• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

به نقل از imank92 :
از نظر موسیقی که به نظرم جزو بهترینای بقیه چیزاهم که مهم نیست :D /m\
چرا بقيه چيزا مهم نيس؟

به نقل از Empty :
يه مدته يه چيزي رفته تو مخم اينكه در مورد مريلين منسون ملت به دو دسته تقسيم ميشن:١.ازش متنفرن٢.عاشقشن
به نظرتون از نظر موسيقيايي مريلين جز خوب ها هست يا نه ؟ و اين كه اينقد كه ميگن از نظر اخلاقي داغون هست يا نه :D و اين كه كلا قبولش دارين يا نه (بيشتر بحثم موسيقيه)
تو سبک خودش بد نیست . ولی خب خیلی هم جدی نمی‍‍گیرنش. به نظر خود من هم اگه کسی ازش آهنگی نشنیده باشه ضررنکرده. از نظر اخلاقی هم که داغونه اما خب خیلیا از این یارو وضعشون خراب تره .
از نظر موسیقی هم همونطور که گفتم بودن و نبودنش برام فرق نداره.

از نظر اخلاقی هم که داغونه اما خب خیلیا از این یارو وضعشون خراب تره .

از این داغون‌تر چی می‌شه دقیقا؟ :))

به نقل از BUG :
از این داغون‌تر چی می‌شه دقیقا؟ :))
خب من خودم مرلین منسون رو به اعضای Twisted Sister ترجیح میدم. کلا مرلین منسون خیلی آدم عوضی ایه ولی بحث بیشتر سر موسیقیشه ٬ اخلاقش بمونه واسه طرفداراش !

یه عقیده ی کاملاً شخصی داری به کسی هم تحمیلش نمیکنم . اون اینه که بعضی موسیقی ها و هنر ها و ... محدود به یه قوم یا منطقه ی جغرافیایی میشن .
مثلاً بلک متال (خود بلک بارزام و میهم و ... رو میگم نه ساب ژانر هاش) کاملاً محدود به اسکاندیناویه . کوچکترین دخلی به ما نداره . آره ما میایم گوش میدیم و قشنگه و ... ولی ما درکش نمیکنم . ما نمیتونم فنش بشیم ، نمیتونیم موزیسین بلک بشیم . اگرم فک میکنیم شدیم در اشتباهیم .

مرلین منسون هم نه با اون شدت ولی قضیش همینه . منسون موزیکش برای آمریکا و کشورای توسعه یافته ی غربیه . اگر ایرانی ای فک میکنه با منسون ارتباط برقرار کرده و حال میکنه باهاش به این خاطره که یه نفرتی همینجوری پیدا کرده از اسلام و دین اینجا و صرفاً میخواد به تهاجم منسون پناه ببره .

به نقل از پارسآ :
یه عقیده ی کاملاً شخصی داری به کسی هم تحمیلش نمیکنم . اون اینه که بعضی موسیقی ها و هنر ها و ... محدود به یه قوم یا منطقه ی جغرافیایی میشن .
مثلاً بلک متال (خود بلک بارزام و میهم و ... رو میگم نه ساب ژانر هاش) کاملاً محدود به اسکاندیناویه . کوچکترین دخلی به ما نداره . آره ما میایم گوش میدیم و قشنگه و ... ولی ما درکش نمیکنم . ما نمیتونم فنش بشیم ، نمیتونیم موزیسین بلک بشیم . اگرم فک میکنیم شدیم در اشتباهیم .

مرلین منسون هم نه با اون شدت ولی قضیش همینه . منسون موزیکش برای آمریکا و کشورای توسعه یافته ی غربیه . اگر ایرانی ای فک میکنه با منسون ارتباط برقرار کرده و حال میکنه باهاش به این خاطره که یه نفرتی همینجوری پیدا کرده از اسلام و دین اینجا و صرفاً میخواد به تهاجم منسون پناه ببره .
حرفت کاملا درسته ... یه سوال : منسون شیطان پرسته یا اتئیسم(بی خدا و یا به عبارتی نه خدا و نه شیطان) و یا صرفا یه ضد دینه؟اطلاع خاصی داری؟(البته این ضد دین بودن رو توی هر سبکی میشه دید به نظرم اصن به بلک ربطی نداره فقط تو بلک خیلی بیشتره به دلیل خشن و تاریک بودنش)

به نقل از Empty :
حرفت کاملا درسته ... یه سوال : منسون شیطان پرسته یا اتئیسم(بی خدا و یا به عبارتی نه خدا و نه شیطان) و یا صرفا یه ضد دینه؟اطلاع خاصی داری؟(البته این ضد دین بودن رو توی هر سبکی میشه دید به نظرم اصن به بلک ربطی نداره فقط تو بلک خیلی بیشتره به دلیل خشن و تاریک بودنش)
میدونم که پیرو لاوی نیست ولی لاویست ها رو دوس داره ! :-"

ما اومديم...اره حرف پارسا درسته...سخت ميشه درك كردشون اگرم دقت كرده باشين اين همه سبك هست كه خيلياش متعلق به گروه يا قوم خاصيه(منظورم سبكايه پاور و ملوديك يا سمفونيك يا امثالهم نيست)مثلا سبك داريم اسم كشورم هم توشه...

مرلين ايده فيلم ماتريكس و داده.هنرمندوفيلم نامه نويس استادفلسفه(دكتري شنيدم داره).اگر به دموكراسي اعتقاد دارين بزارين هر كي برا خودش زندگي كنه و عقايد خاص خودشم داشه باشه :)

منسون سبکش اینداستریاله تا جایی که میدونم، جدن از نظر موسیقی بخوایم بررسی کنیم کلن فک نکنم این سبک زیاد چیز شاخی برای ارائه داشته باشه!
راجبه تکست هم، خب یه جور اعتقاده و به همین دلیل توهین نمیکنم، اما به شخصه اصلا خوشم نمیاد. کلن یه سری افراد و بندهایی هستن که یه اعتقاد کلی دارن، بعد خیلی خودشونو جر میدن که اینو ابراز کنن تا این که هم از یه طرف افراط میشه هم از یه طرف آدم خسته میشه. منسون کاملا همچین شخصیتیه به نظرم!
آتئیستش رو مطمئن نیستم، خیلی قاطی حرف میزنه ولی خب ضد دین که قطعا هست

اقا نظرتون درباره korn چیه؟

یه چیزی میگم بهم نخندین

من عاشق ایوانسنس ام! :> میدونم خیلی شاخ نیست ولی عاشقشم.کسی اینجا هست ایوانسنس رو دوست داشته باشه؟

اولین آهنگی که ازش شنیدم Bring Me To Life بود و با همون خیلی ازش خوشم اومد.الان من حد اقل روزی 1 دونه از آهنگاشو گوش

میکنم.گوش نکنم می میرم! :>

به نقل از M@s0ud :
یه چیزی میگم بهم نخندین

من عاشق ایوانسنس ام! :> میدونم خیلی شاخ نیست ولی عاشقشم.کسی اینجا هست ایوانسنس رو دوست داشته باشه؟

اولین آهنگی که ازش شنیدم Bring Me To Life بود و با همون خیلی ازش خوشم اومد.الان من حد اقل روزی 1 دونه از آهنگاشو گوش

بله خیلی عالیه...به دلم میشینه ریتم ها و لیریک هاش....من با اهنگ oceans خیلی حال میکنم..

اقا اين البومه جديده avenged sevenfold اومده بگيريد از هيچي بهتره...كارشون ارتقا يافته و بهتر شده

اسم البوم شان hail to the king
قشنگ بود اميدوارم خوشتون بياد

به نقل از Empty :
بله خیلی عالیه...به دلم میشینه ریتم ها و لیریک هاش....من با اهنگ oceans خیلی حال میکنم..
OCEANSهم خوبه ولی من بیشتر با تک آهنگایی مثه BRING ME TO LIFE -MY HART IS BROKEN و... کلا قدیمی تر ها بیشتر حال میکنم .

به نقل از M@s0ud :
یه چیزی میگم بهم نخندین

ایوانسنس عالیه واقن !
همین آهنگی که گفتی خیلی خوبه . یا مثلن My Heart Is Broken , My Immortal . آهنگ Going Under ـم عالیه واقن .

به نقل از M@s0ud :
یه چیزی میگم بهم نخندین

شاخ نیست ؟!
فوق العاده س.
این گروه ترکیبی از یه صدای عالی و آهنگسازی خوب و تکست های فوق العاده قویه.
Swimming home ـش رو هم گوش کنید حتما.

ويژگي اصليش صداي يونيك و منحصر به فرد وكالشه

به نقل از PanterA :
شاخ نیست ؟!
فوق العاده س.
این گروه ترکیبی از یه صدای عالی و آهنگسازی خوب و تکست های فوق العاده قویه.
Swimming home ـش رو هم گوش کنید حتما.
رفیق من هر روز این آهنگ رو گوش میدم :>

عاشقتیم اوانسنس x:

یعنی قشنگ حال میده با آهنگ swimming home اگه یه کم هم دلت پر باشه بشینی زاااار بزنی

Going Under ـشم خیلی خوبه ..

Back
بالا