• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نوشتن جلد جدید «هری پاتر» توسط جی کی رولینگ ؟!

kimia molla

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فَرزانِگان
شهر
گـنـبـد کـاووسـ
پاسخ : نوشتن جلد جدید «هری پاتر» توسط جی کی رولینگ ؟!

من بره همین وقتی هری نمرد ناراحت شدم گند زد توی آخر داستان اگه هری میمرد داستان خیلی توی ذهنم موندگار تر میشد
من که نمیدونم قسمت جدیدش در مورد چیه ولی اگه ادامه ی زندگی هری باشه با خانواده ش و اینا ، خیلی افتضاح میشه
فکر کنم این پولی که از هری پاتر درمیاد به دهن رولینگ خیلی مزه کرده که ولش نمیکنه کاشکی یه داستان دیگه غیر هری پاتر مینوشت اخه یه داستان چه قد طولانی

mahrud

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
[...]

به نقل از stewie_griffin :
ما فقط داریم بررسی می کنیم اگه همچین اتفاقی بیافته چطور خواهد شد.
من جای رولینگ باشم (شاید یه ایمیل بهش زدم) داستان جلد 8 رو از جلد 1 شروع می کنم شاید هم عقب تر این بار کلیه ی وقایع رو از زبون ولدمورت می گم و نشون میدم سرنوشت بوده که باعث شده ولدمورت ولدمورت بشه و آدم ها از اول طینت و ذات بدی ندارن.

(من شانسی همین یه پست رو خوندم به همین جواب میدم، ممکنه دیگرانم همچین چیزی گفته باشن، ببخشید)
جنگ ستارگان رو خوندی/دیدی؟ مخصوصن اگه فیلمش رو دیده باشی بهتر درک میکنی.

هشدار: خطر لوث شدن!
۲ تا سه گانه هست، تو اولی فقط یکی دو تا "جدای" (شوالیه ی عدالت) هستن که میخوان لرد ویدر (همون آدم سیاهه که نقاب داره، شاید دیده باشین) رو شکست بدن. بعد یک جدای دیگه به نام لوک رو آموزش میدن که در نهایت لوک موفق میشه لرد ویدر رو، که در واقع پدرش هست (!)، شکست بده. (پیچیدست، ولی در حقیقت وجدان پدرش رو بیدار میکنه، نمیکشتش)
تو سه گانه ی بعدی که کلی سال بعد ساخته شد، تعداد زیادی جدای هستن و یه سازمان دارن و به طور مدون جدای پرورش میدن. یه روز سر کار یکیشون به یه سیاره ی دور افتاده که توش دنبال کارآموز نمیگشتن میافته، اونجا یه بچه ی یتیم برده پیدا میکنن که استعداد خیلی زیادی داره و force (یه جور نیروی ماورایی که جدای ها فقط دارن) در اون زیاده. اینا فکر میکنن طبق یک پیشگویی این بچه کسی هست که نظم رو به کهکشان برمیگردونه. برای همین به عنوان جدای آموزشش میدن. کلی کلی اتفاق میافته، آخرش این بچه ی با استعداد که یه جدای خیلی قوی شده بوده به خاطر نجات معشوقش جذب بخش تاریک force (خشم، کینه، ...) میشه و تبدیل میشه به نقش منفی: لرد ویدر!!! که میره همه ی جدای ها رو میکشه و فقط یکی دو تا باقی میمونن!

دقت کردن؟ یه تراژدی واقعی! یکی از دوست داشتنی ترین نقش ها آخرش تبدیل میشه به سومین نقش منفی تمام داستان ها!

و جالب اینه که داستان این تراژدی بعد از ساخته شدن بخش اصلی ساخته میشه، یعنی دقیقن همین چیزی که در مورد هری پاتر داری میگی! خلاصه اینکه رولینگ باید خیلی تلاش کنه که منتقد ها به کپی برداری از داستان های دیگه متهمش نکنن ...
پ.ن: فقط کم مونده گندش در بیاد هری پاتر هم پسر ولدمورت هست ... :p

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

به نظر من ننویسه بهتره، بابا داستان تموم شد رفت دیگه نباید کشــــــش داد.
اگر هری آخرش میمرد دوباره و سه باره که میخواستیم کتاب رو بخونیم با خودمون میگفتیم چه فایده این که بعدا میمره که!

Mozartine

کاربر حرفه‌ای

به نقل از نسترنّگار :
به نظر من ننویسه بهتره، بابا داستان تموم شد رفت دیگه نباید کشــــــش داد.
اگر هری آخرش میمرد دوباره و سه باره که میخواستیم کتاب رو بخونیم با خودمون میگفتیم چه فایده این که بعدا میمره که!
نه ! اینو نگو !
بعضی کتابا با اینکه پایانش بده یا غم انگیزه یا نویسنده رو هوا ول کرده آدم واسه پایانش دوباره میخونتش
(البته بگم ، به شخص میگم رولینگ ادامه بده رمان مثه ساوپ اپرا های ده پونزده سیزن ای میشه .. هیچی دیگه نباس بگه)

تاریکی مطلق

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
کرج

سلام و عرض ادب

تاریکی مطلق هستم از آشنایی با همتون خیلی خوشحالم

اما تا به امروز چند بار قسمت دو یادگاران مرگ رو دیدید ؟؟؟؟

تا الان دقت کردین که کارگردان چند جای فیلم رو کد کرده برای ادامه فیلم ؟؟؟؟

اگه دقت کنید از یادگاران مرگ فقط یکی نابود شد ولی دوتای دیگه مونده یعنی فقط چوب جادوگری از بین رفت اون هم به دست صاحبش ولی سنگ رستا خیز و شنل نامرئی هنوز مونده

به آخر فیلم دقت کردین که پسر هری پاتر پا به عرصه میزاره و ممکنه بره تو گروه اسلیترین ؟؟؟

تا الان دقت کردین یادگاران مرگ 2 با صحنه حرکت قطار به طرف هاگوارتز تموم میشه ؟؟؟؟

پس خیلی راه ها برای ادامه هست و میشه هنوز جذاب باشه

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

فکر نمیکنم همچین قصدی داشته باشه! [-(چوم رولینگ یک نویسنده حرفه ای هستُ میدونه وقتی یه کتابی بیش از حد کش داده میشه ارزشش میاد پایین! :D
بعضی نویسنده ها انقد میگیرن داستانُ انگولک میکنن که دیگه هیشکس رغبت نمیکه بخونه! :rolleyes:
×از پشت دوستان میفرمایند رولینگ داره یه کتاب جدید به اسم خلا موقت مینویسه...و تا اونجایی که خبر رسیده ربطیم به هری پاتر نداره! :-?? :D

-samira-

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان

به نظر من باید یه رمان بنویسه برای زمانی که تام رایدل تو مدرسه بوده به نظر من خیلی جالب میشه :)

بالا