• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

تصمیم راجب قوانین حرف بزن با مدیرای داخلیه مسلما مام سرش بحث میکنیم تا به یه نتیجه منطقی برسیم
ولی من هر چی فکر میکنم مضراتش بیشتر از محاسن‌شه، همه رعایت نمیکنند

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از The Merovingian :
فرمایشات شما متین. اون عزیزانی هم که میان ح.ب رو تبدیل میکنن به چت باکس و طبق نقل قولی که گذاشتین، "هر اراجیفی که تا به ذهنشون میرسه رو تو این تایپک مینوسن"، بحثشون با کسایی که از ح.ب به طور صحیحی استفاده میکنن جداست. یه نفر ممکنه در روز یک پست بده، اما سروتهش بی‌ارزه. حالا اگه افرادی که به درستی از این تاپیک استفاده میکنن، عوض دو پست، سه پست بذارن، سایت دچار انفجار نمیشه که. این همه هم دردسر برای پاک کردن پستای اضافی درست نمیشه. چون طرف با 3 تا قانع میشه. ولی وقتی سد، 2 باشه، دیگه میزنه به سرش و 4 5 تا پست میذاره و کار مدیرانی امثال شما سخت تر میشه تا بگرده و پاکشون بکنه. من جنبه‎ی روانشناسی قضیه رو منظور قرار دادم. و مطمئنم با افزایش حد مجاز، از این هجمه‌ای که گفتین و تخطی از قانون کاسته میشه.

حالا اگه خیــــــــــلی واستون سخته این قانون رو تغییر بدید، یا با نظر من مخالفید، من دیگه اصرار نمیکنم.

دو تا با سه تا اینقدر فرق داره ک سر سه تا طرف نزنه به سرش سر دو تا پاشه 5 6 تا پست از رو لج بازی بده !؟

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از sadlove :
دو تا با سه تا اینقدر فرق داره ک سر سه تا طرف نزنه به سرش سر دو تا پاشه 5 6 تا پست از رو لج بازی بده !؟

دقیقاً ! دو تا با سه تا خیلی فرق میکنه! خیلی زیاد!

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

دقیقاً ! دو تا با سه تا خیلی فرق میکنه! خیلی زیاد!

اهم

میشه فرقشو بگین استاد در حد عقل من نمیرسه :D
اونم خیلی زیاد :D

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از sadlove :
اهم

میشه فرقشو بگین استاد در حد عقل من نمیرسه :D
اونم خیلی زیاد :D

ببین، دو توجیه برا این مسئله وجود داره. یکی توجیه دکارتی - فرویدی‌ه، یکی توجیه کوانتومی.

توجیه دکارتی - فرویدی میگه شبانه روز چن ساعته؟ آفرین! 24 ساعت. خب، وقتی حداکثر دو پست مجاز باشه، یعنی به عبارتی فرد - اگه از دید متوسط نگاه بکنیم - هر 12 ساعت میتونه یه پست بده. که این مقدار، با محاسباتی که صورت گرفته، مقدار کمیه. اما، اگه بشه حداکثر سه پست، اون وقت هر 8 ساعت میشه. و خب هم تعداد پست افزایش پیدا میکنه، هم عدد 12 به 8 تقلیل پیدا میکنه. ترکیبش با علم روانشناسی هم اینو میرسونه که برآیند این رخداد، به نفع ضمیر ناخودآگاه انسانه.

توجیه کوانتومی‌ش هم چون سخته من نمیگم.

• لایک
امتیازات: swz

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

ببین، دو توجیه برا این مسئله وجود داره. یکی توجیه دکارتی - فرویدی‌ه، یکی توجیه کوانتومی.

توجیه دکارتی - فرویدی میگه شبانه روز چن ساعته؟ آفرین! 24 ساعت. خب، وقتی حداکثر دو پست مجاز باشه، یعنی به عبارتی فرد - اگه از دید متوسط نگاه بکنیم - هر 12 ساعت میتونه یه پست بده. که این مقدار، با محاسباتی که صورت گرفته، مقدار کمیه. اما، اگه بشه حداکثر سه پست، اون وقت هر 8 ساعت میشه. و خب هم تعداد پست افزایش پیدا میکنه، هم عدد 12 به 8 تقلیل پیدا میکنه. ترکیبش با علم روانشناسی هم اینو میرسونه که برآیند این رخداد، به نفع ضمیر ناخودآگاه انسانه.

توجیه کوانتومی‌ش هم چون سخته من نمیگم.

ادم 8 ساعت خوابه از شبانه روز اون 8 ساعت ک درد و دل نمیخواد برادر من :-"
16 ساعت میمونه واسه هر 8 ساعت یه پست .

:-"

بوخودا خودت هم بالا گفتی گاهی یکی یه پست میده اما مفید . باور کنین یه پست هم حتی کافیه .

حالا بذارین بقیه مودیر داخلیا هم نظر بدن خبر میدیم بهتون دست یکی نیست :-"

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از sadlove :
ادم 8 ساعت خوابه از شبانه روز اون 8 ساعت ک درد و دل نمیخواد برادر من :-"
16 ساعت میمونه واسه هر 8 ساعت یه پست .

:-"

بوخودا خودت هم بالا گفتی گاهی یکی یه پست میده اما مفید . باور کنین یه پست هم حتی کافیه .

حالا بذارین بقیه مودیر داخلیا هم نظر بدن خبر میدیم بهتون دست یکی نیست :-"

هر مدلی حساب کنین، 2 تا کمه :)) وگرنه این همه آدم خودشونو به در و دیوار نمیکوبیدن که این قانونو عوض کنن!

بذارین سه تا باشه، حالا ما ممکنه اصن پست ندیم در روز! هوم؟ این که کافیه یا نه، بستگی به حس و حالت در اون روز داره که پست های بیشتری رو میطلبه یا خیر.

بگذارید حق تقدم با مشتری باشد :-"

+ ضمنا، آقای علی میم، خیلی نامردی. یادت باشه!

++ قرار شد مثلا من در مقابل مخالفت‌ها، اصرار نکنم :))

× با نظر پایینی ســـــخـــــت مخالفم.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

البته اگر واقعا اینقدر ضروری عه که سه تا پست بدین در روز راه دیگه ای هم هست. میتونین دو پست قبلی‌تون رو که دیگه همه خوندن و دیدن ترکیب کنین و پست سوم رو به عنوان پست دوم اون روز بدین. امکان حذف به درد اینجور وقتا هم میخوره.

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

تو اخبار، خبر مسابقه یلدا رو بردارین کهربا بسته مسابقه رو!

sima_r

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

فاصله نیم‌فاصله آ اصلا جالب نست وضعشون تو سایت؛ تو نصف قسمتا رعایت شدن تو نصف بقیه نه.
مثلا تویه اسم انجمن "جامعه‌شناسی" رعایت شده، اما تو " روان شناسی" خیر.
یا مثلا "قوانین و اطلاعیه‌ها" که رعایت شده و "گردهمایی های سایت" که ها جمع با فاصله کامل نوشته شده. از این مورد ها زیاد هس.

تویه بالای سایت کنار فهرست، کلمه "راهنماي" دیده میشه که متاسفانه با این "ي" نوشته شده.
یا پیغامهای خصوصی سرهم نوشته شده. از این نوع اشتباهات هم هس. تو صفحه شخصی هر کاربر هم من چندتا از این موارد رو دیدم.[nb]یکیش همین "ي" توئه کلمه نام کاربری[/nb]
:D

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

این نیم فاصله ها رو من یه سری‌شون که توی سطح انجمن دیدم اصلاح کردم. بعضی جاها رو هم یه مدیرکل باید اصلاح کنه.
جای دیگه ای اگر دیدین بگین بازم درستش کنیم.

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

نمیخاید شب نشینی شب یلدا رو حذف کنید؟ + اخبارشو حداقل بردارید!

hamed.yas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشد
سال فارغ التحصیلی
1345
مدال المپیاد
مدال تو مشتم بود.از چنگم درآور
رشته دانشگاه
پزشک. دکتر. طبیب

خیلی بی مقدمه شروع میکنم.
سمپادیا دیگه اون سمپادیا قدیم نیست.( به تاریخ عضویتم نگا نکنین :-")
بیشترین پستی که الان میبینیم ح.ب میباشد.
که خب قبلا هم بوده است. ولی تاپیکای دیگه در عوض اون موقع اینطوری نبودن.
ولی مدیر هر انجمن برای چی انتخاب میشن؟؟ نه صرف بخاطر اینکه هر کاربری اومد اسپم داد پاکش کنن.یا مثلا بگن جای این اینجا نیست و ....
مدیرایی که انتخاب میشن باید حداقل کاری که میکنن این باشه که به اون تاپیک رونق بدن.
مثلا تو تاپیکایی مثه المپیادا باید مدیراش بیان و خیلی فعالانه نکات آموزشی و سوال و ...بذارن.
تو تاپیکای دیگه هم همینطور.
الان میری بعضی مدیرای انجمنا رو نگاه میکنی آخرین زمان فعالیتشون یک ماه پیشه.
خوب کسی باید به عنوان مدیر انتخاب بشه که هر روزم نه ؛ حداقل یک روز در میون بتونه بیاد و به کاراش رسیدگی کنه.
خلاصه که الان سمپادیا فقط خلاصه شده تو 6 یا 7 تا تاپیک.که اصلا خوب نیست.

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نقل از hamed.yas :
خیلی بی مقدمه شروع میکنم.
سمپادیا دیگه اون سمپادیا قدیم نیست.( به تاریخ عضویتم نگا نکنین :-")
بیشترین پستی که الان میبینیم ح.ب میباشد.
که خب قبلا هم بوده است. ولی تاپیکای دیگه در عوض اون موقع اینطوری نبودن.
ولی مدیر هر انجمن برای چی انتخاب میشن؟؟ نه صرف بخاطر اینکه هر کاربری اومد اسپم داد پاکش کنن.یا مثلا بگن جای این اینجا نیست و ....
مدیرایی که انتخاب میشن باید حداقل کاری که میکنن این باشه که به اون تاپیک رونق بدن.
مثلا تو تاپیکایی مثه المپیادا باید مدیراش بیان و خیلی فعالانه نکات آموزشی و سوال و ...بذارن.
تو تاپیکای دیگه هم همینطور.
الان میری بعضی مدیرای انجمنا رو نگاه میکنی آخرین زمان فعالیتشون یک ماه پیشه.
خوب کسی باید به عنوان مدیر انتخاب بشه که هر روزم نه ؛ حداقل یک روز در میون بتونه بیاد و به کاراش رسیدگی کنه.
خلاصه که الان سمپادیا فقط خلاصه شده تو 6 یا 7 تا تاپیک.که اصلا خوب نیست.

ما یه برنامه طولانی مدت داریم که اثراتش در آینده خودش رو نشون میده .
اینجوری نیست که نظارتی روی مدیرها انجام نگیره . درحال حاضر طرح سوابق مدیریتی داره اجرا میشه.
از تابستون این طرح شروع شده . مدیر های فعال تشویق میشن و مدیرهای کم کار برکنار میشن.
قبل از آخرین مدیر گزینی بالغ بر ده تا مدیر کم کار عزل شدن و نمیدونم در جریانش هستید یا نه.
در حال حاضر ما سعی کردیم گزینه های مناسبی رو پیدا کنیم تا جایگزین بشن.
الان سوابق مدیریتی تک تک مدیران ثبت شده . آمار مدیرهامون رو داریم .صرفا منتظریم تا
گزینه های مناسب برای جایگزینی پیدا بشن.
این اواخر سعی کردیم با جذب داخلی های با تجربه وضعیت عمومی انجمن رو سروسامون بدیم.
به هرحال داخلی ها تاثیر زیادی تو عزل و نصب دارن و بودن مدیران قبلی با جذب مدیران جدید تاثیر زیادی داره.
تقریبا کاربرها هم از داخلی های جدید استقبال کردن. داخلی های قبلی هم تلاش خودشون رو کردن و نمیشه منکر
فعالیت هاشون شد . همه به نحوی دارن وقت میذارن.
در کل بعضی چیزا به مرور به هم ریخته و باید به مرور درستش کرد تا حساسیت ایجاد نشه.
در مورد اینکه سایت مثل قبل نیست-من2011عضو شدم . اون موقع هم میگفتن سایت مثل قبل نیست.
این که سایت مثل قبل هست یا نه یه زمینه فکریه . مثلا من میام میبینم دوستای قدیمیم همه رفتن یا کم میان ،
با کاربر های جدید هم آشنایی ندارم در نتیجه فکر میکنم قبلا سایت بهتر بود. پس یه موضوع نسبیه!
در مورد انجمن ها هم هماهنگی لازم انجام شده. انشالله به زودی شاهد تغییرات خواهیم بود.
خیلی ممنون از انتقادتون البته میتونستین توو انتقاد از مدیران داخلی مطرحش کنید و اینجا برای بهبود وضعیت
پیشنهاد بدید بهمون تا کیفیت بالا بره.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

مثلا چه تاپیکی میخواهید بزنید که الان جا براش نیست و تو انجمن فرهنگ و هنر جاشه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

محل مطرح کردنش رو نمی دونستم امیدوارم جای درستی باشه.
یه سری انجمن ها هستن خاک خوردن اما خیلی مفیدن. اگه همکاری بشه و دوباره راه بیفتن سایت از نظر محتوا در درجه ی بالاتری!قرار می گیره.
و اکثر فعالیت های این جا به انتقاد از مدیران،حرف بزن،تکست های ماندگار و... مربوط میشه. این که سمپادیا متمایز و برتر از بقیه جامعه ی سمپادیه وجود همین تاپیکای معروفه اما خب به بخش ها دیگه هم رسیدگی بشه از بقیه ی ابعاد هم کامل تر و جامع تر و بهتر میشه :)
و این که سمپادی هایی که داخل سمپادیا نیستن هم از ماجراهای تو در توی انتقاد ها باخبرن،یه جورایی یه قوانینی بزارین که اینا داخلی بشه نمای خوبی نداره. این حرکت جالبی بود که علت اختلاف و بن شدن ها پخش نشد اما این مسائل یکم...
به عنوان خواهر خیلی کوچک تر عرض کردم این نکات رو ;;)

moshiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بندر
مدال المپیاد
زکی!

خوب فک کنم اینجا جای مناسبیه واسه گفتن این حرف و اون اینکه
ای سال بالایی ها و دانشجوهای عزیز ،دکترها و مهندسان گرامی
لطفا یه پادکست مثل اونی که چند وقت پیش دادین تهیه کنید درباب رشته های دانشگاهی
رشته تون سخته اسونه؟ اینده؟ پشیمونید یا نه؟ اگه برگردین عقب چی کار میکنید
تو اینترنت چنتا وب از رو هم کپ زدن در این زمینه فقط
و حرف دانشجویان این رشته ها خیلی میتونه کمک کنه و از هر مشاوری بهتر راهنمایی میکنه
مخصوصا بین پزشکی و دارو و دندون یه کار مقایسه ای خوب صورت بگیره از طرف دکتر های عزیز ما تا اخر عمر مدیونشون هستیم
دم همه تون گرم...

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

اتفاقا در فکر این بودیم فقط چون زمان امتحانات بچه هاس بعد از امتحانات کارش رو شروع میکنیم و تقریبا زمان انتخاب رشته میذاریمش رو سایت :-"

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

می گم یه چیز که تو بحث های اعتقادی بیشتر می بینم اینه که طرف میاد پست یه نفر که 2-3 تا قبل از خودش بوده رو جواب می ده بعد کل پست رو نقل قول می کنه که فقط بگه دارم جواب کی رو می دم ، از طرفی هم پست خیلی طولانیه ، کلی از صفحه رو همین نقل قول ها می گیره
بنظرم اگه فقط قراره هدف از نقل قول این باشه که اعلام کنیم پاسخ کی رو می دیم فکر کنم 1-2 خط اول رو بزارند بقیش پاک کنند کافیه :-"

بالا