بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی هیپ هاپ

پاسخ : بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی رپ

به نقل از -_-vOrOjak-_- :
من خودم رپ خیلی گوش میدم و عاشق رپم 3> ....ولی نه هر رپی...بعضیا اومدن یه سری شرو ور خوندن اسمشم گذاشتن رپ :-& یکی نیست بگه بچه برو دنبال دختربازیت اینا چیه میخونی... [-(
رپ درکل به معنای گفتم مشکلات جامعه تو قالب شعره نه این دختره اینجوریه اون اونجوریه و از این چرتو پرتا....
[-( (:|
با سلام خدمت شما دوست عزیز
شما پس قطعا از کارایی که میاد بیرون اکثرا نباید خوشت بیاد! به عنوان مثال اشکان فدایی میاد یه آهنگ با قاف میده که همه میپسندن و عالی کلی هم روش مانور داده میشه ( کاری بنام 80) اینم قسمتی از تکست =
.
.
تقلی
پر دوز و دغلی
باشه اصلاً بلدی
استادی. از نوع اسدی
به خودی میزنی‌ تیزیرم میدی بغلی
عوضی‌ دم از مردونگی نزن
سنگینه، سرفه‌ت میگیره
همش حرفی،‌ پس کو عمل؟؛
رو رپم. می‌کنمش ۶ماهه میاد کودکم
نتیجه پیشکشت، ندیده‌م هم دیدم من
مرگ آرزومه، از اینکه نمیرم میترسم
پس پنچرت می‌کنم قالپاقاتم غنیمت جنگی می‌کشم رو دوشم
مثل جراح مغز بازت می‌کنم گلوبولات میپاچه رو روپوشم
حتی اگه نر باشی‌ شیرتو میدوشم
ملتفتی؟ نه نیستی. زوده برات حریف شی‌‌
عام پولو میخوان، ما خاصیم. می‌خوای مریض شی‌‌؟؛
هه هه علف چیه چاقال می‌لرزه صدات
بزن هویج لیس حداقل ببین چشات
‌.
.
خب شما صددرصد از کارای صادق و حصین هم خوشت نمیاد! چون بیشتر نسخ گونه میخونند! پس شما عاشق رپ نیستید:) رپ رو هم به صورت حرفه ای دنبال نمیکنید! یا ی نمونه دیگه!شما آهنگ لحظه یا یک وجب از ما رو گوش بده اگه تکستش و بیتش رو تونستین درک کنین بعد شما عاشق رپین!! هرکسی از راه میرسه من عاشقه رپم ، من خیلی رپ رو دوس دارم! بعد ی آهنگ مثلا از حصین و صادق بنامِ جفت کفش میذاری براشون بعد میگن این چییییییی بووووووووود؟ اههههههه! خب این یعنی شما رپ شناس نیستی!

با تشکر از وروجک خانوم اگه اصل حرف من رو گرفتن و بهشون برنخورد
.
.
اصن از آلبوم رض خوشم نیومد! نمیدونم چرا!شاید یکمی دختر مامان به دلم نشست.

اون کاربر عزیز هم که گفتن پدر رپ عرفانِ خوب جُکی گفتن و باعث شاد شدن ما شدن!

برای بارِ چندم! آلبوم اشکان فدایی رو دانلود کنید و از گوش دادنش لذت ببرید

آلبوم فدایی حرف نداشت .
کاری با تیکه هایی که به هیدن و رضا پیشرو و جی دال پروندن ندارم...
سرزمین مادری / 80 / چی شنیدی رو خیلی دوس داشتم !
جعبه جادویی ایده جالبی بود و جدید ... نمی دونم هم خوب بود .
مهدیار هم که اصن به معنای واقعی بیتُ جر داد !
از نظر محتوا سرزمین مادری یه چیز عجیبی بود ...
آلبوم رض هم بد نبود . نوید که رو سبک بهرام اسکی رفت !
اما دخترمامان و پشت منی خوب بودن .

از رض ی دونه دانلود کردم بدم اومد دیگه دان نکردم...اونم دختر مامان بود
فدایی 3 الی 4تاش رو خیلی دوست داشتم...در واقع 3تا رو خیلی دوست داشتم و ی دونه هم خیلی خوب بود(ولی نه در اون حد دیگه!)
خوب بود...صداش بهتر از اونیه ک ذهنیت داشتم :))

دیسلاو"وقت رفتن"یاس و آمین رو هم گوشیدم...قبلا دیسلاو شاخ"نیستی"رو گوشیده بودم ازشون خدا بود...ولی این یکی رو خیلی حال نکردم

اولا درست برخورد کنید باهم! دوست عزیز اون دوستمون هم اندازه خودش لذت میبره از رپ! نیازی نیست بهش تیکه بندازی! اینطوریه منم بهت تیکه میندازم چون صددر 1000 کمتر من گوش کردی! ولی این کارو نمیکنم!

آلبوم عدل عالی بود! بیتا که حرفی درش نیست! فقط ترک 1 زیاد نچسبید و متوسط بود! بقیش عالی! فدایی پیشرفتی داشته و این قابل تحسینه! بهرامم شیر کرد کارشو که باعث واکنش رضا و .. شد!

آهان در مورد جعبه جادویی استاد(اس آر! :))) تفت داده بود که اسکی از یکی از رپر های معروف است! تکستم گذاشت! ولی شاید ایده رو از اون گرفته باشه اما مث هم نبودن! فلو مه اصلا! تکستم اصلا! :D

خلاصه که تفت داده بود!

رض عالی بود! نوید اسکی نرفته بود! ازش الگو میگیره ولی سبک خودش رو داره!

پوریا! اون دوست راست میگفت! عرفان دیس یا دیس بک نداده بود تا حالا! که داد!

دخترم عرفان کجا بوده وقتی هیچکس و دیو و ... میخوندن؟ اونوقت پدر؟ اون موقع که جنگل آسفالت هیچکس اومد اون چی بود؟ همین جمله بسه!

توی آلبوم اما هم ترک سامی بیگی قرار بوده با حصین باشه! حصین رو پیچوندن! نسخه اولیه که با حصین بوده رو حصین لینکشو گذاشت! واقعا شاخ بود!

در ضمن به قول دواش علی: مشک آن است که خود ببوید حالا بدخواهام تا صبح ک... بگویند! بیگی راست میشه! لول!

عجب آهنگی خوند حصییییییییییییین.... دمش گرم... اینم تحلیلش.....

l5j5mjeb6txdgawm5xn4.png

uge5qsq3zix44gw9903.png

از آلبوم تهم هم خوشم نیومد!!!!

حامد فرد هم آهنگ وطن یعنی رو داد.عالی بود واقعا...

خیلی از این تحلیل ها نادرسته! (;

ولی میرسیم به (ep) صادق به نام سرباز خدا که به نظرم ضعیف بود!

کلا از 2 تا بیتش خوشم اومد! آهنگ سومش خوب بود! جاستینا و سوگند و ... خوب کار کردن الا حصین!

من انتظار بیشتری از حصین داشتم اما برآورده نکرد! خلاصه با این اوصاف برید بگوشید! با این که ضعیف بود اما جاستینا و سوگند واقعا خوب خوندن مخصوصا جاستینا!

بچه ها 1سوال!!! این سورنا که با داریا (رویال باند) آلبوم دادن بیرون... همون علی سورناست که مرد تنها رو خوند؟! آخه نه صداش به سورنا میخوره نه استایلش و نه استعدادی که باید تو تکستاش باشه!!! اونه؟

به نقل از AmiR.ALi=FaRdiN:P :
بچه ها 1سوال!!! این سورنا که با داریا (رویال باند) آلبوم دادن بیرون... همون علی سورناست که مرد تنها رو خوند؟! آخه نه صداش به سورنا میخوره نه استایلش و نه استعدادی که باید تو تکستاش باشه!!! اونه؟
آره متاسفانه...! :(

به نقل از دستان :
آره متاسفانه...! :(

سلام.پس از جستجوی فراوان متوجه شدم این سورنا با اون سورنا میفرقه! آخییییش :P

اینم واقعیت رپ فارس ما :-w

c2dtdna2zffom5074a7d.jpg

آهنگ تنبه 10! برید دانلود کنید! باحاله! جواب شایعات هم دادن! شایعاتی که رضا پیشرو درست کرد! همون تلفن و این حرفا!

به تیکتاک و بدخواها هم مث همیشه تیکه انداختن! بیت قوی بود! تکستا مخصوصا موتی و مهدی و تقریبا علی 10 خوب بودن! 3 روزه کار بسته شده!

آهنگ داریوش پلاک با بیت مضراب هم اومد! عالیه! دانلود کنید! به نام پرواز ممنوع!

لیلی حوضک هیدن هم به نظر من خوب رو به عالی بود! دم هیدن گرم! به حصین و همه تیکه انداخت!

آلبوم پیشرو رو که خریداری کردم! خوب نبود زیاد! کلا 3 تا آهنگش به دلم نشست! ولی 10 تومن برا حمایت رپ پارس می ارزه!

همین دیگه! خلاصه بود!

ححال نداشتم دیگه! (;

به نقل از LEGEND :
آهنگ تنبه 10! برید دانلود کنید! باحاله! جواب شایعات هم دادن! شایعاتی که رضا پیشرو درست کرد! همون تلفن و این حرفا!

به تیکتاک و بدخواها هم مث همیشه تیکه انداختن! بیت قوی بود! تکستا مخصوصا موتی و مهدی و تقریبا علی 10 خوب بودن! 3 روزه کار بسته شده!

آهنگ داریوش پلاک با بیت مضراب هم اومد! عالیه! دانلود کنید! به نام پرواز ممنوع!

لیلی حوضک هیدن هم به نظر من خوب رو به عالی بود! دم هیدن گرم! به حصین و همه تیکه انداخت!

آلبوم پیشرو رو که خریداری کردم! خوب نبود زیاد! کلا 3 تا آهنگش به دلم نشست! ولی 10 تومن برا حمایت رپ پارس می ارزه!

همین دیگه! خلاصه بود!

ححال نداشتم دیگه! (;

میشه تیکه هایی که به حصین انداخت بگی؟
مهراد دوباره رضا رو بدجور قهوه ایی کرد!

به نقل از LEGEND :
حالا حرفای من ثابت شد تو چند صفحه قبل :-"
تیکش به حصین کدوم بود؟ :-? من متوجه نشدم ...

z1.zed-bazi.org
برین تحلیل های جالبی گذاشته مخصوصا واسه دروغ تعطیل(sohrab mj) و تنگ بازی(alireza jj) و از مصرف به تولید(tiktak& mj) :-"

دوستان کمی گوش کنید میفهمید!

مخصوصا اون قسمت که یهو فلو عوض میشه و میگه و یه سری چیز درمورد الکل و ... میگه بعد میرسه میگه اگه خالیا رو پر نکنی صورتت کاریکاتور میشه!

Show must go on - عرفان

پر بود از تیکه های مختلف به زدبازی ! با این حال میان اف بی استاتوس میذارن که ما با زد مشکلی نداشتیم و نداریم ! :-??
خودشون میفهمن دارن چیکا میکنن آخه ؟!

در کل نه خوب بود نه بد !

دقّت کردین رپ به ... رفته؟ :/
هرکی از خونه ــشون قهر کنه میره رپر میشه |:
به هرکسی که یه پیرهن گشاد بپوشه و هر شرُّوری بگه میگن رپر؛ولی ارزش ِ رپ واقعا خیلی بیشتر از این حرفاس!
نمیدونم یه عدّه ای چه فکری با خودشون میکنن؛شاید ما رو خر فرض کردن ...
:/

عشقش این کاره
شبُ روزه بیکار
دوس داره چالش کنه تو قبرستون هیپ هاپ

به نقل از شـکـیبـا :
دقّت کردین رپ به ... رفته؟ :/
هرکی از خونه ــشون قهر کنه میره رپر میشه |:
به هرکسی که یه پیرهن گشاد بپوشه و هر شرُّوری بگه میگن رپر؛ولی ارزش ِ رپ واقعا خیلی بیشتر از این حرفاس!
نمیدونم یه عدّه ای چه فکری با خودشون میکنن؛شاید ما رو خر فرض کردن ...
:-/
هــــــوم. تقریبا موافقم!البته تقریبا!!!یه عدی میان اسم خودشون ُ میذارن رپــر ولی اصلا...!
ولی خوب رپر عالی هم کم نداریم!

:|

رپر خوب کم نیست,بله . مثلا زدبازی من قبلا خوشم نمیومد ولی خیلی هم بد نیستن گویا :-"
یاس ولی بیشتره گوش میدم,اجتماعیه بیشتر آهنگاش .
خوبیش اینه که حداقل یه مفهومی دارن!

ما با کلی تلاش ، دادیم تراش

رپ تو موسیقی ایران با اون نصفه تلاش

رپ مثله رقص که نیست هرکسی نمیتونه

هرکی که شلوار بگی بپوشه که نمیخونه
---------------------
ای خدا من از دست این منتقدای رپ برم سرم رو به کجا بکوبم :(( :(( :((
------------------------------------------------------------------------
آهنگ فدایی با سروش رو گوش کردم بسی حال داد.این چیزا از آهنگ دستگیرم شد شرمنده اگه چرته :( جاهایی هم که بلد نبودم رو شما بگین :

خاله زنک. به درکه
چی میگه. شیره ولی فلکه(همون شیره ولی پاستوریزه ی خودمون که میگیمه ولی سروش میگه شیر ولی فلکه(آب خوری))
میزنه زنگ و چیزی که میخوره ترکه(شیر فلکه زنگ میزنه ترک هم تو سرما می خوره دیگه :D)
حاشیه خرکه : (منظرش خرک زیمناستیک نیست :| صفت مرکب مرخم هستش :D کسی که حاشیه ایجاد میکنه حاشیه خر کوچک)
میخواد بیاد بالا ولی جای ما تو فلکه : البته خرک و بالای این قسمت ایهام تناسب داره (;
بچه ي صادقیه؟ نه
ما از دنیا میکشیم و چیزی که میکشه سرکه

دولتا عنکبوت، رسانه شبکه (همونجوری که عنکبوت با تارهاش به همه جا احاطه داره دولتا هم مثل شبکه هستن که به هم رابطه دارن البنه ناگفته نماند عنکبوت نام مستعار یکی از رسانه های اونور آبی هم هست
بپا نخوری تو گول نمک برنامه کلکه (خیلی واضحه دیگه)
ککه میخوره به بیراهه نمیرسی
با اینکه چیزی که میکشه اسم بشریته : ( دولتا اسم بشریت رو یدک می کشن در حالی که دروغی بیش نیست )
که اونم یدکه
تو ذهن ملکه
شده آرزو. تلاش (طلاش) نباشه مثل آرد بی الکه (اگه طلا بخونی باید آرزو رو اسم دختر بدونی اگه تلاش بخونی هم که دیگه خیلی واضح هستش .
هستی طلبه؟ بیا قمقمه (قم قمه) یادت نره (:بهترین قسمت آهنگ از نطر من اینه : میگه شعر من مثل قمقمه ی آب هست که باعث رفع خشک شدن ذهنت (مرده پرستی) میشه از طرفی هم قم با طلبه کم ایهامی نیستا)
اینجا دهنا خشک میشن با نور جمجمه : بالا
میگه روشنفکره ولی قمپزه :(نفهمیدم حقیقتا قم پز یا قمپز ؟؟ )
بقیشم که دیگه یه جوریه :D

Back
بالا