رپ یاس. /m\
رپای چرت ساسی مانکن و تهی و همه ی این چرندیات به نظرم ارزش گوش دادنم نداره.
اولا دوست عزیز ساسی مانکن رپ نمیخونه 8&6 میخونه
دوما تهی یکی از بزرگترین رپرهای ایرانی هست حرفاش چرند نیست....
سوما اره با این حرفت موافقم یاس یکی از بهترین رپر های اجتماعی هست که خوبیش اینه که از اجتماع میخونه...پیشنهاد می کنم اهنگ های بهرام رو هم گوش کن....فقط اگه پاستوریزه هستی گوش نکن..... :))

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از مـُبیــن シ :
خــُب خــُب خــُب.. راجع به یاس بهتره نظرتون ُ به یه آهنگ جلب کــُنم تا تناقض گویی ـاش ُ بشناسید و ازش طرفداری نکــُنید..

راجع به شاهین نجفی.. که همونطور که بامداد میگه.. هرچی هست، رپر نیست..! (ازش خوشم نمیاد، اما طرفداراش قابل ِ احترامن.. جاستین بیبر هم طرفدارای ِ خودش ُ داره به هر حال..!)

و اما.. امروز فقط بهرام ِ که داره کار ِ خودش ُ دُرُست انجام میده و اعضای کاغذ.. (صادق و ابلیس و تی.دی) البته یه سری هم هستن که سابقه ندارن.. ولی خوبن! (ردکده، پایا، ...)

از اونجایی که سلیقه ی ِ من طیف ِ وسیعی رو در بر میگیره.. ترجیح میدم اکتفا کــُنم : )

ویرایش: خبر ِ خوب این که امیرعلی دوباره اومد..
اولا لطفا در مورد یاس چرت و پرت نگو......
دوما تو اهنگ بیا برقص با من از بهرام رو گوش کردی...؟؟؟؟
من خودم یکی از طرفدارای پر و پا قرص بهرام و یاس هستم در ضمن هیچ ادمی کامل نیست....
اینو بفهم..... :-w

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

به نقل از DarkSiders :
اولا دوست عزیز ساسی مانکن رپ نمیخونه 8&6 میخونه
دوما تهی یکی از بزرگترین رپرهای ایرانی هست حرفاش چرند نیست....
6/8 یه نوع ریتم ـه و جزئی از موسیقی هیپ هاپ حساب میشه، رپ فقط سبک گنگستا و آلترناتیو و خیابونی نداره..!

ساسی شرف داره به تــُهی، کارش با خودش معلومه..! اون تــُهی رو بیت ِ رپ ورمیداره خالطور میخونه..
به نقل از DarkSiders :
اولا لطفا در مورد یاس چرت و پرت نگو......
دوما تو اهنگ بیا برقص با من از بهرام رو گوش کردی...؟؟؟؟
من خودم یکی از طرفدارای پر و پا قرص بهرام و یاس هستم در ضمن هیچ ادمی کامل نیست....
اینو بفهم..... :-w
اولا طوری که مناسب ِ شخصیت ِ خودت ـه با بقیه صــُحبت نکن

دوما تناقــُضات ِ یاس تو هر آهنگ ادامه داره و تموم شــُدنی نیست..

فک میکــُم وُلچر مــُشکلات ِ «از چی بگم؟» ـم گــُفته بود تو این آهنگ..

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

6 و 8 همون میزان 6/8 هست که تو هر مدل موسیقی میتونه وجود داشته باشه. مختص سبکی نیست. چون معمولاً ریتم تندی داره این مدل آهنگا معروف شدن به 6 و 8.

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از مـُبیــن シ :
6/8 یه نوع ریتم ـه و جزئی از موسیقی هیپ هاپ حساب میشه، رپ فقط سبک گنگستا و آلترناتیو و خیابونی نداره..!

ساسی شرف داره به تــُهی، کارش با خودش معلومه..! اون تــُهی رو بیت ِ رپ ورمیداره خالطور میخونه..اولا طوری که مناسب ِ شخصیت ِ خودت ـه با بقیه صــُحبت نکن

دوما تناقــُضات ِ یاس تو هر آهنگ ادامه داره و تموم شــُدنی نیست..

فک میکــُم وُلچر مــُشکلات ِ «از چی بگم؟» ـم گــُفته بود تو این آهنگ..
ببین داداش هر خواننده ای چند تا کاره شاخ داره چند تا کاره مزخرف هم داره....تازه این اهنگ که گذاشتی و بنیامین خونده.....یه مشت چرت و پرت ردیف کرده پشت سر هم کرده و یک تهمت بزرگ زده که البته یاس هیچ وقت به این چیزا پاسخ نمیده چون تو این بحث ها نیس.......تازه اهنگ دمیت که یه ادم مزخرف و ******* اومده چرت ردیف کرده =)) =)) تازه رپ که همش فش نیست.....

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

یادمه اون اوایل که زد اومده بودن همه میگــُفتن چرا فــُش میدن ُ اینا.. ویلی جواب داد.. "فــُحش جــُزئی از جامعه ـس و جــُدایی پذیر از هــُنر نیست.."

وُلچر هم از اعضای ِ مافیای ِ مخفی ـه محض ِ اطلاع..!

بنیــامین بهتره بدونی که اجتماعی ترین کارا رو میخونه و کــُمپانی های Upward و پلاک ازش حمایت میکــُنن، حتی مضراب و آتور هم که میشناسی.. ازش حمایت میکــُنن..! اگه یه نفر جــُز بهرام باشه که راست بگه، این ـه!

× بعضی وقتا حــس میکــُنم چرا با کــَسی که حتی بحث رو به مسخره بازی میکشه و دُرُست صــُحبت نمیکــُنه بحث میکــُنم جدا"؟ :|

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از مـُبیــن シ :
یادمه اون اوایل که زد اومده بودن همه میگــُفتن چرا فــُش میدن ُ اینا.. ویلی جواب داد.. "فــُحش جــُزئی از جامعه ـس و جــُدایی پذیر از هــُنر نیست.."

وُلچر هم از اعضای ِ مافیای ِ مخفی ـه محض ِ اطلاع..!

بنیــامین بهتره بدونی که اجتماعی ترین کارا رو میخونه و کــُمپانی های Upward و پلاک ازش حمایت میکــُنن، حتی مضراب و آتور هم که میشناسی.. ازش حمایت میکــُنن..! اگه یه نفر جــُز بهرام باشه که راست بگه، این ـه!

× بعضی وقتا حــس میکــُنم چرا با کــَسی که حتی بحث رو به مسخره بازی میکشه و دُرُست صــُحبت نمیکــُنه بحث میکــُنم جدا"؟ :|
در ضمن هر خواننده ای یه کار بد داره یه کار خوب.....مثله همین بهرام....

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

عزیزانی که طرفدار رپ هستین، یادتون باشه اول طرفدار رپ باشین بعد طرفدار رپر، در مورد چیزایی ام که اطلاعات ندارین حرفی نزنین و بیخود با هم دیگه بحث و جدل نکنین، الان من تو این چند صفحه ی آخر (با عرض معذرت) انقد چرت و پرت خوندم که واقعا" ناامید شدم از یه سری چیزا، نکنین اینکارارو، اینجوری فقط به وجهه ی رپ ضربه می‌زنین و یکی مثل من فرضا" اگه با رپ آشنا نباشه این چیزا رو ببینه بلاشک حالش بهم می‌خوره و زده میشه!

سعی کنید به رپ فارسی کمک کنید.

مبین جان، عزیزم، ولچر خیلی وقته از مافیا مخفی جدا شده، بنیامین هم اگه کمپانی‌های کوچیک و ضعیفی مثل Upward & پلاک ازش حمایت می‌کنن، کمپانی‌های خیلی بزرگتری از یاس حمایت می‌کنن.

یاس هم کارش ایراد داره قطعا"، من خودم شاید فقط 2-3تا آهنگه یاس رو تو آرشیو ام داشته باشم و بعضی وقتا گوش بدم، اما کسی ِ که هدف داره و راه ِ خودشو میره، دنبال خیلی از مسائل و حرفام نیست، واسه همینه طرفدار واقعی داره.

در مورد بهرام هم، رپر واقعا" قوی ایه و کارش خوبه، اما خب همین جناب بهرام، از اول کارش تا همین الان، یک دونه آهنگ حرفه ای ضبط نکرده! (تمام طرفدارایی ام که داره، به خاطر استایل و تکست‌هاش طرفدارش شدن)

این 2نفرو گفتم، چون بیشتر سر همین 2تا دعوا داشتین، و الا تمام رپرای ما مشکل دارن و ایراداشون قابل کتمان نیست، منتها کسی موفق ِ و قابل ِ احترامه که تمام تلاشش رو کنه برای پیشرفت تو هر آهنگی که میده

(این لینکارم نزارین، اولا" گذاشتن لینک دانلود خلاف قوانینه تا جایی که یادمه -نمی‌دونم چرا مدیر پاک نکرده- ، دوما" این آهنگا فحش داره و +18ئه، در حالی که عموم کاربراش زیر18سالن)

(فرد ولچر هم یکی از با استعداد ترین رپراس، که اگه کارشو درست و مثل آدم ادامه میداد الان جزء بزرگان رپ بود!)

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

حرفت قشنگ بود ولی در جواب باید بگم بهرام چون ضد دولت میخونه و چند بار زندان رفته و تلفن خونش کنترل میشه مجبوره که اهنگاش رو با کیفیت پایین بخونه .....بهرحال بهرام خیلی وقته که از ایران رفته....

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از m.shadi :
ببینید هرکسی نوعی سبک واسه خوندن داره واین دلیل بر تنوع کمش نمیشه.خیلی از طرفدارای یاس واسه همین شیوه و سبکش طرفدارش شدن
سبک درسته ولی سبک ی چیز کلی نه این که تو جزئ جزئ آهنگاش همین باشه الان هیچکسم تقریبا اجتماعی محسوب میشه از لحاظ تکست هم هیشکی به گرد پاش نمیرسه ولی همه جور آهنگ داره

به نقل از لوسیفر :
"البوم بسیار مزخرفی هست...فقط یه مشت خر میرن به اهنگ های شاهین گوش میدن....."
ببین داش اول بفهم راجب چه آلبومی داری حرف میزنی و چه سبکی داره بعد حرف بزن
یاس:1.استیل وطن پرستانه تکراری2ایجاد ترحم که مثلا مردم من بدبختم
هیچکس:1.پدر رپ فارس2.استایل لوطی گری3.عاشق رفیق و جنگ4.عشق جهان پهلوان تختی
شاهین:اون موقع که رپ می خوند خوب بود اما نه بهترین
حسین و صادق:قبلا چرت اما این آهنگ جدیداشون خوب بود
بهرام:شاخه وصداش شاخ تر(البته به نظر من 24 ساعتش بهتر از سکوت بود(بر خلاف نظر دیگران))
زد بازی هم که نببود بهتر بود(البته ویلسون یه ذره خوب بود)
قاف و فدایی هم مثه هیچ کس
نداشتیم دیگه زد بازی چی؟
جالب اینه که من باهرکی راجع به زدبازی صحبت کردم از ویلسون کمتر از بقیه خوشش میومده
درمورد ترک های اجتماعی زدبازی:3 4 تابیشتر نیست ولی به اندازه ی چن تا آلبوم میارزه(مثلا پدرممن بد منو نگاه میکنه یا ایرونی la)

sara mathers

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FARZANEHGAN III KARAJ
شهر
کرج

قصد توهین ندارم ولی ایرانی ها واقعا رپ خوندن بلد نیستن و بهتره رپ نخونن :-&.مثلا شما میتونید یکی از آهنگ های EMINEM رو هر قدر هم قدیمی هم باشه با آهنگ های رپر های ایرانن مقایسه کنید؟ ???واقعا نمیشه این کارو کرد. B-)

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

مبین جان، عزیزم، ولچر خیلی وقته از مافیا مخفی جدا شده، بنیامین هم اگه کمپانی‌های کوچیک و ضعیفی مثل Upward & پلاک ازش حمایت می‌کنن، کمپانی‌های خیلی بزرگتری از یاس حمایت می‌کنن.

(فرد ولچر هم یکی از با استعداد ترین رپراس، که اگه کارشو درست و مثل آدم ادامه میداد الان جزء بزرگان رپ بود!)
اسم بــُردن از مافیای مخفی صرف، دلیلش این بود که بفهمه از زیر ِ بــُته عمل نیمده ایشون..! کارای ِ قدیمیش خوبه..! یه زمانی چزو ِ کسایی بود که همه چیزشو دانلود میکردم..!

بنیامین طرفدارای ِ خودش ُ داره..! منم با دروغ میتونم مث ِ یاس برم بالا، مــُنکر خوب خوندنش نیستم. من با "درکم کــُن" یاس زندگی کردم 1 سال..! اما راست نمیگه..

+ امیر جان، عزیزم، شــُما بغیــر از کاغذ، هیچ کــَسی ُ قبول نداری..! من زندگیــم، عشقم اینه که آهنگ ِ خوب بشنوم. از هرکی که باشه..! انحصار رو قبول ندارم..

++ درمورد ِ لینک ها.. بزودی فیـــــــلتر میشــُدن اون سایــتا، وگرنه نمیذاشتم..!

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از sara mathers :
قصد توهین ندارم ولی ایرانی ها واقعا رپ خوندن بلد نیستن و بهتره رپ نخونن :-&.مثلا شما میتونید یکی از آهنگ های EMINEM رو هر قدر هم قدیمی هم باشه با آهنگ های رپر های ایرانن مقایسه کنید؟ ???واقعا نمیشه این کارو کرد. B-)
اهنگ نامه ای به رئیس به جمهور رو گوش بده و بعد بیا بگو ایرانی ها بلد نیستن رپ بخونن...یا اهنگ هویت من از یاس.....یا یه مشت سرباز از هیچکس.....

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از مـُبیــن シ :
+ امیر جان، عزیزم، شــُما بغیــر از کاغذ، هیچ کــَسی ُ قبول نداری..! من زندگیــم، عشقم اینه که آهنگ ِ خوب بشنوم. از هرکی که باشه..! انحصار رو قبول ندارم..

کی گفته؟ رو چه حسابی این حرفو می‌زنی؟ من طرفدار کاغذ ام ربطی به اینکه کار بقیه رو قبول نداشته باشم یا گوش ندم نداره، آرشیو پلیر دیروز من پر بود از کارای رضا پیشرو...
همینه میگم چرت و پرت نگید، این یه نمونه اش مثلا"!

به نقل از DarkSiders :
در جواب باید بگم بهرام چون ضد دولت میخونه و چند بار زندان رفته و تلفن خونش کنترل میشه مجبوره که اهنگاش رو با کیفیت پایین بخونه .....بهرحال بهرام خیلی وقته که از ایران رفته....

خب این یه توجیه کاملا" مسخرس، چون فقط بهرام نبوده که اینجوری بوده شرایطش، بعدشم بهرام همونجوری که با عرفان همکاری کرد، می‌تونست با یکی یا یه گروهی‌ام برا کاراش همکاری کنه تا از کیفیت بالاتری برخوردار باشن (مثلا" سیا جنجالی یا ...)

به نقل از داماد مسعودی :
درمورد ترک های اجتماعی زدبازی:3 4 تابیشتر نیست ولی به اندازه ی چن تا آلبوم میارزه(مثلا پدرممن بد منو نگاه میکنه یا ایرونی la)

نزنید توروخدا از این حرفا...، آبرو طرفدارای زدبازی رو می‌بری با این حرفت، چون همه می‌دونن اون کارای زدبازی چیجوریِ، خود طرفداراش هم نظر دیگه‌ای دارن اما وقتی اینجوری میگی...

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

مطمئن باش اگه احترام به حرف ِ خودت که "عموم کاربرا اینجا زیر18سالن" نبود، گــُنده لات ـم هستیــم،

میخوای متفاوت جلوه کــُنی خیلی راهای ِ قشنگ تری هم هست، نه صــُحبت کردن با ضمیــر دوم شخص جمع بصورت تمسخــُرآمیــز..!

نظر میــدی 2نفر مث ِ خودت بیــار ببیــنم کی میگه ابلیــس بهتر از بهرامه؟ نه برادر ِ من، متفاوت جلوه نمیـکــُنی ایــنجوری خودتو کوچیــک میکــُنی..!

چرت ُ پرت گــُفتن ـم تو ذات ِ ما نیس..! قضاوت ِ عــُموم چیــز ِ دیــگه نشون میــده..!

ابراز تاســُف برای خودم و : )

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نظرم یاس تنها خواننده ای هست که میشه اهنگاش رو با خانواده گوش کنی..... (<

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من کجای اون پست گفتم حسین بهتر از بهرامه؟ :-?

نه، من مثه تو عقده این چیزارو ندارم، من همینم اونایی‌ام که باید بدونن می‌دونن چیجوری ام
یعنی چی نظر میدم 2نفر مث خودم بیارم؟ هرکسی نظر خودشو داره، همه که یک نظر رو ندارن، بعدشم اینجا مگه فروم تخصصی رپه؟ 2صفحه پیش آقایی پست گذاشتن هیپ-هاپ زیر مجموعه رپه و ...، مثلا" مهممه که این آدم نظرش با من یکی باشه یا نباشه؟

والا زاتتو کار ندارم سر حرفی که زدی گفتم، قضاوت‌ عمومی هم نمی‌دونم منظورت چیه، اگه امتیاز پستته که فقط می‌تونم تأسف بخورم و بخندم :D

(من اصلا" نمی‌فهمم یعنی چی آخه، من بیام به طرف بگم تو فقط کاره فلانی رو قبول داری فقط تو میگی فلانی بهتر از فلانیه، اونم رو هوا! اگه این جز چرت‌وپرت گفتنه، واژه شو بگو من همونو به کار ببرم)

بالا