• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
پاسخ : تقلب

اما هیچی امتحان کامپیوتر نمی شه... هیچ وقت یادم نمی ره...بچه داشتن با اس ام اس جواب ها رو بهم می دادن که یه دفعه گوشی یکی از بچه از تو کیفش افتاد دقیقا وسط کلاس و معلمه هم دید و زنگ بعدش کلی ناظممون امد نصیحتمون کرد! اصولا تو کامپیوتر دستمون خیلی باز بود...هیچ وقت وا3 کامپیوتر درس نخوندم اخه همیشه open jozve امتحان می دادیم...یادش به خیر.

BoRn 2 KiLl

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اهواز

یکی دیگه از تقلب های خوب که مال ریاضی و فیزیک و کلا هر درسی که به ریاضی مربوط بشه اینه که با خودت ماشین حساب بیاری سر امتحان بعد جواب و می نویسی تو ماشین حساب می دی به کسی که تقلب می خواد این روش اصلا کسی متوجه نمیشه بهتون قول میدم B-) (;

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از BoRn 2 KiLl :
یکی دیگه از تقلب های خوب که مال ریاضی و فیزیک و کلا هر درسی که به ریاضی مربوط بشه اینه که با خودت ماشین حساب بیاری سر امتحان بعد جواب و می نویسی تو ماشین حساب می دی به کسی که تقلب می خواد این روش اصلا کسی متوجه نمیشه بهتون قول میدم B-) (;

واسه ما نمیشه ، وقتی میخوایم ماشین حسابو بدیم یکی دیگه مراقب ها چک میکنن یه دور :D

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از peg0a2h1 :
واسه ما نمیشه ، وقتی میخوایم ماشین حسابو بدیم یکی دیگه مراقب ها چک میکنن یه دور :D

؟؟؟؟خوبه مراقبا مدرسه ما از اين چيزا به ذهنشون نميرسه!!

تقصير خودتونه ضايع تقلب ميكنيد

ماشين حساب به درد همه جا ميخوره!!!من يه بار سر ادبيات به دوستم گفتم ماشين حسابو بده :D!مراقب هم حاليش نبود... :D!خب ما اگه شك كنيم كه ممكنه چك بشه هم توي حافظه سيو ميكنيم......و براي تستي ها گزينه مورد نظر 2تا صفر همينجوري به ترتيب....بعد ميديم به اون يكي ... :-"

البته چون اينجا انتن زياده ما روشاي سوختمونو ميگيم :D

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

یه تقلب کردم کلی حال کردم! این برچسب لاک غلط گیر هست؟ اونو باز کردم، کاغذ رو تا کردم، دوباره بستم. سره جلسه باز میکردم. مینوشتم.
یه بار به داخل مقنعم کاغذ چسبوندم، مقنعه رو میکشیدم جلو. هیچ احدی هم شک نمیکرد!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از راضيه :
من و خواهرم دو قلوييم
سر امتحان پايان ترم دوم جاي هم امتحان داديم اون روز يه جور شده بود كه اول امتحان اونا برگزار شد بعد ما اما هر دوتاشو مرضيه امتحان داد جالبه كه نمره ي مال من از مال خودش بيشتر شد
چه حالی میده آدم دوقلو باشه؟!!

برا این موقع ها حال میده؟!! یه روز تو درس بخون یه روز اون؟!!

ولی خوراکش با sms هستش؟!! فقط باید سریع باشی؟!!

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

من جاي خواهر دوقلوم امتحان دادم
بالا راضيه اشاره نمودند
يه بارم سر امتحانه ترم البته راهنمايي برگمو با دوستم عوض كردم

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از killer_m :
؟؟؟؟خوبه مراقبا مدرسه ما از اين چيزا به ذهنشون نميرسه!!

تقصير خودتونه ضايع تقلب ميكنيد

ماشين حساب به درد همه جا ميخوره!!!من يه بار سر ادبيات به دوستم گفتم ماشين حسابو بده :D!مراقب هم حاليش نبود... :D!خب ما اگه شك كنيم كه ممكنه چك بشه هم توي حافظه سيو ميكنيم......و براي تستي ها گزينه مورد نظر 2تا صفر همينجوري به ترتيب....بعد ميديم به اون يكي ... :-"

البته چون اينجا انتن زياده ما روشاي سوختمونو ميگيم :D

داریم افرادی که ضایع تقلب میکنن و داریم کسایی که اندشن!
در ضمن اون مراقبی که سر ادبیات بالا سرتون بوده خیلی پرت بوده!! مراقب های ما دیگه در این حد نیستن!

یکی از بهترین تقلب های امسال:

امتحان کامپیوتر بود ، ترم اول ، vb ، من و 3gger امتحان دادیم اومدیم بیرون ، یکی از دوستان (x) گفت من بلد نیستم بیاین به من تقلب بدین.
روش کار: x هدفونش رو زده به گوشیش ، گوشیش تو جیب شلوارشه ، هدفون تو گوششه ، رفته تو اتاق کامپیوتر ، جایی که فقط معلم هست و 3 تا دیگه ، سکوت مطلق ، سوزن بندازی صداش میاد 3gger طبقه پایینه دم تلفن عمومی، قبل از ورود x به اتاق کامپیوتر به گوشیش زنگ میزنه ، x یه دور چک میکنه ، صدا خوب میاد ، صدا خوب میرسه.

x میره تو اتاق ، معلم سؤال رو میده ، x تکرار میکنه ، 3gger طبقه پایین داره میشنوه ، x خودش یکم مخ میزنه ، سر یه چیزیش میمونه،
3gger پایین داره حل میکنه ، خط به خط برنامه رو واسه x میگه که بنویسه ، برنامه x باز مشکل داره ، اعصاب داغون ، بنده هم دم تلفن عمومی ناظرم :D یه دور من حل میکنم ، جواب همونه ، x میگه باز نمیشه ، کامپیوتر هم نیست ما بریم امتحان کنیم ، اعصاب داغون تر از قبل! من میرم اون یکی ساختمون از تو IT چک کنم ، جواب درسته!!! در نهایت معلوم میشه x یه پرانتز انگار هی نمیذاشته!

حالا تو این جریان ، یک کارت تلفن و نصفی مصرف شد، معلم کامپیوتر که اصلا نفهمید، 60 نفر از جلو تلفن عمومی رد شدن ، معاون ، مدیر ، معلم ، یکیشون از ما 2 تا نپرسید دارین واسه کی سؤال حل میکنین؟! کیه پشت خط!!

تقلب = هلو!

• لایک
امتیازات: psi-3

lily.hozak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
مدال المپیاد
اینو معنیشو نمیدونم....
دانشگاه
ان شاا... هرجا.
رشته دانشگاه
اگر امسال و به سلامتی رد کنم میخوام برم مهندسی پزشکی اگه خدا بخواد....

به نقل از Hespride :
تقلب شانس نميخواد، فقط يه كم جرات ميخواد!

البته قرص بودن دهن هم لازمشه كه اصولا توي مدرسه ي شما چنين چيزي معنايي نداره :))

الان دقيقا خواستيد حال منو بگيريد يا پشت سر 400 تا دانش اموز حرف بزنيد؟ آقاي با جرأت ندزنت {-8

narenjak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی

به نقل از Hespride :
تقلب شانس نميخواد، فقط يه كم جرات ميخواد!

البته قرص بودن دهن هم لازمشه كه اصولا توي مدرسه ي شما چنين چيزي معنايي نداره :))

آی گفتی !
من بیشتر از مراقبا حواسم به بچه هاس :D

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

اهان..........تو لابراتوار جاي من جايي هست كه خيلي راحت به دفتر معلم دسترسي دارم.......حتي معلمه خيلي وقتا ميگه نمره هارو وارد كن.....يه بار حوصلم سر رفت تا معلمه رفت ته لابراتوار من دفترو ورداشتم تو نمراتم يه بازنگري كردم.......بعد موارد انضباطيم هم بررسي كردم....در كل يه تجديد نظري قائل شدم.....چندتا مثبتم گذاشتم.....

حالا به معلممون به لحن شوخي گفتم......گفتم مشكلي نداره كه......اونم هر هر خنده ...........گفت نه.......

جیران

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و زبان

تو که خرخونی نیازی نداری نمرات عادیتو دست بزنی مگه فقط انضباطی هااااا :-"

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از minaaaaa :
تو که خرخونی نیازی نداری نمرات عادیتو دست بزنی مگه فقط انضباطی هااااا :-"
انضباطيا رو كه اره......نصفشونو درست كردم.....خودش وقتي روش خط و تيك ميزنه يعني مشكل حل شد....اين حساساشو درست كردم:
فيلم جايي كه بايد ميبرده جلو(سانسور كنه) يادش رفته........خياي ولي حال داد معلمه ته كلاس تا اومد بيا جلو كار از كار گذشته بود :-"

كنترل كلاسو كش رفته......تو جيبم جاموند :D

فحش انگليسي ميده......دعوام شد بلند شدم طرفو هر چي از دهنم در اومد بهش گفتم :-[ :)).......نامرد معلمه نوشته بود چيا گفتم :-"

جاي اينكه ماژيك وايت برد بياره ماژيك معمولي اورده......بفههم كدوم ادمي لو داد X-(......

برگه ي امتحانارو كه صحيح ميكرده به يه دوستش نمره داده.......اينو يه نامردي لوم داد كه به حسابش رسيدم........خب اوني كه بهش نمره اضافه كردم تو برگش نيازمند بوده :D

جاي عصر يخي3 تايتانيك اورده....:D

وكلي چيز ديگه......

چون من مبسر كلاس+امين معلما :D(چه امين خوبي)+ بچه ي مظلوم :D+ زبانم از همه بهتر بود معلم زبان كلي كاراشو من ميكردم.......واسه همين اون تغيراتم حقم بوده ديگه نه؟؟؟

اينا يي كه به نظر خودم جالب بودو گفتم!!

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

يكي ديگه از تقلبام:
توي گزارشي كه يه نماينده يه كلاساي ديگه نوشته بود(محتويات:اين كه من پارتي بازي ميكنم بچه هارو لونميدم....و چندتا شيرين كاريامو لو داده بود خودشيريني كنه و يه سري چيزاي ديگه.....)يه سري تغييرات جزئي دادم.....
اجرم با خدا.......

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

ما که اصولا از وردمون به رانمایی تقلب ها شروع شد
سال دوم 5 نفر بودیم که به ترتیب مینشستیم
معلممنون کلا کارش این بود که سوال امتیازی بده
همیشه هم 5 تا سوال
ما هم هر کدوم یکی رو حل میکردیم به هم میگفتیم
تقلب رو برگه م که زیاده
ماشین حساب هم که دیگه معلومه البته اگه مهندسی باشه میتونی mode رو عوض کنی و تایپ هم بکنی ولی اگه تو جلدش برگه بزاری بهتره
یه بار هم واسه کامپیوتر با پاک کن تقلب کردیم حالا فکرش رو بکنید کامپیوتر که باید برنامه بنویسی چجوری رو پاک کن جا میشد؟؟
ولی یکی از دوستام note رو مچاله کرده بود چسبونده بود رو پاک کن من دیدم خندم گرفت و لی مراقبه نفهمید خیلی داغون بود
حالا این پرنیان تابلو وسط امتحان به من برگه میده از اون ور کلاس میگه چک نویس میخواستی :O
مراقبه فهمید البته من میخواستم به پرنیان برسونم واسه هین زیاد بد نشد
یه بار هم سر شیمی کتاب باز کردم این معلمه زیادی پرته ما هم دیدیم امتحان قبلی کلی حال کردیم سر این امتحان اصلا نخوندم و گفتم تقلب استاده
ولی چون دیگه خیلی تابلو باز کردهبودم اومد کتاب رو ازم گرفت ولی خداییش هیچی نگفت

hoora m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان

به نقل از پگاه :
جدا؟!! :P
یادش بخیر همین چند ماه پیش،امتحان ترم شیمی 2تا از سوالا رو با ماشین حساب به یکی از دوستان رسوندم!!حتی واسه یه سوالش ماشین حساب دست من بود،من جوابو میزدم مرحله به مرحله دوستمون مینوشت!! ???

psi-3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
عمران

ما وقتی اراک بودیم مد شده بود کتاب باز می کردیم(به همین سادگی!) B-)
یه بار تو همین اصفهان با آیینه با یکی از بچه های پشت سریم تقلب کردم.من از تو آیینه بش میگفتم چه سوالی رو می خوام اونم برام می خوند.منم از تو آیینه لب خونی می کردم!!(خداییش خیلی ایده ی جلبی بود(ایول به خودم! <D=))

!!...me

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۲ تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

ما تو راهنمایی خوراکمون برگه عوض کردن زیر جامیز بود ...

Sadaf.Tb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

من یه بار برگمو با دوستم عوض کردم وهمورو دادم بش درست کنه یه بار دیگم جوابو رو دسمال نوشتم جلو یه ناظما :D دادم دستش اونم خندید بعدم 20 شدم P:>

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

تو دبيرستان و راهنمايي :))
از زيره دسته معلم برگه كش ميرفتيم :D

بالا