• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سانحه!

مهرگل

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
پاسخ : سانحه!

دو بار تا نزديك مرگ رفتم امسال...گفتم خدايا گناهامو ببخش فقط...اما نذاشت بميرم...نجاتم دادند....
اون لحظه خوشحال بودم اما ناراحت از اينكه نعمت زندگي كردن داره ازم گرفته ميشه...تو اين دنيا بودن...مدرسه رفتن...مامان بابام خواهرام دوستام همه و همه رو از دست ميدادم....و خيلي چيزاي ديگه....

تو بچگي زياد تا مرز مرگ رفتم كلا....

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

یه دفعه سیم لخت برق رو کردم تو دهنم ...!
خب چی کار کنم فکر کردم کشیدنش از برق ...! :D

smart girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
مدال المپیاد
المپیاد ادبی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من و دختر عمم یه بار رفتیم باغمون، بعد من به مامانم گفتم ما میریم تو رودخونه آب بازی!!
مامانمم مخالفتی نکرد چون انگار سدو تا سه روز بسته بودن آب کم بود!
آقا من ودخترعمه هه کلی بازی کردیمو بعدشم پیاده رفتیم از وسط رودخونه تا پایین باغمون،دوباره برگشتیم رسیدیم همون نقطه اول میخواستیم از آب بیایم بیرون که یه دفه ای نمیدونم این سدو باز کرده بودن چی شده بود که یه دفعه ای یه عالمه آب با سرعت اومد سمت ما!
منم که خنگ،دمپاییامو محکم گرفته بودم آب نبره!!!!!از این ورم دختر عمم دست منو گرفته بود،از جایی نمیتونستم بگیرم آبم با سرعت مارو داشت میبرد هم میزدمون به سنگا هم جلومون یه جای نسبتا عمیقی بود که اگه میرفتیم اونجا که دیگه.....
خدارو شکر این کارگرای بابام مارو دیدن امدن گرفتنمون!
خیلی وحشتناک بود!
به خودم قول دادم که دیگه نرم تو رودخونه شنا کنم وا=لی باز فرداش رفتیم باغ رفتم سمت پایین رودخونه یه شنای درست حسابی.......

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

من سه سالم بود بعد داشتم با پسر عمم (اون موقع 17-18 سالش بود)از این فیلمای شیطان پرستی و اینا میدیدیم که خودشونو میکشن و اینا!بعد من خونه مامان بزرگم بودم،یه فیلمی دیدم که ملت از بالای کوه میپریدن و سقوط آزاد و عشق و حال.منم خواستم امتحان کنم،رفتم روی پنجره و نخ پرده رو گرفتم کشیدم که ببندم دور کمرم،نرسید!منم دیدم تو اون فیلمه که مردم میکشتن خودشونو نمیمیرن،گفتم خب من که نمیمیرم بزار ببندم دور گردنم! :D
هیچی دیگه،بستم و پریدم!خونه اینا هم مهمون بوده اصلا نفهمیدن،بابابزرگم یهو منو از لای در دیده که کبود شدم و آویزونم،بهد اومدن ما رو نجات دادن دیگه!
کلا خیلی بچه ی ماجراجویی بودم! :Dبعد میگن فیلم تاثیر نمیزاره!!!

m.shadi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانگان 2.
شهر
مَشَد؛؛)
رشته دانشگاه
علوم آزمایشگاهی.

اره سرما خورده بودم دکتر بهم 2 تا پنی سیلین داد گفت بدون بی حسی و باهم بزنم امپولو زدم و داشتم میرفتم خونه که بی هوش شدمو...
به ایناهم میگن دکتر؟؟داشت دختر مردمو به فنا میدااااااااااااااااااد

mahta.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یـکـ١
شهر
تـــهــرانــــ

به نقل از tezar :
من سه سالم بود بعد داشتم با پسر عمم (اون موقع 17-18 سالش بود)از این فیلمای شیطان پرستی و اینا میدیدیم که خودشونو میکشن و اینا!بعد من خونه مامان بزرگم بودم،یه فیلمی دیدم که ملت از باهای کوه میپریدن و سقوط آزاد و عشق و حال.منم خواستم امتحان کنم،رفتم روی پنجره و نخ پرده رو گرفتم کشیدم که ببندم دور کمرم،نرسید!منم دیدم تو اون فیلمه که مردم میکشتن خودشونو نمیمیرن،گفتم خب من که نمیمیرم بزار ببندم دور گردنم! :D
هیچی دیگه،بستم و پریدم!خونه اینا هم مهمون بوده اصلا نفهمیدن،بابابزرگم یهو منو از لای در دیده که کبود شدم و آویزونم،بهد اومدن ما رو نجات دادن دیگه!
کلا خیلی بچه ی ماجراجویی بودم! :Dبعد میگن فیلم تاثیر نمیزاره!!!

3 سالت بوده اون موقع..؟ :-? :O :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

تا دلت بخواد!!!!!!
3 یار تصادف کردم
2 بار مردم بعد دوباره زنده شدم
..
.

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

من یه بار داشتم می رفتم کلاس زبان
اول راهنمایی اینا بودم فک کنم
از ماشین پیاده شدم رفتم تو پیاده رو داشتم عرض پیاده رو رو رد می شدم
یه موتوریه اومد خورد به پام بعد چرخید افتاد زمین :D (ینی من طوریم نشد :-")
بعد اون بیچاره عم نمی تونس حرف بزنه
من دیگه رفتم تو کلاس
بعد نگهبان جلو موسسه آورده بودش تو
بعد منو از تو کلاس صدام کردن بیرون که رضایت بدم بهش ;;) :-"
هیچی دیگه فقط یه خورده پام درد گرفته بود :-"

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از Mahta.K :
3 سالت بوده اون موقع..؟ :-? :O :))
آره،همیشه خاطرات بد تو ذهن میمونن! :|
بعد چون من کلا بچه کوچیکه کل خاندانم کسی براش تازگی نداشت که مثلا باهام بچگونه رفتار کنن! ;;)همیشه فک میکنم چرا هیچ وقت بچگی نکردم!؟ :-?
:)) :D

mahta.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یـکـ١
شهر
تـــهــرانــــ

به نقل از tezar :
آره،همیشه خاطرات بد تو ذهن میمونن! :|
بعد چون من کلا بچه کوچیکه کل خاندانم کسی براش تازگی نداشت که مثلا باهام بچگونه رفتار کنن! ;;)همیشه فک میکنم چرا هیچ وقت بچگی نکردم!؟ :-?
:)) :D

آخــــی! ینی همیشه فک میکردن آدم بزرگی بعد هی انتظارای الکی و زیاد داشتن ازت؟ :-? :-"

• لایک
امتیازات: tezar

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از Mahta.K :
آخــــی! ینی همیشه فک میکردن آدم بزرگی بعد هی انتظارای الکی و زیاد داشتن ازت؟ :-? :-"
نه تا اون حد که فک کنن بزرگم.این که کوچیک باشم مفهومی نداشته ،دیدی مامانا مثلا میگن جلو بچه نه!برا من اصلا همچین اتفاقی نبود!یا مثلا موظف بودم کلا کارامو خودم بکنم.تا حالا مامان بابام به جز مدرسه برا ثبت نام هیچ کلاسی باهام نیومدن.همه رو خودم میرم پیدا میکنم و ثبت نام هم اگه خواستم میکنم :Dکلا مستقل بارم آوردن ولی اشکالش اینه که دقیقا تا حالا یادم نمیاد تونسته باشم زیاد با همسن های خودم بجوشم.من کلا خاطره ای ندارم که توش من مثلا بچه حساب بشم :))

xدیگه داره اسپم میشه.بیخیال از بحث منحرف نشیمx

7th Sense

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران

دبستان که بودم یک فیلم دیدم که توش یارو چشماشو می بست و به چیزای آرامش بخش فکر میکرد و بعدش هر کاری غیر ممکنی رو انجام میداد.خلاصه منم جوگیر شدم یه روز که از مدرسه اومدم خونه خواستم پله ها رو چشم بسته مثل اون یارو تو فیلم بالا برم.تا یک طبقه تونستم چشم بسته برم ولی تو طبقه دوم پام گیر کرد به یکی از پله ها با مخ افتادم رو پله ها و پیشونیم شکست و 3 تا بخیه خورد.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی همدان
رشته دانشگاه
شنوایی شناسی

یک شب از خواب بیدار شدم احساس کردم بدنم باد کرده منم به رو خودم نیاوردم گرفتم خوابیدم
کم کم بدنم شروع به خارش کرد منم نگران شدم گفتم چی شده دست میزدم به صورتم احساس می کردم صورتم پر جوش شده
پا شدم برم ببینم صورتم چی شده خوب یادم نیست فقط یادم سرم گیج رفت نتونستم راه برم . نمیدونم چه قدر گذشت چشامو باز کردم دیدم وسط راهرو افتادم در حالی که سرم به در تکیه داده بود حتی یادم نیست چه جوری خودمو رسوندم به مامانم :(( :(( :(( :(( :((
خلاصه حالم خیلی بد بود میترسیدم برم تو اینه خودمو نگاه کنم مامانم گفت منم قبلا اینجوری شدم منم گرفتم خوابیدم فردا صبحم حالم خوب خوب بود رفتم مدرسه :-? :-? :-?
ولی هیچ وقت اون لحظه ای که چشامو باز کردم دیدم افتادمو یادم نمیره خیلی ترسیده بودم

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

امروز داشتم با عجله نون و پنیر میخوردم آخه دیرم شده بود واسه مدرسه! یهو لقمه گیر کرد توو گلوم...یه لحظه احساس کردم که دیگه همه چی تموم شد...! مامان قهرمانم با یه ضربه به نجاتم شتافت! روز خیلی بدی بود...

Delaram95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

من یه بار نزدیک بود که با برق گرفتگی شدید بمیرم که ماجراش طولانیه.
و یک بار هم بر اثر گازگرفتگی تا مرز مسمومیت و سردرد هم رفتم اما خدا خواست که زنده بمونم.
دستش درد نکنه.

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

بایکی ازبچه هاباموتور رفته بودیم کوه.
موقع برگشتن1سربالایی خفن بود.منم به روخودم نیاوردم گفتم ردیم دیگه:d
دیگه وسطاش هرچی گازدادم دیدم نمیره.داشتم کم کم نتیجه میگرفتم که تمومه وخداحافظی واینا دیدم پسره پیاده شده داره درمیره.بازم خوب بودعقلش کشیدپیاده شه.ماهم به هربدبختی بودخودمونو نجات دادیم ولی موتوره به اف رفت.دیگه هرقت سوارش میشدی فک میکردی پیچ ومهره هاش دارن بازمیشن.

sara_love

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان

یک بار داشتیم با اتوبوس میرفتیم مسافرت!من بچه بودم حدود 5 سال و اینا اتوبوس چپ کرد نصف ادمهای اون اتوبوس مردند! O0 O0 O0 O0
من هم مامانم و یه زنه دیگه نجاتم دادن که بعدا اون زنه هم مرده :-s :(( :((

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

یه بار یادمه 5-6 سالم بود و با داداشم داشتیم از پیاده رو رد مشیدیم که یه دفعه داداشم منو کشید کنار بعد یه دفعه دیدم یه ماشینه کنترلشو از دس داده و با سرعت 100 اومد توی پیاده رو،اگه داداشم چند ثانیه دیرتر منو جابجا میکرد من ......

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

اره
همین امسال شهریور بود
خیلی ناراحت بودم اعصابم خورد بود
بعد با دوستام شام رفته بودیم بیرون بعد از شام یه دفعه معدم درد می گره دوستام فکر کردن دارم شوخی میکنم بعد رفتم خونه مامانم دکتره بهم گفت چیزی نیست حتما غذا خوب هضم نشده تا صبح درد دادشتم
نمی تونستم چیزی بخورم
بعد نزدیک 1ماه تو بیمارستان تهران بستری بودم
کلی ازمایش و...................
انجام دادم
هر دکتری بهم یه چیز گفت
واقعا اون موقع در حد مرگ بودم
هنوزم هیچ دکتری نتونسته تشخیص بده
ولی خودم می دونم هر وقت عصبانی وناراحت میشم این اتفاق میوفته

علیرضا32

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
مدال طلای دهمین دوره المپیاد نجوم و اخترفیزیک و مدال برنز نهمین دوره المپیاد نجوم و اخترفیزیک

بچه که بودم رفته بودیم کوه بعد من یه دفعه جو گیر شدم دویدم سمت دره :))شانس اوردم یکی از فامیلامون اونجا بود :D

بالا