• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

saye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک
پاسخ : تقلب

یادمه سال اول منو ابجی مرضیه سوالارو نصف می کردیم. نصف من نصفی اون...
امتحان کامپیوترم که هیچی.ورقه ی تقلب و ازین سر کلاس پرت کردن اونور کلاس. خورد به یکی از بچه ها فکر کرد سوسکه جیغ کشدار زد.بقیه هم رفته بودن پایین میزا دنبال سوسکه!! :D

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از saye :
امتحان کامپیوترم که هیچی.ورقه ی تقلب و ازین سر کلاس پرت کردن اونور کلاس. خورد به یکی از بچه ها فکر کرد سوسکه جیغ کشدار زد.بقیه هم رفته بودن پایین میزا دنبال سوسکه!! :D
اي گفتي كامپيوتر :)) :)) :)) :))

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از saye :
اخره ترمم هين غلطارو كردم مرتيكه منو انداخت :-&

k

مهمان

سال دوم دبیرستان امتحان جغرافی داشتیم معلممون کار داشت ورقه هارو داد و یه دانشجو که برا کار اموزی اومدده بود اون اومد و مراقب ما شد
10 دقیقه از وقت امتحان مونده بود که گفت هر کی میخواد تقلب میتونه بکنه :P مارو میگی از خوشحالی داشتیم میمردیم همه کتاباشونو در اوردن و نوشتن جلسه بعد که خانم ورقه هارو اورد همه 20 شده بودن :D معلممون هم به جای شک کردن به ما کلاس مارو سر صف تشویق کرد :)) :)) :)) :D

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

تا حالا شده وقتي تقلب مي كنين.مچتون رو بگيرن؟؟؟؟چه درسي بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (;عكس العمل معلمتون چي بوده؟ :D

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد
سال اول که بودم براالمپیاد فیزیک می خوندم

یه چیز بگم شاید باور نکنید ولی من تا حالا از ترس معلم هیچ تقلبی نکردم که مچمو بگیره ^-^

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

تا دلتون بخواد....
اخریش سره همین میترمم بود...داشتم از دوستم یه سوالی رو می پرسیدم که یهویی معلم زبانه اسممو گفت: خانومه فلانی! X-( برگتون کدوم طرفیه؟
منم گفتم : والا همه جا سرای برگه ی من است... :-"

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

زیــاد البته بعضی معلما پاین خودشون می خندن و میگن : بسه دیگه وقتتون تموم میشه حل کنید ولی بعضیا O0
کلاس 2 راهنمایی سر امتحان تستی شیمی 5 تا رو از بغل دستی زدم رو 6 می فهمید اومد برگمو ازم گرفت( این تنها دفعه ای بود که که معلم نامردی کرد :-")

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

دو سه روز پيش سر امتحان شيمي فرض كن يه برگه اندازه نصف آ چار برده بودم برا تقلب.
گذاشته بودم زير برگه امتحانم. :)) :)) :)) :))
دقيقا لحظه اي كه اومدم اينو بذارم تو جيبم معاون اومد از جلو در رد شد و برگرو ديد.
سري گذاشتم تو جيب پشت شلوارم.
اومد تو اومد بهم گفت تو جيبت چي گذاشتي؟؟؟ :-s :-s :-s :-s
گفتم هيچي...از اونجايي كه جيب كاپشنم باز بود اومد اونو گشت چيزي پيدا نكرد رفت.
اگه جيب پشتمو ميگشت مسلما نمره شيميم صفر ميشد و خيلي اتفاقات بده ديگه.

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

پارسال نمیدونم سر امتحان چی بود . از بغل دستیم می خواستم ببینم دیدم اونم چرت و پرت نوشته . بعد یهو از همه جای کلاس صدا اومد گفتن چقدر ضایع تقلب می کنی . یا تقلب نکن

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

سر امتحان جامع بود که چند تا سوال رو نمیدونستم از جلوییم پرسیدم تو بلدی اونم گفت آره بعد که داشت میگفت یک هو مچم رو گرفت و گوشمو تا 10 دور پیچوند!

ــــــبا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
طهرون!

سر امتحان ترم دوم دینی پارسال از شانس گندم میز اول میشستم معنی یه کلمه رو نمیدونستم از سومه بغل دستیم پرسیدم!
وقتی دیدم 20 شدم یه جورایی دلم خنک شد! :D

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

من چن روز پیش امتحان میان ترم زیست داشتم بعد دیدم که از صفحه ی اول هیچی بلد نیستم از دومیه ام 2-3 تا رو می دونم جزومو گذاشتم زیر جامیز چن تا رو از رو اون دیدم!!!
یه بچه ی خرخونم جلوم بود بغل دستیم از رو اون می دید به من می گفت خلا3 کل سوالارو جوابیدم :D
+با اس ام اسم زیاد تقلب می کنیم

saye3000

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

یه بار راهنمایی باید واسه حرفه و فن با فوم پوشه درست میکردیم.اونم سر کلاس.من کلا حال و حوصله پوشه درست کردن نداشتم.کل زنگ داشتم در و دیوارو نگاه میکردم.آخرای زنگ هر کی پوشه ش تموم میشد میرفت به دبیر نشون میداد نمره میگرفت.یکی از بچه ها رفت نشون داد،بهش گفتم نمره تو گرفتی؟گفت آره.گفتم خب حالا پوشه تو بده من برم نمره بگیرم.گفت من همین حالا نشونش دادم میفهمه.من گفتم نمیفهمه.بهش میگم با هم درست کردیم عین هم شده.
من : خانوم برای این پوشه نمره گذاشتین؟
دبیر : آره همین الآن گذاشتم.
من : نذاشتینا.مطمئنید گذاشتید؟
دبیر : اسمتو بگو :-?.
من : فلانی.
دبیر : اِ آره راست میگی نذاشتم.

و برام نمره گذاشت {-8.

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

:D

سر آمار ! کتاب باز کردم ! :D بغل دستیم متوجه نشد! یهو معلم گفت میشه زیرمیزو نگاه کنم ! منم رفتم کنار :D اونم دید! بعد دید کدوم صفحه ست ، همون سوالو واسم خط زد ! بعد امتحان رفتم پیشش ، گفتم من هیچی نگاه نکردم ازش و اینا :-" ازم الان بپرسین درسو! گفت ببینم تو برگه ت چی نوشتی ! پرسش و اینا نمیخواد!

یعنی عکس العمل خاصی نشون نداد! :D نمره م تغییر نخواهد کرد!

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

خب بنده به اندازه ي مو هاي سرم تقلب كردم ولي خوشبختانه تا حالا توسط معلم ها مچ گيري نشدم :D :D :D :Dولي اينطور كه آمار هاي بازديد ها نشون ميده تعداد كمي تقلب ميكنن؟

درتهتعداد بازديد:97 تعداد پاسخ :7تا :O

hk hk

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

آره

معلمه بم گفت فاصله ی مجاز مطالعه 30 سانت نه 100 سانت

گفتم: یعنی چی؟

گفت: نگران چشماتم، تقلب نکن :)) :))

jran

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

یه بار برای امتحانای ترم نشسته بودم دم در سالن. یکی از سوالای شیمی رو بلد نبودم بچه ها اومدن دم در که بم تقلب بدن. هی جوابو داد میزدن طوری که همه ی ردیف اول دم در شنیده بودن.
التماسشون میکردم که دیگه بسه. به خدا فهمیدم! کم مونده بود برم به مراقبه بگم بیاد اینا رو از دم در جمع کنه!
یه دفعه دیگه ام امتحان تاریخ داشتیمو هیچی از درسای بعد از انقلابو نخونده بودم! :-s همه کتابای توی کیفمو به اضافه ی تاریخ گذاشتم تو جامیزی. داشتم از رو کتاب مینوشتم که معلمه اومد طرفم. اومدم کتابو بذارم تو جامیزی که گیر کرد به بقیه کتابا. :-ss یه سرو صدایی راه انداخته بودم که معلمه دلش برام سوختو هیچی بم نگفت! (;

بالا