• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بچه های کامپیوتری!

• شروع کننده موضوع

Parisa Torabi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
کامپیوتر........!:D
پاسخ : بچه های کامپیوتری!

به نقل از آرمیتا ثابتی اشرف :
با این که خیلی به این تاپیک ربط نداره ولی منم شنیدم که قراره قانون کامپیوتر رو عوض کنن که سوم ها هم شرکت کنند.اگر اینجوری باشه خیلی خوب می شه :D
نه!!!!!!!!!!!!!
چیش خوب می شه بابا!؟!؟
تا حالا به این فکر کردین که در این صورت دوره ی طلا-نقره حذف میشه؟!
می دونین این یعنی چی؟!
یعنی این که بچه ها باید در طول 2 ماه کد زدن یاد بگیرن!
تازه گراف و الگوریتم و... هم هست تو این مدت!
نتیجه ی اخلاقی این که این آدما کد زدنشون بدیهتا" از آدمایی که 9 ماه کد زدن کار کردن بدتره !
این باعث میشه که المپیاد کام ایران در حد خیلی بدی افت پیدا کنه........:(

احسان

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
نقره‌ی المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی‌ کامپیوتر

به نقل از پارسا :
منبع خبرت چیه ؟ آخه اگه درست باشه بهترین خبر عمرم رو دادی ( البته اگه درست باشه ! من که چشمم آب نمی خوره ! ) . چون اگه یک نفر یک سال خراب کنه ، تمام زحمات چندین و چند سالش به باد می ره ! ولی این جوری جای جبران داره.
حالا جون من بگو از کی شنیدی ؟

من فقط خبر دارم که این پیشنهاد مطرح شده! اصلاً هم معلوم نیست که تصویب بشه یا نه! این خبر رو خیلی جدی نگیرید که بعداً حالتون گرفته نشه!!!! (اصلاً کاش نمی گفتم!!!!)

به نقل از Parisa Torabi :
نه!!!!!!!!!!!!!
چیش خوب می شه بابا!؟!؟
می دونین این یعنی چی؟!
نتیجه ی اخلاقی این که این آدما کد زدنشون بدیهتا" از آدمایی که 9 ماه کد زدن کار کردن بدتره !

دقیقاً! همون طور که گفته بودم اگه تصویب بشه خیلی خیلی بد می شه!!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Parisa Torabi :
نه!!!!!!!!!!!!!
چیش خوب می شه بابا!؟!؟
می دونین این یعنی چی؟!

نه دیگه ! خوب وقتی طلا بگیرن ، چون کنکور و .... ندارن ، می تونن از اون به بعد تا جون دارن کد بزنند ! :D

بعد تازه تو دوره طلا نقره ، الان خیلی روی کد کار نمی شه ! اصل کد زدن ها رو توی تابستون یاد می گیرن !

به نقل از آرمیتا ثابتی اشرف :
با این که خیلی به این تاپیک ربط نداره ولی منم شنیدم که قراره قانون کامپیوتر رو عوض کنن که سوم ها هم شرکت کنند.اگر اینجوری باشه خیلی خوب می شه :D

به نقل از احسان :
من فقط خبر دارم که این پیشنهاد مطرح شده! اصلاً هم معلوم نیست که تصویب بشه یا نه! این خبر رو خیلی جدی نگیرید که بعداً حالتون گرفته نشه!!!! (اصلاً کاش نمی گفتم!!!!)

دقیقاً! همون طور که گفته بودم اگه تصویب بشه خیلی خیلی بد می شه!!

می شه بگید از کی شنیدین ؟ حتی اگه بقال سر کوچتون هم باشه ، فقط بگین که از کی شنیدین ! :D

احسان

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
نقره‌ی المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی‌ کامپیوتر

می شه بی خیال این بحث بشیم! بیش تر از این هم از زیر زبون من حرف نکشید!! (; فعلاً مخالف هاش دارن تلاش می کنن که جلوی اجرای این طرح رو بگیرند و البته برای مخالفتوش دلایل قابل قبولی هم دارند! اگه تصویب شد، می تونیم درباره ی پیامدهاش بحث کنیم!! اگه هم نشد که هیچ ...!!

زهرا.ب

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
خرابه

من ریاضی ام ولی از ترکیبیات تقریبا علیپورو خوندم و الانم درگیر الفبا و استراتژی هستم .
این ایده که با هم بخونیم رو من توی عید تجربه کردم اگه مراقب باشین که از کیفیت خوندنتون کم نشه عالیه
خوب حالا کی پایه است؟

RAGA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
داشتم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
صنایع

من که حتمی
فقط میترسم جواب یه سوالی رو اشتباه بدم, یعنی همیشه ترسم از این بوده واسه همینم جواب نمیدم.

زهرا.ب

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
خرابه

منظورتون چیه؟

RAGA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
داشتم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از زهرا.ب :
منظورتون چیه؟
همین نمونه سوالا که تو تاپیک نمونه سوال گذاشتن رو جواب میدم ولی نمیتونم نظرمو بگم چون میترسم اشتباه باشه

• شروع کننده موضوع

Parisa Torabi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
کامپیوتر........!:D

به نقل از زهرا.ب :
من ریاضی ام ولی از ترکیبیات تقریبا علیپورو خوندم و الانم درگیر الفبا و استراتژی هستم .
این ایده که با هم بخونیم رو من توی عید تجربه کردم اگه مراقب باشین که از کیفیت خوندنتون کم نشه عالیه
خوب حالا کی پایه است؟
من که قطعا" هستم!:D
تنها مشکل اینه که اون چیزایی که شماها خوندینو من هنوز نخوندم و اون چیزایی که من خوندمو شما دارین میخونین(یا نخوندین!)
به نقل از RAGA :
من که حتمی
فقط میترسم جواب یه سوالی رو اشتباه بدم, یعنی همیشه ترسم از این بوده واسه همینم جواب نمیدم.
خوب این خیلی بده و ممکنه در آینده باعث بشه حقت خورده بشه!(;
در ضمن اگه می خوای باشی بگو چیا خوندی!:D

احسان

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
نقره‌ی المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی‌ کامپیوتر

به نقل از RAGA :
همین نمونه سوالا که تو تاپیک نمونه سوال گذاشتن رو جواب میدم ولی نمیتونم نظرمو بگم چون میترسم اشتباه باشه

وقتی ببینی بعضیا (حتی کسایی که خیلی ادعای خفن بودن دارن!!) چه سوتی هایی می دن، دیگه از سوتی دادن نمی ترسی!!

پی. اس. بچه های المپیاد کامپیوتر به اشتباه کردن توی حل سوال اصطلاحاً می گن جوب زدن!! (به کار بردن این اصطلاح در گفتگوهای روزمره، اولین قدم برای المپیاد کامپیوتری شدنه!! (; )

RAGA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
داشتم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
صنایع

من سعی میکنم بیشتر به یه کتاب گیر ندم و از هر جا سوال دستم بیاد حل میکنم ولی مسایل المپیاد کامپیوتر رو خوندم و الفبای المپیاد کامپیوتر هم خوندم ولی نه زیاد عمیق و الانم 102 مساله ی ترکیبیات و استراتژی رو میخونم.

زهرا.ب

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
خرابه

بقیه کسایی که پایه هستن بیان و بگن چی خوندن

کمک کنید یه برنامه ریزی بکنیم که تا حدودی هماهنگ باشیم .کی می دونه؟

zabolian

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید اژه ای اصفهان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
۳ روز پیش ( ۲۴ اسفند ۸۸) مدال طلای المپیاد کامپیوتر گرفتم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

سلام.
چرا این بحث ادامه پیدا نکرد؟ الان ۷ دی است و آخرین پست این تاپیک مال ۲۳ مهر، یعنی شما کلا از با هم خوندن بی خیال شدید.
به نظر من و به نظر خیلی های دیگه این با هم خوندن خیلی خوبه، البته اینکه شما ها پای اینترنت چه جوری می‌خواید با هم بخونید رو نمی‌دونم D: ولی ما که با هم خوندیم که قبول شدیم ( یعنی اصلا از چند سال قبل از اینکه بدونیم المپیاد چیه با هم رفیق بودیم و به خاطر رفاقتمون اومدیم المپیاد، و اگر رفیق نبودیم احتمالا اصلا المپیادی نمی‌شدیم)
به نظر من حتما این روش رو ادامه بدید، اگه اینجا نشد، توی مدرسه با رفقا.
یه نکته دیگه: الان چندین ساله که تو دبیرستان اژه ای المپیاد کامپیوتر و ریاضی، خیلی بیشتر قبولی می‌دیم تا چیزای دیگه، که من فکر می‌کنم دلیل اصلیش اینه که بچه‌های کامپیوتری و ریاضوی خیلی خیلی خیلی ... با هم رفیقند، ولی گاهی دو تا المپیاد فیزیکی یا نجومی یا ... رو می بینم که اصلا به هم سلام هم نمی‌کنند، و من فکر می‌کنم علت ضعیف بودن ما تو بقیه رشته ها همینه، شما هم سعی کنید تو مدارستون این رفاقت ها رو ایجاد کنید.

احسان

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
نقره‌ی المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی‌ کامپیوتر

کلا همیشه بچه‌های المپیاد کامپیوتر نسبت به بقیه ی المپیاد‌ها با هم دیگه صمیمی‌ تر و رفیق تر هستند! (;

یه پیشنهاد: امتحان‌های مرحله ۱ سال‌های قبل رو از خودتون امتحان بگیرید و حتی نمره تون رو هم حساب کنید. (ما توی مدرسه با هم قرار میذاشتیم که چه روزی، چه دوره‌ای رو از خودمون امتحان بگیریم! شما هم میتونید اینجا همین کارو بکنید!)

زهرا.ب

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
خرابه

به نقل از zabolian :
سلام.
چرا این بحث ادامه پیدا نکرد؟ الان ۷ دی است و آخرین پست این تاپیک مال ۲۳ مهر، یعنی شما کلا از با هم خوندن بی خیال شدید.
به نظر من و به نظر خیلی های دیگه این با هم خوندن خیلی خوبه، البته اینکه شما ها پای اینترنت چه جوری می‌خواید با هم بخونید رو نمی‌دونم D: ولی ما که با هم خوندیم که قبول شدیم ( یعنی اصلا از چند سال قبل از اینکه بدونیم المپیاد چیه با هم رفیق بودیم و به خاطر رفاقتمون اومدیم المپیاد، و اگر رفیق نبودیم احتمالا اصلا المپیادی نمی‌شدیم)
به نظر من حتما این روش رو ادامه بدید، اگه اینجا نشد، توی مدرسه با رفقا.
یه نکته دیگه: الان چندین ساله که تو دبیرستان اژه ای المپیاد کامپیوتر و ریاضی، خیلی بیشتر قبولی می‌دیم تا چیزای دیگه، که من فکر می‌کنم دلیل اصلیش اینه که بچه‌های کامپیوتری و ریاضوی خیلی خیلی خیلی ... با هم رفیقند، ولی گاهی دو تا المپیاد فیزیکی یا نجومی یا ... رو می بینم که اصلا به هم سلام هم نمی‌کنند، و من فکر می‌کنم علت ضعیف بودن ما تو بقیه رشته ها همینه، شما هم سعی کنید تو مدارستون این رفاقت ها رو ایجاد کنید.

علت اينكه ديگه كسي نيومده بحث رو ادامه بده اگه مثل من باشن احتمالا درگير مسائل ديگه بودنو نرسيدن يا شايدم يه عده چسبيدن به خوندن و نميرسن بيان اينجا.
در ضمن نيازي نيست كه آنلاين بخونيم ميتونيم قرار بذاريم كه مثلا امروز از مبحث فلان هركي هرچي تونست بخونه و توي يك تايم مشخص بياييمو اشكالاتمونو بپرسيم.

zabolian

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

اگه همون کاری که احسان گفت رو بکنید هم خیلی خوبه، این کاری که شما گفتید هم خوبه، فقط باید پیگیری کنید و انجامش بدید.

hshkhkh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر - نقره ۸۸ - طلا ۸۹

به نقل از zabolian :
اگه همون کاری که احسان گفت رو بکنید هم خیلی خوبه، این کاری که شما گفتید هم خوبه، فقط باید پیگیری کنید و انجامش بدید.
آره راست میگه!
چطوری زابل؟ (;

zabolian

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

سلام، خوبم.
الان می‌ خواستی بگی با من دوستی؟ D:

( تازگی ها وقتی با یکی این جوری شوخی می کنم، بعد طرف بدش می یاد، برای همین، همینجا ازت عذر خواهی می کنم P: در ضمن مواظب باش موضوع تاپیک منحرف نشه )

تو راست گفتنش کسی مشکلی نداره، فقط یکیتون باید پاکار بایستید و این جمع رو مدیریت کنید، حالا اینجا هم نشد، تو مدارستون بین دوستان، مثلا همون مرحله ۱ های سال های پیش رو برید کپی بگیرید بعد به بچه ها بگید بیان امتحان بدند، اینطوری خودتون رو با اونها هم می سنجید.

Happy-go-lucky

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
کامپیوتر!

دلیل این که این بحث ادامه پیدا نکرد,عدم هماهنگی سطح بچه ها بود!
هر کسی یه چیزی رو خونده بود که اون یکی نخونده بود ,......

s.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج

خوب گذشته ها گذشته ها و چون تا مر حله اول وقت زیادی نمونده نمیشه با یکدیگر قرار بگذاریم درس بخونیم تنها کاری که میشه کرد اینه که با یکدیگر قرار بگذاریم که مرحله اول های دوره ها ی قبل را از خودمان امتحان بگریم و بعد نتیجه اش را در سایت قرار بدیم.خوب از این حرف ها گذشته تو این مدت چه چیز هایی را خواندید؟چه کار هایی کردید؟ من که خودم جدیدا بیشتر ریاضییات انتخاب را خواندم و دوره های قبل را از خودم امتحان گرفتم اما قبلا هم اصول و فنون ترکیبیات(البته فقط فصل اولش و فصل سومش قسمت لونه کفتری)و انالیز ترکیبی انرژی اتمی.حالا کیا پاین؟

بالا