• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

بنظرم فعلا همینو بزارید تو اخبار،تا بچه های تحریریه یه تکونی بدن یه چیز بهتر بسازن !
بنظرم یکی از بهترین قسمتای سمپادیاست و حیفه همینجوری رهاش کنید .
یکم که راه بیفته میتونم مسئولیت مسابقش رو هم بر عهده بگیرم.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

در مورد برگزاری مناظره یه پیشنهاد دارم
اگه قرار مناظره ایی صورت بگیره بهتره که قبل از برگزاری یه رای گیری انجام بشه ببینیم از هر دو طرف اصلا کسی هست بخواد توش شرکت کنه یا نه و اگه از یک طرف شرکت کننده به حد نساب نرسه مناظره برگزار نشه
چون موافق و مخالف بودن با موضوع یه حرفه اما شرکت تو مناظره یه صحبت دیگه هست
ببینید شاید من در مورد موضوع x مخالف باشم اما هیچ علاقه ای به بحث درموردش تو سایت نداشته باشم
یا زمان مناظره برای من مناسب نباشه و ...
این گفتم چون بودند مناظره هایی که طی رای گیری مخالف و موافق های زیادی داشتند اما تمایل به شرکت درش کم بود
در آخرم بگم اگه در یک گروه تعداد شرکت کننده به حد نساب نرسه لزوما دلیلش این نیست که قصد دفاع از نظرشون ندارند یا اطمینانی به نظرشون ندارند و می تونه دلیلش این باشه که صلاح نمی دونند همچین مناظره ایی داشته باشیم یا هر دلیل دیگه ای :) پس نباید این برداشت رو کرد که نبود تعداد کافی در یک گروه باعث درست بودن صحبت گروه دوم می شه (;

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

خب این استدلال قبلا مطرح و این پیشنهادتون مدتی اجرا شده ولی ایرادات خودش رو هم داشته.
توی سایت می‌شه چند دسته از کاربران درست کرد؛
۱. کسایی که میان انجمن صرفا برای مصارف علمی و انجمن‌های این‌طوری.
۲. کسایی که هم برای گشتن و دوست پیدا کردن و حرف دل زدن میان هم در کنارش انجمن‌های پر محتوا تر.
۳. کسایی که صرفا برای گشتن و دوست پیدا کردن و اینا میان و تمایلی ندارن جاهایی پست بدن که لازم باشه برن فکر و تحلیل و بررسی کنن.
دو دسته‌ی اول که فرقی نداره باشه لایک یا نباشه، می‌مونه دسته‌ی سوم. خب برداشتن لایک باعث نمی‌شه این افراد برن مثلا انجمن فلسفه و منطق پست بدن چون اصلا هدفشون استفاده‌ی تفریحی و تفننی عه، اشکالی هم نداره به هر حال توی سایت کاربرا وقت‌های خالی‌شون رو می‌گذرونن و هرکس می‌تونه انتخاب کنه چطوری.

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

حذف.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

حداقل 3 دوره رو من خودم شاهد بودم که چقدر بحث شد سر حذف شدن لایک/دیس‌لایک . آخرشم متعادل‌ترین حالتش اینیه که الان می‌بینین! بیخیال اینا شین بابا، به جایی نمی‌‌رسه.

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

خب من عذر می‌خوام اگه بحث تکراری‌یی رو پیش کشیدم ٬ من اون موقعا نبوده‌م برای همین نمی‌دونستم راجع بهش بحث شده.
به هر حال به عنوان یه کاربر نظرمُ گفتم . جو این روزای حرف بزن خیلی جالب نیست .
متشکّرم از توجه‌تون : )

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

فراسرشت رو چیکارش کردین ؟ :-?

+ جای این پست اینجاس اصن ؟ :-"

my life

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

سلام
چرا هیچ تاپیکی واسه اونایی ک پشت کنکور موندن و سال دومشون هس ک میخوان کنکور بدن ندارین؟!یکم این فارغ التحصیلای موفق بیان امید بدن.اونام ادمن

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از my life :
سلام
چرا هیچ تاپیکی واسه اونایی ک پشت کنکور موندن و سال دومشون هس ک میخوان کنکور بدن ندارین؟!یکم این فارغ التحصیلای موفق بیان امید بدن.اونام ادمن
خب ایجادش کنید!

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از my life :
سلام

اینجا هست عزیزم ;;)

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,108384.0.html

بین پشتیبانها هم بگرد تو این تاپیک بعضیا پشت کنکوری بودن اونها هم میتونن کمکت کنن :
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,107835.105.html

(:

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

میخواستم بدینوسیله از مدیریت قوی سایت و همچنین اعضای بسیار قهار گروه وانجمن گرافیک بالاخص کاربر با نام کاربری سابق «ژلــآ هـسـدم» و مدیران ارشد که در رویه انتخاب این افراد تاثیر بسزایی داشتند؛ تشکرات ویژه بکنم. دست مریزاد ;;)

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

من يه پيشنهاد داشتم براي انجمن هاي درسي
اينكه يه بخش براي توليد آزمون داشته باشن، و سوالاشم خود بچه ها و در واقع حين مطالعاشون از كتابا طرح كنن ،رويه ام به اين صورت باشه كه مثلا جمعه قلم چي از درس يك زيسته ،طي اين دو هفته بچه ها هر كدوم در حالي كه با دقت دارن مي خونن و نكات جديدي از متن و شكل ها كشف مي كنن و يا حتي سوالات كتابارو با ايده هاي جديد سخت تر مي كنن از اون نكات و سوالات هر كي يكي دوتا سوال توليد مي كنه و براي مسئول اون بخش مي فرسته اون فردم سوالارو به يه سري از فارغ التحصيلا و رتبه هاي كنكور سايت ميده و بعد اونا هم سوالارو يه ويرايشي مي كنن دوباره بر مي گردونن به مسئول اون بخش بعد اون سوالا رو به يسري ديگه ميده كه مرتب بچيننشون به صورت يه آزمون در بيارن. و ما اون سوالا رو مثلا چهار شنبه قبل قلم چي منتشر كنيم و همه از سوالاي هم بهره مند شن /اين كار واقعا محتواي علمي سايت و سطح بچه هارو بالا مي بره مخصوصا الانا كه وقت بيشتري براي دقيق شدن تو متن كتابا هست ،،،،،من نمي دونم بايد از كجا شروع كرد ديگه اين پيشنهادم بود خود دانيد ولي مطمئنم كه قابل اجراست اين كار ممكنه تو درسايي مثل رياضي سخت باشه ولي تو زيست حتما ميشه و فك كنم اول به صورت آزمايشي رو زيست اجرا بشه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Hossein9021 :
من يه پيشنهاد داشتم براي انجمن هاي درسي
اينكه يه بخش براي توليد آزمون داشته باشن، و سوالاشم خود بچه ها و در واقع حين مطالعاشون از كتابا طرح كنن ،رويه ام به اين صورت باشه كه مثلا جمعه قلم چي از درس يك زيسته ،طي اين دو هفته بچه ها هر كدوم در حالي كه با دقت دارن مي خونن و نكات جديدي از متن و شكل ها كشف مي كنن و يا حتي سوالات كتابارو با ايده هاي جديد سخت تر مي كنن از اون نكات و سوالات هر كي يكي دوتا سوال توليد مي كنه و براي مسئول اون بخش مي فرسته اون فردم سوالارو به يه سري از فارغ التحصيلا و رتبه هاي كنكور سايت ميده و بعد اونا هم سوالارو يه ويرايشي مي كنن دوباره بر مي گردونن به مسئول اون بخش بعد اون سوالا رو به يسري ديگه ميده كه مرتب بچيننشون به صورت يه آزمون در بيارن. و ما اون سوالا رو مثلا چهار شنبه قبل قلم چي منتشر كنيم و همه از سوالاي هم بهره مند شن /اين كار واقعا محتواي علمي سايت و سطح بچه هارو بالا مي بره مخصوصا الانا كه وقت بيشتري براي دقيق شدن تو متن كتابا هست ،،،،،من نمي دونم بايد از كجا شروع كرد ديگه اين پيشنهادم بود خود دانيد ولي مطمئنم كه قابل اجراست اين كار ممكنه تو درسايي مثل رياضي سخت باشه ولي تو زيست حتما ميشه و فك كنم اول به صورت آزمايشي رو زيست اجرا بشه
پیشنهاد خوبیه به شرط اینکه نیروی کافی برای این کار داشته باشیم. الان تابستونه امکانش هست٬ ولی دو ماه دیگه خیلیا از سایت میرن یا درس و دانشگاه وقت برا این کار نمیذاره.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از حمیـده :
پیشنهاد خوبیه به شرط اینکه نیروی کافی برای این کار داشته باشیم. الان تابستونه امکانش هست٬ ولی دو ماه دیگه خیلیا از سایت میرن یا درس و دانشگاه وقت برا این کار نمیذاره.
ميشه نظر سنجي گذاشت براي تمايل به حضور در اين برنامه ،،،حداقل اگه تا آخر تابستون يك يا دو مجموعه سوال با كيفيت بديم بيرون شايد بچه ها مشتاق تر بشن طي سال اين كار ادامه پيدا كنه /در مورد كسايي كه ويرايش مي كنن و فارغ التحصيلا اين وقت چنداني نمي گيره /براي مرتب كردن سوالا هم ميشه از كسايي كه سنشون كمتره و كنكوري نيستن استفاده كرد ،،،

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Hossein9021 :
ميشه نظر سنجي گذاشت براي تمايل به حضور در اين برنامه ،،،حداقل اگه تا آخر تابستون يك يا دو مجموعه سوال با كيفيت بديم بيرون شايد بچه ها مشتاق تر بشن طي سال اين كار ادامه پيدا كنه /در مورد كسايي كه ويرايش مي كنن و فارغ التحصيلا اين وقت چنداني نمي گيره /براي مرتب كردن سوالا هم ميشه از كسايي كه سنشون كمتره و كنكوري نيستن استفاده كرد ،،،
خب پس خود شما شروع کنین. ما هم مراتب حمایت خودمون رو اعلام می‌داریم!!

black spider

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
Anesthesia

ب نظرم خوبه ک ی تاپیکی زده بشه درمورد گلو گیاهایی ک مثن تو خونه میش نگهداری کرد،ک هرکی ی گیاهو +روش نگهداریش معرفی کنه.یا هرکی سوالی داره راجع ب این موارد،بپرسه. (نمیدونم البته ک همچی تاپیکی هس یا ن،من ک ندیدم:-")

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

خودت بزن تاپیکشو ;;)

black spider

کاربر حرفه‌ای