• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

به نقل از Kinder :
آقای مازیار، من بحث‌ها رو می‌خوندم و تا اینجا خودم رو خیلی کنترل کردم که به عنوان یک شخص سوم وارد موضوعی که مستقیم درگیرش نیستم نشم؛ اما خب من فقط می‌خواستم بهتون یادآوری کنم که شما بنا به اطلاعات پروفایلتون الان دانشجویی و این بحث‌ها و داستان‌های بی‌مزه‌ای که راه انداختین، در حد شأن و شخصیت یک فرد بالغ نیست.
من هیچ تابو یا سنت‌شکنی یا تخریب و سوء‌تفاهمی در مورد اون تاپیک و موارد مشابه احساس نکردم؛ فقط فکر می‌کنم شما با این تجربه‌ی سنی، می‌تونی کارهای مفیدتری توی انجمن پیدا کنی.

عزیز مسائل رو قاتی نکن
انتقادی داری با خودشون مطرح کن
چیزی که اینجا بحثه نحوه‌ی مدیریته

به نقل از سـوزان :
طرف میگه دلم نمیخواد کسی باهام شوخی کنه حالا مدیر کل باشه یا یه کابر جدید مثله من ، حق داره خب...
چقدر پیچیده میکنید قضیه رو!

مسئله شوخی حق با محمد هست و اون این حق داره که مسئله کش دار نباشه و حق داره این رو بخواد که واسه این موضوع تاپیک نزنند
اما این وسط یه چیزایی پاک شدند که بنظر میاد از روی ناراحتی و عصبانیت بوده باشه از محتوای بانگ‌ها هیچ اطلاعی ندارم
اما پستی که تو صندلی داغ دادند یه همچین مضمونی داشت(نوشته شده توسط N@JMEH)
با توجه به اتفاقات پیش اومده آیا بازم عروسیتون دعوتم می‌کنید؟
فکر نمی‌کنم قصد کش دادن قضیه بوده باشه ، خیلی راحت می‌تونستند یا یه کلمه پاسخ بدند و حتی ضمیمه کنند که اگه صحبت ادامه داده بشه ناراحت می‌شند پاک کردن یه همچین پستی ، باعث ناراحتی اونی که پست داده می‌شه و آخرین راهه

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از Kinder :
آقای مازیار، من بحث‌ها رو می‌خوندم و تا اینجا خودم رو خیلی کنترل کردم که به عنوان یک شخص سوم وارد موضوعی که مستقیم درگیرش نیستم نشم؛ اما خب من فقط می‌خواستم بهتون یادآوری کنم که شما بنا به اطلاعات پروفایلتون الان دانشجویی و این بحث‌ها و داستان‌های بی‌مزه‌ای که راه انداختین، در حد شأن و شخصیت یک فرد بالغ نیست.
من هیچ تابو یا سنت‌شکنی یا تخریب و سوء‌تفاهمی در مورد اون تاپیک و موارد مشابه احساس نکردم؛ فقط فکر می‌کنم شما با این تجربه‌ی سنی، می‌تونی کارهای مفیدتری توی انجمن پیدا کنی.

بله بله! من دانشگاه میرم، فارغ التحصیل شدم و تمام این حرفا. ولی به این معنیه که نباید بخندم ؟ یا باید مثل محمد باقی افراد رو بچه بدونم ؟ ( این یه شوخی با محمده که خود محمد میدونه چی میگم :)) )

من یه ادم ۲۲ سالم، یه ادم ۶۲ ساله نیستم! و شوخی و خنده هم به نظرم کسر شان نیست.

به نقل از ali kh :
یه جوی که جدیدا تو سایت پیش اومده اینه که تا هر موضوعی پیش میاد که آتئیست ها ، و به خصوص مازیار در اون مسئله درگیرند؛ افرادی که با آتئیستها و با خصوص مازیار مشکل دارند، سعی میکنن که مسائل رو برعلیه این افراد شانتاژ کنند.مثلا اگه میرفتید و نظرات بانگ های نجمه رو قبل پاک شدن میخوندید، میدیدید که افراد مختلف چه نظراتی درباره مازیار گذاشتن و حتی مسئله رو به مشکل مازیار با مهسا شهشهانی ربط دادند.
در کل جبهه گیری علیه افراد، در سایت زیاده.بخصوص اگه اون فرد آتئیست هم باشه.

صحبت من با مهسا سر این مدل قضایا نبود، من تصمیم داشتم انجمن جامعه‌شناسی رو درست زمانی که پتانسیل بالایی داشت به یک مکان برای تقویت استدلال ها تبدیل کنم، که افرادی مثل مهسا و فرز و مهرناز و علی و پوریا مخالف بودند.

برای اون ها درک این موضوع که جامعه‌شناسی یک علم اماری هست و مطالعاتش خیلی متفاوت از مطالعات اعتقادی هست سخت بود و هیچ ایرادی برشون وارد نیست چون رشته های تحصیلیشون و مطالعاتشون در این مورد نبوده.

وقتی مهسا میگه من اخلاق رو رعایت نمی کنم منظورش اینه که من خیلی مسایل رو یک پدیده میدونم و به نظرم هر پدیده ای ارزش این رو داره که روش مطالعه اماری انجام بشه.

در صورتی که مهسا مسایل رو بر حسب معیار های دینی میسنجن.

مثلا من در مورد به رسمیت شناختن حقوق هم‌جنس‌گرا ها حرف میزنم و میگم به هر حال همچین ادمایی وجود دارن، و هم‌جنس‌گرایی یک پدیده ی اجتماعی هست و قابل انکار نیست => باید براش قانون گذاری کرد.

در صورتی که افرادی وجود دارن که میگن همجنس‌گرایی خلاف اسلام است => نباید وجود داشته باشه!

مسیحت در دوران قدرت کلیسا هم اعتقاد داشت زمین مرکز عالم هست! ولی نیست!
در جهان چیزی به عنوان مرکز وجود نداره، در مورد مرکزیت جهان حرف زدن همونقدر مسخرس که بگیم صفر وسط اعداد صحیح هست!

بله میشه صفر رو مزکز در نظر گرفت، تا بشه فاصله هارو ازش حساب کرد ولی این به این معنی نیست که صفر بودن یک خاصیت جدا از باقی خاصیت هاست.

و اینکه اسلام چی میگه رو میتونید برید از قرآن بخونید، خیلی هم خوبه ولی واقعیت و پدیده های اجتماعی وجود دارن و اینکه قرآن چی میگه به هیچ شکلی نمیتونه باعث انکارشون بشه.

محمد هم وقتی گفت "من خوشم نمیاد بحث بشه " خوب تا حدودی قانع شدم.

محمد بیاد بگه این نظر شخصی من هست به عنوان مدیر و من نمیذارم، این خوب در کنارش میدونیم سایت به اسم محمد هست و این موضوع قابل درکه.

ولی اینکه محمد بیاد موضوعی رو انکار کنه، برای من قابل درک نیست و من باهاش وارد بحث میشم.

این قضیه و شوخی هم با نجمه هماهنگ شده بود.

حالا این وسط که شما بخواید بگید مازیار فلان و مازیار بهمان به خودتون ربط داره ولی پشت اسم من آقا نذارید. خیلی مسخرس و اشتباه. پشت اسم فامیلی اقا یا جناب میذارند نه پشت اسم کوچک.

در این مورد قانونی نوشته بودم تو جامعه‌شناسی با این موضوع که :

. استفاده از شناسه هایی مثل "آقا", "جناب", "خان" و غیره قبل یابعد از اسم مدیر انجمن ( عمل مدیریتی : حذف\ ویرایش )

و صحبت من باز در مورد نحوه ی مدیریت این قضیه هست، نه در مورد خود شوخی.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

می‌دونی بحث دین نیست بحث آتئیست‌ بودن یا نبودن نیست
موضوع شیوه‌ی بحث کردنه
شیوه‌ی بحث کردنی که انزجارآمیزه
همون شیوه‌ایی که ممکنه باعث شه هرکسی از سایت بره
قبلا هم تذکر داده بودم اما تذکر من تو گوش شما نمی‌ره
به معنای واقعی خستم کردین خسته‌ی خسته
کاسه‌ی صبرم لبریز شده
یه حرف رو یه بار به آدم می‌گند نه دوبار نه سه بار چند بار باید به شما بگم که جای دیگران فکر نکن جای دیگران حرف نزن جای دیگران تفسیر نکن؟
مگه اینجا بهت تذکر ندادم؟
مگه نگفتم که
به نقل از امـیـرحـسـیـن :
حالا خوبه محمد هست از خودش دفاع کنه اما مهسا که از سایت رفته ، این کارتون بی اخلاقیه
چرا تو گوشت نمی‌ره؟ بجای منفی دادن به اون پست یکم بهش فکر کن
جا داره این تیکه از صحبت‌های خودم و مهسا رو واستون بزارم
چرا پای منو می‌کشه وسط؟ مازیار حتی یک بار هم با من بحث نکرده سر این چیزها. اصلا نمی‌دونه من چی فکر می‌کنم یا چی تو ذهنم می‌گذره و یا اینکه چرا و با چی مخالفم و با چی موافقم و ... .
فقط از طرف من حرف می‌زنه. از خودش منو تحلیل می‌کنه. از خودش..
امیدوارم بفهمی که بی‌اخلاقی چیه ، نحوه‌ی بحث کردنته ، همون نحوه‌ایی که خون هرکس رو به جوش میاره
حالا که دارم مستقیم نحوه‌ی بحثت رو به چالش می‌کشم این رو هم اضافه می‌کنم این پست قسمت توهین‌ها مثال سوم دقیقا خود خود شمایید

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

وقتی مطهری یه شوخی مثل خانواده سمپادیا رو شروع کنه کاملا قانونیه و خوبه و همه میگن میخندن.
وقتی یه کاربر یه شوخی بکنه بده و سریع جلوش گرفته میشه.
وقتی مطهری بخواد راجع یه موضوع حرف نزنن دیگه حتی جواب نمیده که چرا و بحث هم نمیکنه!
وقتی کاربرا بخوان راجع به یه موضوع حرف بزنن هیچ حقی ندارن.
این روش دیکتاتوری فکر نکنم برای سایت خوب باشه. رفته رفته داریم می بینیم که بحث های سایت کمتر شدن و از لحاظ علمی چقدر این سایت ضعیف هست.
حتی بچه ها گروه میسازن که تو تلگرام بحث کنن و اینجا نیان :)
در کل موفق باشید.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از sadlove :
harfe hesabt enteghadet sare postaye hazf shodat bud k goftim hamahangi kole team bude motahari ham k bht goft .
bang ham khodam nadidam dar jaryan nistm .
ama didm k un modiri k pakesh kaard ghablesh hamahang kardo arshada o kol movafeghat kardan . baad pak kard (;

مهرناز، این بخشی از نامه ای بود که به من دادی.

خوب پس فرض دوم من درسته شما هماهنگ کردید با محمد ( با وجود اینکه من تقریبا تمام ساعت های اخرین فعالیت های محمد رو دارم و خبر دارم انلاین نبوده اون موقع )‌ولی فرض کنیم بوده اصلاً!!!

و هماهنگ کردید و محمد گفته ح.ب و پست های صندلی داغ و پست های زیر پست نجمه پاک بشن. بانگ ها هم پاک بشن.

خوب محمد و باقی ارشد ها بیاید بگید طبق کدوم قانون این کارو کردید.

اگر از سر دلتون تصمیم گرفتین که خوب بگید ما هم بدونیم از سر دل تصمیم گرفتن راه و روش مدیرتتونه، مثل باقی جاها که محمد امسال نشون داده که از وقتی که به محتوا تاکید می کنه میتونه چطوری گند بزنه به مدیریت سایت. اینم چیزی مثل باقی همون ها!

اگر هم که دلیلی داره که خوب بدونیم. صرف اینکه هماهنگ کردید جدا اهمیتی نداره.
مسلمون ها [ تند رو ] هم هماهنگ کردند چند هواپیما رو دزدیدن دو برج دوقلو رو زدن و پنتاگون رو و تعداد زیادی ادم رو به کشتن دادند. و همش هم هماهنگ شده بود! ولی این یعنی کار درستی بود ؟‌

هماهنگی یک اشتباه به معنی درست بودن اون اشتباهه ؟

کلّاً جواب این سؤال که: چرا کار X رو انجام دادین؟
این نیست که: هماهنگ کرده بودیم با هم.

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از مازیمون :

بقیه پست هارو نمیدونم ، ولی این پستت مغایر با اینه:
۱. دسترسی
- هیچکس به جز کاربر، حق دسترسی به پیغام‌های خصوصی دیگران را ندارند و افشای پیغام‌های خصوصی ممنوع است.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از میم نقطه صاد :
بقیه پست هارو نمیدونم ، ولی این پستت مغایر با اینه:

نه اینکار مغایر با قانون نیست. مهرناز خودش هم فکر کنم به خاطر داره که کهکشان و فرزانه هم بخشایی از پ.خ های من رو نقل قول کردن. این بخش از پ.خ که مستقیما مرتبط به بخش مدیریت هست و درش چیزی شخصی وجود نداره و از طرف یک مدیر فرستاده شده رو میشه گذاشت.

( در غیر این صورت باید در نظر بگیریم مهرناز و فرزانه و کهکشان قبلاً با وجود مدیر داخلی بودن خلاف قوانین رفتار میکردن که سوال پیش میاد چطور هنوز مهرناز با این وجود مدیر هست ؟ )

notebook

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

دعوا نکنین
نجمه عروس خود کرمانیاس عصن
به هیشکیم نمیدیمش حتی مطهری :-"
نجمه تو برو خونه
مگه بزرگتر نداری صب کن به چن تا از خاک انجمن خورده ها و بزرگای شناختمون بگم بیان تکلیفو مشخص کنن
دخترمونو همینجوری نمیدیم که ..
نجمه میخواد درس بخونه کنکور بده هنوز
مطهری هواییش نکن :))

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از مازیمون :

خوب پس فرض دوم من درسته شما هماهنگ کردید با محمد ( با وجود اینکه من تقریبا تمام ساعت های اخرین فعالیت های محمد رو دارم و خبر دارم انلاین نبوده اون موقع )‌ولی فرض کنیم بوده اصلاً!!!

و هماهنگ کردید و محمد گفته ح.ب و پست های صندلی داغ و پست های زیر پست نجمه پاک بشن. بانگ ها هم پاک بشن.

خوب محمد و باقی ارشد ها بیاید بگید طبق کدوم قانون این کارو کردید.

اگر از سر دلتون تصمیم گرفتین که خوب بگید ما هم بدونیم از سر دل تصمیم گرفتن راه و روش مدیرتتونه، مثل باقی جاها که محمد امسال نشون داده که از وقتی که به محتوا تاکید می کنه میتونه چطوری گند بزنه به مدیریت سایت. اینم چیزی مثل باقی همون ها!

اگر هم که دلیلی داره که خوب بدونیم. صرف اینکه هماهنگ کردید جدا اهمیتی نداره.
مسلمون ها [ تند رو ] هم هماهنگ کردند چند هواپیما رو دزدیدن دو برج دوقلو رو زدن و پنتاگون رو و تعداد زیادی ادم رو به کشتن دادند. و همش هم هماهنگ شده بود! ولی این یعنی کار درستی بود ؟‌

هماهنگی یک اشتباه به معنی درست بودن اون اشتباهه ؟

کلّاً جواب این سؤال که: چرا کار X رو انجام دادین؟
این نیست که: هماهنگ کرده بودیم با هم.

قانون سایت یک راهنما و دستورالعمله و نبودن موردی در اون دلیل بر انجام یا عدم انجامش نیست. برای ما همه چیز قوانین سایت نیست. این حرف های فرعی در مورد بحث های دیگه هم فعلا ربطی به این موضوع نداره. دلیل حذف پست هارو مشخصا گفتم.

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

بحث عقیدتی نمیتونین بکنین شما توی حرف بزن. بله اگر یه نفر بیاد ح ب بنویسه که من به مورد x اعتقاد دارم شما نمیتونین پست اون فرد رو نقل قول کنین و بنویسین که اعتقادش به مورد x اشتباهه.

" پست عقیدتی و نقل قول از دیگران " اینا با همه . وقتی کسی رو نقل قول میکنین جدای از اینکه نقل قول در ح ب ممنوعه ، فرد رو خطاب قرار دادین و در جایی که نباید باهاش بحث میکنین.

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Doğrucu :
تا دیروز که همه نقل قول میکردن و عکس و فیلم(!) میزاشتن شما به چه کاری مشغول بودین؟*

*دیگه خودتون فعل مناسب رو جایگزین کنید.
#کلا بیخیال جواب نخواستم. اتفاقا باید از آقای مطهری بخوام واستون یه نشان عدالت بسازه بده بهتون.

شما بگردین توی ح ب ، اگر پستی با محتوای نقل قول، عکس و فیلم! پیدا کردین گزارشش بدین.

× بحث عدالت نیست دوست عزیز. وگرنه که پست های دیگه ای از شما و یا افرادی که اعتقادات نزدیک به شما دارن توی انجمن های عقیدتی زیاده. پست شما نقل قول توهین آمیز بوده ، خلاف قوانین بوده و باید پاک میشده.

امیدوارم قانع شده باشین.

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Doğrucu :
فکر میکردم فقط جو گرفته شما رو اما از اونجایی که پستاتون رو هر دقیقه قورت میدین و هر ثانیه ویرایش میکنید مشخص میشه تا اندازه زیادی ترسو هم هستین.

قسمت دوم حرف شمارو بعد از پست کردن لازم دونستم جواب بدم بهتون . اگر شما عمل کردن به وظایف یک شخص رو جوگیر بودن میدونین و محترمانه برخورد کردن با شخص خودتون رو هم ترسو بودن ، من ترجیح میدم بحثی نداشته باشم با شما چون به نتیجه ای نمیرسیم.

عمل شما خلاف قوانین بوده، طبق قوانین باهاتون برخورد شده ، به سوالاتتون هم در مورد این برخورد پاسخ داده شده، پس فکر میکنم کار من اینجا به عنوان مدیر داخلی تموم شده . مشکلی اگه هست میتونین به مدیران رده بالاتر از من ارجاعش بدین.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

قوانین حرف بزن خیلی واضحه. نقل قول و جواب دادن پست کسی ممنوعه و بدون تذکر حذف میشه، حالا بحث اعتقادی، غیر اعتقادی، هرچی. همیشه هم همین بوده، غیر از این اگر اعمال شده هم می‌تونید گزارش بدید رسیدگی بشه.
توهین رو هم نمی‌شه بر اساس تعریف سلیقه‌ی دونه دونه افراد تعیین کرد، این پست مطلب توهین آمیزی نداشته.
بحث تمومه. دعوا نکنید با هم.

+ پستای نامربوط مطابق روال بعد از این حذف خواهند شد.
++ ادامه‌ی موضوعاتی که در جریانه به تاپیک بی‌ربطه و نامربوط محسوب میشه، ادامه ندید.

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از لیـلآ :
مثل اینکه چشماتون ضعیفه یا مشکل روانی دارید که همچین جمله ای رو از تو پست من دراوردید.

قبلا حتا نمیدونستم آتئیست چیه. اما الان دارم میبینم که چه موجوداتی هستین با چه سطح شعوری.
اگه اختلال روانی نداشتین که آتئیست نمیشیدین.
خوب من منتظر واکنش مدیران هستم.
و خواستار این هستم که مغلطه احترام به عقاید همینجا حل شه.
چت میریم راست میاییم میگن احترام به عقاید :)) خودشونم .....
یا برای همه آزاده یا برای همه ممنوع.البته منظورم خارج از اعتقادیه.
اگه که آزاده منم از این به بعد بانگم وحرف بزن خواهم نوشت مسلمانان.....
اگه هم که ممنوعه منتظر معذرت خواهی هستم.

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری

به نقل از لیـلآ :
مثل اینکه چشماتون ضعیفه یا مشکل روانی دارید که همچین جمله ای رو از تو پست من دراوردید.

قبلا حتا نمیدونستم آتئیست چیه. اما الان دارم میبینم که چه موجوداتی هستین با چه سطح شعوری.
اگه اختلال روانی نداشتین که آتئیست نمیشیدین.
در تائید صحبت های مینا
تکلیف ما رو مشخص کنید :-w
توهین به عقاید تو این سایت جرمه یا نه

F.SlinK

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
hsh2
شهر
mshd

تو هیچ دهکوره ای حق توهین به عقایدو نداره ادم :| مدیر داخلی بودن دلیل نمیشه کسی نقد نشه یا اینکه فرقی باشه..الان که میدونی اتییست چیه توهین نکن :|
اتییستم نیستم من ولی شما دارید شورشو درمیارید چون بقیه شبیهتون نیستن :|

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

49163016725208493698.png

چون Doğrucu تحت نظره واکانتش افتاده دست مدیرا.من به جاش پست میدم.
چیزی که برام جالبه اینکه چرا همچین اتفاقی برای لیلا نیافتاد؟
و تو پیامهایی که به این کاربر نیمه بن فرستاده شده پیامی مشاهده میکنیم با عنوان توهین به اسلام. واینکه آدم شه.
:)) :)) :)) :)) :))
جالبه نه؟
من نمیدونستم آتئیستها جزو آدما حساب نمیشن.و تعجبم اینکه چرا هیچ پیامی به لیلا داده نشد مبنی بر توهین به آتئیست.
بگذریم که سطح توهین پیام لیلا خیلی بالاتر از مال صادق بوده .
.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

ایشون تذکرات لازم رو گرفتن در مورد ارسال پست های نامربوط و علی‌رغم این تذکرات به ارسال پست های نامربوط (تاپیک حرف بزن) ادامه دادن بنابراین پست‌هاشون مدیریت شده‌ست به این معنی که برای نمایش در انجمن باید تایید بشه.
برای اطلاعات بیشتر هم مراجعه کنید به قوانین داخلی هر انجمن و همینطور تاپیک قوانین کلی و اساسنامه.

توضیحات لازم و کافی داده شده، سوال دیگه‌ای هم اگر دارید می‌تونید از هر کدوم از مدیران بپرسید.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

ببخشید من نمی دونستم کجا بپرسمش اگه اسمپه ببخشید دیگه،نهایتا حذف میکنم،
جواب مدیر گزینی کی میاد؟
و کلا نظرتون راجع به روند انجمن فیزیک و شیمی که خیلی ساکن و راکده...

بالا