• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

كدوم مدرسه بهتره؟

کدوم دبیرستان بهتره؟

• رای‌دهندگان
    12
  • Poll closed .

do0riis

کاربر فوق‌فعال
پاسخ : علامه حلی 1 یا انرژی اتمی

من یه دخترم و تو هیچکدومش نبودم.ولی نمونه سوالات برخی از دروسشونو که دیدم به نظرم انرژی اتمی سطح بالا تری داره. :-?
(از حلی های عزیز واقعا عذر میخوام ولی حقیقتو باید گفت) :D
حالا هی دیسلایک کنین.! :)

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از do0riis :
من یه دخترم و تو هیچکدومش نبودم.ولی نمونه سوالات برخی از دروسشونو که دیدم به نظرم انرژی اتمی سطح بالا تری داره. :-?

سطح بالاتر بخوره تو سرشون. چه فایده وقتی انسان تک بعدی بشه. این همه علم بی خودی تئوری به چه دردی می خوره وقتی تو عمل نیاد.

do0riis

کاربر فوق‌فعال

به نقل از stewie_griffin :
سطح بالاتر بخوره تو سرشون. چه فایده وقتی انسان تک بعدی بشه. این همه علم بی خودی تئوری به چه دردی می خوره وقتی تو عمل نیاد.
یه کمی دارین با تعصب حرف میزنین.
توی حلی هم تک بعدی داریم
انرژی اتمی ها همشون اینطوری نستن.
دقیقا مثله حلی

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از do0riis :
یه کمی دارین با تعصب حرف میزنین.
توی حلی هم تک بعدی داریم
انرژی اتمی ها همشون اینطوری نستن.
دقیقا مثله حلی

تو حلی تو اختیار داری می تونی تک بعدی نشی. ولی تو انرژی مجبوری تک بعدی بشی و تک بعدی بار میای.

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Shayan.Hashemi :
من تا به حال نه حلي بودم و نه انرژي اتمي... من تابستون آزموناي ورودي دبيرستانهاي خوب تهران رو امتحان دادم... انرژي اتمي كه مرحله اول قبول شدم، دقيقا" بعد از برگزاري مرحله دوم تو خود دبيرستان، يه بازديد از فضاهاي دبيرستان برامون گذاشتن... انرژي اونقدرا هم كه بعضي از دوستان گفتن امكاناتش خيلي بالا نبود( نميگم خوب نبود)... جالبه خيلي از بچه هاي حلي هم براي مرحله ٢ اومده بودن تعدادشون زياد بود... بعضي از دوستان گفته بودند كه انرژي ٣ تا كلاس ٣٠ نفره داره يا ١٠٠ نفر دانش آموز داره كه بايد بگم ظرفيت اولي ها تو انرژي ٦٠ نفره كه تا پيش حدود ٧٠ نفر ميشن... عده اي از دوستان گفتند كه انرژي فقط درس و تمرينه ولي حلي به غير از اونا كار هاي پژوهشي و... هم داره كه اگر اشتباه نكنم يه آقايي اونجا توضيح دادن كه دانش آموزا بايد يه كار تحقيقي يا ساخت وسيله(دقيق يادم نمياد!!!) تا يه زمان مشخص آماده كنن البته نميدونم اينكار انجام ميشه و يا در چه سطحي انجام ميشه... اونجا ميگفتن خيلي ها فكر ميكنن اينجا ما شديدا" سخت گيري ميكنيم ولي در واقعيت اينطور نيست... راستي امسال از ٧٣ نفر دانش آموز انرژي اتمي ٣٥ نفرشون دانشگاه صنعتي شريف و رشته هاي پزشكي دانشگاه تهران قبول شدند و به غير از ٥-٤ نفر بقيه همگي دانشگاههاي سراسري تهران پذيرفته شدند و ميانگين رتبهاشون ٩٧٠ بود و ٩ رتبه زير ٥٠ داشتند!!!!!!!!!!! به نظر من اينطوري نيست كه هر كي حلي باشه انسان ميشه و كسي كه انرژي اتمي باشه همون يكم انسانيت هم كه داره ازش ميگيرن... در مورد المپياد هم اينكه انرژي اتمي يه باشگاه المپياد داره كه به غير از تعداد محدودي از بچه هاي خودشون در هر رشته، از دانش آموزاي مدارس سلام هم استفاده ميكنن و نتايج المپيادشون هم بايد براساس اون سنجيده بشه، فقط سال اول همشون ميرن باشگاه و آموزش داده ميشن و سال بعدش براي ورود به باشگاه بايد امتحان بدن... بازم ميگم من تو هيچكدومشون تا حالا نبودم و اطلاعاتم محدود به يك روز ديدن دبيرستان انرژي اتمي و چيزايي كه اونجا شنيدم بود و يه سري از مطالب هم تو سايت انرژي خوندم... :)

تازه اگه کل سلام هارو ام حساب کنیم که چه بهتر!بازم تعداد قبولیاشون روی هم از ما کمتره!مدال های طلا رو ام حدودا تا حالا 20 و خرده ای نفر گرفتن ،سلام اگه اشتباه نکنم تعداد طلاهاش از 10 12 تا بیشتر باشه،تازه سر کلاس المپیاد های هرکدوم از رشته های اونا 15 تا 20 نفر میشینن،کل جمعیت المپیادی های سوم ما حدودا 50 نفر بود که که 37 تاش قبول شد،
تازه با اونا از سوم راهنمایی که می خوان برن اول کار می کنن ولی خیلی از بچه های ما از سوم شروع می کنن،
اون مساله ی پروژه باید یه چیزی باشه که بچه ها برن دنبالش نه اینکه به زور دانش آموزو مجبور کنن،ببینم تا ساعت 5 دانش آموزو نگه داشتن سخت گیری نیست؟یا 2 ماه از تابستون دانش آموزو ببرن مدرسه سخت گیری نیست؟دیگه با چوب که نباید بزنن ملتو !اگه منظورتون از نمونه سوال کتاب تست های الگو هستش باید بگم واقعا مزخرفه بعضی جاها،سال کنکور که کسی فقط به نکات کنکور نیاز داره با آوردن مطالب اضافی و سوال سخت تر از کنکور باعث اتلاف وقته ،همین!اگه 5 تا از اینا رو یه جا دیده باشید متوجه میشید چجورین!فرض کن طرف توی زنگ تفریح ام درس می خونه یا مثلا یه همایشی رفته بودیم یکی کتاب در آورده بود سوال حل می کرد وسط سخنرانی !

Shayan.Hashemi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي٣
شهر
تهران

به نقل از حامد مهدوی :
تازه اگه کل سلام هارو ام حساب کنیم که چه بهتر!بازم تعداد قبولیاشون روی هم از ما کمتره!مدال های طلا رو ام حدودا تا حالا 20 و خرده ای نفر گرفتن ،سلام اگه اشتباه نکنم تعداد طلاهاش از 10 12 تا بیشتر باشه،تازه سر کلاس المپیاد های هرکدوم از رشته های اونا 15 تا 20 نفر میشینن،کل جمعیت المپیادی های سوم ما حدودا 50 نفر بود که که 37 تاش قبول شد،
تازه با اونا از سوم راهنمایی که می خوان برن اول کار می کنن ولی خیلی از بچه های ما از سوم شروع می کنن،
اون مساله ی پروژه باید یه چیزی باشه که بچه ها برن دنبالش نه اینکه به زور دانش آموزو مجبور کنن،ببینم تا ساعت 5 دانش آموزو نگه داشتن سخت گیری نیست؟یا 2 ماه از تابستون دانش آموزو ببرن مدرسه سخت گیری نیست؟دیگه با چوب که نباید بزنن ملتو !اگه منظورتون از نمونه سوال کتاب تست های الگو هستش باید بگم واقعا مزخرفه بعضی جاها،سال کنکور که کسی فقط به نکات کنکور نیاز داره با آوردن مطالب اضافی و سوال سخت تر از کنکور باعث اتلاف وقته ،همین!اگه 5 تا از اینا رو یه جا دیده باشید متوجه میشید چجورین!فرض کن طرف توی زنگ تفریح ام درس می خونه یا مثلا یه همایشی رفته بودیم یکی کتاب در آورده بود سوال حل می کرد وسط سخنرانی !
اولا" كه بخاطر يك نفر نميشه روي كل دانش آموز ها نظر داد... دوم اينكه ساعت ٣ تعطيل ميشن... سوم اينكه شما از كجا ميدوني كه به زور پروژه آماده ميكنن و هيچ ميلي براي انجامش ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يه مسأله ديگه: شما ميخواي زمان تأسيس حلي رو با سلام ها مقايسه كني؟ تازه حلي زيست و ادبي هم داره كه انرژي نداره... در مجموع نميشه دقيقا" گفت كه كدومشون بهترن ... هر كسي ممكنه از جو يكيشون بيشتر خوشش بياد و اون رو انتخاب كنه... اينقدر هم آدم نبايد تعصب زياد از حد داشته باشه... :)

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Shayan.Hashemi :
اولا" كه بخاطر يك نفر نميشه روي كل دانش آموز ها نظر داد... دوم اينكه ساعت ٣ تعطيل ميشن... سوم اينكه شما از كجا ميدوني كه به زور پروژه آماده ميكنن و هيچ ميلي براي انجامش ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يه مسأله ديگه: شما ميخواي زمان تأسيس حلي رو با سلام ها مقايسه كني؟ تازه حلي زيست و ادبي هم داره كه انرژي نداره... در مجموع نميشه دقيقا" گفت كه كدومشون بهترن ... هر كسي ممكنه از جو يكيشون بيشتر خوشش بياد و اون رو انتخاب كنه... اينقدر هم آدم نبايد تعصب زياد از حد داشته باشه... :)
من منظورم امسال بود !تعداد طلاها و قبولی های مرحله 2 سلام و انرژی روی هم به اندازه ی ما نیست!انرژی اتمی اصلا طلای جهانی فقط یه دونه نجوم داره ،بعدشم شما یه روز تو انرژی اتمی بودی من 3 ماه باهاشون بودم !بیشتر سلام ها ساعت 5 تعطیل میشن !به سبک انرژی اتمی المپیادی شدن که هنر نیست ،خونه ی هر نفر از المپیادی های جدیش معلم خصوصی میفرسته اونم کیارو !یاسر احمدی فولادیو المپیاد کامپیوتریا میشناسن!واسه ی هر یک زنگ تدریس حدود 200 هزار تومن میگیره !حتی واسه کسایی که تو دوره طلا هستن معلم خصوصی میگیره!این کار اصلا المپیادو مسخره می کنه ! چون اصولا هر چقدر هم سوالا جدید باشن بازم تعداد ایده ها محدوده یعنی میشه حتی با همین کارا تا جهانی پیشرفت !این کار غلطه !تو دانشگاه فقط خودتی و خودت تا کی می خوای اینجوری جلو بری ؟ورودی اول دبیزستان انرژی 70 نفره بعد میشن حدود 90 تا صد نفر بعد سال پیش میشن دوباره 70 نفر !از خودشون پرسیدم!اون مساله ی پروژه رو ام باز از خودشون پرسیدم ،یه پروژه ای ام میدن که بگن ما ام داریم از اینا ،در حد کار حرفه ای نیست!شما اصلا خبر ندارید تو این مدرسه ها چی میگذره!فرض کن شما رو یهو سال پیش از مدرسه بندازن بیرون چه بلایی سرتون میاد؟این بلا هر سال سر 15 یا 20 نفر میاد !زندگی 20 نفر نابود میشه که نتیجه ی اون آخریا خشگل بشه بگن مثلا ما رتبه ی 7000 بدتر نداشتیم !که بعد با این عذ و ارقام جیب مردمو خالی کنن !

mahan

مهمان

دوستان شما هادر بعضی موارد اشتباه می کنید من خودم 1 سال اونجا المپیاد می رفتم بچه هاشون رو می دیدم درسته ادم یک بعدی هم دارند ولی نه اینجوری که میگید ما هم تو مدرسمون همچین ادم هایی داشتیم اونا هم توی فعالیت های پژوهشی فعالند مخصوصا توی خوارزمی ولی فکر نکنم به اندازه حلی ها فعال باشند مدرسه انرژی بیشتر محوریتش یا المپیاده یا کنکور ولی اینکه شب تا صبح همه در حال خر زدن باشند اینطوری نیست از نظر امکاناتش تا اونجایی که من دیدم کتابخانه ای که داره بر اساس شنیده هایی که از حلی 1 دارم قابل مقایسه باهاش نیست از نظر ازمایشگاه جایه خوبی داره ولی چون من مال حلی رو ندیدم نمیتونم نظر بدم از نظر مدال ها درسته حلی خیلی مدال بیشتری از کل انژری +سلام ها داره ولی خوب امسال کمی عقب افتاده میدونید شماها درست دارید مثل کسایی فکر می کنید که در مدارس سمپاد نیستند و به غلط فکر می کنند که همه سمپادی ها خر خون هستند خوب شما دارید همین فکر رو برای مدارس دیگه می کنید در ضمن به اطلاع دوست خوبم که گفته بود سلام ها ساعت 5 تعطیل میشوند که من در طول کل 4 سالی که سلام بودم به جز موارد خاص که اونم خیلی کم بود ساعت 3 تعطیل میشدیم

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از mahan :
دوستان شما هادر بعضی موارد اشتباه می کنید من خودم 1 سال اونجا المپیاد می رفتم بچه هاشون رو می دیدم درسته ادم یک بعدی هم دارند ولی نه اینجوری که میگید ما هم تو مدرسمون همچین ادم هایی داشتیم اونا هم توی فعالیت های پژوهشی فعالند مخصوصا توی خوارزمی ولی فکر نکنم به اندازه حلی ها فعال باشند مدرسه انرژی بیشتر محوریتش یا المپیاده یا کنکور ولی اینکه شب تا صبح همه در حال خر زدن باشند اینطوری نیست از نظر امکاناتش تا اونجایی که من دیدم کتابخانه ای که داره بر اساس شنیده هایی که از حلی 1 دارم قابل مقایسه باهاش نیست از نظر ازمایشگاه جایه خوبی داره ولی چون من مال حلی رو ندیدم نمیتونم نظر بدم از نظر مدال ها درسته حلی خیلی مدال بیشتری از کل انژری +سلام ها داره ولی خوب امسال کمی عقب افتاده میدونید شماها درست دارید مثل کسایی فکر می کنید که در مدارس سمپاد نیستند و به غلط فکر می کنند که همه سمپادی ها خر خون هستند خوب شما دارید همین فکر رو برای مدارس دیگه می کنید در ضمن به اطلاع دوست خوبم که گفته بود سلام ها ساعت 5 تعطیل میشوند که من در طول کل 4 سالی که سلام بودم به جز موارد خاص که اونم خیلی کم بود ساعت 3 تعطیل میشدیم

من مشکلم اصلا با آدم ها نیست!من مشکلم با سیستمه!اینکه آدما رو تحت فشار بذاریم تا عین چی درس بخونن که بعد بریم بندازیم تو بوق و کرنا که ای مدال گرفتیم چی کار کردیم،بعدشم جیب مردمو باهاش خالی کنیم،اینکه فرض کن از کل دانش آموز ها یه شهریه ی زیاد بگیریم ،بعد بیایم اینو به طور نامتوازن و غیر عادلانه خرج چند نفر خاص کنیم که اونا مدال و رتبه بیارن !قطعا همه ی اون دبیرستان نمی تونن آدم فوق درس خون و خرخون باشن ،آدم با آدم فرق داره ،ولی مدرسه جو رو طوری میده که اینطور باشه،یعنی دانش آموز یه وسیله برا کسب درآمده ،و اصلا هدف آموزش در کار نیست،مثلا چه معنی داره کلاس خصوصی المپیاد؟یه سری آدمو بی خودی تو جو انداختن ،استرس دادن ،
بچه های مردمو بی خودی 2 ماه تابستون بردن مدرسه ،همون درس های مدرسو درس میدن که بگن داریم یه کاری می کنیم ،که یه بهونه باشه یه پولی بگیرن!غیر از اینه؟
میگم من اصلا با آدم ها مشکل ندارم ،با سیستم که می خواد چنین آدم هایی بسازه مشکل دارم!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

من قبول دارم! هرکی علاقه داشته باشه میره المپیاد!

طرف داره تو مدرسه ما از 1 دبیرستان فیزیک می خونه و الآن دومه و 65 درصد زده! میدونی یعنی چی؟ من هم قطعا میگم از دوم دبیرستانمون 5 تا قبولد و طلا و نقره رو میارن با اینکه 1 سال عقبن و صد درصد برا علاقشونه!

راستی بحث روباتیک و پژوهش و ... نکنید که حلی 29 ساله داره پژوهش محوری می کنهو همشم علاقست! خیی ها ندادن پروژه توی مسابقاتم معلومه هرسال چیکار می کنند بچه ها!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از do0riis :
نظر شماست و محترم >:D<
حلی کنکور را از سوم شروع میکند و انرژی از بدو تولد :)
حلی نابغه ای آزاد سر امتحان سراسری میفرستد و انرژی یک خرکار...
و چه کس نتیجه اش بهتر است؟...
آمار دیدن دارد :)

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از پسرک محبت فروش :
نظر شماست و محترم >:D<
حلی کنکور را از سوم شروع میکند و انرژی از بدو تولد :)
حلی نابغه ای آزاد سر امتحان سراسری میفرستد و انرژی یک خرکار...
و چه کس نتیجه اش بهتر است؟...
آمار دیدن دارد :)
البته به طور میانگین نتیجه انرژی تو کنکور بهتره! توی علامه حلی بستگی به پایه داره !که چه جور بالا اومده باشن !
و البته چون جمعیتشون کمه خیلی بهتر می تونن بفهمن بچه هاشون چی کار می کنن ،فکر کنم واسه هر 10 نفر یا این حدودا مشاور داشته باشن ،ولی علامه حلی چون جمعیت زیاده کنترل سخت میشه،خیلیا از دست مدرسه در میره برنامشون ،دیگه یه نفر نباید کل سال پیشو تو گیم نت باشه!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از حامد مهدوی :
البته به طور میانگین نتیجه انرژی تو کنکور بهتره! توی علامه حلی بستگی به پایه داره !که چه جور بالا اومده باشن !
و البته چون جمعیتشون کمه خیلی بهتر می تونن بفهمن بچه هاشون چی کار می کنن ،فکر کنم واسه هر 10 نفر یا این حدودا مشاور داشته باشن ،ولی علامه حلی چون جمعیت زیاده کنترل سخت میشه،خیلیا از دست مدرسه در میره برنامشون ،دیگه یه نفر نباید کل سال پیشو تو گیم نت باشه!
بله اما از یاد نبریم باز هم رتبه های شاخ مال حلی است...اگر میانگین آنها بهتر است به خاطر اینه که ما خودمونم داریم تو مدرسه میبینیم واقعا بعضی از بچه ها نمیخوان درس بخونن...

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از یک کاغذ سفیدم دهید... :
بله اما از یاد نبریم باز هم رتبه های شاخ مال حلی است...اگر میانگین آنها بهتر است به خاطر اینه که ما خودمونم داریم تو مدرسه میبینیم واقعا بعضی از بچه ها نمیخوان درس بخونن...
این درس نخوندن و گیم نت بودن رو خوب اومدی!

این پیشی هامون هرروز گیم نتن!(حدود 20 نفر) این پایه بالایی ما هم یه 20 نفری اینطوری داره!

پایه خودمون هم حدود 15نفر اینطورین! کلا تو هرپایه خورده ای نفر هستن!

شیما2

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

.

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

نمیشه گفت!
این مقایسه ی بین بهترین زندان آسیا و یکی از هتل های ایرانه و براساس علم تنها 2 چیز رو که ویژگی مشترکی دارند رو میشه مقایسه کرد پس مقایسه این 2 کار اشتباهیه!

AGHA ALEX

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان ماندگار فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمیوکامپیوترتادم مرحله دوم رفتموبرگشتم!!!
رشته دانشگاه
پرستاری

از نظر آمار المپياد و اين چيزها بخوايم بگيم انرژي از نظر حس نوع دوستي حلي 1
ولي خوب به نظر من هم انرژي زندانه و حلي هتل !

• لایک
امتیازات: ALISC

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

با این سوال به سمپادی بودنت شک کردم !
پرافتخارترین مدرسه آسیا رو با یه مدرسه ای که فقط بلده پول بگیره و قبولی کنکور بده مقایسه میکنی ؟!
من با یکی از انرژی اتمی ها مصاحبت می کردم میگفت تفریحشون اینه بشینن مسئله سخت پیدا کنن به هم دیگه پز بدن !
بیاید گروه مکانیک ما رو (فقط مکانیکشو ) نگاه کنید !

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

شما یه نکته رو فراموش کردید.شما باید بگید اگه یه فرد بره تو حلی موفق تره یا انرژی.نه این که دو تا مدرسه رو مقایسه کنید.چون معمولا افرادی که تو ازمون سمپاد قبول شن حلی رو میرن(باهوشتر ها) و افراد دیگه انرژی میرن.پس این تفاوت مقدار قبولی و افتخارات شاید به خاطر اختلاف هوش بچه ها باشه..شما باید مقایسه کنید که اگه یه فرد تو هر کدوم بره چی میشه و عامل هوش رو حذف کنید.

این کاری که شما میکنید مثل این میمونه که تو یه تاپیک یکی میگفت اگه تفکیک جنسیتی موجب بالارفتن راندمان علمی میشه چرا سطح الزهرا از ام آی تی پایین تره..

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

معمولا اینطوری نیست که اول همه پاشن بیان حلی بعد برن انرژی ،خیلیا آزمون انرژی رو از مدرسه ی ما ندادن و برعکس،خیلی از اونا هم آزمون ما رو ندارن !
و البته خیلی مسخرس که عامل هوشو برداری !چون اصلا سیستم این دو تا مدرسه عادی نیست !و واسه یه فرد عادی ساخته نشده !سیستمشون نخبه پروره !حالا سر این سیستم بحثه

بالا