• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

milad.a

milad.a
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
پاسخ : تقلب

برای من و دوستام و حتما شماها اکثرا بعد از امتحان یه حسی به ادم دستمیده که فکر می کنه معلمو خر کرده و در حد تیم ملی خوشحال میشه اما این طور نیست والا معلمای ما که می بینن تقلب می کنیم بعد امتحان هم یه تیکه ای می ندازن که بدونیم فهمیده ولی دمشون گرم هیچ وقت لومون ندادن ایول به همچین معلمایی :لایک :لایک <D= <D=

ما کلا سوم راهنمایی رو با تقلب گذروندیم کمترین امتحانی بود که تقلب نکنیم مخصوصا دفاعی که کلورقه رو از رو کتاب می نوشتیم

ولی دمش گرم معلم ادبیات دوم راهنماییمون اقای فتحی زاده هر قدر تقلب می کردیم می اونمد می گفت چطور تقلب کردی خوب بود؟ گاهی اوقات هم خودش یکم راهنمایی می کرد دمش گرم :) :) :D :D :D

Melika Zangeneh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران

من به تقلب اعتقاد ندارم ، اما خُب همه انجامش میدن دیگه .. :-"
سر ِ امتحان ادبیات ِ ترم ِ 2 ِ دوم راهنمایی ، با پگاه نشسته بودیم ، برگه ِ لغت ـم خالی بود ..
برگه ِ پگاهم زیر ِ برگم بود ، خیلی شیک معاون ِ آموزش اومد کشید بیرون از اون زیر ! ;;)
معمولاً کلاسی تقلب میکنیم .. هر 30 نفر باهم . نمرات ِ یکی ! ;;) شیک ! ;;)

Behz@d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شایعه ای بیش نبود!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
اینستاگرام

تو امتحان نهایی جبر ی سوال اومد از اثبات بازگشتی از بد شانسی همونی بود که قبل آزمون دیدمش ولی ازش گذشتم و نخوندمش :( :(
نمیدونین چقد دردناک بود آخه کل سوالا رو 20 دقیقه ای نوشتم بد دقیقا 1سات روی اون سوال نشستم 1.25 هم بارمش بود. [-o< [-o<
عاغا دیگه ناامید شدم و به بغل دستیم گفتم که بیا بریم اونم بلند شد همزمان 4 نفر دیگه هم بلند شدن.
توی راه سالن بهش گفتم یکم اروم تر برو تا من ببینم اون سوال رو چی نوشتی.دقیقا وقتی رسیدیم پیش مسئوله من گرفتم چی نوشت :لایک
خوشبختانه همونجا صندلی خالی بود (;نشستم همونجا چون سر اون مسئوله شلوغ بود متوجه نشد منم سریع شروع کردم به نوشتن در عرض 2دقیقه نوشتم دادم :D :D
نمیدونین چقد بهم حال داد :D :D :D
بعد که رفتم بیرون اولین کاری که کردم به رفیقم گفتم که بیا >:D< بد هم *-:
از خوشحالی یادم رف کیفم رو بردارم بعد نیم سات فهمیدم کیفم نیس. آخرشم نمره جبرم شد 19.5

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ

نوشته بود...!::

تودوران دانشگاه بنابه دلایلی نتونسته بودم یه درسو بخونم وباذهن کاملا خالی سرجلسه امتحان رفتم.نیم ساعتی نشستم،دیدم هیچ کدام از سوالها حتی برایم آشنا هم نیست!یه جمله آخربرگه نوشتمو تحویل دادم:"دراعتراض به تقلب گسترده ای که سرجلسه امتحان ازبرخی دانشجویان شاهد بودم ازدادن این امتحان خودداری کرده و نمره ی صفر را به بیست باتقلب ترجیح میدهم!" بعداز اعلام نتیجه به دلیل بااخلاقی نمره الف گرفتم!!
:D

BRX

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
96

یه بار سر امتحان دفاعی کلا فقط من درس خونده بودم :D :Dسریع نوشتم امتحانمو دادم <D=معلممونم بهم اعتماد کرد X_Xگف توهم مراقب بچه ها باش :-$منم نامردی نکردم به همه رسوندم =))اصن خیلی حال کردم با کارم =)) =))
معلممونم فهمید
البته..............
بعد امتحان
وقتی دید همه بیس شدن!!!!!!!!!!!!!!

arezoo1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

یه بار ازمون داشتیم بعد قرار شد همه با هم ج بدیم سوالا ادبیات رو معلم ادب ک سر کلاسمون بود ج داد سوالا شیمی هم من ز زدم ب مامانم سوالو رو واسش خوندم اون ج داد....بعد رتبه ها ک اومد هممون با هم یه رتبه ای داشتیم... :D

mahnegar

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
انشاالله فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
انشاالله پزشکی

پارسال ینی سال سوم دبیرستان،سر کلاس زیست فقط تقلب میکردیم.
یه گروه 5 نفره بودیم هماهنگ با هم کار میکردیم.پشت سر شاگرد اول کلاس میشستیم جلوییمون بلند میشد از بالای سرش برگشو نگاه میکرد هممون مینوشتیم!همیشه هم 5 تا برگه کپی هم داشتیم! :D
یه بار تقلب یه عده دیگه لو رفت که نمره واقعیشون 1 تا 2 نمره باهم تفاوت داشت(معلمه نمره ای که میگرفتنو براشون نوشته بود!) اما فهمیده بود تقلب کردن به همشون صفر داده بود!
اما ما 5 نفر برگه هامون کپی هم با رشادت سر کلاس راه میرفتیم! :)) کسی هم بویی نبرد!

بدترین نوع!!!!
اول دبیرستان سر کلاس شیمی معلممون نیمکتا رو یه متر یه متر از هم دور کرد و امتحان گرفت!امتحان تستی بود.
تو جامیز یه تعداد برگه کوچیک گذاشته بودم برای تقلب.دوست من تو تقلب حرفه ای نبود!تا برگرو میذاشتم کنارش بلافاصله دشتشو میاورد جلو!
براش نوشتم سوال29؟
روش نوشت نمیدونم!!!!!!
با تابلو بازیاش معلمه فهمید و اومد گرفتش!من حتی نتونستم جوابشو بخونم!!!!
بعدا ازش پرسیدم چی نوشته بودی؟گفت نوشتم نمیدونم!!!!
کلی دعواش کردم گفتم خوب همون نوشتن داشت!؟! :P

×محدثه : پست متوالی ترکیب شد.

samy

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یه شهر

نظرسنجی یکم ضایع است :-w :-w :-w تقلب جزئی از زندگی دانش اموزه اصلا ما بخاطر تقلب که درس میخونیم اساسا \:D/ دانش اموزان به تقلب بعنوان یک روش اموزش مینگرد اما دبیران نابخرد این و قبول نمیکنن ~X( :((اخه چرا>؟واقا چرا؟ یکی به من بگه؟ :-?? :-?? :-?? :D
بله این ما خانوادتا تو این کاریم کلا کلاس خصوصی میزاریم B-) B-) B-) B-) تا راهنمایی میرسوندم جوری ام میرسوندم که اونی که 13*14بود میشد19/75البته خیلی کم پیش می اومد اغلب 20میشدن دبیرستان میدیم میگیریم یه بار سر امتحان شیمی (خیلی سخت بود)دوستم یه چک نویس قد برگه اچار دادبهم کلا برگه سوال میداد بهتر بود خلاصه تا یه نیم ساعتی نوشتم در اخر اون شد 19/50 من شدو 18/75 ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( :(( (:|

amin rezaei

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
رشته دانشگاه
عمران

این شعره رو شنیدین ؟؟
تقلب توانا کند مرد را تو خر کن دبیر خردمند را :))
یادش بخیر یه چند سال مدیر مدرسمون از فامیلامون بود ... بابام هم که معلم بود همه معلما میشناختنم و هوامو داشتن و هیچی نمیگفتن بهم اصن :D یه بار که یکی تازه اومده بود شده بود یکی از معاونای مدرسه ( که بعد از اون اتفاقی که الان میگم بهتون اسم سیب رو براش برگزیدم که هنوز هم روشه :D =)) ) امتحان عربی داشتیم اون موقع منم داشتم تقلب میکردم با بغل دستیم که یه بار جوابمو نداد فک کردم نشنیده منم بلند صداش کردم ... این بنده خدا ( سیب رو میگم :-" ) اومد و پر جذبه برگه منو گرفت (مثلا میخواست بگه منم هستم :-& ) ... منم بدو رفتم پیش مدیرمون و گفتم این یارو الکی برگه منو گرفته :D مدیمون هم خندید و اومد برگمو گرفت و بهم پس داد B-) ... منم به لجش نشستم و تا آخر امتحان تقلب کردم در حد لالیگا به همه هم رسوندم آخرش /m\ :D بدبخت اینقد ضایع شد که هیچی نگفت دیگه اصن :)) =P~

یه بار هم سال سوم راهنمایی امتحان شیمی داشتم که هیچی نخونده بودم ... منم رفتم پیش یکی از دوستام که درسش خوب بود ... کپی برابر اصل برگمو نوشتم فقط یکی 2 جا رو خط زده بودم ... وقتی اومدم برگمو بدم معلمم معلمم هم با خنده و یه لحن خاصی گفت : رضایی , کچل , شیطون تو نمیخوای آدم شی ؟؟ منم گفتم نه آقا همینطوری خیلی هم خوبم :) ( خیلی این معلمم رو دوست داشتم و دارم x: ) آخرش هم 20 شدم =P~

یه بار هم سال اول راهنمایی بود یا سال دوم یادم نیست امتحان ریاضیمون هماهنگ کشوری سمپاد شده بود ... خیلی خیلی هم سخت بود X_X ... بعد معلم ریاضیمون همون صبح قبل از امتحان خودش جواب سوالا رو رو یه برگه برا خوش داده بود ... بعد اومده بود جواب سوال نفر جلوییم رو بده که منم متوجه این برگه ها تو دستاش شدم و قبل از اینکه بره 2-3 تا از سوالایی که هنوز ننوشته بودم رو نوشتم از رو دستش ... تقلب از رو دست معلم دیگه نوبره والا /m\

و این داستان سر دراز دارد :D :))

Behz@d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شایعه ای بیش نبود!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
اینستاگرام

سر امتحان ترم فیزیک سال دوم ی سوال خیلی سخت اومد منم بلد بودم حلش کردم ج میشد 625 اما از بدشانسی نمیدونم واس چی تقسیم بر 5 کردمش.هیچی دیگه من نوشتم 125!!! X-(
حالا دوست بیچارم همین سوال رو ازم میخواس ما هم نوشتیم دادیم بهش اونم این سوالو به یکی دیگه داد.... :-\
هردو شاد و خندون زدیم بیرون حالا از بچه ها پرسیدم ج چن میشد؟گفتن 625
من :-"
رفیقم L-:
خیلی ضایع بازی شد سه نفر ی سوالو عین هم تازه اشتباه نوشتیم. :P
معلم فیزیکمون شک کرد اما چنان سفسطه کردیم که...
عاغا من با این معلمم خیلی جور بودم سال بعد بهش گفتم آقا تا حالا کسی تونست جلو شما تقلب بزنه؟
اونم با کلی غرور گفت:"نه!!!"
منم :)) بعد کل ماجرا رو بش گفتم!!!!
گفت حیف که دیر شد ولی اگه میدونستم حالتو میگرفتم. بعد کلی با هم خندیدیم :D

sahar.R

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست شناسی دوره 17

اصلا امتحان حفظی بدون تقلب ک امتحان نیس... ;;) :))

اوه اوه هیچ وقت امتحان ترم 1 کامپیوتر سال اول یادم نمیره... :D

خب به چه درد ما میخوره برنامه نویسی....اونم ++c....!!!

خلاصه من شب قبلش یعنی رو به موت بودم..

خلاصه..

یکی از این المپیاد کامپیوترارووو نشوندیم میز اول..

گفتیم تو برگه بنویس بده عقب :D :D

دیگه کل بچه ها از رو همون نوشتیم ...

همه 20... \:D/ \:D/

خب می خواستن ++c درس ندن... :)) :))

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

یه امتحان میخاس بگیره معلم هندسمون سال دوم دبیرستان....
گف برین خوب درستونو بخونین که امتحان سخته میخام سوالا رو از تو کنکور بیارم....
اون :-w
ما :>
مام رفتیم خوندیم.اما درسو نه.کتاب هندسه کانونو تمام تستای کنکورشو مثه .... حفظ کردیم :D
رفیتم سر کلاس.معلم اومد گف:خب....این امتحانو میگیرم که بفهمین باید درس بخونین
ما ;))

اقا برگه ها رو داددر کمتر از 5 مین همه تموم کرده بودن...اما کسی بلن نمیشد.یکی دو تا سوال نامرد خودش طرح کرده بود.... :|.....یادمه سر جلسه همه داشتن ابی کانون رو ورق میزدن اما یه هیچ جا نمیرسیدن.....
دیگه اون وقت ما اینطوری بودیم ~X(
و اون ;;) :>

Barium

فـ . بـ .
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قــُم
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
U of T
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

اول دبیرستان بودیم. قرار بود آخرِ زنگِ دینی، امتحان ادبیات داشته باشیم. من و یکی از دوستام ئم هیچی نخونده بودیم و کل زنگ داشتیم کتاب و برگه و... جاساز میکردیم :-" دبیرمون ئم داشت درس میپرسید...
بعد منو برد پاتخته ازم سوال بپرسه :| آخرش واسه اینکه ببینه آیا به این چیزایی که میخونیم عمل ئم میکنیم یا نه، ازم پرسید:
تا حالا به دوستت تقلب رسوندی؟
ینی من منفجر شدم از خنده :)) :-"
دبیر: جدی پرسیدم :-w
من: ممم... خب :-?
دبیر: خب حالا نظرت راجع بش چیه ؟
من: خب کار بدیه دیگه ;;):-"
بچه ها: :))
دبیر: :-w چرا؟
من: خب چون حق بقیه ضایه میشه :D :-"
...
بعد دبیرمون سخنرانیشو شرو کرد و گفت من هروقت ببینم سر امتحان یکی داره تقلب میکنه، چیزی نمیگم فقط یه خط قرمز رو برگش میکشم و اینا
...
حالا امتحانو شرو کردیم. وسط ارتکاب جرم چشمم افتاد به معلممون که داشت این جوری --> :O به من نگا میکرد. X_X
به این حالت --> :-"""" سرمو آوردم پایین و به کارم ادامه دادم :-"
شانس آوردم درس خودش نبود، وگرنه فک کنم برگمو ریزریز میکرد :))

@mirrez@

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد

امتحانات ترم امسال بود
فیزیک دو هیچی نخونده بودم(جزوه معلمو گم کرده بودم) داغون....
دیدم 10.5 نمره بیشتر ننوشتم یه لحظه حس یه اعدامی رو داشتم
در پونزده دقیقه نهایی امتحان دبیر فیزیک دوران راهنمایی و اول دبیرستانم آمد کنارم
قربونش برم میخواستم در آغوشش کشم >:D< *-:
ولی تا دو سه روز یعد امتحان دپرس بودم (:|
آقا مارو از 10.5 رسوند به 15 :D :D :D
بعد یه روزی داشتم فیزیک سه میخوندم به یه تیکه رسیدم نوشته بود حتما از فیزیک دو به خاطر دارید(حتما خاطرات خوبی نبوده اند)
آقا نزدیک بود بزنیم زیر گریه
حالا واقعا به امداد های غیبی ایمان آورده ام (;

Behz@d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شایعه ای بیش نبود!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
اینستاگرام

زنده باد تقلب!!!
راسی میدونین تو یکی از کشورهای آسیای شرقی(فک کنم تایلند) مجازات تقلب اعدامه :-\!!!
ما که خوراکمونه مخصوصا تو آزمون های تستی مث گاج و رزمندگان و..
3 نفر از بروبچ که یکیش خودمم سوالا رو تقسیم میکنیم.مثلا من که فیزیک و شیمی قوی ام(البته خودستایی نباشه) اونا رو میزنم یکی ریاضی رو و اون یکی هم عمومی ها رو.حالا با شیوهای مختلف به هم میرسونیم.که یکیش هم ابداع خودم بود با ماشین حساب های مهندسیه(حالا بعدا شیوه استفاده ازش رو بهتون یاد میدم (<).یا عوض کردن برگه سوالا(آقا ی روز ی سرهنگ سر آزمون رزمندگان واس بازرسی اومد منم زیر دستم سه تا برگه سوال بود :D.اومد بالا سرم ولی نفهمید B-)!!).خیلی حال میداد (<.از همه بچه ها دیرتر میرفتیم سر جلسه بد 1سات زودتر از همه اونم با هم بلند میشدیم.بیچاره ها فک میکردن سمپادیا عجب بچه های قوی ای هستن و با تعجب مارو نگاه میکردن :O.

gogory-8

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه۱
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

وای بچه ها ما1باربعدازعیدبود امتحان مطالعات داشتیم معلم مطالعاتمون ماروبرد تویکی ازکلاسای طبقه پایین که ازمون امتحان بگیره منم به خیال خودم رفتم نشستم یه جای توپ که باخیال راحت تقلب کنم کتابمم تنظیم کردم که راحت از روی اون بنویسم امتحان شروع شد ومنم اونایی روکه بلدبودم نوشتم داشتم فکر میکردم اونایی که بلد نیستم کجای کتابن که.......
اونی که من سرجاش نشسته بودم اومد ومیخواست یه کتاب از توکیفشدربیاره خیلی شیک ومجلسی کتابا منو بست کتابشواونقدر جابه جاکردتا کتاب من رفت ته کیفش تازه نامرد در کیفشم بست من همین جورماتم برده بود وذول زده بودم بهش :O :O
خلاصه دیگه هرچی درطول امتحان سعی کردم که در کیفوباز کنم صدامیداد ونمیتونستم که بازش کنم! ^-^
بعدازامتحان رفتم پیش طرف میگم باو توچرا اینجوری کردی میگه مگه من چیکار کردم؟؟جریانوبراش توضیح دادم برداشته میگه:ااادیدم قیافت عین استثناییا شده بود.... X-( X-( X-(

وااااااااای من یه بار سر امتحان زبان فارسی داشتم تقلب میکردم همچین کاغذو از پشت سریم گرفتم اومدم بنویسم!معلمون منو بلندکرد نشوند جلوی خودش حالا ام ذول زده بود به من من بودم ویه موشت پرازکاغذ تقبل حالا نه میشد بری پای سطل اشغال بندازیش دور نه هم بندازیش توکیفت!!!! X_X X_X
منم پشتموکردم به علممون!
.
.
کردمش تو دهنم وبعداز امتحان انداختمش دور واااااااای تا1هفته دهنم مزه ی جوهر میداد! >:p! ^#^ ^#^ ~X(

×محدثه : پست متوالی ترکیب شد،پست متوالی نده.

zizi76

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
شیراز
دانشگاه
دانشگا شریف...الی ناسا
رشته دانشگاه
هوا و فضا

من سوم راهنمایی زیاد تقلب میکردم کلا مهره اصلی بودم (<...ولی وقتی اومدم دبیرستان دیگه تقلب نمی کنم [-o< مثلا امسال سال دوم دو سه بار بیشتر نبود...به نظرم امتحان با تقلب ارزشی نداره و حق بقیه رو هم ضایع می کنه مخصوصا کسایی که واقع براش خوندن ...این جوری سطح خودت هم مشخص نمیشه :-"

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

دوم راهنمايي بودم، دستم شكسته بود و گچ گرفته بودمش، امتحان علوم داشتيم به صورت كوتاه پاسخ، يني جوابا فقط يه كلمه بود، هيچي ديه اين گچ من شده بود كليد امتحان، همه جوابا روش بود و همه ي اطرافيانم هم بيست گرفتند :-"

Im Myself

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید ...(دستغیب)
شهر
ناکجا آباد
مدال المپیاد
ی مدال دوره 17
دانشگاه
hard war

قبل از المپیادی شدنم واسه 20 شدن تقلب می کردم اما امسال اواسه پاس شدن :D :D
یادمه سال سوم راهنمایی 20 نمره تاریخ رو از رو کتاب نوشتم اون امتحان فقط 3-4 نفر 20 شدن
ولی امسال امتحان فیزیکی که از 200 نفر 342 تاش تقلب کردن تقلب نکردم چون می دونستم می پاسم :)
ولی الان 3ترم اخیر زبانو کلا از رو جلوییم زدم :D

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

تقلب در حد مهارت های درس خوندن لازمه دیگه!

امتحان ریاضی داشتیم، بعد مراقبه کلن گیر نمی داد بعد همه راحت بودنُ اینا. بعد جلوییم گف فلان سوالُ بده.. من داشتم واسه یکی دیگه می نوشتم اون سوالُ. بعد تهش عصبانی شد، برگمُ برداشت. کل ردیف داشتن می نوشتن از روش؛ بعد مراقب اومد بالاسرم ( من خوابیده بودم رومیز) گف برگه ت کو؟ من گفتم زیر میزه. گف برو بیارش خب. من مونده بودم چی بگم، گفتم حالا حوصله ندارم.بعدن! :-" بعدم جلویی م برگه رو انداخ که من بردارم. مراقبم با ی لحن عاقل اندر سفیهی (املا؟) گفتش کار خیلی بدی کردی! چیزی نگفت البته. :د

بالا