• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

كدوم مدرسه بهتره؟

کدوم دبیرستان بهتره؟

• رای‌دهندگان
    12
  • Poll closed .

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : علامه حلی 1 یا انرژی اتمی

شما تصور کن. اولاً یکی از حلی بخواد بره انرژی اتمی. نمره هاش هم خوب باشن، احتمالاً دیگه ازش شهریه هم نخوان!!

ولی شاگرد اول انرژی اتمی رو از در حلی هم داخل راه نمیدن. بی تعارف.

از یه طرف ؛

بچه های انرژی اتمی، همونایین که حلی قبول نشدن. والسلام.

faryad

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی - دوم کشوری

بابا هر چی میخواین بحث کنید اخر که چی؟ فقط تیزهوشان . :>

shahbazpay

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کرمانشاه/ علامه حلی3
شهر
کرمانشاه/تهران
مدال المپیاد
ریاضی

به نظر من علامه حلی یک که الان تقریبا هر پایه اش 360 نفره (به اندازه ی کل مدرسه ی ما) دانش آموز های قوی توش زیاد ولی ضعیف هم زیاد داره ولی در انرژی اتمی وضعیت متعادل تره در ضمن شلوغی حلی 1 رو ندارن( در کل 70 نفر در هر پایه) ولی چیزی که هست اینه که اگر المپیادی نباشی مدرسه زیتد بهت اهمیت نمیده و فقط دور دانش آموز های المپیادی هستند پس اگه نمیخوای بری المپیاد بهتره اونجا نری در علامه حلی هم معلم بد و هم معلم خوب وجود داره(مثل دانش آموزها ) ولی انرژی اتمی همه معلم ها خوب هستند به نظر من همه اونجا سرشون به کار خودشونه وسطح فرهنگی دانش آموز ها بالا تره ولی من در کل مدرسه ی خودمونو به همشون ترجیح میدم چون هم خلوت تره و هم دانش آموز های بهتری دارن و البته همیشه هم جز 10 مدرسه ی برتر بودیم طوری که انرژی اتمی حاضر نشد کتاب های نشر الگو رو به ما بفروشه چون نتایجمون تو کنکور از اون ها بهتر شده بود
در اکثر شهرستان ها مدارس سمپاد حرف اول رو میزنن ولی با زید شدن این مراکز بیشتر مدارس سمپاد تضعیف شدن چون دانش آموز های قوی پراکنده شده در حالی که مثلا در تهران انرژی اتمی همه دانش آموز های خوب سلامش رو تو یه مرکز جمع کرده

amirreza_shir

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی 5
شهر
تهران

از نظر پژوهشی و دانش آموزان علّامه حلّی بهتره.درباره ی المپیاد نمی دونم ولی اونها(انرژی اتمی) تو کنکور از بچّه های حلّی خیلی بهترن.
از روی آمار کنکور و جشنواره خوارزمی درستی این حرف معلوم می شه.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نظر من (دیروز نظرم آپدیت شد :-") در حال حاضر انرژی داره از قطب بودن تو کنکور خارج میشه
الان 2-3 تا از مدارس سلام دارن ب انرژی نزدیک میشن تو رتبه های کنکور ولی خب فعلا انرژی تکه
در مورد المپیاد هم خب کار اونا بیشتر بر پایه تست زنی ـه و المپیاد فقط تست زنی نیس + جدیت انرژی تو المپیاد از حلی کمتره
حلی 1 و 3 رو نمیدونم ولی الان حلی 2 ، 11 ساعت کلاس المپیاد داره و انرژی 10 ساعت (احتمالا بقیه حلی ـا هم ب همین صورت بیشتر از انرژی کلاس المپ دارن)
تو پژوهش(غیر المپیاد) یکی دو تا از سلام ـا خوبن...از انرژی چیز خاص ندیدم به شخصه به جز تیمایی ک روبوتیک کار میکنن و البته مشکوکن خیلی
من خودم تقریبا ب این رسیدم ک برا اینکه ب انرژی برسیم تو تست زنی کار سختی رو در پیش داریم ... چون اینا علاوه بر آزمون مدارس برتر بین خودشون و سلام ـا هم هی آزمون تستی میگیرن ... و طبیعیه ک وقتی تست زدنشون انقدر خوب شه کنکور رو هم خوب بدن و تو حلی تازه از ترم دوم سوم دبیرستان شروع ب تست زدن میکنن.

mehrad :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲ / سلام ایران‌زمین / انرژی
شهر
تِران

به نقل از PanterA :
به نظر من (دیروز نظرم آپدیت شد :-") در حال حاضر انرژی داره از قطب بودن تو کنکور خارج میشه
الان 2-3 تا از مدارس سلام دارن ب انرژی نزدیک میشن تو رتبه های کنکور ولی خب فعلا انرژی تکه
در مورد المپیاد هم خب کار اونا بیشتر بر پایه تست زنی ـه و المپیاد فقط تست زنی نیس + جدیت انرژی تو المپیاد از حلی کمتره
حلی 1 و 3 رو نمیدونم ولی الان حلی 2 ، 11 ساعت کلاس المپیاد داره و انرژی 10 ساعت (احتمالا بقیه حلی ـا هم ب همین صورت بیشتر از انرژی کلاس المپ دارن)
تو پژوهش(غیر المپیاد) یکی دو تا از سلام ـا خوبن...از انرژی چیز خاص ندیدم به شخصه به جز تیمایی ک روبوتیک کار میکنن و البته مشکوکن خیلی
من خودم تقریبا ب این رسیدم ک برا اینکه ب انرژی برسیم تو تست زنی کار سختی رو در پیش داریم ... چون اینا علاوه بر آزمون مدارس برتر بین خودشون و سلام ـا هم هی آزمون تستی میگیرن ... و طبیعیه ک وقتی تست زدنشون انقدر خوب شه کنکور رو هم خوب بدن و تو حلی تازه از ترم دوم سوم دبیرستان شروع ب تست زدن میکنن.
چرت نگو !
باشگاه انرژی هفته ای تقریبا ۳۰ ساعت کلاس داره برای المپیادیاش (فقط اولا)
بعضی از دوم و سوما هم هستن که به اصطلاح بهشون میگن Advance و هر روز کلاس دارن تو انرژی
اشکال حلی اینه که مطالبی که توی کتاب هست رو اصن کار نمیکنه (اصلا‌ !!!)

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از hawrie :
چرت نگو !
باشگاه انرژی هفته ای تقریبا ۳۰ ساعت کلاس داره برای المپیادیاش (فقط اولا)
بعضی از دوم و سوما هم هستن که به اصطلاح بهشون میگن Advance و هر روز کلاس دارن تو انرژی
اشکال حلی اینه که مطالبی که توی کتاب هست رو اصن کار نمیکنه (اصلا‌ !!!)
ای خدا!
اولا درس حرف بزن
دوما ب اندازه موهای سرت تو انرژی دانش آموز و معلم میشناسم ... حرف من نی ... حرف اوناس
سوما کی گفته کتابو اصلا کار نمیکنه آخه؟؟؟ اصن میشه ب نظرت ؟؟؟؟ پس تو کنکور شانسی رتبه زیر صد میگیرن بچه های حلی؟؟؟
+
کلا 4 ماه نمیشه اومدنت ب دبیرستان
پس خواهشا قضاوت الکی نکن

کاربر حذف شده 8031

مهمان

آقا اصلاً بحث ساعت المپیاد و اینا مسخرست!
ببینید تو حلّیا تقریبا کتاب های درسی یه جور نادیده گرفته میشن!چرا؟! چون که هدف از ایجاد مدارس سمپاد اینه که مفاهیم درسی رو به بچّه ها بفهمونه! و با این فهموندن و لذّت فهموندن اون به دانش آموز , استعداد هر کسی رو زمینه ی مورد علاقه ی دانش اموز پرورش بده!
حالا انرژی میاد از همون سال اوّل شروع به تستی کار کردن اون هم از اون کتاب وزراتی بیخود!درسته یقیناً خیار هم جای اون دانش آموز های انرژی بود جزو نفرات برتر کنکور میشد دیگه! :D
==
حالا تو بحث المپیاد هم انرژی خیلی خوب نتیجه میگره! ولی من به شخصه نظرم اینه اصلاً دانش آموزای المپیادیش هم مال نیستن!(حتّی اگه طلا جهانی بگیرن!) .چرا؟! البتّه یه عدّه قلیل اسثنا بودن که واقعاً المپیادی بودنا! ولی اکثرشون همون نقش خیار رو ایفا میکنن!
به عنوان مثال: الک بدرودیا کسیه که امسال طلا کشوری گرفته و سال پیش هم طلا جهانی گرفت. ببینید یکی از معلّماش بهم گفت: این بچه پول معلم خصوصیش تو ماه 20 میلیون میشد . حتی یکی از معلم خصوصیاش با شلوار راحتی میرفت خونشون آخه از صبح تا شب خونشون بوده! :))حالا شما ها ساعت هایی که تو مدرسه هم کلاس المپیاد میرفته رو حساب کنید!
==
در کل حرفم اینه شاید هم حتّی نتایج انرژی از حلیّا و فرزانگانا بهتر باشه!ولی فایده نداره و این رتبه ها پوشالیه! و این رتبه های پوشالی گند کارشون تو دانشگاه در میاد!
حتّی من قیاس انرژی رو با هیش کدوم از مدارس سمپاد عقلانه نمیبینم. چه برسه به حلّی 1!

most wanted

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی2
شهر
تهران

به نقل از پروفسور :
آقا اصلاً بحث ساعت المپیاد و اینا مسخرست!
ببینید تو حلّیا تقریبا کتاب های درسی یه جور نادیده گرفته میشن!چرا؟! چون که هدف از ایجاد مدارس سمپاد اینه که مفاهیم درسی رو به بچّه ها بفهمونه! و با این فهموندن و لذّت فهموندن اون به دانش آموز , استعداد هر کسی رو زمینه ی مورد علاقه ی دانش اموز پرورش بده!
حالا انرژی میاد از همون سال اوّل شروع به تستی کار کردن اون هم از اون کتاب وزراتی بیخود!درسته یقیناً خیار هم جای اون دانش آموز های انرژی بود جزو نفرات برتر کنکور میشد دیگه! :D
==
حالا تو بحث المپیاد هم انرژی خیلی خوب نتیجه میگره! ولی من به شخصه نظرم اینه اصلاً دانش آموزای المپیادیش هم مال نیستن!(حتّی اگه طلا جهانی بگیرن!) .چرا؟! البتّه یه عدّه قلیل اسثنا بودن که واقعاً المپیادی بودنا! ولی اکثرشون همون نقش خیار رو ایفا میکنن!
به عنوان مثال: الک بدرودیا کسیه که امسال طلا کشوری گرفته و سال پیش هم طلا جهانی گرفت. ببینید یکی از معلّماش بهم گفت: این بچه پول معلم خصوصیش تو ماه 20 میلیون میشد . حتی یکی از معلم خصوصیاش با شلوار راحتی میرفت خونشون آخه از صبح تا شب خونشون بوده! :))حالا شما ها ساعت هایی که تو مدرسه هم کلاس المپیاد میرفته رو حساب کنید!
==
در کل حرفم اینه شاید هم حتّی نتایج انرژی از حلیّا و فرزانگانا بهتر باشه!ولی فایده نداره و این رتبه ها پوشالیه! و این رتبه های پوشالی گند کارشون تو دانشگاه در میاد!
حتّی من قیاس انرژی رو با هیش کدوم از مدارس سمپاد عقلانه نمیبینم. چه برسه به حلّی 1!
موافقم ولی حرفای عباس رو این قد جدی نگیر یکم زیادی اغراق می کنه [-(
..
اگه می خوای حرف از عباس راجع به انرژی بزنی اونو بگوو که می گفت چقدر کلاس حل تمرین دارن واسه المپ بجز کلاس خودم {-8
..
به نظره منم انرژی تسته کلن که این تو دانشگاه اذیت می کنه.

• لایک
امتیازات: N.Y.M

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

ببینید دوستان ،این دوتا مدرسه از خیلی جهات با هم تفاوت دارن .
یکی بر مبنای پول و فشار زیاد درسی و معلم خصوصی هستش وبه قول دوستم آقا علیرضا اگه خیار هم بره تو کنکور رتبه میاره
اون یکی هم بر مبنای کارهای پژوهشی و روابط دوستانه و تیز هوشان و... هست
خوب معلومه که انرژی کاراش پوشالیه ولی علامه حلی کاراش با برنامست.
شاید الان فقط یه ذره انرژی بالاتر باشه ولی تو آینده نتایجش در میاد .
مدرسه ی ما یه سال ۶تا رتبه ی زیر یک تو ریاضی داشت .رتبه اول هم مال ما بود انرژی اگه میتونه به اونجا برسه بعد بیاد پز بده.

Werner Karl Heisenberg

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران

مدرسه ما تا وقتی رضوی مدیره افت میکنه
سال بالایی های ما دوره بدی بودند
اگه این مدیر تا 4 سال دیگه نره مدرسه به فنا میره
ولی تو المپیاد فرهاد مقبمی داره زحمت میکشه و ما عفب نیستیم از اونا
فرق حلی با انرژی اینه که حلی کار اصلیش رو بچه هاش میکشند انرژی معلما و کلاساش

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تِران

شماهایی که دارین اینارو میگید این حرفارو از کجاتون میارید ؟

باو به خدا ما تو انرژی همش داریم کلاسارو میپیچونیم ، بعضی وقتا اینقد کلاس نداریم دیگه حوصلمون سر میره :|
بعدش چرا میگید کلاس دارید ؟ :|

فقط تو انرژی معلمای معروف میان (همین)

:)) ، انرژی خوبیش اینه راحت میشه معلما رو تیغید :-"

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از Werner Karl Heisenberg :
مدرسه ما تا وقتی رضوی مدیره افت میکنه
سال بالایی های ما دوره بدی بودند
اگه این مدیر تا 4 سال دیگه نره مدرسه به فنا میره
ولی تو المپیاد فرهاد مقبمی داره زحمت میکشه و ما عفب نیستیم از اونا
فرق حلی با انرژی اینه که حلی کار اصلیش رو بچه هاش میکشند انرژی معلما و کلاساش
در مورد مدیریت الان نمیتونم نظر بدم ولی از بچه های سال های پیش که الان دانشگاه هستن شنیدم که مدیر قبلی بهتر بوده الان مثه اینکه یه خورده پس رفت کردیم.
در مورد حرفت در مورد آقای مقیمی نه فقط من بلکه همه ی کسایی که رده ب و آقای مقیمی رو میشناسن موافقن.

Erfanshakourzadeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۵تهران
شهر
تهران
دانشگاه
وtehranو harward وsharifوoxfordوberekli
رشته دانشگاه
فقط برق شاخه الکترونیک

نمیدونم من حماقت کردم یا نع؟!اما من انرژی هم قبول شدم حلی ام قبول شدم و اومدم حلی مشکل مالی هم ندارم ک بگم ب خاطر پولش بود اما صرفا دلیلم اینه مدرسه ای ک بچه های حلی رو بدون امتحان میگیره پس قبول داره از حلی پایین تره:)

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
رشته دانشگاه

یکی از ملاک های سنجش این دو مدرسه المپیاده که این هفته م2 ـش برگزار میشه.
حدودا 2 _3 هفته ی دیگه هم نتیجش میاد.
اون موقع می‌فهمید که کی دارای سطح آموزش بالاتری هستش.

• لایک
امتیازات: hk hk

amir_behruzi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مدرسه راهنمایی علامه حلی (1) تهران
شهر
تهران

سلام بچه ها
من دانش اموز مدرسه ی راهنمایی علامه حلی (1) تهرانم
مامانم هی به من میگه برا دبیرستان برو انرژي اتمی
من هی بهش میگم میخوام برم علامه حلی
خواهشا به جای این حرفا آمار مدال ها و کنکور و افتخارات علامه حلی و انرژی اتمی رو بذارید
ممنون

/m\

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از amir_behruzi :
سلام بچه ها
من دانش اموز مدرسه ی راهنمایی علامه حلی (1) تهرانم
مامانم هی به من میگه برا دبیرستان برو انرژي اتمی
من هی بهش میگم میخوام برم علامه حلی
خواهشا به جای این حرفا آمار مدال ها و کنکور و افتخارات علامه حلی و انرژی اتمی رو بذارید
ممنون

/m\
آقا امیر بهت پیشنهاد میکنم برا دیدن تالار افتخارات دبیرستان علامه حلی به http://goldmine.blogfa.com/
مراجعه کنی.
.برای انرژی هم به سایت مدرسشون برو.
ولی به نظر من حرف هیچکی .رو قبول نکن و برو تحقیق کن.
و با دانش آموزای هر دوشون صحبت.کن.
ببین .من کسی نیستم که شما رو نصیحت کنم .ولی میگم که برو تو هر دوشون جو حاکم بر اونا رو مقایسه کن.
ولی نرو با مدیر و معاونای هیچکدامشون صحبت کن.
چون هر دو به طبع از مدرسه خودشون تعریف میکنن.منم کاملا بیطرفانه دارم اینا رو میگم .
امیدوارم تو انتخابت اشتباه نکنی

• لایک
امتیازات: hk hk

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تِران

من خودم کسی بودم که طرفدار ۲ آتیشه حلی بودم ، الان دارم تو انرژی درس میخونم !

reza17

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
راهنمایی علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران

سلام دوستان لطفا به من کمک کنید
من دانش آموز تاپ علامه حلی 1 تهران (راهنمایی ) هستم من در سلام و انرژی اتمی و علامه طباطبایی (ادونس ) ثبت نام کردم ولی واقعا نمی دونم کدومو برم
البته حلی 1 (دبیرستان ) هم هست
تو آزمایشی سلام و انرژی اتمی رتبه 2 آوردم و ادونس علامه طباطبایی هم قبول شدم حالا به نظرتون کدومو برم ؟
خیلی برام مهمه ؟! :-s [-o<

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تِران

به نقل از reza17 :
سلام دوستان لطفا به من کمک کنید
من دانش آموز تاپ علامه حلی 1 تهران (راهنمایی ) هستم من در سلام و انرژی اتمی و علامه طباطبایی (ادونس ) ثبت نام کردم ولی واقعا نمی دونم کدومو برم
البته حلی 1 (دبیرستان ) هم هست
تو آزمایشی سلام و انرژی اتمی رتبه 2 آوردم و ادونس علامه طباطبایی هم قبول شدم حالا به نظرتون کدومو برم ؟
خیلی برام مهمه ؟! :-s [-o<
برات کنکور مهم‌تره یا المپیاد خوندن ؟ :D
نمیخوام تبلیغ کنما ولی اگه خیلی کنکور برات مهمه و اینا و المپیاد برات اهمیتی نداره من خودم میگم مدرسه غیر از حلی بری
ولی اگه نه میخوای المپیاد بخونی علامه حلی خوبه :D سلام و انرژی هم خوبن (اصن علامه آشغاله ریده اصن)
البته بستگی داره چطوری دوس داری المپیاد هم بخونی :D (اگه میخوای سال اول شروع کنی بازم سلام و انرژی ولی اگه دوس داری سال اول پایه‌تو قوی کنی و سال دوم بخونی علامه حلی بهتره :D)
** برای المپیاد خوندن هم سلام نسبت به انرژی خیلی بهتره (چون سلام علاوه بر کلاس های باشگاه انرژی و سلام خودش کلاس میزاره) -> همه ی اینا بستگی داره که قبول بشی باشگاه المپیاد انرژی یا نه :D
کنکور : انرژی و سلام
میخوای خیلی خرخون باشی : انرژی
میخوای المپ رو حرفه ای بخونی : حلی و سلام
و
...

علامه رو هم که فراموش کن چون به لعنت خدا نمیازره :D

بالا