• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

اصلا انتقاد صورت مناسبی برای پیشنهادم نبود.
بهترین مدیر برای این قسمت انتخاب شده.
فقط گفتم اگه یکمنظارت بیشتر باشه،فضا آروم تر از اینی که هست میشه :)

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
نه نه. وااای
شیوه ی مدیریتی شون بی اشکاله و عالی.
فقط یکم نظارت بیشتر باشه شاید ایمن تر شه.
اصن هیچی مهم نیست.

خب بهار نظارت میکنه .
هر وقت هم شماها چیزی دیدین گزارش بدین فوری رسیدگی میشه .

>:D<

بازم سعی میکنیم یه مودیر بذاریم . بذارین مشورتی کنیم با تیم داخلی .
ممنون ک گفتین

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

شکوهــ چرا پستارو بدون دلیل پاک می کنه ؟

یا بانگ ها یا هر چیزی رو ؟

کودتا شده ؟ :)) جریان چیه ؟ :-"

امروز سه-چهار حرف بزن من، پست صندلی داغم، (‌در حالی که اسپم نبود و توش سوالی مطرح شده بود ) پاک شد.

پست دیگرون ویرایش شد.

در صورتی که در پست ها هیچ گونه توهینی نبود، یا خلاف قوانین انجمن مربوطشون هم نبودن.

یا دلیل پاک شدن بانگ ها چیه ؟ تو بانگ ها هم نمیشه نظر داد دیگه ؟ :-/

اخرین ح.ب. من چیزی بود با این محتوا :
"اگر قصد شایعه‌سازی هم نباشه خودشون سوژه دست ادم میدند."

توهین به کسی بود‌؟ کسی رو خطاب قرار داده بودم ؟ در حال چت با کسی بودم ؟ بیشتر از ۲ تا پست فعال در روز داشتم تو ح.ب. ؟ با فرض اینکه هر دو پست قبلی در اون زمان پاک شده بود و این تنها پست امروز من در ح.ب. بود.

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از مازیمون :
شکوهــ چرا پستارو بدون دلیل پاک می کنه ؟

یا بانگ ها یا هر چیزی رو ؟

کودتا شده ؟ :)) جریان چیه ؟ :-"

امروز سه-چهار حرف بزن من، پست صندلی داغم، (‌در حالی که اسپم نبود و توش سوالی مطرح شده بود ) پاک شد.

پست دیگرون ویرایش شد.

در صورتی که در پست ها هیچ گونه توهینی نبود، یا خلاف قوانین انجمن مربوطشون هم نبودن.

یا دلیل پاک شدن بانگ ها چیه ؟ تو بانگ ها هم نمیشه نظر داد دیگه ؟ :-/

اخرین ح.ب. من چیزی بود با این محتوا :
"اگر قصد شایعه‌سازی هم نباشه خودشون سوژه دست ادم میدند."

توهین به کسی بود‌؟ کسی رو خطاب قرار داده بودم ؟ در حال چت با کسی بودم ؟ بیشتر از ۲ تا پست فعال در روز داشتم تو ح.ب. ؟ با فرض اینکه هر دو پست قبلی در اون زمان پاک شده بود و این تنها پست امروز من در ح.ب. بود.

محتوای پست های حذف / ویرایش شده ی شما چی بوده دوست عزیز ؟ محتوای بانگ ها چی بوده ؟
همه ی حذف ها و ویرایش ها هماهنگ شده و در جهت برقراری نظم فروم بوده و لا غیر . (;

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

دقیقا سوال مازیار سوال منم هست !! اگه بانگای من مشکلی داشت بهم تذکر میدادین نه اینکه یه ضرب پاکشون کنید! و محتوای هیچکدوم هیچ چیز بدی نبوده!!

به نقل از شوکوهــ :
محتوای پست های حذف / ویرایش شده ی شما چی بوده دوست عزیز ؟ محتوای بانگ ها چی بوده ؟
همه ی حذف ها و ویرایش ها هماهنگ شده و در جهت برقراری نظم فروم بوده و لا غیر . (;
بانگ من بی نظمی بوجود آورده!! عجب

بعد یه سوال الان سوال صندلی داغ از جناب مطهری پرسیدم چه بی نظمی بوجود آورد؟

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از شوکوهــ :

طبق مخالفتشون با کدوم قوانین ؟

اسپم بودن ؟ محتوای خلاف ادب داشتن ؟

یا چی ؟

محتواشون رو میتونین از بخش ارسال های من چک کنید.

http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=10557

+ هر چند احتمالا خودتون اطلاع دارید چون من حذف شدن پست هامو از تو مشخصاتم متوجه شدم و در اون زمان شما تنها فردی با قابلیت حذفشون بودید که فعال بودید! با فرض اینکه اشباح در سایت قدرت مدیریت و حذف و ویرایش ندارن لابد شما حذف کردید => امیدوارم حداقل پستم رو خونده و بعد حذف کرده باشید!

چند بانگ که صرفاً خنده بودن یا یک اسمایلی که هیچ کدوم خلاف قوانین نیستند.

اصلن کارای جالبی نیست . حالا بخاطر اتفاقایی ک خودتون موجباتشو فراهم کردین و حفظ ابروتون ب عنوان یه دختر یه مدت پستتون میمونه تا بخونن بقیه و بعدن حذف میشه . بقیه اسپم ها هم پاک شد .

جاهای دیگه هم تموم کنین این مسخره بازیا رو .

حفظ ابرو نجمه ؟ مگه ابروی نجمه وابسه به یک شوخی هست ؟

من نمیدونم خود محمد صبح ح.ب من رو احتمالا خوند و خودش پست هامونو تو صندلی داغش دید. نمی فهمم چه دلیلی داره که با تمام این قضایا داخلی ها حس می کنند در اینجا نقش سوپر من ( سوپر وومن البته ) دارن! که باید برای حفظ ابروی نجمه تلاش کنند!!!

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از N@JMEH :
دقیقا سوال مازیار سوال منم هست !! اگه بانگای من مشکلی داشت بهم تذکر میدادین نه اینکه یه ضرب پاکشون کنید! و محتوای هیچکدوم هیچ چیز بدی نبوده!!
بانگ من بی نظمی بوجود آورده!! عجب

بعد یه سوال الان سوال صندلی داغ از جناب مطهری پرسیدم چه بی نظمی بوجود آورد؟

به نقل از مازیمون :
طبق مخالفتشون با کدوم قوانین ؟

اسپم بودن ؟ محتوای خلاف ادب داشتن ؟

یا چی ؟

محتواشون رو میتونین از بخش ارسال های من چک کنید.

http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=10557

+ هر چند احتمالا خودتون اطلاع دارید چون من حذف شدن پست هامو از تو مشخصاتم متوجه شدم و در اون زمان شما تنها فردی با قابلیت حذفشون بودید که فعال بودید! با فرض اینکه اشباح در سایت قدرت مدیریت و حذف و ویرایش ندارن لابد شما حذف کردید => امیدوارم حداقل پستم رو خونده و بعد حذف کرده باشید!

چند بانگ که صرفاً خنده بودن یا یک اسمایلی که هیچ کدوم خلاف قوانین نیستند.

تاکید می کنم تک تک حذف ها و ویرایش ها هماهنگ شده و در جهت برقراری نظم سایت و حذف پست ها و مطالب حاشیه ساز و بدون محتوا بوده . اینکه این کار رو من انجام دادم هم به همین دلیل هست که اون ساعت همکاران من و مدیران رده بالاتر آنلاین نبودن. (;

همین و همین . :)

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از شوکوهــ :
تاکید می کنم تک تک حذف ها و ویرایش ها هماهنگ شده و در جهت برقراری نظم سایت و حذف پست ها و مطالب حاشیه ساز و بدون محتوا بوده . اینکه این کار رو من انجام دادم هم به همین دلیل هست که اون ساعت همکاران من و مدیران رده بالاتر آنلاین نبودن. (;

همین و همین . :)

کدوم یک از پست های ح.ب محتوای خاصی دارن ؟ و چطور جدا میکنید پستی که حاشیه ساز هست در ح.ب رو با پستی که نیست ؟

و حتا بگیم این موضوع قبول، در مورد بانگ ها چطور ؟ بانگ ها پست محسوب نمیشن و ارسال به حساب نمی اند، در مورد بانگ ها چطور ؟‌

و اینکه سوال حاشیه دار پرسیدن در هیچ کدوم از بخش های صندلی داغ ممنوع نشده، و شاید تنها بخش جذاب صندلی داغ همین باشه که هر سوالی میشه پرسید و فردی که روی صندلی میشینه میتونه جواب نده!

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

ببینید الان بانگای من دقیقا چه حاشیه ای رو ایجاد کرده بود؟؟ پست صندلی داغ چطور؟؟
جناب مطهری چرا ظهر خودشون بانگ رو پاک نکردن اگه حاشیه ای بوده؟

+آبرویی که قرار باشه بخاطر یه مسخره بازی بره نباشه بهتره!!
اگه فکر میکنید اون پست واسه حفظ آبرو پاکش کنید لطفا :|

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از مازیمون :
کدوم یک از پست های ح.ب محتوای خاصی دارن ؟ و چطور جدا میکنید پستی که حاشیه ساز هست در ح.ب رو با پستی که نیست ؟

و حتا بگیم این موضوع قبول، در مورد بانگ ها چطور ؟ بانگ ها پست محسوب نمیشن و ارسال به حساب نمی اند، در مورد بانگ ها چطور ؟‌

و اینکه سوال حاشیه دار پرسیدن در هیچ کدوم از بخش های صندلی داغ ممنوع نشده، و شاید تنها بخش جذاب صندلی داغ همین باشه که هر سوالی میشه پرسید و فردی که روی صندلی میشینه میتونه جواب نده!

آسمون ریسمون می بافی دوست عزیز . :) اجازه بده به همین حد بسنده کنیم .

بحثی که دیروز پریروز توی صندلی داغ بازش کردید و این جا ادامه دادید مانور ها رو روش ؛ همچنین توی بانگ ها و پست های حرف بزن ؛ پاک شد تا نظم فروم رو به حالت اولش برگردونیم .

محتوای تک تک پست ها و بانگ های حذفی چک شده است دوست عزیز .

شوخی شما مورد مخالفت کسی نیست تا جایی که وارد حریم خصوصی دیگران نشید ، شوخی و شایعه پراکنی و آشفته کردن ذهن دیگران کاملاً متمایز هست. :)

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری

اعتراض من هم مثل اعتراض پوریاست.
اون به عنوان یک دختر دقیقا چه معنی ای رو میرسونه؟
پری ناز راست میگفت که شما ها سکسیزم رو توهین نمیدونید.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از Poria1999 :
فکر نمی کنید این پست توهین آمیزه؟
به عنوان یک دختر؟

میشه دقیقا با مصداق و با اشاره به بندهایی از قوانین که نقض شده جواب بدین؟هر عملی با هماهنگ شدن قابل انجامه؟

یادمه گفتم یک جایی که مشکل جامعه ی ما صرفاً مردان نیستن، بعضی از زنان مثل مهرناز تلاش میکنن جایگاه زنان در جامعه رو متزلزل نشون بدن و نابرابری رو تقویت کنن.

و این مدیر داخلی مثل دوره ی قبلش تمام تلاشش رو می کنه تا بگه ما اشتباه نمی کنیم بلکه اشتباه از دیگران است! لابد اون حرف هم توهین نیست، بلکه نشان محبته!

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از شوکوهــ :

بحثی که دیروز پریروز توی صندلی داغ بازش کردید و این جا ادامه دادید مانور ها رو روش ؛ همچنین توی بانگ ها و پست های حرف بزن ؛ پاک شد تا نظم فروم رو به حالت اولش برگردونیم .

شوخی شما مورد مخالفت کسی نیست تا جایی که وارد حریم خصوصی دیگران نشید ، شوخی و شایعه پراکنی و آشفته کردن ذهن دیگران کاملاً متمایز هست. :)

تا جایی که من خبر دارم، نجمه خودش نسبت به قضیه مطلع بود. محمد هم که در صندلی داغ جوابشو داد.

به حریم خصوصی چه کسی کشیده شد‌؟

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از شوکوهــ :

دیروز پریروز؟؟ تاجایی من یادم میاد از ساعت 1 بود منم 11 همه چی رو توضیح دادم.... صرفا نه واسه حفظ آبرو واسه جلوگیری از حاشیه ساختن واسه جناب مطهری!
ذهن دیگران با همچین چیز مسخره ای که مشخصه شوخيه و واقعیت نیست چرا باید آشفته بشه؟

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از مازیمون :
تا جایی که من خبر دارم، نجمه خودش نسبت به قضیه مطلع بود. محمد هم که در صندلی داغ جوابشو داد.

به حریم خصوصی چه کسی کشیده شد‌؟

تا جایی که سوال نجمه پرسیده شد و محمد جوابش رو داد تموم شد قضیه .

این دو تا پست بود و چیزی که به دنبالش اومد ده ها پست بی محتوا :) این جور مسائل شوخی باهاش صورت خوبی نداره . حذف و ویرایش شد تا در حد همون دو تا پست سوال و جواب صندلی داغ باشه بحث . :)

به نقل از N@JMEH :
دیروز پریروز؟؟ تاجایی من یادم میاد از ساعت 1 بود منم 11 همه چی رو توضیح دادم.... صرفا نه واسه حفظ آبرو واسه جلوگیری از حاشیه ساختن واسه جناب مطهری!
ذهن دیگران با همچین چیز مسخره ای که مشخصه شوخيه و واقعیت نیست چرا باید آشفته بشه؟

قصد ما هم جلوگیری از حاشیه سازی و ادامه دادن بحث های بی محتوا بوده و هست دوست عزیز .

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

عجب
بانگم حاشیه درست میکنه سوال صندلی داغ ذهن بعضی ها رو آشفته میکنه....

+ خودتو بذار جای من یکی اینجوری ميگفت خداوکیلی قانع میشدی؟!

پ.ن مازیار بقیه اعتراض کردن چون ذهنشون آشفته شده

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از شوکوهــ :
تا جایی که سوال نجمه پرسیده شد و محمد جوابش رو داد تموم شد قضیه .

این دو تا پست بود و چیزی که به دنبالش اومد ده ها پست بی محتوا :) این جور مسائل شوخی باهاش صورت خوبی نداره . حذف و ویرایش شد تا در حد همون دو تا پست سوال و جواب صندلی داغ باشه بحث . :)

قصد ما هم جلوگیری از حاشیه سازی و ادامه دادن بحث های بی محتوا بوده و هست دوست عزیز .

صورت خوبی نداره ؟

نجمه اعتراض کرده ؟ یا کسی که در داخل داستان بوده معترض شده ؟

و گذاشته شدن اون پست هم برای این نیست که نجمه از خودش دفاع کنه. برای این بود که بگه ما شوخی کردیم ولی شوخی بود خبر داشته باشید! و یا گذاشتن چند عکس از پ.خ های من و علی. که با من هم هماهنگ بود. اون ها چه مشکلی داشت ؟‌

در این مورد که به شدت شکست خوردید حداقل. فکر نکنم سابقه داشته باشه هیچ کدوم از پست های من در کمتر از چند دقیقه ۵ تا لایک بخوره و شما این تاپیک رو به حدی از بازدید رسوندید که منی که ۷-۸ تا دیس در طی یک هفته میگیرم الان ۵ تا لایک گرفتم!

خندیدن و خوش بودن مشکل ساز بود یا این حاشیه سازی شما از داستانی که تموم شده بود‌؟

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از N@JMEH :
عجب
بانگم حاشیه درست میکنه سوال صندلی داغ ذهن بعضی ها رو آشفته میکنه....

+ خودتو بذار جای من یکی اینجوری ميگفت خداوکیلی قانع میشدی؟!

به نقل از مازیمون :
صورت خوبی نداره ؟

نجمه اعتراض کرده ؟ یا کسی که در داخل داستان بوده معترض شده ؟

و گذاشته شدن اون پست هم برای این نیست که نجمه از خودش دفاع کنه. برای این بود که بگه ما شوخی کردیم ولی شوخی بود خبر داشته باشید! و یا گذاشتن چند عکس از پ.خ های من و علی. که با من هم هماهنگ بود. اون ها چه مشکلی داشت ؟‌

در این مورد که به شدت شکست خوردید حداقل. فکر نکنم سابقه داشته باشه هیچ کدوم از پست های من در کمتر از چند دقیقه ۵ تا لایک بخوره و شما این تاپیک رو به حدی از بازدید رسوندید که منی که ۷-۸ تا دیس در طی یک هفته میگیرم الان ۵ تا لایک گرفتم!

خندیدن و خوش بودن مشکل ساز بود یا این حاشیه سازی شما از داستانی که تموم شده بود‌؟

نکته اصلی این هست که هیچ کینه و عنادی مطرح نبوده . کلاً قضیه ای در کار نبوده .

تاپیک نجمه رو می بینی که حذف هم نشده که از قضا ببینن همه که شوخی ناشیانه بوده همین .

آسمون ریسمون می بافی دوست عزیز . الان حاشیه سازی پاکسازی فروم از اسپم های شما بود یا به این در و اون در زدن ـ دقیقاً این در و اون در زدن ـ شما برای سوژه سازی؟

به محض اینکه اسپم ها پاک شد ، بر می داری اسکرین شات میذاری صندلی داغ محمد که حسادت باعث شده این کارا بشه و توی آخرین پست حرف بزن بگی " نمی خوایم شایعه بسازیم هم سوژه می دید دستمون "خود شما به شایعه سازی خودت اعتراف می کنی حالا میای آسمون ریسمون می بافی که تو بحث رو خوابوندی و ما بازش کردیم ؟

واقعاً دوست داری سرگرم بشی تو سایت ؟ اینه ؟ :)

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از مازیمون :

خُب شاید قراره سیاست های سایت (!) در قبال شوخی های این چنینی تغییر کنه و این حرکت نمونه یی بوده برای اینکـه در آینده اگه چنین شوخی یی انجام بشه پاک خواهد شد آثارش : )
بعدم الآن شما بحث رو پیش کشیدید ؛ غیر اینه ؟ : )
شما فرضاً تو حرف بزن یه چیزی می نویسید که کاملاً مشخصه در رابطه با مسائل سایته و کشوندن ِ اون مسائل به حرف بزن ، بعد میگید دلیل بیارید که چرا پستم همچین منظوری داشته ؟ : ) خب واضحه خب : )
من به عنوان یه کاربر معمولی از این تغییر سیاست سایت استقبال می کنم : )
+ صرفاً رهگذر

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

جالبه تاپیک رو نگه داشتید واسه اینکه فکر میکنید آبروی من رفته و من اون پست رو صرفا واسه حفظ آبرو گذاشتم!

عایا سوال من توی صندلی داغ چیزی جز از بین بردن حاشیه ها نبود؟؟؟

" با اتفاق امروز عایا هنوز منو عروسیتون دعوت میکنید؟ "
الان دقیقا کجای این سوال حاشیه بوجود آورد ذهن رو آشفته کرد؟

پ.ن فکر؟؟ خودت چی فکر میکنی؟
اگه تیم مدیریتی فکر میکنه با بن کردن من ذهنای آشفته درست میشن و نظم از دست رفته بر میگرده من مشکلی ندارم!

موفق باشید تیم مدیریتی

بالا