• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

ــــــبا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
طهرون!
پاسخ : سوتی‌ها

با هیوا داشتم از پله ها میومدم بالا گفتم خدا رو شکر امسال تق تق (معلم عربی پارسالمون) معلممون نیس!
بعد دیدم جناب تق تق داره از همون پله ها میاد پایین! :)) :D

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

توي كلاس زبان، يكي از بچه ها داشت حرف ميزد، گفت:
for examle in a period of life...
تا رسيد به يه بخشي از اين جمله، يهو يكي از خانم هاي كلاس جيغ زد :-" :D
بعد همه خنديدن، اونم تقريبا نابود شد از خجالت :))

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

از اونجایی که کلاسای هندسه ما بسیار سرگرم کننده و جذاب هستند و ما همگی توجهمون به کلاسه،سر کلاس اسم فامیل بازی میکنیم!!
یه بار داشتیم 5 نفری بازی میکردیم،دو نفر ردیف راست،یه نفر وسط،دو نفر هم ردیف سمت چپ! با یه حرف مینوشتیم،هرکی تموم میکرد به جای اینکه بگه "استپ!" سرفه میکرد!بعد همگی کاغذارو میدادیم نفر وسطی تا امتیاز بده!
یه بار قرار شد با "ع" بنویسیم.نوشتیم و دادیم به همون فرد وسطی تا امتیاز بده.
بقیه هم داشتیم ادای کساییرو درمیاوردیم که دارن با دقت تمام به درس گوش میدن!
بعد یهو همون دوستمون بلند گفت " عدس میوه اس؟!!" (انگار نه انگار کلاسه!)
دبیر هندسه هم که انگار به ما شک کرده بود احتمالا دیگه با ضایع بازیای ما مطمئن شد!اول موند به ما چی بگه بعد از اونجایی که شخص بسیار متین و سر به زیری هستند،یه کم نگاه کرد بعد فقط گفت خانوما سرو صدا نباشه!لطفا به درس گوش بدین!!
ماهم :D شدیم و تقریبا بقیه زنگ تخته رو نگاه کردیم!!

S.T.A

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

یکبار ما می خواستیم برای 13 آبان کلیپ دوربین مخفی درست کنیم! ما معاون پایه هماهنگ کرده بودیم...قرار بود بچه ها همه سر زنگ معلم جغرافیا نیان سر کلاس فقط 4 پنج نفر باشن...بعد قرار بود معاون پایه بیاد بگه نبودنشون هماهنگ شده ... اومد با بچه ها دعوا می کرد ! به چه حقی رفتید؟ X-( مگه مدرسه مسخره بازی است!!؟؟؟...
بچه هام کلی بهش تقلب می رسوندن که نه خاااانم همااااهنگ شده بوود یادتونه؟ ??? .... نه کی با من هماهنگ کرده؟؟؟ کسی هماهنگ نکرده بود!... اینم سوتی معاون که مارو بی دوربین مخفی کرد...

Anousheh

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
المپیاد زیست

سر زنگ شیمی جواب مسئله 24 در اومد من حواسم نبود ( تو باغ نبودم ) دیدم همه میگن 24 از آریا پرسیدم چی شد ؟ گفت24 در میاد ! بلند گفتم اااا 24 میخواد ایران پخش شه ؟؟ کل کلاس زدن زیره خنده .

روز دختر بود دبیر ریاضی مون یک آقایی که زیاد بچه ها اذیتش میکنن . ولی 30 سالشه و مخ ریاضیه . اومد تو کلاس و گفت سلام . خوبید ؟ روز دختر مبارک . بغل دستیم هم اصلا حواسش نبود گفت روز شما هم مبارررررر .... تازه یادش اومد چی داره میگه که با انفجار کلاس ساکت شد

Taylor

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

امروز اضافه کار آزمایشگاه فیزیک داشتیم معلم نیومد بود یه معلم پرورشی فرستادن کلاس گفت برید نمازخانه نوار قرآن گوش بدید بعد دیگه بیکارید! ما هم رفتیم نمازخانه ضبط رو روشن کرد هی تموم نمیشد!!! بعد از یه ربع معاونمون اومد معلم پرورشی رو صدا ز وقتی رفت بیرون حدود 15 سوره نوارو جلو انداختیم! وقتی اومد دید که خیلی جلو رفته گفت بچه ها نوارو جلو انداختید؟؟؟ گفتیم نه!!!! گفت پس الان کودوم آیه س یکی الکی گفت 25 !بدونه اینکه به نگاه کنه ببینه راس میگه باور کرد گفت باشه! :)) دوستم گفت دیدی جلو ننداخته بودیم! معلمه گفت آره ببخشید من اشتباه کردم بعد کلی ازمون واسه اون توهین معذرت خواهی کرد و ماهم گفتیم دیگه خسته شدیم گفت باشه واسه امروز کافیه!!! :))

saye3000

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

درس شدت جریان بود،دبیر میخواست یه کم حرکت رندوم رو با مثال توضیح بده که مطمئن بشه جا افتاده.گفت : ببینید مثلا فرض کنید چند نفر دارن از این ور سالن میدون به سمت اونور سالن.ولی توی یه صف منظم نیستن.یکی وسط راهه ،یکی دو سوم راه،یکی سه چهارم راه ، یکی سه دوم راه :))

البته دبیر فیزیکمون خیلی دبیر خوب و باشخصیتیه.این از دهنش در رفت.تازه هیچکس هم حواسش نبود کسی نخندید.فقط دو سه نفر خندیدن. :)

arshia

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
یه بار جو گرفتم 2 ماه از وقته با ارزشمو گذاشتم برا المپیاد شیمی بعده 2 ماه تازه فهمیدم چه خریتی کردم :دی
دانشگاه
iauctb
رشته دانشگاه
عمران

امروز سر کلاس جغرافی پرده کلاس کنده شد
بچه ها اومدن درس کنن نتونستن بعد خود معلممون که قدش خیلی کوتاهه رفت بالای رادیاتور تا قدش برسه
دو نفر از بچه ها هم از پشت گرفته بودنش که نیفته
بیچاره به جای این که درس کنه زد نصفه دیگه پرده رو هم کند :))
منم که همیشه گوشیم دمه دسته یه فیلم کمدی ازش گرفتم
چه بشه وقتی فیلمو به خودش نشون بدیم ... :D

85050093

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین اصفهان

معاونمون اومد تو کلاس ما هم هندسه داشتیم.دبیر هندسه ما ادای آدمای بداخلاق رو درمیاره اما مرد خوش اخلاقیه.معاونمون گفت:بچه ها فرم انجمن رو بدید
منم یه دفعه گفتم:خانم من چرک نویس هندسه کردمش!!!
دیگه دبیرمون نتونست خودشو کنترل کنه و اینقدر خندید و ما هم فقط بهش نگاه می کردیم چون باورمون نمیشد این بداخلاق بخنده.خلاصه از اون روز بیچاره ابهتش تو کلاس ما له شده دیگه!!

mehrdadb

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد سلطاني
شهر
كرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

امروز معلممون ما رو برد حياط فوتبال بازي كنيم.
وسط بازي يه موقعيت صد در صد گل رو زد بيرون يكي از بچه ها از دهنش در رفت، گفت " نميتوني مثل آدم بازي كني "

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

من یه بار از پنجره ی کلاس آویزون بودم، بعد معاون پایمون گفت:بیا پایین خانوم(من توجهی نکردم) بیا پایین!!!خانوم...می شنوی؟!
من یهو گفتم هان؟چه مرگته؟!
بعد برگشتم دیدم اونه داشتم می مرررردم!!!
اونم یه چش قره ای رفت که مونده بودم!!! :-ss

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

امروز زنگ آخر انشا داشتیم، زنگ که خورد حدود نصفه بچه ها رفته بودن که معاونمون اومد.گفت میخواد یه چیزی بگه بعد داشت به معلممون میگفت که سه شنبه دیگه به جای انشا فیزیک داشته باشیم.خلاصه معلمه با خواهشو اینا قبول کرد،معاونمون به ما داشت به ما اعلام میکرد که ما هفته دیگه زنگ دوم به جا انشا فیزیک داریم! ما گفتیم که ما زنگ دوم ریاضی داریم نه انشا!معاونمون فهمید که برنامه مال یه کلاس دیگه بوده، بعد عذرخواهی کرد رفت!! معلممونم پشتش رفت منو دوستمم پشتشون.بعد من یهو بلند (خطاب به معاونمون) گفتم : خانوم شما نااابغه اید!! معلم انشامونم شنید،برگشت به ما گفت: بچه ها زشته!!! ماهم که عینه خیالمونم نبود که به معاون تیکه انداختیم!! :D :D

nangell

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tabriz

بابا ما حیف کردیم از اول سوتی ها رو ننوشتیم...!
معلمای ما اینقدر جوکن که بیا و ببین!
مثلا اینا یه چند تا سوتی:
یکی از معلما میخواست امتحان بگیره 4 بار امتحانش لغو شد... آخه برقا رفت نتونست تکثیرش کنه
بعد دیگه کفری شده بود!
مام همیشه سر کلاس بیکار بودیم آخه آخر سال بود!
امئد یه کاری کنه مثلا ما بترسیم درس بخونیم
پرسیدیم خانوم امروزم امتحان نیست؟
گفت چرا!
دستگاه چاپ نبود دادم تایپش کردن...!!
:O :O :O :)) :)) :)) :)) :D {-8
بعد...؟
آها، معلمه خیلی اعصابش خورد بود! اومد گفت جمع کنین! هر چی تو کیفاتونه رو بذارین رو میزا! سریع! کتاباتونو ساکت کنین!
( منظور: هر چی رو میزاتونه رو بذارین تو کیفاتون، میزتونو خلوت کنین!)

اینم در جواب سؤالای آخر ترم داده شد، میخواستیم بدونیم نهایین یا نه!

نه...سؤالا کشوری نیست... داخلیه... مال خودمونه....

:P {-8

// پست شما به فارسی برگردانده شد. فینگیلیش نوشتن خلاف قوانینه، لطفا رعایت کنین. در صورت تکرار پستتون حذف میشه.

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

امروز روزه سوتی بود
همه سوتی دادن
حتی معلما و اما بزرگترین سوتی

معلممون داشت هندسه درس میداد داشت ثابت میکرد یه چیزیو رابطه طول هارو به شکل زیر نوشت
AD'+AC'=AD+AC
یکی از بچه ها گفت چرا از A ها فاکتور نمیگیرید (یعنی از نقطه ها فاکتور بگیریم) :-\
یعنی به این شکل بنویسیم
A(D'+C')=A(D+C
{-8
خداییش میشه کاندید بزرگترین سوتی سال نمیشه ؟

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

ديروز همايش تجليل از پژوهشگران برتر شهرستان بود :P
من جزو برگزار كننده هاش بودم B-)
يكي از دخترا به يه موضوعي اعتراض داشت ! ???
رئيس پژوهشسرا ميخواست توضيح بده گفت :
اين دوست دختر عزيز ما ! :D
يهو كل فرهنگسرا منفجر شد از صداي خنده ! فكرشو بكنين 150 نفر قشنگ زدن زير خنده :))
خيلي باحال بود :D

negar73

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی (تخصص :قانونی)

شرمنده که این نکته بد آموزی داره یه کم ولی میگم دیگه:
سرزنگ شیمی معلممون گفت این قسمت فقط روخوانی می کنیم کتابو .هر کی حواسش نباشه مچشو میگیرم
من و دوستم داشتیم می حرفیدیم که مچ دوستمو گرفت و گفت فلانی بخونه.خوندن همانا و سوتی دادن همانا.
جمله این بود که :((....شیمی دانان،مورد استفاده قرار میگیرد.)) "....یعنی یه چیزی"
که دوست من اینجوری خوند:
((شیمی دانان مورد استفاده قرار می گیرند. :)) :-[))
افراد هم که خیلی مثبت اندیش بودن با خنده هاشون کلاسو ترکوندن

mehrzad2@

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان
رشته دانشگاه
داروسازی

ماهم سر كلاس زياد سوتي ميديم از سوتي لفظي تازنگ گوشي و...
ولي ديروز كه زيست داشتيم يارو داشت واسه تعداد دندان و اينا حرف ميزد يهو يكي گفت:
- خانوم من 28 تا دارم
معلم:مباركت باشه
-شيرين كام باشيد :))
بي مزه بود نه؟
اصولا به معلما زياد تيكه ميندازيم مخصوصا معلماي زيست و زبان فازسي وآمادگي دفاعي

يه روزم شيمي داشتيم من غايب بودم(ضرر كردم)
بچه ها الكي باهم دعوا ميكنن و دبيرمون ميگه :چقدر شماها وحشي هستين! :(همچين حرفي ازش بعيد بود) :O
يه بچه هام ميگه:خواهش ميكنم وحشي گري از خودتونه :)) :)) :))
بقيه اشم حال ندارم بنويسم باشه واسه بعد

Taylor

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

جدیدترین سوتی معلم ادبیاتمون! امروز اومد سره کلاس همه خودمونو آماده کرده بودیم امتحانو لغو کنیم یه دفعه گفت کلاسه شما امتحان داشتید مام گفتیم نه بابا اون یکی کلاس دارن! :)) گفت خوب باشه کتاباتونو باز کنید! درس چندمیم؟! گفتیم 7 :))(درسه 8 بودیم) این دبیرمون استاده تدریسه درسای تکراریه! :))

85050093

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین اصفهان

معلم فیزیکمون اومد سر کلاس.یکی از بچه ها گفت:ببخشید خانم نمره انضباطامون رو چند دادید؟
اونم اشتباهی انضباط رو ازدواج شنید و گفت:
راستش یه بحث هایی آقای رئیس جمهور در رابطه با سن شما و این موضوع کردند اما من مطمئن نبودم که ئاقعیت باشه و...
و در همین حال یکی از بچه های خواب کلاس بیدار شد و بلند گفت:
چی خانم؟
دیگه یه ربع فقط خندیدیم

arshia

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
یه بار جو گرفتم 2 ماه از وقته با ارزشمو گذاشتم برا المپیاد شیمی بعده 2 ماه تازه فهمیدم چه خریتی کردم :دی
دانشگاه
iauctb
رشته دانشگاه
عمران

دیروز سر کلاس بچه ها می خواستن برن تراوین ، یکی اینترنت موبایلش قطع بود ، یکی شارژ نداشت ، یکی گوشیش قدیمی بود و تو اینترنت نمی رفت
خلاصه آخرش قرار شد سیم کارته یکی رو بزارن تو گوشیه یکی دیگه ولی موبایلش سیم کارتو نمی شناخت
یکی از بچه ها : حتما سیم کارتش ویروسیه :D

بالا