• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی هیپ هاپ

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : رپ خوب يا بد مسئله اين است!

الان این معیارایی که میگی چین؟کدوما رو شاهین رعایت نمیکنه؟ :-/
ببین حاجی، رپ قافیه داره، رپ هزار تا تکنیک داره (مثه جامپ و ...)، رپ فلو داره، استایل داره و ... (تکست نویسی ِ این آدم اصن تکست نویسی ِ رپ نیست!)
بعدشم شما میگی رپ میخونه، سواله من اینه که چرا رپ میخونه؟ چی تو این آدم شما دیدی که میگی رپ میخونه؟ شما باید پاسخ بدی.

وای شما ها چرا اقدر سر این شاهین دعوا می کنید؟ ???بجای این کارا برید آهنگ های آلبوم recovery ازEMINEM رو گوش کنید صفا کنید. x: x: x:
دعوا نمیکنیم، خدابیامرزه دوران بحث سره ریکاوری رو ... (:|

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

باو شاهین ارزش بحث داره؟ واقعا که من حالم ازش بهم میخوره!

این دیس tanbe 10 لایک شدید! توی 1 هفته کمتر آهنگ دادن بیرون اونم به این قوی ای کار هر کسی نیست!

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت

ژانر این آدمایی که تا دیروز عاشق و دیوونه تیک تاک بودن بعد الان یهو اینوَری شدن و میگن تنبه10 ترکوند و تیک تاک خالطوره و هیپ هاپ زندست و... J-:

اولا که لطفا شما راجب هیپ هاپ نظر ندین ... ممنون میشم! ثانیا بابا تکلیفتونو با خودتون که مشخص کنین دیگه!

دارم میبینم که میگما..

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

ب شخصه TB10 رو بعد ... نه در سطح زدبازی بهترین گروه ایران میدونم هم از لحاظ قدمت هم شعور و تربیت و هم استایل اعضاش ولی ب نظرم نباید این دیسو میداد چون آهنگ چرند زیاد داره
البته قدیمیاش جدیداش ک حرف نداره
پیجش پوکیده طرفدارای پایدار میان فحش میدن میرن
الان ک از لحاظ هوادار وضعیتش جالب نیست ولی اگه زد بازی قاطی بشه که اگه بشه طرف تنبه10رو میگیره باید فاتحه ی تیک تاکو حداقل خوند

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت

دیس تیک تاک و پایدار نبود! دیس خشایار اس آر و پایا و عرفان بود..!

رضا موتی و سینا ساعی رفیق شیش همن..! با سرکش و لیتو هم رفیقن اینا..!

درکل که.. خیلی قشنگ ر--ه شد به خشی، خیلی الکی داشت شاخ بازی درمیاورد!

ولی این که به پایا و عرفان هم دیس بود رو بنده زیاد خوشم نیمد..! پایا خوبه. عرفانم من با ترکای از خانه تا گورش خیلی خاطره دارم و کارش درسته..!

هرچقد کارای تن به 10 افتضاح بوده باشه در قدیم، کارای تیک تاک یا بهتره بگیم رجز.. 100برابر افتضاح تر بوده ((:

اما ساعی خوبه.. دمش گرم. یا به قول خودش ایرادی تو کرکترش نیست!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

"تهران مال تو نیست"امیرخلوت به معنای واقعی کلمه دیس نبود...بیشتر اجتماعی بود تا دیس به"تهران مال منه"زدبازی...
ولی نمه هایی از دیس رو توش میشد دید...واقعا خدا بود...

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از یک کاغذ سفیدم دهید... :
"تهران مال تو نیست"امیرخلوت به معنای واقعی کلمه دیس نبود...بیشتر اجتماعی بود تا دیس به"تهران مال منه"زدبازی...
ولی نمه هایی از دیس رو توش میشد دید...واقعا خدا بود...
دیس خالص نبود!

خودش هم گفته بود جوابی منطقی و اجتماعی به زدبازی!

راستی مبین جان شما با کی در این سایت بودی که بر میگردن به تنبه10 و تیکتاکو ول میکنند؟ کسی که این کارو میکنه همون بهتر طرف تنبه10 نباشه!

من کلا از تیک تاک حالم بهم میخوره! تازه این خشی هم با تنبه10 قطع رابطه کرد! خیلی هم الکی شاخ شد! آدم اینطری رو باید نشوند سر جاش! حالا فرض کنید اگه امیر خلوت مشکل پیدا نمیکرد با گروه و علی 10 هم تو گروه بود چی میشد! x: ولی حیف که نیستند!

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

کار امیر خلوت دقیقا" دیس بود و درست هم بود، اما ضعف خیلی داشت، از استایل تکراری و خسته کننده تا کروسش که دقیقا" کپی کار اِما بود. (تکست ِکم، قسمتای خالی ِ اضافی، تایم آهنگ برا دیس درست بودا، ولی تکست انقد کم بود که رو همون تایم، با اون کروس هم کلی بیت خالی رفت lol)
البته این کروس یه تیکه هم به پایدار داشت، به خصوص حضور سهند که مشکلش با عرفان عیانه ...

کاره "آره!" ئه تنبه10 خوب بود، به خصوص ورس آلفا، حال کردم :D

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Amir - Eblis :
کار امیر خلوت دقیقا" دیس بود و درست هم بود، اما ضعف خیلی داشت، از استایل تکراری و خسته کننده تا کروسش که دقیقا" کپی کار اِما بود. (تکست ِکم، قسمتای خالی ِ اضافی، تایم آهنگ برا دیس درست بودا، ولی تکست انقد کم بود که رو همون تایم، با اون کروس هم کلی بیت خالی رفت lol)
البته این کروس یه تیکه هم به پایدار داشت، به خصوص حضور سهند که مشکلش با عرفان عیانه ...

کلا این ضعف کم نبوده توی کارای امیرخلوت که تکستش کمه...قبول نداری؟...البته من کلا تازه زدم تو کار گوشیدن کاراش ولی چیزی که من دیدم تا حالا ازش اینه...
ببین کلا طرف صداش شاخه...استایلش حقیقتا خسته کننده نیست امیر...حداقل من که دو روز تموم گوشش دادم و خسته نشدم :-"
این که گفتی کپی بود رو حقیقتا اطلاعی ندارم که بخوام بنظرم...
ولی شاخ بود به نظرم...شاید واسه این به نظرم خیلی شاخ بود که حالم از زدبازی به هم میخوره :-&

erfan_ashorian

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
2
شهر
تهران
دانشگاه
_ان شا الله قوزاباد
رشته دانشگاه
_علوم کامپیوتر(البته در این

اقا من حال شرکت تو این بحث های مربوط به رپ و اینارو ندارم ولی خو به عنوان یه شررر تنها چیزی که میگم اینه:
1)دوستانی که میگن چرا شاهین فحش میده و اینا این بحث و من بار ها کردم اولا که زبان مردم کوچه و خیابان زبان شما نیست استاد شرمنده...دوما تنها راه حسه درد خشونت نمیتونه م3 یاس بیاد از گل و بلبل بگه با اون صدای نازکو مامانیش پیشنهاد میکنم بش بره برا دخترا اهنگ دخترونه بخونه تا بیاد اجتماعی بخونه!!فحش زبان کوچه و بازار است و شاهین برای تمام مردم میخونه...
2)شعر های شاهین:تو هیچ هیچ هیچ که ماله خودش نیست خیلیاش و به نظر من این نقطه قوتشه مثلا شعر های دکتر موسوی یا خانم اختصاریه..خو شما دکتر موسویو میتونی با هیچکس مقایسه کنی در ادبیات؟؟
3)از هیچکس:به همین بیت اکتفا میکنم که:
اگه نه که یه پا این جا و یه پا دوبی بوداز اکس و پارتی و قر کمر میخوند
4)تا حدودی موافقم که شاهین فقط رپ نمیخونه ولی خو من حرف خودشو میزنم عین جمله:اصلا قرار من با خودم این نیست اصلا قرار ما این نبود من موسیقی رو با موسیقی کلاسیک و فلامینکو شروع کردم فلک فلک محلی و موسیقی محلی خودمون یه طرف پاپ خودمون یه طرف خدمتتون عرض شود که با جز بعد با بلوز راک در کنار همه ی اینا به صورت پارالل داشت ادامه پیدا میکرد و رپو در انتها من باش اشنا شدم یه کاری من دارم حسن من این کار تبدیل به یه رپ درست شد اما پیش از این من اینو با موسیقی راک میزدم و اصلا نمیدونستم این رپه!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Amir - Eblis :

ورس شارلاتان هم خیلی شاخ بود!

بعدشم آره تکستش خیلی کم بود ولی تیکه شاخ که خوب هم بود زیاد داشت! مثلا یه چیزایی هم داشت که نیاز به دقت دارن! یه مثالش برید دقیقه 1 و ثانیه 5 رو یه بار با دقت گوش بدید! (;

کلا امیر خیلی شاخه! از اون اول که اومد تو کار رپ و با تنبه 10 هم بود من باهاش حال میکردم هم استایلش هم صداش!

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری(یا بقولی "شهید هوابرد")

الان ک از لحاظ هوادار وضعیتش جالب نیست
اصلا مگه مهمه؟؟اگه اینجوری باشه طرفدارای فدایی باگروه تیک تاک رو مقایسه کن.خندت میگیره.
ولی این کجا و آن کجا(البته باید در نظر گرفت که هر کدام توی سبک نسبتا متفاوتی هستن.)
اگه زد بازی قاطی بشه که اگه بشه طرف تنبه10رو میگیره باید فاتحه ی تیک تاکو حداقل خوند
زدبازی احتمالش کمه که وارد بازی بشه و اگه هم وارد بشه،هیچوقت تو پر بچه های لیبل خودشون نمی زنه چون بچه های پایدار و تیک تاک و زدبازی با لیبلemaار میدن بیرون و یه جورایی آخوراشون یکیه.
تازه به نظرم همین الان هم باید فاتحه تیک تاک و خصوصا خشایار اس آر رو خوند.ولی خب همین که سینا سوسیس(ساعی)توی تیک تاک هستش،یک وزنه سنگین و بزرگ برای باقی موندن توی ذهن مردم هستش.ولی اگه هنوزم کورنلا بودش می شد به تیک تاک امیدوار تر بود چون واقعا قشنگ می خوند یا هر چی بود از جاستینا بهتر بود یا هم سطح جاستینا بود.
راستی به اون لیبل پایین کاور اهنگ توجه کرده بودین؟؟؟منظورم لیبلadvisory هستش.که منظورشون از این کهر این بوده که بگن این کار برای+18هستش چون کلمات نسبتا بی ادبانه و زشتی داخل تکست اهنگ بکار رفته و این خودش به شاخ تر شدن لیبل کار کمک می کنه.

sara J

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز ۳
شهر
پایین مایینا (کرج)
مدال المپیاد
:|

بحث الان دقیقا سر دیس ــای که خونده شده؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از BrOnEt シ :
بحث الان دقیقا سر دیس ــای که خونده شده؟
بعله!

عزیزم برادر وقتی 2 تا از اعضاء تیک تاک و بعضی طرفداراش میگن عمر زدبازی سر اومده و... برا چی زدبازی نباید بر ضد تیک تاک بخونه؟

دیگه تیک تاک خیلی داره شاخ میشه!

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از fade to black :
امیر المانای رپ چین ؟کلآ رپ چیه
به کی میگن رپر به کی نمیگن ؟

بقیه هم اگه هر کی میدونه جواب بده
رپ چیه ؟ و به کی میگیم رپر ؟

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از fade to black :
بقیه هم اگه هر کی میدونه جواب بده
رپ چیه ؟ و به کی میگیم رپر ؟

من الان نمیدونم واقعا" داری سوال میکنی یا ...؟
اگه منظورت از "المان های رپ یا هیپ-هاپ" نوشته های احسان آتور و نظر بهرامه، که باید بگم نه، حداقل من (و خیلیای دیگه) موافقش نیستم.
اگرم سواله واقعا" که خب اینجا نمیشه تو یه پست توضیحش داد، چون خیلی طولانی تره.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

حتما" از اهن جدید شاهین نجفی و بازتابش خبر دارید
نظرتون چیه؟

فقطبا توجه به سمت و سویی که احتمالا" بحث خواهد رفت من نمیدونستم جاش تو انجمن موسیقیه یا اعتقادیه یا منطق یا...
اگه متعلق به جای دیگست مسئولین منتقل کنن!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

توهین :)...
اولین بار است پیشرو را در مقام یک"پیشرو"میبینم در انتقاد از این آهنگ...

و همچنان معتقدم شاهین در رپ فقط و فقط کنترل ذهن میکند...
از این پس فقط بلوز هاش رو گوش میدم...

matrixsun

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
مدال طلای 99% در المپیاد مامایی
دانشگاه
خارج
رشته دانشگاه
خارجی شناسی

وای خدایا... (:|
اینا چیه شماها گوش میکنین؟ (:|

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از amir h :
حتما" از اهن جدید شاهین نجفی و بازتابش خبر دارید
نظرتون چیه؟

فقطبا توجه به سمت و سویی که احتمالا" بحث خواهد رفت من نمیدونستم جاش تو انجمن موسیقیه یا اعتقادیه یا منطق یا...
اگه متعلق به جای دیگست مسئولین منتقل کنن!
من تا قبل از "نقی" و "شر اعظم" طرفدارش بودم اما وقتی اون دوتا رو شنیدم و تفسیر هارو خوندم دیگه حالم بهم خورد ازش!!!! گند زده به تمام معنا!
شخصآ با پیشرو زیاد حال نمیکنم ولی دمش گرم که یه جورایی جوابشو داد...

بالا