• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

آقعا چه کل کل ـی؟؟؟ :|
کل کل چیه باو؟؟
همین پستایی که اسمش رو میذارید کل کل رو یه بار دیگه بخونید خواهشا ... کل کل اینه ک یکی تو حرفاش جز اینکه بگه من بهترم و اینا چیز دیگه ای نگه :|
الان اینجوری نیس که قضیه
چرا جو میدید الکی؟؟؟ :|

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

خو آقای lilramin1 یه نظری میده، حالا چه غلط چه درست، شما میاین کلن شخصیت همدیگرو زیر سوال میبرین، اسمشم میذارید حماسه... .

دعوا نکنید! حماسه نکنید!(امام خمینی بعد از دعوای رامین و زوج ممرضا پارسا)

بهتره که جو تاپیکو بد نکنیم دوسسان

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

بد نیست :-"
من به شما توصیه میکنم برای دانلود و نقد به سایت همین دوستمون مراجعه کنید . واقعاً سایت کاملیه .

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

دوستان فرق بین Folk Metal و Doom Metal چیه؟!؟! فرقی دارن عایا اصن؟

اکثر گروهایی که به عنوان Doom شناخته میشن، دیسکول(!)گرافیشونو که میخوام دان کنم دوتای این Genre رو نوشته! چرا عاخه :D

--------------------------------------------------------------------------

امتحانائه دیگه!!!

lilramin1

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
lilhoshan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
omran

دوسای گرامی نیاز به گنده شدن ندارم من و مادر نزاده کسی بتونه تحقیر کنه !!!!

اون دوسمون داش آناتما از اولم دوم بود ولی رها کرد و مجدد از 2011 به بعد کاراش طعم دوم به خودش گرفت . اگر بدونی داسان دوم چیه و آهنگای اخیر آناتما رو گوش بدی متوجه میشی .

بلاکور هم میگردم لینک میدم گوش کنی .

نمیخواستم بیام به خاطر نظر این دوسمون اومدم : مث شمام خیلیا بودن تو این تاپیک و تحقیر شدن و رفتن! پیشنهاد میکنم لحنت رو درس کنی رفیق

اومدم که ببینم چجوری قراره تحقیر شم ! رو هم بذارنتون یه متالیکا ازتون در میاد بد ادعا هم دارید خدایی / من اول که اومدم عقده ای نبودم ! دیدم اطلاعات علط داره رد و بدل میشه به اوان میگم هارد راک ! خواستم درس کنم داسانو که خوب به دوسان برخورد و اصنم مهم نی .

ممرضا و پارسا زنگ بزنید اضغر و اکبرتونم بیان .

اندازه موهای سرتون غلط گرفتم از پستای نظر دهی 2 خطیتون ور دارید بیارید به من میگید حالیم نی ؟ به مدعی هاتون گفتم اشتباه میکنید و ساکت شدن / شما میگی من اشتباه میکنم اطلاعاتم علطه ؟ ثابت کن . و الا مث بچه گل بژن گاراژ

ببینم که میخوام منو تحقیر کنه / من تحقیر میشم آخر سر یا شما کم میاریدو بن میکنیدم :)

• لایک
امتیازات: hk hk

lilramin1

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
lilhoshan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
omran

اون پست ماله اون دوستمون بود که میخواست تحقیر کنه در صورتی که من اصن با ایشون دعوا و بحثی نداشتم و ازش ایراد گرفتم !

اینم پست واس دوسای گلم .

2 تا آلبوم توپ اولیش از مگادث :

http://lilsong.org/index.php/97-albums-a-mixtapes/1278-megadeth-super-collider-album-2013

دومیش هم از Children Of Bodom

http://lilsong.org/index.php/97-albums-a-mixtapes/1280-children-of-bodom-halo-of-blood-album-2013

و اما کسایی که فعلا میخوام زیاد آهنگای سنگین گوش ندن جدید ترین آلبوم گره دلین / که البته بعضی آهنگ های ریمیکس آلبوم قبلیشون بود ولی در کل برای تازه کارا خوبه :

http://lilsong.org/index.php/97-albums-a-mixtapes/1103-delain-interlude-album-2013

و این هم آلبوم آمارانته که پیشنهاد میکنم حتی پاپ گوش کن ها هم از دست ندن که فوق العاده شده :

http://lilsong.org/index.php/component/content/article/97-albums-a-mixtapes/784-amaranthe-the-nexus-album-2013

دقت کنید داش اهورا که پست میذاش نیس / رفته آلمان و این 2 آلبوم چیلدرن و مگادث زیاد نقد چالبی نداره . ! امیدوارم اونجا فیکس شد دوباره بیاد .

• لایک

lilramin1

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
lilhoshan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
omran

به نقل از Naughty :
دوستان فرق بین Folk Metal و Doom Metal چیه؟!؟! فرقی دارن عایا اصن؟

اکثر گروهایی که به عنوان Doom شناخته میشن، دیسکول(!)گرافیشونو که میخوام دان کنم دوتای این Genre رو نوشته! چرا عاخه :D

--------------------------------------------------------------------------

امتحانائه دیگه!!!

دوست عزیز فالک متال رو به عنوان سبک کامل نمیشه در نظر گرفت . در کل فالک چه متال چه راک میشه گف مایه ها و رگه هایی از موسیقی کانتری به متال اظافه میشه یا بهتر بگم درام و گیتار الکتریک به اینسترومنت های کانتری اظافه میشه .

سبک دوم به سبک بد بختی و حذن و اندوه و ... معروفه که اکثرا توی همین موضوعاته موزیک های این سبک . دوم رو به صورت مجزا هیچ گروهی سبک خودش معرفی نمیکنه چون میشه گفت آهنگاش بعد مدتی خسته کننده میشه و متال بازی که دنبال هد زدن هست رو ارضا نمیکنه .

سبک فالک رو اگر بخوام یسجوری بگم که خوب حس کنی / 90 % فیلم آمریکایی هایی که نشون میده با یه وانت دارن از بین مزرعه های وسیع گوش میدن 90 % آهنگایی که توی اون لحطه پخش میشه فالک راک هست :) خواننده این سبک به صورت مجزا بازم کمه ولی توی آهنگای کید راک به خوبی میتونی موسیقی فالک رو پیدا کنی .

سعی کردم خیلی عامیانه توضیح بدم که بهتر متوجه شی و الا هر سبک متال و راک طومار طومار میشه دربارش نوشت .

• لایک

Al McJoseph

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حليـ2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط مرحله يك شيمي! همين :|
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست شناسی

به نقل از lilramin1 :
دوست عزیز فالک متال رو به عنوان سبک کامل نمیشه در نظر گرفت . در کل فالک چه متال چه راک میشه گف مایه ها و رگه هایی از موسیقی کانتری به متال اظافه میشه یا بهتر بگم درام و گیتار الکتریک به اینسترومنت های کانتری اظافه میشه .

سبک دوم به سبک بد بختی و حذن و اندوه و ... معروفه که اکثرا توی همین موضوعاته موزیک های این سبک . دوم رو به صورت مجزا هیچ گروهی سبک خودش معرفی نمیکنه چون میشه گفت آهنگاش بعد مدتی خسته کننده میشه و متال بازی که دنبال هد زدن هست رو ارضا نمیکنه .

سبک فالک رو اگر بخوام یسجوری بگم که خوب حس کنی / 90 % فیلم آمریکایی هایی که نشون میده با یه وانت دارن از بین مزرعه های وسیع گوش میدن 90 % آهنگایی که توی اون لحطه پخش میشه فالک راک هست :) خواننده این سبک به صورت مجزا بازم کمه ولی توی آهنگای کید راک به خوبی میتونی موسیقی فالک رو پیدا کنی .

سعی کردم خیلی عامیانه توضیح بدم که بهتر متوجه شی و الا هر سبک متال و راک طومار طومار میشه دربارش نوشت .
داداش من از سبک ها فقط ترش ذو دث و بلک رو میشناسم میشه یه توضیحی در مورد بقیه سبک ها بدی؟ نظرت در مورد لم او گاد چیه؟

• لایک

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از the FATE :
داداش من از سبک ها فقط ترش ذو دث و بلک رو میشناسم میشه یه توضیحی در مورد بقیه سبک ها بدی؟ نظرت در مورد لم او گاد چیه؟
کلاً توصیه میشه زیاد درگیر سبک نشی . کسی نمیاد بگه " خوب امروز بشینیم یه آهنگ در میزان 6/8 به سبک ترش بسازیم که ! موسیقی احساسیه .
بنابراین بهتره گروه هایی با شرایط مختلف گوش کنی .

چه میدونم بارزام بلکه . دیمو بورگیر یا کریدل هم بلکه . ولی هر کدومروحیه ی خودشون رو دارن .

لم آو گاد اگه بیایم سبکی بررسیش کنیم هم گروو متاله هم دث . و واقعاً ریتم های فوق العاده ای داره وتکست های فوق العاده . سولو هاشون هم عالیه . ووکال بینظیر رندی هم میشه گفت نقطه قوت خیلی مهمیه .

به نقل از lilramin1 :

اون دوسمون داش آناتما از اولم دوم بود ولی رها کرد و مجدد از 2011 به بعد کاراش طعم دوم به خودش گرفت . اگر بدونی داسان دوم چیه و آهنگای اخیر آناتما رو گوش بدی متوجه میشی .

نمیخواستم بیام به خاطر نظر این دوسمون اومدم : مث شمام خیلیا بودن تو این تاپیک و تحقیر شدن و رفتن! پیشنهاد میکنم لحنت رو درس کنی رفیق

اومدم که ببینم چجوری قراره تحقیر شم ! رو هم بذارنتون یه متالیکا ازتون در میاد بد ادعا هم دارید خدایی / من اول که اومدم عقده ای نبودم ! دیدم اطلاعات علط داره رد و بدل میشه به اوان میگم هارد راک ! خواستم درس کنم داسانو که خوب به دوسان برخورد و اصنم مهم نی .

اندازه موهای سرتون غلط گرفتم از پستای نظر دهی 2 خطیتون ور دارید بیارید به من میگید حالیم نی ؟ به مدعی هاتون گفتم اشتباه میکنید و ساکت شدن / شما میگی من اشتباه میکنم اطلاعاتم علطه ؟ ثابت کن . و الا مث بچه گل بژن گاراژ

ببینم که میخوام منو تحقیر کنه / من تحقیر میشم آخر سر یا شما کم میاریدو بن میکنیدم :)
خواهش میکنم کل کل نکن ! منم بلدم کل کل کنم ولی این سایت یه اخلاقیاتی داره . من کنار کشیدم . تو هم ادامه نده .

دوباره هم میگم بسه ! چقد به سبک گیر میدیم ! :D

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از lilramin1 :

اینسترومنت کانتری گیتار آکوستیکه دیگه؟ اطلاعی ندارم راجبش اونقد
با این توضیحت کلن حس میکنم خیلی شبیه بلوز باید باشه، کارای بی بی کینگ مثلا؟

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از lilramin1 :

اولا نگفتم تحقیر شدی گفتم ادامه بدی ب این صورت خواهی شد ، تو یه جایی که همه با یه لحن خوب صحبت میکنن اگه یکی اینجوری وارد شه طبیعتا افراد هم خوششون نمیاد از این آدم
دوما من از اول جریان ممرضا و پارسا رو واسه تو ننوشتم الکی خودتو قاطی میکنی :|

در ضمن پسر خوب پست اول مال من بود تو بیا ثابت کن اشتباه میکنم ... خوبه حالا واست توضیح دادم :د گفتم من تو پستم هم نوشتم اوان آلترنتیو و هارد راک بعدشم نوشتم که هارد رو یکی از بچه های همین تاپیک گفته + ویکی پدیا رو هم برو نگاه کن ببین چی نوشته :|

یه جیز دیگه :
قبلا هم گفتم بازم میگم ... از این بحثا توی این تاپیک زیاد شده و ملت هم واقعا با احترام از هم ایراد گرفتن و ایراد گرفتن رو با تمسخر اشتباه نگرفتن ...

دلیل اینکه این بحث ها پیش میاد هم اینه که بالاخره محدودیت هست و نمیشه هر سایتی رو گشت واسه ی متال و اکثر سایتای در رابطه با این موضوع فیلتر میشن بنابراین یه سری سایت متفرقه میمونه و نمیشه زیاد بهشون اعتماد کرد

+ الانم بحثی ندارم دیگه ... هیچوقت هم با کسی تو این تاپیک اینجوری جدل نداشتم باهاش ... چون همیشه آدمای این تاپیک ارزش داشتن برام و دارن همچنان و ب خاطر تو نمیخوام جو تاپیک رو منفی کنم

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

Black Sabbath
آلبوم داده!
13
راکبویز دارش :|

kia.celever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی ۳
شهر
تهران

یه پیشنهاد: آلبوم Transcendence از گروه Gorod رو حتماً گوش کنید. تکنیکال دت متال با ته‌مایه‌های جاز. معرکس! /m\
مخصوصاً ترک‌های Textures و Transcendence. ملودی‌هاشون خیلی خوبه!

• لایک

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

آقا پیشنهاد میکنم که برای هیچ کسی آلبوم Doom Metal نفرستید، چون بی استثناع! فک میکنن دیوانه ای :|
مخصوصن Uaral

Decadence

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران

نوشته سنگ مزار مناسبی باش
تا آگاه شوی
هنگامی که هوش
بارش را از روی مغز بر می دارد
سری که بر روی شانه های بی میل قرار دارد
از آغوش زمین و خورشید متولد شده است

+ترجمه ی لیریک ی آهنگ وید آف سایلنس...

• لایک

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از کیارش :
یه پیشنهاد: آلبوم Transcendence از گروه Gorod رو حتماً گوش کنید. تکنیکال دت متال با ته‌مایه‌های جاز. معرکس! /m\
مخصوصاً ترک‌های Textures و Transcendence. ملودی‌هاشون خیلی خوبه!
تایید میشه..
در همین راستا پیشنهاد میشه آهنگای Ever Forthright رو هم گوش بدین ---> تکنیکال دث+ پراگرسیو و کلا خیلی Djent
'گیتاریستشون Nicholas Llerandi همون که برنده چایزه Mayones Guitars شده بود..

-------------
بچه ها خواهشا به جای بحث سر اینکه فلانی چه سبکی کار میکنه (ماشالا همه هم که صاحب نظر!) گروه های کمتر شناخته شده رو معرفی کنید بریم گوش بدیم..

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

آقا یه سوال اساسی داششم :|

چرا بضی گروهای Black Metal، جلوه متالو خراب کردن و شیطان پرسسی(گرایی) و هزارو یک فشه دیگرو به متالهد ها انداختن؟؟؟ :|

منم بلک دوس دارم!
ولی بضی گروها فقط ایطوری کردن :|
وگرنه درسسه که خشونتو این حرفا یه عضو از متاله! ولی نه در این حد دیگه :| دهن همو مورد عنایت قرار میدن :|

• لایک
امتیازات: Shery

Al McJoseph

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حليـ2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست شناسی

به نقل از Naughty :
آقا یه سوال اساسی داششم :|

چرا بضی گروهای Black Metal، جلوه متالو خراب کردن و شیطان پرسسی(گرایی) و هزارو یک فشه دیگرو به متالهد ها انداختن؟؟؟ :|

منم بلک دوس دارم!
ولی بضی گروها فقط ایطوری کردن :|
وگرنه درسسه که خشونتو این حرفا یه عضو از متاله! ولی نه در این حد دیگه :| دهن همو مورد عنایت قرار میدن :|
به نظر من هر انساني توي هر تريبوني كه در اختيار داره سعي ميكنه عقايدشو چه درست چه غلط به پر اثر ترين روش ممكن بيان كنه به هر حال راه درست ازنظر اونا اينه مثلا آرچ انمي (البته ميدونم بلك نيس دثه (; )در عموم آهنگ هاش از اثئيسم(بي خدايي) ميگه و سخت ازش دفاع ميكنه و روي خيلي ها هم اثر ميذاره خوب بديهيه يه سري هم خوششون نمياد و الان اگه بري به مريلين منسون حرفتو بزني از نظر اون تو داري چرت ميگي چون راه درست و مورد علاقه هر انساني متفاوت هيت دوست عزيز!

• لایک

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

آقا درسته!
مرلین که بحثش جدائه اصن!!!
نه آخه بضی موارد بی دلیله!
مثلا رواج خشونت بنظر شما، کاریه که باید یه شخص در راستای گسترشش قدم ورداره؟؟؟ :|
تازه بعبارتی به بقیه هم آسیب بزنه؟
نه این درسسش نیسس که :|
آثیئست بودن و این مسائل، میگم! شخصیه! و اون آهنگ شاید فقط تاثیر بذاره رو طرف!
ولی خشونت و اینا دیگه من نمیفهمم چرا اینطوری وارد متال شده؟؟؟ :|
بده :|
هرجا حرف از متال میزنی، حرف خون و کشتار و شیطان میاد که قیافه هممون :| میشه :|

Al McJoseph

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حليـ2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست شناسی

تا اونجايي كه خوندم تو آيين satanism (شيطان گرايي) شيطان به عنوان قدرت برتر گسترش خشونت و خونريزييو وظيفه پيروان ميدونه البته اين بخش كوچيكي از متاله كه كسايي كه ميخان متالو بكوبن ازش استفاده ميكنن و نبايد اصلا اهميت داد B-) توزندگيم فهميدم اگه بخاي به حرف هركي گوش بدي هيچي از خودت نميمونه بايد خودت برا خودت مهم و محترم باشي و حقايق رو بدوني!
.
.
.
ولي كلا دو تا متالهد همديگه رو ١٠٠٪ ميفهمن /m\

• لایک
بالا