• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

imanjo0n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دستغیب 1
شهر
شیراز
پاسخ : سوتی‌ها

بچه ها داشتن تئاتر عاشورا بازی می کردن ، گفتن که دست بندشو به زور از گردنش کشیدم بیرون ....
....

arshia

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
یه بار جو گرفتم 2 ماه از وقته با ارزشمو گذاشتم برا المپیاد شیمی بعده 2 ماه تازه فهمیدم چه خریتی کردم :دی
دانشگاه
iauctb
رشته دانشگاه
عمران

امروز معلم زبان فارسی داشت راجب پسوند کلمات حرف میزد
رسید به پسوند <<گان>> و داشت مثال میزد ، گفت: مثلا پادگان ، فرزانگان ، ...
یهو من گفتم شات گان :D
یکم فکر کرد گفت اونم میشه :)) :))

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

رییس سمپاد استان اومده بود سخنرانی میکرد، یه روز مونده به عید قربان،گفت عید فطر مبارک................
:)) :)) :)) :)) :)) :))

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---&gt; بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

پريروز داشتيم از معلم فيلم ميگرفتيم(ته خندس) به جاي اينكه حواسمون به معلم باشه ص موبايلو نگاه ميكرديم درست موقعي فهميديم كه معلم فهميده كه تو ص موبايل اخم كرد بعدشم....

مهتاب

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
BUMS
رشته دانشگاه
Med

چند روز پیش میخواستیم امتحان فیزیک رو لغو کنیم .. خانوم گفت من از اول شتاب گفتم تا هر جایی که خوندیم .. من آمادم بلند شدم که حرف خانوم رو تکذیب کنم .. گفتم ببخشید خانوم من تو دفترم نوشتوم : از اول شتاب تا ................

خوب دیگه ضایع شدیم رفت وقتی دفترمو باز کنم از همون تا هر جایی خوندین بوده دیگه !!!
-----------

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

نميدونم چرا اينقدر واژه ي خر تو دانشگاه ما پركاربرد شده!

امروز استاد رياضيمون (قدش به شدت كوتاهه! تقريبا يك متر و سي چهل سانت!!!) داشت تخته رو پاك ميكرد و هي غر ميزد!
يه چندباري گذشت، اين بدبخت هم هي ميپريد بالا و پاك ميكرد
اخر يهو عصباني شد
گفت: خب اوني كه اينجا رو ساخته با خودش نگفت يه خري قدش كوتاه باشه چيكار كنه؟؟ :D

البته خير سرش بعدش اصلاح كرد و گفت منظورم شماها نبوديد :))

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد
سال اول که بودم براالمپیاد فیزیک می خوندم

دبیر هندسمون به مثلث متساوی الاضلاع می گه مثلث متوازی الاضلاع :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) به خدا واقعیت داره

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
یه حماقتی کردیم یه زمانی :|

داشتیم درباره رشد جمعیت حرف میزدیم معلممون گفت الان 40درصد جمعیت افراد زیر 15سال است بعد یکی از بچه هامون گفت: مثلا من که تو خیابون راه میرم به جایی که هی آدم ببینم بچه میبینم!!!

جالب اینجاس خودش 14.5سالشه!!

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

معلممون داشت درباره نقطه ضعف حرف میزد .
گفت حواستون باشه نقطه ضعفتونو کسی نفهمه یا نه انگشت میکنه توی همون نقطه ول هم نمیکنه !!!
یکی از بچه ها از اول زنگ خم کرده بود پشت سطل آشغال دنبال چیزی میگشت !
معلم بهش گفت تو چیکار میکنی یک ساعته ؟ یکی از بچه ها گفت آقا داره نقطه ضعفشو نشون میده :))

:D

صبح که رفتیم مدرسه هوا ابری بود یکی از بچه ها گفت چرا امروز شبه ؟؟؟؟ :))

با دوستان لب پنجره کلاس واستاده بودیم و بارون میومد ! یهو یه قطره بارون خورد تو صورت یکی از بچه ها
برگشت به من گفت تو بودی تف کردی ؟ :))

Taylor

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

اون روز کلاس شلوغ بود معلممون گفت زهره مار، ساکت باشید دیگه! یکی گفت زهره مار بخوره تو دلت! :)) گفت: چی گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی گفت هیچی فقط گفت زهره مار بخوره تو دلتون!!! :)) :))

imanjo0n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دستغیب 1
شهر
شیراز

یکی از بچه ها نارنگی پرت می کرد طرف یه نفر دیگه ، نفره دیگه ه گفت : اجازه از آسمون داره نارنگی می آد ... معلم هم نیگای بالا می کنه ...

همون معلمه ، داشته جلوی کلاس ما رژه می رفته ، (به ما نیگا می کرده ) ... هواسش پرت شد ، خورد تو دیوار ... :)

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

سر زنگ زیست داشتیم در مورد اغاز حیات بحث میکردیم معلممون میخواست یه زمان دور مثال بزنه گفت قرن 14 قبل از میلاد :)) :)) :))

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

یک بار رفته بودیم نماز خونه یک خانمی داشت درباره محرم و امام حسین حرف می زد؟؟ بعد از چند دقیقه گفت : اونا به گوسفند رحم نکردنو بهش اب ندادن !! ببخشید به امام حسین رحم نکردنو بهش اب ندادن!!!! :)) :)) :)) :))

یک بار دیگه وقتی توی صف بودیم من یکی زدم توی دست دوستم که دو تا با من فاصله داشت، فکر کرد پشت سریشه یکی محکم زد تو سرش !!! گریش گرفت!!! :-"

محدثه:پست متوالی ترکیب شد :))

Master King

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مر کز آموزشی فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد
سال اول که بودم براالمپیاد فیزیک می خوندم

دبیر عربیمون به کتاب فوت وفن عربی میگه : فن وفوت عربی

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---&gt; بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

يكي از معلما گفت ببينم فكر كردي من از شاسكولاباد اومدم:
گفتم اكهي با ذهنه مارم ميخونيد

genius

کاربر فعال
شهر
شیراز
دانشگاه
صنعتی شیراز
رشته دانشگاه
برق

یه معلم داشتیم که خدای سوتی بود . یه بار سر کلاس گفت من توی کارگاه پام میزارم رو پام میشینم رو بخاری. (میخواست بگه میشینم کنار بخاری) که یکی از بچه ها گفت آقا آمار گلابی هاتون رفته بالا ها .... همه منفجر شدیم .
یه بار دیگه همین معلممون زنگ ورزش دیدمون گفت یادش به خیر این شورت ها که پاتون ما بچه بودیم میکردیم برمون. :-"

undead

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 2
شهر
شیراز

من یه همکلاسی دارم که آخر سوتیه!
1.یه روز کلاس شیمی داشتیم اتفاقا مسابقه استقللال و پرسپولیس بود. همکلاسیم رفت ته کلاس و با هدفون مسابقه رو گوش می داد یهکدفعه داد زد گل!گل!گل!!!!! معلم هم سرخ شد و 45 دقیقه از مضررات فوتبال گفت!
2.امتحان زیست داشتیم. هم کلاسیم جواب سوال ها رو دید و بلند داد زد دو دو چار!!!! انقدر بلند گفت که ناظم شنید!
3.یکی از دوستام موهاش رو زده بود این همکلاسیم بهش گفت "ری..ه رو موهات!!" اونم بهش گفت: "کی؟ بابات؟؟؟" همکلاسیم گفت: "آره بابام!!!"

fire storm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 ارومیه
شهر
urm
مدال المپیاد
کانگرو &amp; لیگ پایا (ریاضی)
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

ما یه معلم ریاضی داشتیم می گفت اگه تو مجموعه ها از W استفاده کنین به خودتون تقلب میدین
بعد یه بار معلم شیمی مون سوال رو غلط حل کرد بعد گفتیم تو فیزیک یه جور دیگه می شه گفت تعریف حجم تو فیزیک و شیمی فرق داره!!
معلم ریاضی مون گفت چرا سوال نمی پرسید اشکال ندارین پرسیدیم مساحت 5 ضلعی چی می شه ؟ گفت به شما ربطی نداره!!!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

معلم ورزشمون هر دفعه یکی از ناهنجاری های بدن رو توضیح میده، یه دفعه داشت گودی کمر رو میگفت، بعد داشت توضیح میداد که علت هاش چیه، مثلا بد نشستن هم میتونه باشه ، بعضی وقتا ارثیه یا مهره های کمر مشکل دارن یا... بعد هم گفت خانومایی که حامله هستن چون یه جورایی مثل اینه که یه وزنه رو دارن حمل میکنن فشار وارد میشه به کمرشون بعد برای حفظ تعادل هی شکم رو میدن جلو و گودی کمر پیدا میکنن و ... کلی چیز گفت.

بعد آخر سر اومد نتیجه گیری کنه گفت " پس اگه یکی از شما گودی کمر داره میشه نتیجه گرفت یا بد میشینه، یا ارثیه، یا، " یهو یکی از بچه ها داد زد: " یا حامله اس!!"

تا 3 دقیقه =)) بودن دوستان!
:D

بالا