• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اگر اخراج شوید؟(ایده هایتان را مطرح کنید)

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو
پاسخ : اگر اخراج شوید؟(ایده هایتان را مطرح کنید)

ایدمو اگه مطرح کنم و مسولا ی جورایی ب گوششون برسه ... یا سریعا اخراجم میکنن ...یا از فردا میان روبوسی و حال و احوال

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من اول یه تلاشی برای مخ زدن میکنم که احتمالا بی نتیجه خواهد بود!
بعد یه چند روزی حالم بده،هیچ کاری نمیکنم،میمونم تو خونه!
بعد میرم مدرسه سرکوچه ثبت نام میکنم،راحتو آسوده ساعت 12 میام خونه،هرکاریم که دلم بخواد میکنم! درسم کلا نمیخونم.میرم به دوستام پز میدم که من هرروز بیکارم،مدرسمونم بهمون گیر نمیده!تازه ناهارم خونه ام!! آخرشم دیپلم میگیرم،دانشگاه آزاد قبول شدیم،شدیم.نشدیم هم بعدا میشیم "خانه دار" ! حالا کی به مدرک تحصیلی من کار داره؟!

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

ما یکی رو داشتیم که اخراج شد، معروفه که میگن اصل افتخارات فلانی (خوارزمی و مسابقات و ..) واسه بعد اخراج شدنشه.

برای تهرانی ها بعد اخراج انرژی اتمی بهترین جاست. اصولا اتفاق ویژه ای نمیافته اگر کسی اخراج بشه. فقط از دوستاش دور میشه.

N¡na

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
گذاشتم كنار
دانشگاه
هنرهاي زيبا دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طراحي صنعتي

اره اگه نمره امتحانت از 12 کمتر شه اخراج می شی

واقعا ؟؟؟؟

معدل یا نمره های معمولی؟
من تا حالا کلی نمره زیر 12 گرفتم !
معدلو میگین مگه نه ؟ خب بگذلرید خیالتون را راحت کنم !
مدرسه ی ما تاحالا مردودی نداشته ! تجدیدی هم نداشته !
اما بعضی ها که خیلی دور و ور 20 می چرخیدند وقتی دیدن که نمره هاشون خیلی اوقات زیر 15 هم میشه خودشون رفتن یه مدرسه ی دیگه که 20 بگیرن .!!! :)
ولی یه نفر هست که بر و بچ می گن اخراج شده اون هم ظاهرا وضعش داغون بوده مثلا اگر امتحان 20 نمره ای بوده می شده 5 یا 6 ، 7 ، 8 و 9
بیشتر نمی شده !!!

ولی راجب خودم اگر اخراج بشم دق می کنم .!!! :(

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
پاسخ : اگر اخراج شوید؟(ایده هایتان را مطرح کن

به نقل از مدیریت :
ما یکی رو داشتیم که اخراج شد، معروفه که میگن اصل افتخارات فلانی (خوارزمی و مسابقات و ..) واسه بعد اخراج شدنشه.

برای تهرانی ها بعد اخراج انرژی اتمی بهترین جاست. اصولا اتفاق ویژه ای نمیافته اگر کسی اخراج بشه. فقط از دوستاش دور میشه.
اره! اگه اخراج شیم انرژی اتمی بهترین جا هست! البته من به این نکته تاکید کنم که چه تو مدارس سمپاد باشه چه تو انرژی اتمی باز همه چی و تاکید می کنم همه چی به خود ادم بستگی داره!
درضمن از دوستاش هم دور نمی شه در اون حد! چون تو این دور و زمونه با دوستان می شه به راحتی چت یا voice chat یا video call !! داشت! در ضمن میتینگ هم می شه گذاشت!!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مُحسن..! :
من هرچی فکر میکنم میبینم کسی از سمپاد اخراج بشه خیلی به نفعش میشه، جدا از مسائل روحی اگه اوضاع روحیش خوب بشه، آدم با امیدی باشه، مدرسه عادی بهترین فضا رو برای کسایی داره که المپیاد یا خوارزمی فعالیت دارند. درس ها سنگین نیست، حدکثر تا 12 درگیر مدرسه هستند، تازه اگر بدونند طرف المپیاد امید داره میگن اصلا مدرسه نیا و ... اما تو مراکز سمپاد(حداقل شهیدبهشتی ما!) هم درس ها سنگین هست، هم باید تو همه چی شرکت کرد، هم برنامه برات میچینند کارایی غیر درس مدرسه کردن بسی دشوار هست.

اصلا قبول ندارم ! خیلی از مدارس عادی که نمی دونند المپیاد و خوارزمی چیه !

و اینکه وقتی می ری جایی که هیچ کس دیگه ای نیست که المپیاد بخونه ، یا خوارزمی کار کنه، یا هیچ معلم یا کسی نیست که ازش مشورت بخوای ، و کلا اینکه در فضای مناسب نباشی ، هیچ پیشرفتی نخواهی داشت !

mahshid_f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روان شناسی

میرم التماس می کنم که برم گردونن! :-"
فقط به خاطر دوستام! :))

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مُحسن..! :
آره این همه اون ور سکه هست، اما خوب وقتی کسی از مرکز سمپاد میره، لزوما دوستانش رو از دست نمیده، ما فردی رو داریم که اخراج شده، اما تو کلاس های المپیاد مرکز شرکت میکنه! روحیشم توپه!
مدرسه عادی هم اگه امتیاز نده!درسش رو بخونی بهت گیر نمیده!اما سمپاد نه!درس نخونی اذیت میکنن (;

نگه داشتن دوست ها یک بحثه ، اینکه روزی 5-6 ساعت باهاشون باشی در حالت معمولی ، و اینکه باهاشون کار کنی ، یک چیز دیگه ! به هر حال ! این نظر بنده است ! :D

T@RAN€H

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 Shz

یه مدت بودبرام نمرهخیلیمهمبودو مدرسه
اماالان فقط خودم مهممم و هیچی

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

فکرشم تنمو به لرزه میندازه!!!!!

کلا یه مدت ممکنه برامون سخت باشه اما بعد از یه مدتی به خودمون میایم .... (;

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

راستشو بخوای به شدت ناراحت میشم خیلی

ولی چه میشه کرد دنیا ادامه داره و ما هم باید باهاش پیش بریم

Neg!n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد(با افتخار)
مدال المپیاد
کانگورو..الاق...اَیین جور چیزا :دی
دانشگاه
از الان؟!شاید مُردَم:پ
رشته دانشگاه
:|

من؟ککمم نمی گزه نهایتش میرم سیکلمو میگیرم بعدشم ترک تحصیل میکنم!

mehdi1375

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان

بدبخت شده دیگه هیچ مدرسهی خوبی هم راهش نمیدن

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مُحسن..! :
نه اتفاقا، انرژی اتمی یک نمونش هست، بهترین کادر رو داره، به شدت سمپادی هم جذب میکنه، کارشم بد نبوده تا الان..این موضوع تو شهر تهرانه..تو شهرای دیگم نمونه پیدا میشه.
کسی که اخراج میشه قطعا معدلش زیر 14 یا نمره درساش زیر 12 هست، پس چطور این مدرسه ها که شرط معدل دارن یک اخراجی رو راه میدن؟

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از مُحسن..! :
دوستان یک سوالی در ذهن من هست، اگر برحسب اتفاق، کسی نمره نیاره یا به هر دلیلی از مرکز سمپادش اخراج بشه، به نظرتون چه راه هایی رو باید ادامه بده؟ برای کنترل شرایط روحی چه فعالیت هایی رو باید انجام بده، کجا ثبت نام بکنه و ..؟
اگر خاطره ای در این زمینه هم دارید درباره دوستانتون یا ... تعریف کنید، فقط لطف کنید و درست پاسخ بدید..به خنده نگیرید مسئله رو.
اگه کسی را از مدرسه اخراج کنن مدرسه دیگه ای هم نمیتونه ثبت نام کنه.....!!!(فک کنم)
میگن درسای سمپادیا سخته ولی دیگه اون قدر هم سخت نیس که کسی نمره نیاره....مثلا دینی و عربی و ..... تقریبا مثل مدارس دیگه است...فقط درسای ریاضی و شیمی و فیزیک و زیست و زبان تکمیلی داره...
اگه کسی که سمپادیه نمره نیاره پس چرا اسمشو گذاشتن سمپادی؟؟؟؟مطمئنن تیزهوشانم قبول نمیشه :D

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : اگر اخراج شوید؟(ایده هایتان را مطرح کن

شاید همتون بگید اگه اخراج شید به راحتی میرید یه مدرسه ی عادی ولی اشتباه میکنید خیلی سخته،پیش دوست و آشنا آبروتون میره!اما زیاد به این چیزا فکر نکنید چون هیچ وقت همچین چیزی پیش نمیاد! :P

*SADEGH*

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
مدال المپیاد
پارسال المپیاد ریاضی شرکت کردم ولی به دلیل یه سری مسائل سر آزمون نرفتم. امسال هم که فیزیک شرکت کردم ....سال دیگه هم شیمی که همرو شرکت کرده باشم
دانشگاه
شریف احتمالا .....&&&
رشته دانشگاه
الکترونیک...نرم افزار............

من اول معتاد میشم بعدشم خود کشی (شوخیییییییییییییییی بود) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

برای خیلی ها شاید توفیق اجباری باشه اخراج!
اتفاقا امتحانات نهایی پیش 1در حوزه اسلامشهر یکی از دوستان رو دیدیم که با این که سه سال راهنمایی هم با هم بودیم اما سال اول دبیرستان اخراج شد! خیلی خیلی سرحال بود! رفته بود دنبال علاقش رفته بود فنی حرفه ای میخوند! می گفت کاش زودتر از اون مدرسه اخراج شده بودم! در کل به آیندش امیدوار بود!
خیلی بستگی به خودت داره که بتونه دوباره به زندگی برگردی!ممکنه دوباره راه خودتو پیدا کنی بری دنبال شرایط جدید ممکن هم هست شکست بخوری و دیگه نتونی بلند بشی...

starshine

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
دندون پزشکی

به نظرم دیوونگیه آدم خودشو بکشه که تیزهوشان قبول شه بعد انقد سهلانگاری کنه که اخراجش کنن !البته بازم بستگی داره، بعضیا شانسی میان پس واسشون خیلیم مهم نیست اگه اخراج بشن تازه شاید خوشحال باشن که راحت شدن و از این به بعد وقتشون آزاده !!!(اون دسته که به خاطر مشکلات نمیتونن درس بخونن بحثش جداست)

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

کلا تغییر مدرسه یه فرصت خیلی خوب واسه تغییر خیلی رفتارها به ایدا آل هست، خصوصا اگه این تغییر از یک مدرسه سطح بالا به یک مدرسه سطح پایین باشه، آدم شاید از نظر علمی کمی صدمه ببینه، ولی از لحاظ اجتماعی و روانی مثلا وقتی اطلاعاتت نسبت به دانش آموزای دیگه بیشتر باشه، به هر حال اعتماد به نفس رو میبره بالا
ولی یک جنبه خطرناک هم داره، که ممکنه فرد زیاد به خودش مطمئن بشه و توی بعضی چیزا این اعتماد به نفس بیش از حد کار دستش بده

بالا