• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
Thread 'قوانين كلی انجمن' https://www.sampadia.com/forum/threads/2/
طبق قوانین کلی انجمن و قسمت انواع برخورد ها
نه تو هرکسی که عکس پیغام خصوصی ارسال بکنه در صورت شکایت کاربر مقابل بن میشه یا پست حذف میشه و قوانین حریم شخصی فارغ از هرگونه بحث دعوا و یا انتقاده تقریبا
به قانون عمل کن و بن دائمم کن
مرضیه راست میگفت که پارتی داره
من خبر نداشتم

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
UI
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
راستی اینم به ضررته :)) به بقیه کاربر جدیدا گفتی زیر یک ساله عضویتشونو و بهشون صندلی ندادی و برای دوستت محمد صفرپنج با سه ماه عضویت پارتی بازی کردی؟ دژاوو؟ :))
خب مثل اینکه اوضاع داره بالا میگیره و جو سایت داره خیلی منفی میشه
من قبول دارم که تازه واردم و خب ممکنه منو نشناسن خیلی از بچه ها ولی با این حال صندلی داغ من ۴ صفحه پر شد پس بودن و هستن کسایی که من رو بشناسن و باهم تعامل داشته باشیم با این حال من از همه کسایی که در حقشون ظلم شده عذر میخوام.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
بابا تو چرا اینطوری هستی=‌)))) ناسلامتی مدیری. یکم حرفه‌ای رفتار کن. پیام خصوصیتو منتشر کرد و این خلاف قانونه؟ خب مطابق قانون باهاش برخورد کن. یعنی چی تو هم پیام خصوصیشو منتشر میکنی آخه. برگشتیم به دوران چشم در مقابل چشم؟ 😂
من الان مدیر نیستم، کاربر مرضیه هستم. وقتی من نمی‌تونم تو دعوایی که با یه کاربر دیگه دارم از اکسس‌هام استفاده کنم و پیامشو حذف کنم/بنش کنم، دیگه چه مدیری؟ :))
بعدم پخش پیام خصوصی وقتی خلافه که طرف مقابل ناراضی باشه. صدرا که معتقده همه چیز عمومیه اینجا پس مسلما ناراضی نیست. منم خواستم بچه‌ها رو با هم آشتی بدم که تلافی‌شو نخواد سر من دربیاره. ایزی.

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
راستی اینم به ضررته :)) به بقیه کاربر جدیدا گفتی زیر یک ساله عضویتشونو و بهشون صندلی ندادی و برای دوستت محمد صفرپنج با سه ماه عضویت پارتی بازی کردی؟ دژاوو؟ :))
آره خب پارتی داشتم

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
منم خواستم بچه‌ها رو با هم آشتی بدم که تلافی‌شو نخواد سر من دربیاره. ایزی.
برا همین سه بار پشت سر هم پاکش کردی ؟
screenshot_20230907-135637_chrome_sfgu.jpg

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
محمد درسته سابقه زیادی نداشت ولی از خیلیا که چندین سال سابقه داشتن صندلی داغ شلوغ تری داشت

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
اولا انتشار عکس پ.خ ممنوعه. پاک میکنم من.
دوما کل این ماجرای صندلی داغ و ترتیب و ... اینطور که مشخصه اشتباه در اشتباه شده و نمیشه قضاوت کرد. اگر به دنبال دفاع از خودتون پیش بقیه هستید توی یه پست حرفتون رو بزنید بره و دیگه جروبحث راه نندازید. کل ماجرا هم واقعا چیز مهمی نیست. مدال و پاداش نمیدن که به صندلی داغ.

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
اولا انتشار عکس پ.خ ممنوعه. پاک میکنم من.
دوما کل این ماجرای صندلی داغ و ترتیب و ... اینطور که مشخصه اشتباه در اشتباه شده و نمیشه قضاوت کرد. اگر به دنبال دفاع از خودتون پیش بقیه هستید توی یه پست حرفتون رو بزنید بره و دیگه جروبحث راه نندازید. کل ماجرا هم واقعا چیز مهمی نیست. مدال و پاداش نمیدن که به صندلی داغ.
انتشار عکس از پ.خ ممنوعه؟ اوکی منو به خاطر انتشار عکس هر چند روز که تو قانون هست بن کنید من هیچگونه مشکلی ندارم
بن دائم هم بشم اشکالی نداره
و بقیه هم باید بابت کارایی که کردن هم جریمه بشن
و بن بشن
من اومدم از مدیر انتقاد کنم خودم مجرم شدم عالی اصلا

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
من از مدیریت شکایت دارم طرف فحش کاف و سینی داده گزارشش دادم گفت تایید نشد 😐
ی بحث دیگه داغه کسی قانعت نکرد... گفتم من بگم باز بعدا بحثی پیش نیاد..
این امار چیزیه ک ب چشمم اومده و دقیق نمیدونم.. ولی بیشتر جمعیت سایت فارغ التحصیلن.. بعد هم بچه های متوسطه دو...
بچه 13 ساله ای ک تازه وارد سایت شده و فحش هایی ک ما میدیم رو استفاده نمیکنه دو حالت داره.. یا شنیده و بنا ب هر دلیلی استفاده نمیکنه.. ک باز هم اینجا بخونه توفیقی ب حالش نداره...
یا هم جوری زیر ذره بین خانواده بوده و مراقبش بودن و جو دورش سافت بوده و تو خیابونم دعوا میدیده مامان باباش گوشاشو میگرفتن ک حرفی نشنوه باید اینجام بیان مراقبش باشن ک باز هم بچشون حرف زشت! یاد نگیره...
ی قابلیتی هست ب نام ایگنور کردن... میتونن بیان ببینن کدوم کاربرا فحش میدن.. ایگنور کنن ک پستای طرف نیاد...
اصن ادمی ک اینقد استریله اس پا میشه میاد تو سایت عمومی با این تنوع.. خب بچه پاشه بره تو نی نی سایت🤣
بعد قوانین سایتو نخوندی؟
تا جایی ک یادم میاد ننوشته فحش ندین.. فقط ی سریا رو خود سایت سانسور میکنه

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
دوستان انتخابات رئیس جمهور امریکا ک نبود اینقد بزرگش کردین..
صدرا ی مسئولیتی قبول کرد ک فکر نمیکرد نیازی ب این همه دقت و حساس بودن داشته باشه..تازه کار بود و اطلاعی از نحوه ی دقیق برگزاری نداشت..
هر چیم ک بود گذشت و تموم شد.. اگه قانونی شکسته شده همونطور ک همیشه برخورد میشده برخورد شه و تموم شه...
جو نامناسبی شده ک حتی تازه کار هایی ک جز این صندلی داغ اخیر چیزی ندیدن میان عیب و ایراد میگیرن(قطعا قدیمی تر از من خیلی هست.. ولی دیگه حس میکنم داره زیاده روی میشه)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
تنها باری که جدا کردم کاربر بودنم رو همین اسکرین شات از پ.خ‌م بود که انگار چون مدیرم دیگه حریم خصوصی ندارم و هر کار بخواین می‌تونید باهام بکنید. آقای مطهری به من گفتن حتی اگه فحش میدین نباید باهاتون بد برخورد کنیم، من فقط می‌تونم بهتون فحش ندم و ادبیاتم رو تا تونستم تلاش کرده‌م دوستانه حفظ کنم. من دارم بدون هیچ پاداشی وقتمو میذارم اینجا برای مدیریت و مواظبت از سایتی که دوستش دارم و سالها عضوش بودم و دوستامو از اینجا پیدا کردم و می‌خوام مدیریتم هم دوستانه باشه و فان. نه اینکه یهو چون مدیر شدم از من اینقدر طلبکار بشید که بهم توهین کنید و من حق نداشته باشم بهتون بگم بالا چشمتون ابروعه. من هنوز آدمم ربات که نشدم یهو ((: نمی‌تونم پارسال دوست امسال آشنا که هیچ، نوکرتون باشم. انتظار دارید هر حرف من به مثابه‌ی بندی از یک قرارداد رسمی باشه و از پیامای خصوصیم و صحبتای رندومم شکایت علیه‌م تنظیم کنید. تف تو این مدیریت اگه اینه. بعدم من نه جا زدم نه ناتوانم از مدیریت. الان چون در مقابل پخش کردن پیام خصوصیم اعتراض کردم نالایقم؟ :))))

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
تنها باری که جدا کردم کاربر بودنم رو همین اسکرین شات از پ.خ‌م بود که انگار چون مدیرم دیگه حریم خصوصی ندارم و هر کار بخواین می‌تونید باهام بکنید. آقای مطهری به من گفتن حتی اگه فحش میدین نباید باهاتون بد برخورد کنیم، من فقط می‌تونم بهتون فحش ندم و ادبیاتم رو تا تونستم تلاش کرده‌م دوستانه حفظ کنم. من دارم بدون هیچ پاداشی وقتمو میذارم اینجا برای مدیریت و مواظبت از سایتی که دوستش دارم و سالها عضوش بودم و دوستامو از اینجا پیدا کردم و می‌خوام مدیریتم هم دوستانه باشه و فان. نه اینکه یهو چون مدیر شدم از من اینقدر طلبکار بشید که بهم توهین کنید و من حق نداشته باشم بهتون بگم بالا چشمتون ابروعه. من هنوز آدمم ربات که نشدم یهو ((: نمی‌تونم پارسال دوست امسال آشنا که هیچ، نوکرتون باشم. انتظار دارید هر حرف من به مثابه‌ی بندی از یک قرارداد رسمی باشه و از پیامای خصوصیم و صحبتای رندومم شکایت علیه‌م تنظیم کنید. تف تو این مدیریت اگه اینه. بعدم من نه جا زدم نه ناتوانم از مدیریت. الان چون در مقابل پخش کردن پیام خصوصیم اعتراض کردم نالایقم؟ :))))
ریلکس باش دختر..

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
تو که انقد به حریم ارزش قائلی پس چرا حریم شخصیتی منو خورد کردی؟
بخاطر همین کار خیلیا ازم شاکی شدن خیلیا حتی باهام دیگه حرف نزدن و خیلیا هم بابت همین مسئله کلا از سایت رفتن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
تو که انقد به حریم ارزش قائلی پس چرا حریم شخصیتی منو خورد کردی؟
بخاطر همین کار خیلیا ازم شاکی شدن خیلیا حتی باهام دیگه حرف نزدن و خیلیا هم بابت همین مسئله کلا از سایت رفتن
۱- حریم شخصیتی =‌)) با حریم شخصی قیاس مع الفارقه
۲- من از همون اول مسئولیت تغییراتو برعهده گرفتم. اگه کسی اینو نفهمیده و با تو دشمن شده احمقه و بهتر که باهاش دوست نباشی.

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
داداش واقعا مهمه؟
نگا ی چیز هست ب اسم تخم.. بهش بگیر و رها کن.. ب زندگیت برس.. اعصاب خودتو خورد کردی واسه ملت... الان صندلی داغا رو فرمه.. هر کی ناراحته ب تو چ اصلا....
ی اشتباهی شد و برای رفع و رجوعش تلاش شد... دیگه گذشته دیگه

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
۱- حریم شخصیتی =‌)) با حریم شخصی قیاس مع الفارقه
۲- من از همون اول مسئولیت تغییراتو برعهده گرفتم. اگه کسی اینو نفهمیده و با تو دشمن شده احمقه و بهتر که باهاش دوست نباشی.
لازم نکرده برا من انجمن دوستیابی درست کنی
و باید بهت بگم که تو الان توهین کردی
دقیقا همون کاری که منو بابتش دو روز بن کردی
یادت هست؟

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
داداش واقعا مهمه؟
نگا ی چیز هست ب اسم تخم.. بهش بگیر و رها کن.. ب زندگیت برس.. اعصاب خودتو خورد کردی واسه ملت... الان صندلی داغا رو فرمه.. هر کی ناراحته ب تو چ اصلا....
ی اشتباهی شد و برای رفع و رجوعش تلاش شد... دیگه گذشته دیگه
فک کنم جز اونایی که تو لیست صندلی داغ باشن کس دیگه ای از این تغییر راضی باشه

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
فک کنم جز اونایی که تو لیست صندلی داغ باشن کس دیگه ای از این تغییر راضی باشه
چی شده الان دقیقا.. من واقعا نمیفهمم... مرضیه مسئولیتو ب عهده گرفت.. چرا کسی باید راضی نباشه.... من چیو خبر ندارم ک همه چی برام اینقد گنگه

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
@Marziie تمام کسایی که توی لیست جدیدن خودشون درخواست دادن:؟
مثلا من درخواست کاربر uwu و پوریا رو نمی بینم

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
چی شده الان دقیقا.. من واقعا نمیفهمم... مرضیه مسئولیتو ب عهده گرفت.. چرا کسی باید راضی نباشه.... من چیو خبر ندارم ک همه چی برام اینقد گنگه
تو عکس اون پ.خ رو ندیدی برا همین

بالا