• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
پاسخ : تقلب

سال دوم راهنمایی ک بودیم امتحان ترم دوم جغرافی معلمه یه سوال داده بود ک از روی شکل باید جزیره تاسمانی رو تشخیص میدادیم!
یعنی ما همه اینجوری :-\
معلم ریاضیمون( x:) ک مراقبمون بود از ی چند نفر ک امتحاناشونو داده بودن پرسید کسی نمیدونست ک آخرش یکی از بچه ها از رو کتابش بش گفت.منم صاف رو به رو در کلاس بودم فهمیدم ولی تا اومدم ب بقیه بگم معاونمون اومد منو برد بیرون ~X(
رفتم برگمو دادم ب معلم ریاضیمون ازم پرسید درسته؟ منم با کمال اطمینان بلــــــــــه خانوم! (انگار نه انگار از خودش فهمیدم)
بعدش اومده ب بچه ها میگه ببینین یه چیزیه تو مایه های تاس کباب!!! {-8
همه بچه ها شروع کردن : تاس...تاس...تاس...تاس...تاسمانی!!!
معلمم ک ذوق مرگ... مراقبه داریم؟!!!

+من موندم این 25 نفر ک گفتن خیر کیا بودن؟؟؟
میشه بیان خودشونو معرفی کنن ما هم ازشون فیض ببریم؟!!!

ermia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HnschII
شهر
mashad
مدال المپیاد
ادبیات
دانشگاه
سوال خوبیه‏!‏
رشته دانشگاه
اینم سوال خوبیه‏!‏

بچه ها من که بزرگترین تقلب کننده مدرسه بودم تو ترم دو نمیدونم چرا دستم به تقلب نمیره دستم به دامنتون کمک

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سر امتحان شیمی برگه رو اومدم بدم دیدم برگه ی نصف بچه ها سفیده.
1 ساعت کامل یا داشتم جوابارو میرسوندم یا داشتم سر درستی جوابا بحث میکردم!

mishu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
نتایج اومد....ندارم سابقه!

مراقب ما امروز کلید کرده بود رو یکی از بچه هایی که خیییییییلی تقلب می کنه........
رفته بود نشسته بود کنارش.......
فک نکنین که ما از فرصت استفاده کردیما......... ;;)

zeynab75

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از sahar123 :
ای بابا من جلوجامدادیم آرشیو دارم فک کنم کل کتاباروکل درسارو ‏MP3 ‎‏ کردم گذاشتم اونجاخیلی بدردمیخوره آخه من حافظه م خیلی ضعیفه همش یادم میره حفظ کردنیارو
مگه میذارن شما جامدادی سر جلسه ببرین؟!!! :O

علی کوچولو!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94

آه اه اه
من صدام گرفته
اصلا نمیشه تقلب کرد
تا حرف بزنیم مدیرمون از طبقه پایین میاد بالا میگه ساکت!

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از \/\/ErUpTiOn\/\/ :
مگه میذارن شما جامدادی سر جلسه ببرین؟!!! :O
وا مگه شما نمیتونید؟

yesampadi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
دانشگاه
سراسری یزد
رشته دانشگاه
برق..

خدا روشکر تا حالا گیر نیفتادم و تااازه چند بارم توبه کردم مگه دوستان میذارن؟؟؟
ولی بیشتر تقلب میرسونم تا بگیرم.فقط سر امتحانا مستمر میتقلبم به نظرم خداییش سر امتحانای ترم نباید تقلب کرد واقعا حق کشیه :>
ولی من استعداد گیر افتادن سر تقلبو دارم چون وقتی که از پشت دوستم با کلی مهارت بهم برگه میرسونه وقتی براش نوشتم دیگه فقط این مهمه که بهش برسه زود پرت میکنم عقبو از عقب صدای خنده ی بچه ها رو میشنوم اصلا مهارت ندارم [-( :D
یه بارم که با دوستم رفتیم عقب نشستیم منم با اعتماد به نفس وظیفه ی کتاب باز کردنو به عهده گرفتم یعنی قشنگ صدای ورقه زدنم میومد
من در این حالت ورقه میزدم :-" :-" دوستم در این حالت بود :-ss ~X( ~X(
آخرشم خودم نوشتم واسه اون طفلک که رو برگه نوشتم تا بهش دادم معلممون اومد برگه ی امتحانو بگیره دوستمم خودشو انداخته بود رو برگه میگفت خانووووم برییید من الان میام میدم شما برییید :)) آخرشم نتونست بنویسه و دیگه نمیذاره من کتاب باز کنم :-< :-<

sahar123

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan6
شهر
tehran
دانشگاه
ایشااله تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ:جوابم

نه ماهم الان(ترم)جامدادی نمیبریم اینادرطی ساله ولی دراین زمان هاراهکارهایی نظیرکف کفش کاربرد داره البته من به شدت عادی معمولامیذارم توجیبم

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

تو مدرسه ی ما که اگه بردن تقلب و کاغذ سفید و بحث سر سوالا نباشه کلی از بچه ها میفتن!

البته ما کلا تو مدرسه 2 دسته مراقب داریم یه سری سختگیر و یه سری باحال!

باحالاشون اینطورین که میرن جلو کلاس وایمیاستند و بیرونو نگاه میکنن تا کسی نیاد و ببینه بچه ها تقلب میکنند تازه اگه جمعیت بچه ها به نتیجه ی جامعی نرسن خوشون جوابارو جور میکنن میگن(که از شانس من نصیب ما نمیشه)

یه سری هم مثل ... وای میستن ببینن تقلب نشه(که سر ما همیشه از همینا میاد)

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

آقا ما این بغل دستیمون سال اولیه بعد سر امتحانا به رسم رفاقت و اینکه ما هم اول بودیم بغل دستیمون بهمون میرسوند تا جایی که میتونیم کمکش میکنیم!
بعد اینا امروز ریاضی داشتن ما فیزیک!
تقریبآ همه رو نوشته بودم یکی دوتا مونده بود که دیدم این بنده خدا داره دست و پا میزنه زیر امتحان! گفتم بهش کمک کنم یه خورده! بعد داشتم متن سؤالی که ننوشته بود رو میخوندم که یهو ناظمِ ...ــمون از راه رسید و کل ریفی که ما توش بودیم رو برد تو سالن! L-: دیگه بغل دستیم رو نمیدونم چیکار کرد :D خلاصه برد تو سالن من بهونه آوردم که چپ دستمو این حرفا منو گداشت تو یک کلاس که مراقبش دبیر شیمی سال پیشمون بود!
منم از خدا خواسته رفتم رو مخ این بنده خدا و جواب اون سؤالی که مونده بودم رو از زیر زبونش کشیدم (<
×××××
نتیجه‌ی اخلاقی: باحال ترین نوع تقلب اونیه مراقب بهت برسونه! (<

reni

کاربر نیمه‌فعال

امتحان بدون تقلب؟؟؟
اصلا داریییییممممممممم؟؟؟؟؟
اصلا امتحان با تقلب معنی پیدا میکنه!

ghazale.gh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
فیزیک

امروز همه سوالامو چک کردم جز یکی!!!!!!!!!همون یکی اشتبا در اومد L-: L-: L-: :-s :-s :-s X-( X-(
:(( :(( :(( :(( :(( :((

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

امروز امتحان ادبیات داشتیم. نمیشد از راه ماشین حساب و خط کش هم تقلب کرد واسه همین گفتیم از راه دستمال کاغذی تقلب کنیم. برگه های تقلبم رو چسبوندم رو یه دستمال کاغذی، دستمالو تا کردم گذاشتم تو بسته دستمال کاغذی. با دوستمم قرار گذاشتم که تقلب ها پشت بسته ست، اگه خواستی سوال بپرسی بذار جلوی بسته. از شانس ما مراقبمون سگ!مثه جغد زل زده بود به ما!اولین بار که اومدیم دستمال کاغذی رد و بدل کنیم مثه برج زهرمار سر رسید و گرفت! حالا اون میگفت بده تقلبتو! دوستم میگفت نه مال خودمه! آخرش دستمالا رو گرفت گذاشت زیر صندلی که نتونیم برداریم. بعدشم تا آخر امتحان از بالای سرمون جم نخورد ولی بازم یه کم شفاهی تقلب کردیم!

scorpion1995

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی بناب
شهر
بناب
دانشگاه
صنعتی شریف یا آزاد قزو
رشته دانشگاه
آی تی IT

تقلب اول راهنمایی بودم که ضد تقلب بودم هر کی تقلب می کرد آمارش دست معلم بود دوم راهنمایی کم این کارو می کردم و خودم تقلب می کردم سوم راهنمایی استاد تقلب شده بودم و الان هم که دوم می خونم از اون رو به این رو شدم تقلبم بدک نیست اما به بعضی بچه های کلاس نمی رسه واقعا یه روش هایی به کار می برن که نگو ولی بعضی وقت ها خداییش می ترسم تقلب کنم ، انصافا کار درستی نیست اما کارامد هست و خیلی بدرد می خوره (<

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Lily Delicated :
امروز امتحان ادبیات داشتیم. نمیشد از راه ماشین حساب و خط کش هم تقلب کرد واسه همین گفتیم از راه دستمال کاغذی تقلب کنیم. برگه های تقلبم رو چسبوندم رو یه دستمال کاغذی، دستمالو تا کردم گذاشتم تو بسته دستمال کاغذی. با دوستمم قرار گذاشتم که تقلب ها پشت بسته ست، اگه خواستی سوال بپرسی بذار جلوی بسته. از شانس ما مراقبمون سگ!مثه جغد زل زده بود به ما!اولین بار که اومدیم دستمال کاغذی رد و بدل کنیم مثه برج زهرمار سر رسید و گرفت! حالا اون میگفت بده تقلبتو! دوستم میگفت نه مال خودمه! آخرش دستمالا رو گرفت گذاشت زیر صندلی که نتونیم برداریم. بعدشم تا آخر امتحان از بالای سرمون جم نخورد ولی بازم یه کم شفاهی تقلب کردیم!
یه همچین وضعیتی با یکی از دوستان ما پیش اومده بود (دانشجو هستن) که شرح قضیه بدینگونه است:
اینا یه امتحان خیلی سخت داشتن و دوست ما هم هیچی نخونده و کلآ به امید تقل و اینا رفته بوده سر جلسه و همهی مطالب رو هم رو دستمال کاغذی نوشته بوده! مراقب امتحان هم یه استادیار جوون (خانوم) بوده که مثه مورد بالا جغدگونه حواسش به همه چی بوده. تا این دوست ما میاد دستمال کاغذی رو بده به بغل دستیش این مراقب سر میرسه و کلید میکنه که باید بدی ببینم چی نوشته!
این دوست ما هم چاره‌ای نمیبینه و حدود 90٪ مایعات بدنش رو از طریق بینی خالی میکنه رو دستمال! :)) :-&
مراقب محترم هم چندشش میشه و کلا بیخیال قضیه میشه!
پ.ن: اون درس رو هم پاس کرد!
نتیجه اخلاقی: وقتی تقلب دستمال کاغذی لو رفت تنها راه کشیدن گلیم خود بیرون از آب انجام حرکات نه چندان اخلاقی است :))

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از Death Angel :
یه همچین وضعیتی با یکی از دوستان ما پیش اومده بود (دانشجو هستن) که شرح قضیه بدینگونه است:
اینا یه امتحان خیلی سخت داشتن و دوست ما هم هیچی نخونده و کلآ به امید تقل و اینا رفته بوده سر جلسه و همهی مطالب رو هم رو دستمال کاغذی نوشته بوده! مراقب امتحان هم یه استادیار جوون (خانوم) بوده که مثه مورد بالا جغدگونه حواسش به همه چی بوده. تا این دوست ما میاد دستمال کاغذی رو بده به بغل دستیش این مراقب سر میرسه و کلید میکنه که باید بدی ببینم چی نوشته!
این دوست ما هم چاره‌ای نمیبینه و حدود 90٪ مایعات بدنش رو از طریق بینی خالی میکنه رو دستمال! :)) :-&
مراقب محترم هم چندشش میشه و کلا بیخیال قضیه میشه!
پ.ن: اون درس رو هم پاس کرد!
نتیجه اخلاقی: وقتی تقلب دستمال کاغذی لو رفت تنها راه کشیدن گلیم خود بیرون از آب انجام حرکات نه چندان اخلاقی است :))
برای انجام این حرکت باید امادگی داشت، یعنی حداقل یه پیش زمینه سرماخوردگی داشته باشی وگرنه جونت بالا میاد! هدف از بین بردن تقلب بوده که در هر 2 حالت هم محقق شده :D

Vahid Flash

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
12 بهمن
شهر
داراب

سلام به همگي...داستان تقلب كردن من كمي خنده داره...اولين باري بود كه ميخواستم تقلب كنم.اونم چه امتحاني رو..!رياضي!!! فكرشو بكنين.يكي از دوستام گفت بيا ورقه هاي امتحانيمونو با هم عوض كنيم تو اول واسه من بنويس بعد واسه خودت...گفتم باشه.ورقه ها رو عوض كرديم..من اول واسه اون نوشتم بعد واسه خودم.حالا جالب اينجاست كه هر دوتا ورقه رو من نوشتم بعد دوستم گرفت 9.5 من گرفتم 9... :)) :)) :D :D =)) =))

ehsan96

کاربر فعال

امروز امتحان مطالعات داشتیم ما هم طبق معمول لاش ررو وا نکرده بودیم یه مرراقب سیریش بین منو یه بچه ها واستیده بوده تکون نمی خورد
بعدش از ییه جاییی اومده بودن فیلم بگیرن .
یارو فیلم بردار اومد جا مراقبه واستید که فیلم بگیره مراقبا فرستاد آخر سالن ما هم مجبور شدیم جلو دوربین تقلب کنیم یارو فیلم برداره هی فیلم میگرفت مانم هی تقلب می کردیم حالا خوبه فیلما بخش کنن (<

بالا