• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

mn13

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
ش . خ
شهر
Mind ! . ! . ! .
مدال المپیاد
علمپیاد?!!!
دانشگاه
خدا داند و بس.
رشته دانشگاه
خدا داند و بس.
پاسخ : بارسلونا

خب دیگه فن های گرامی بارسا تیمتون بریده حتی با مسی. این تیم نمیشه به نظرم بازسازی شاید در حد ورزشگاه ومبلی نیاز باشه!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

لطفا یک پست بدید در ضمن شوخیشم زشته.

من از ۸سالگی بارسایی هستم، به طرفدارایی مث من توهین میشه.

هر تیمی که یک دوره قوی کار کنه طرفدارایه جدید و زیادی دست و پا می تونه بکنه.‌ =))

mn13

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
ش . خ
شهر
Mind ! . ! . ! .
مدال المپیاد
علمپیاد?!!!
دانشگاه
خدا داند و بس.
رشته دانشگاه
خدا داند و بس.

به نقل از LEGEND :
لطفا یک پست بدید در ضمن شوخیشم زشته.

من از ۸سالگی بارسایی هستم، به طرفدارایی مث من توهین میشه.

هر تیمی که یک دوره قوی کار کنه طرفدارایه جدید و زیادی دست و پا می تونه بکنه.‌ =))
اقا من واقعا عذر میخوام.بخشیش رو پاک کردم

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

واقعا بازی اسف باری بود مخصوصا پیکه و بارتا و والدز که کلا تعطیل بودن. پیکه با اون هیکلش از همه دریب میخوره توپ هم که به پاش میرسه خودشو گم میکنه اصلا در حد بارسا نیست.دفاع بارسلونا خیلی ضعیفه بدون پویل.این مربی حالمو به هم میزنه .گواردیولا واقعا عالی بود....

goldokhtar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
همینجا
رشته دانشگاه
حقوق

دیشب خیلی بد شد...!!!!
انتظارش نمی رفت 4تاگل بخوریم..
متاسفم :( :( :(

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

چرا بارسا باااااااخت ؟؟؟؟؟؟
باورم نمیشه .... فک کنم توی این چن سال به این افتضاحی نباخته بودیم !!! :(( :(( :((

melika...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد کانگورو

منم باورم نمیشه انقد بد باخت...همش بخاطر اینه که داوید ویا تو بازی نبود :-"

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از LEGEND :
خوشحال میشم تو این دوران که بعضیا بهش میگن دوران افول بارسا اون کساییکه بخاطر جام های اخیرش خودشون رو طرفدار بارسا میدونن از جمع ما خارج شن.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خوب علت زیاد داره!

داور که کلا با بایرن بود! از گلا معلومه!

اما دلیل باخت بارسا فقط داور نبود! دفاع نا منسجم برای نداشتن جایگزین در دفاع!

تعویض دیر مربی به خاطر ترس یا هرچیزه دیگری!

منسجم نبودن و برنامه نداشتن در حمله!

یک دلیل خیلی بد اینه که مربی و سرمربی و کادر بارسا انگار از قبل خودشون رو بازنده می دونستن! :-??

لامصبا این چه کاریه! تو 2 روز در هفته اخیر همش میگفتن اولویت ما لالیگاست و به جام باشگاه ها در الویت دوم فکر میکنیم!

این حرفه آخه؟ لامصب از الآن آیه یاس میخونی دیگه همین میشه! یه کار مبتدی شون که خیلی تاثیر گذاشت همین بود!

در ضمن! واقعا بارسا اصلا هیچ گونه انگیزه ای نداشت نمیدونم تو رختکن چی بهشون گفتن یا چی شده اما واقعا بازی باور نکردنی بود!

بایرن شاهکاری نکرد! یعنی من انتظار خیلی بیشتر از بایزن داشتم! ولی بایرن از 7 تا موقعیت یا 6 تا 4 تاشو گل کرد( حالا درست نادرستی رو میگذریم)! یعنی خیلی بارسا رو لوله نکرد تو ورزشگاه و تحت تاثیر قرار نداد!

بارسا خیلی بد بود! یعنی واقعا توی 10 سالی که بازیشون رو دنبال می کردم واقعا افتضاح تر از این بازی، بازی دیگه ای یادم نمیاد!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از LEGEND :
یک دلیل خیلی بد اینه که مربی و سرمربی و کادر بارسا انگار از قبل خودشون رو بازنده می دونستن! :-??

لامصبا این چه کاریه! تو 2 روز در هفته اخیر همش میگفتن اولویت ما لالیگاست و به جام باشگاه ها در الویت دوم فکر میکنیم!

این حرفه آخه؟ لامصب از الآن آیه یاس میخونی دیگه همین میشه! یه کار مبتدی شون که خیلی تاثیر گذاشت همین بود!

در ضمن! واقعا بارسا اصلا هیچ گونه انگیزه ای نداشت نمیدونم تو رختکن چی بهشون گفتن یا چی شده اما واقعا بازی باور نکردنی بود!

بایرن شاهکاری نکرد! یعنی من انتظار خیلی بیشتر از بایزن داشتم! ولی بایرن از 7 تا موقعیت یا 6 تا 4 تاشو گل کرد( حالا درست نادرستی رو میگذریم)! یعنی خیلی بارسا رو لوله نکرد تو ورزشگاه و تحت تاثیر قرار نداد!

بارسا خیلی بد بود! یعنی واقعا توی 10 سالی که بازیشون رو دنبال می کردم واقعا افتضاح تر از این بازی، بازی دیگه ای یادم نمیاد!
آره دقیقا همینطور بود،هیچ انگیزه ای تو تیم نبود،هیچی.بایرن دقیقا مثل همیشه بود به نظر من.بایرن هیچ شاهکاری نکرد فقط بازی خوب همیشه ش رو انجام داد و این بارسا بود که زیادی افتضاح بود.
بارسایی که دیشب با بایرن بازی میکرد فقط لباس بارسا تنش بود...من هیچی ازش ندیدم...یووه به مراتب بهتر از ما بازی کرد و آرسنال هم.
داوری افتضاح بود ولی آیا بارسا خوب بود؟ بارسا با اشتباهاتی بیشتر و تاثیر گذار تر هم تیم مقابلو شکست میداد...ولی الان؟
بارسا پلن اصلیش رو هم درست اجرا نمیکرد حتی...چه برسه پلن بی...ببینید الان بایرن آماده ترین تیم دنیاست بدون شک و به احتمال 99 درصد امسال 3 گانه رو میبره ولی آیا در حدی بود که به بارسا 4 تا گل بزنه؟ اصلا و ابدا...بله حق ما باخت بود ولی نه با این نتیجه...2-0 میتونس عادلانه باشه حتی ولی 4-0 ابدا
در واقع دیشب ما 10 نفره بازی میکردیم چون مسی رو نداشتیم...مسی عملا نبود چون تازه از مصدومیت رها شده بود و اصلا آماده نبود،اصلا
این مشکل بزرگیه که مجبوریم مسی رو چه آماده باشه چه نه بازی بدیم و این مشکل بزرگیه که مجبوریم به بارترا یی بازی بدیم که تا به حال تو چنین بازی بزرگی نبوده(سانگ میتونس گزینه بهتری باشه)
این بازی همه ش نکته منفی داشت،از نتیجه تا بازی ما...ولی اگه فقط یه نکته مثبت داشته باشه اینه: بارسا مشکل داره و اینطوری نمیشه ادامه داد. بارسا به دفاع وسط و مهاجم نوک نیاز داره و دروازه بان.این دیگه مثه بازی با میلان نیس که بشه جبرانش کرد،این دیگه هشدار نیس،این خود اون اتفاقه...تیم هشدارای زیادی دریافت کرده بود،بازی رفت با میلان،بازیایی که با پاریسن ژرمن داشتیم ولی توجهی نکرد بهشون و این اتفاقی که نباید افتاد و نمیشه هیچ کاریش کرد ولی میشه برا سال بعد چند تا خرید درست و حسابی کرد.به نظرم مشکل از تیکی تاکا نیس،مشکل از اینه که مهره هامون نمیتونن تیکی تاکا رو بی نقص اجرا کنن،پاسای اشتباه زیاده و خبری از سرعت و پرس نیست :rolleyes:
در کل از اول این فصل من گفتم نمیشه انتظار زیادی از این تیم داشت و به نظرم تا اینجا هم اصلا بد نبودیم،در آستانه بردن لیگ هستیم و تا نیمه نهایی چمپیونز هم رسیدیم و اینجاس که معلوم میشه پپ چه تاثیری رو بارسا داشت.باید از فصل بعد منتظر باشیم ببینیم تیتو چیکار میکنه با این تیم.
+بارسا همیشه بهترین تیم دنیا نبوده،روزایی بودن که رسیدن به یک هشتم چمپیونز آرزو بوده برا بارسا،ژاوی یه بار گفته بود ما دوران خیلی تاریکی داشتیم ولی به مرور زمان همه چی خوب پیش رفت تا به این دوران طلایی رسیدیم. و طبیعیه که این دوران طلایی نمیتونه همیشه ادامه پیدا کنه.افت و بحران همیشه هست.وقتی بارسای رویایی کرایف به میلان 4-0 باخت تو فینال همین چمپیونز همه گفتن بارسا دیگه تموم شده،بازیکنای تیم رویایی رفتن و واقعا تیم اوضاع آشفته ای پیدا کرده بوده.اما خب این وضعیت هم باقی نمیمونه،بارسا دوباره سر و سامون میگیره و لالیگا رو میبره،سالای بعد با رایکارد چمیپونز میبره و بعد پپ دوباره اون تیم رویایی کرایف رو احیا میکنه،حتی بهتر از اون تیم رویایی.تیمی که دوره ش تا همین الان ادامه داشته و اینکه 4 سال تو اوج باشی خیلی سخته.تا همین الانشم بارسا کار خیلی بزرگی کرده و باید قبول کنیم که هم بارسا و هم تیم ملی اسپانیا از اون دوران طلایی بیرون اومدن...ولی مطمئنم بارسا بازم میتونه این دوران رو تکرار کنه،همون طور که قبلا کرده ولی با یه فاصله ی زمانی چن ساله(3-4 ساله مثلا). و این موقع هاس که معلوم میشه کیا واقعا هواداران و کیا احزاب بادی که به خاطر جام ها و نتایج به سمت بارسا کشیده شدن. الان همه از بازی بایرن شگفت زده ن همه میگن باید به احترامشون کلاه از سر برداشت،حرف هایی که در مورد بارسا زده میشد...از این جور افت و خیز ها زیاده،مهم اینه که ما در مقابلشون چه واکنشی نشون بدیم و تیممون رو در بدترین شرایط(که الان باشه) هم تنها نذاریم.ویسکا بارسا /m\

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از آیدا-ق :
آره دقیقا همینطور بود،هیچ انگیزه ای تو تیم نبود،هیچی.بایرن دقیقا مثل همیشه بود به نظر من.بایرن هیچ شاهکاری نکرد فقط بازی خوب همیشه ش رو انجام داد و این بارسا بود که زیادی افتضاح بود.
بارسایی که دیشب با بایرن بازی میکرد فقط لباس بارسا تنش بود...من هیچی ازش ندیدم...یووه به مراتب بهتر از ما بازی کرد و آرسنال هم.
داوری افتضاح بود ولی آیا بارسا خوب بود؟ بارسا با اشتباهاتی بیشتر و تاثیر گذار تر هم تیم مقابلو شکست میداد...ولی الان؟
بارسا پلن اصلیش رو هم درست اجرا نمیکرد حتی...چه برسه پلن بی...ببینید الان بایرن آماده ترین تیم دنیاست بدون شک و به احتمال 99 درصد امسال 3 گانه رو میبره ولی آیا در حدی بود که به بارسا 4 تا گل بزنه؟ اصلا و ابدا...بله حق ما باخت بود ولی نه با این نتیجه...2-0 میتونس عادلانه باشه حتی ولی 4-0 ابدا
در واقع دیشب ما 10 نفره بازی میکردیم چون مسی رو نداشتیم...مسی عملا نبود چون تازه از مصدومیت رها شده بود و اصلا آماده نبود،اصلا
این مشکل بزرگیه که مجبوریم مسی رو چه آماده باشه چه نه بازی بدیم و این مشکل بزرگیه که مجبوریم به بارترا یی بازی بدیم که تا به حال تو چنین بازی بزرگی نبوده(سانگ میتونس گزینه بهتری باشه)
این بازی همه ش نکته منفی داشت،از نتیجه تا بازی ما...ولی اگه فقط یه نکته مثبت داشته باشه اینه: بارسا مشکل داره و اینطوری نمیشه ادامه داد. بارسا به دفاع وسط و مهاجم نوک نیاز داره و دروازه بان.این دیگه مثه بازی با میلان نیس که بشه جبرانش کرد،این دیگه هشدار نیس،این خود اون اتفاقه...تیم هشدارای زیادی دریافت کرده بود،بازی رفت با میلان،بازیایی که با پاریسن ژرمن داشتیم ولی توجهی نکرد بهشون و این اتفاقی که نباید افتاد و نمیشه هیچ کاریش کرد ولی میشه برا سال بعد چند تا خرید درست و حسابی کرد.به نظرم مشکل از تیکی تاکا نیس،مشکل از اینه که مهره هامون نمیتونن تیکی تاکا رو بی نقص اجرا کنن،پاسای اشتباه زیاده و خبری از سرعت و پرس نیست :rolleyes:
در کل از اول این فصل من گفتم نمیشه انتظار زیادی از این تیم داشت و به نظرم تا اینجا هم اصلا بد نبودیم،در آستانه بردن لیگ هستیم و تا نیمه نهایی چمپیونز هم رسیدیم و اینجاس که معلوم میشه پپ چه تاثیری رو بارسا داشت.باید از فصل بعد منتظر باشیم ببینیم تیتو چیکار میکنه با این تیم.
+بارسا همیشه بهترین تیم دنیا نبوده،روزایی بودن که رسیدن به یک هشتم چمپیونز آرزو بوده برا بارسا،ژاوی یه بار گفته بود ما دوران خیلی تاریکی داشتیم ولی به مرور زمان همه چی خوب پیش رفت تا به این دوران طلایی رسیدیم. و طبیعیه که این دوران طلایی نمیتونه همیشه ادامه پیدا کنه.افت و بحران همیشه هست.وقتی بارسای رویایی کرایف به میلان 4-0 باخت تو فینال همین چمپیونز همه گفتن بارسا دیگه تموم شده،بازیکنای تیم رویایی رفتن و واقعا تیم اوضاع آشفته ای پیدا کرده بوده.اما خب این وضعیت هم باقی نمیمونه،بارسا دوباره سر و سامون میگیره و لالیگا رو میبره،سالای بعد با رایکارد چمیپونز میبره و بعد پپ دوباره اون تیم رویایی کرایف رو احیا میکنه،حتی بهتر از اون تیم رویایی.تیمی که دوره ش تا همین الان ادامه داشته و اینکه 4 سال تو اوج باشی خیلی سخته.تا همین الانشم بارسا کار خیلی بزرگی کرده و باید قبول کنیم که هم بارسا و هم تیم ملی اسپانیا از اون دوران طلایی بیرون اومدن...ولی مطمئنم بارسا بازم میتونه این دوران رو تکرار کنه،همون طور که قبلا کرده ولی با یه فاصله ی زمانی چن ساله(3-4 ساله مثلا). و این موقع هاس که معلوم میشه کیا واقعا هواداران و کیا احزاب بادی که به خاطر جام ها و نتایج به سمت بارسا کشیده شدن. الان همه از بازی بایرن شگفت زده ن همه میگن باید به احترامشون کلاه از سر برداشت،حرف هایی که در مورد بارسا زده میشد...از این جور افت و خیز ها زیاده،مهم اینه که ما در مقابلشون چه واکنشی نشون بدیم و تیممون رو در بدترین شرایط(که الان باشه) هم تنها نذاریم.ویسکا بارسا /m\

با چه دلیلی میگین میگین انگیزه نداشت؟!انگیزه بیشتر از این که 5امین بار قهرمان بشیم؟!تیم انگیزه داشت!برنامه نداشت!

این تیکی تاکا(اینی که الان بارسا داره بازی ممیکنه!) فقط جلوی تیمایی مثل لوانته و اینا جواب میده!بعضی وختا اونجا هم به مشکل بر میخوره!

در مورد بارترا!!بارترا خوب بازی کرد!هیچ ایرادی نمیشه بش گرفت..پپ هرسال چندتا بازیکن جوون معرفی میکد...امسال تیتو کدوم بازیکنو رو کرد؟!هیچی!
نه تنها بازیکن رو نکرد بلکه به خیلی از جوونایی که پپ معرفی کرده بود ظلم کرد!نمونه اش همین بارترا!
وقتی تیم دفاع نداشت میتونست توو بعضی از بازیا بش میدون بده که نداد..نتیجه اش شد این!

بازیکنی مثل تیو که فکر کنم بهترینه بش بازی نمیده!به جاش الکسیس لعنتی رو بازی میده که از اول سال هی بازیش میده که یک بازی خوب هم انجام نداده!
کوئنکا رو فروختن به آژاکس فک کنم..بازیکنی که مقابل رئال بازی کرد و بهترین بود!
تیاگو !مونتویا!مونتویا خیلی بهتر از این آلوز میتونه بازی کنه!آلوزی که حتی شبح آلوز فصل قبل نیس!

بوسکتس شدیدا افت کرده...میتونستن چند بازی به سانگ بازی بدن که بفهمه رقیب داره توو تیم!

میگی هشدار از بازی با میلان؟!نه عزیز این هشدار مال فصل قبله!بازی با چلسی!

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

اولا آیدا این که میگی بایرن شاهکار بازی نمی کرد باهاش مخالفم برای مثال بارسا تو قهرمانی های اخیرش شاهکار بازی کرده آیا؟ خب نه بلکه تونسته با بازی خوب و منطقی بازی خوب رو از تیم حریف بگیره و با سبک خودش سبک تیم مقابل را شکست بده و همین طور با بازیکن های بهتر! اگه تو به اون بازی های فبلی بارسا میگی شاهکار باید اینم شاهکار بدونی و بالعکس
بایرن عالی بازی کرد(اینو میگم چون طرفدار 6 سیلندر منچسترم و از سال 2009 2008 زیاد از بایرن خوشم نمیاد) واقعا خوب بازی کرد! دفاع درست(البته کمی متزلزل چون تو چند موقعیت شانس اوردن آلابا پاش رسید به توپ) هافبک های منطقی و از مهم تر نقش ریبری بود که جالب بود! و البته نباید از این داستان غافل شده که روبن پاس می داد :-" منم میگم شاهکار نیست همون طور که خیلی از برد های بارسا شاهکار نبود
نمیگم بایرن 100% قوی تره از بارسا چون بارسا چند مهره نداشت و مسی تازه از مصدومیت در اومده و مربی ای با افکار متفاوت ولی نباید منکرش شد که الان بایرن تو سبک جدیدش به بلوغ رسیده! یه 4-2-3-1 جدید!(از این بابت به نظرم اومدن پپ گواردیولا به بایرن اشتباه بود)
باید قبول داشته باشی حتی با مهره های آماده و با پپ باز هم تو آلیانس آرنا می باخت بارسا ولی نه با این نتیجه مثلا2 1 یا 3 1یا 3 2 !

• لایک
امتیازات: mn13

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از #Alireza# :
با چه دلیلی میگین میگین انگیزه نداشت؟!انگیزه بیشتر از این که 5امین بار قهرمان بشیم؟!تیم انگیزه داشت!برنامه نداشت!

این تیکی تاکا(اینی که الان بارسا داره بازی ممیکنه!) فقط جلوی تیمایی مثل لوانته و اینا جواب میده!بعضی وختا اونجا هم به مشکل بر میخوره!

در مورد بارترا!!بارترا خوب بازی کرد!هیچ ایرادی نمیشه بش گرفت..پپ هرسال چندتا بازیکن جوون معرفی میکد...امسال تیتو کدوم بازیکنو رو کرد؟!هیچی!
نه تنها بازیکن رو نکرد بلکه به خیلی از جوونایی که پپ معرفی کرده بود ظلم کرد!نمونه اش همین بارترا!
وقتی تیم دفاع نداشت میتونست توو بعضی از بازیا بش میدون بده که نداد..نتیجه اش شد این!

بازیکنی مثل تیو که فکر کنم بهترینه بش بازی نمیده!به جاش الکسیس لعنتی رو بازی میده که از اول سال هی بازیش میده که یک بازی خوب هم انجام نداده!
کوئنکا رو فروختن به آژاکس فک کنم..بازیکنی که مقابل رئال بازی کرد و بهترین بود!
تیاگو !مونتویا!مونتویا خیلی بهتر از این آلوز میتونه بازی کنه!آلوزی که حتی شبح آلوز فصل قبل نیس!

بوسکتس شدیدا افت کرده...میتونستن چند بازی به سانگ بازی بدن که بفهمه رقیب داره توو تیم!

میگی هشدار از بازی با میلان؟!نه عزیز این هشدار مال فصل قبله!بازی با چلسی!
این انگیزه تو بازیشون دیده نمیشد،بعد گل سوم بایرن،بارسا کاملا بازی رو ول کرد...حتی ممکن بود گل 5 ام رو هم بخوریم :|
تقصیر بارترا نبود،اون تا حالا تجربه چنین بازی بزرگی رو نداشت،ولی اشتباه زیاد داشت و افتضاح بازی کرد...انتظار بیشتری هم ازش نمیرف،آره شاید اگه بیشتر بهش اعتماد شده بود و بیشتر تجربه داش دیشب اونطوری نمی بود.سانچز هم هیچی دیگه...تیو واسه این بازی بهتر بود حتی.کوئنکا قرضی رفته آژاکس ولی خب به نظرم برنخواهد گشت :rolleyes:
فصل قبل بارسا به خاطر خستگی ال کلاسیکو+مقداری بدشانسی+دفاع اتوبوسی چلسی+اشتباهات فردی جلو چلسی حذف شد ولی اصلن بازنده نبود چون به وضوح خیلی بهتر از چلسی بازی کرد.بارسا همیشه جلو تیمای اتوبوسی مشکل داشت ولی امسال مشکل جدیدی داره،امسال تیمایی که حمله میکنن جلو بارسا بهتر نتیجه میگیرن،الان همه تیما جلو بارسا جسورانه بازی میکنن نه مثه چلسی و الان نتیجه میگیرن خیلی هم بهتر از چلسی.شاید هشدار از همون موقه شروع شد ولی بازی با میلان اون هشدار جدی بود،اینکه دیگه تنها راه متوقف کردن بارسا اتوبوس نیس،حتی میلان هم میتونه بدون اتوبوس بارسا رو ببره...اینکه جبران کردیم مثل ی معجزه بود،عالی بود ولی فقط همون بازی بود و بعد انگار همه چی کاملا فراموش شد ولی بعد از اون همه تیما یه جسارت خاصی برا مقابله با بارسا پیدا کردن.
به نقل از no one :
اولا آیدا این که میگی بایرن شاهکار بازی نمی کرد باهاش مخالفم برای مثال بارسا تو قهرمانی های اخیرش شاهکار بازی کرده آیا؟ خب نه بلکه تونسته با بازی خوب و منطقی بازی خوب رو از تیم حریف بگیره و با سبک خودش سبک تیم مقابل را شکست بده و همین طور با بازیکن های بهتر! اگه تو به اون بازی های فبلی بارسا میگی شاهکار باید اینم شاهکار بدونی و بالعکس
بایرن عالی بازی کرد(اینو میگم چون طرفدار 6 سیلندر منچسترم و از سال 2009 2008 زیاد از بایرن خوشم نمیاد) واقعا خوب بازی کرد! دفاع درست(البته کمی متزلزل چون تو چند موقعیت شانس اوردن آلابا پاش رسید به توپ) هافبک های منطقی و از مهم تر نقش ریبری بود که جالب بود! و البته نباید از این داستان غافل شده که روبن پاس می داد :-" منم میگم شاهکار نیست همون طور که خیلی از برد های بارسا شاهکار نبود
نمیگم بایرن 100% قوی تره از بارسا چون بارسا چند مهره نداشت و مسی تازه از مصدومیت در اومده و مربی ای با افکار متفاوت ولی نباید منکرش شد که الان بایرن تو سبک جدیدش به بلوغ رسیده! یه 4-2-3-1 جدید!(از این بابت به نظرم اومدن پپ گواردیولا به بایرن اشتباه بود)
باید قبول داشته باشی حتی با مهره های آماده و با پپ باز هم تو آلیانس آرنا می باخت بارسا ولی نه با این نتیجه مثلا2 1 یا 3 1یا 3 2 !
آخه این بازی بایرن مثل بقیه بازیای خوب این فصل بایرن بود،یه چیز عجیب و جدید نبود.بایرن عالی و منطقی بازی کرد ولی "شاهکار" نکرد.نگفتم بارسا شاهکار کرده،حالا شاهکار کردن چیز مهمی نیس ولی خیلیا با توجه به نتیجه معتقدن بایرن شاهکار کرده.نه اینطور نبود بایرن بازی همیشگیش رو کرد و حتی با وجود افتضاح بودن بارسا هم حقشون نبود 4-0 ببرن.نهایتا همون 2-0 یا 3-1 بود حقشون نه 4-0 :| بحث داوری کاملا به کنار،دو تا گل اول بایرن رو اشتباه مسلم دفاع بارسا بود.11 تا کرنری که بیشترشون کاملا غیر ضروری بودن و میشد مدافعا دفع کنن اون توپا رو به جای کرنر دادن،همه میدونن بایرن چقد تو بازی هوایی و رو کرنرا قویه.
بله بایرن الان آماده ترین تیم اروپاس و بدون یه فوق ستاره،یه تیم متوازن و عالی داره که نیازی به پپ نداره.نمیدونم چرا هوینس با هاینکس تمدید نکرد و با پپ قرارداد بست.پپ عالیه ولی فقط تو بارسا نتیجه گرفته.اون 4 سال،در بهترین زمان و بهترین مکان بهترین افرادی که ممکن بود کنار هم قرار بگیرن و یه تیمو بسازن تو بارسا بودن و این حاصل 30 سال پروژه بلند مدت بود.هاینکس بایرن ون خال رو به این بایرن تبدیل کرده و به نظر من هم اومدن پپ اشتباه ه.
بازم میگم حتی دیشب هم نتیجه خیلی اغراق آمیز بود.بارسا افتضاح بود و بایرن عالی ولی فاصلشون 4 تا گل نبود.
+در مورد بازی برگشت.بعضیا از معجزه حرف میزنن.ولی خب در صورتی میشد در مورد معجزه حرف زد که بارسا 3-1 یا 2-0 میباخت که بازم با معجزه هم حتی نمیشد در اون صورت صعود کرد.به نظر من بازی برگشت رو سعی کنیم آبرومندانه ببازیم لااقل.زشته تو نیوکمپ.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به هر حال پپ یه مربی فوق العاده بود!نه فقط به خاطر برد هاش!به خاطر بازیکنای جوونی که معرفی کرد..به خاطر بزرک کردن بازیکنای جوون

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

باو به تیتو وقت بدید!

بازیکن بدید بعد ببینید این کار هارو میکنه یانه!

بدبخت این فصل همه مصدوم شدن و خودشم 2 ماه نبود!

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

من شخصا بازی های امسال بارسا رو اصلا دوست نداشتم :-"
نبود پپ رو به شدت حس کردم :-<
حالا که بارسا دوباره با تیتو قرارداد بست ، امیدوارم تو فصل نقل و انتقالات یه فکر اساسی کنند .
بارسا با تقویت خط دفاعیش می تونه دوباره به روز های اوج برگرده ، فقط می تونم بگم امیدوارم فصل بعد با این چنین بارسایی رو به رو نشیم

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

خب دیگه دوباره بازیای لالیگا شروع شدن و امشب بارسا با بیلبائو ساعت 20:30 به وقت ما تو San Mamés بازی داره.امیدوارم ببریم و حداقل قهرمانیم تو لالیگا رو تثبیت کنیم.

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از Breeze :
خب دیگه دوباره بازیای لالیگا شروع شدن و امشب بارسا با بیلبائو ساعت 21:30 به وقت ما تو San Mamés بازی داره.امیدوارم ببریم و حداقل قهرمانیم تو لالیگا رو تثبیت کنیم.
حالا تعریف از خود نباشه ها ولی ما قهرمانیمون شیش هفته پیش از پایان فصل تثبیت شده بود . :> :-"
منتظر چهارشنبه م /m\

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از clever child :
حالا تعریف از خود نباشه ها ولی ما قهرمانیمون شیش هفته پیش از پایان فصل تثبیت شده بود . :> :-"
منتظر چهارشنبه م /m\
انتظار چرا؟شک داری مگه؟ :(

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

:-$
به نقل از Breeze :
انتظار چرا؟شک داری مگه؟ :(
نه دیگه ، از بازی لذت میبرم . در ضمن به یکی از دوستای بارسایی تیرم قول دادم بارسا اگه ببره حتی اگه صعود هم نکنه بش یه بستنی بدم :> (دیگه اصفاهانیم دیگه :-")

بالا