• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سرکار گذاری!

Zr74

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : سرکار گذاری !

این نگهبان مدرسه ما خدای مردم آزاریه. امروز وایساده دم در هرکی میخواست بره بیرون صبر میکرد تا قشنگ بره بیرون یه 5-6 قدمم دور شه بعد یهو داد میزد آی خانوم کجا میری برا خودت؟ بعد میگفتی مگه چیه خب زنگ خورده دیگه :-??
میگفت هیچی خواستم بگم خدافظی نکردی ~X(

Vahid Flash

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
12 بهمن
شهر
داراب

سلام به همه دوستان...یادمه یه بار با یکی از دوستام زنگ زدیم به آتش نشانی شهرمون...بعد گفتیم یه خونه آتیش گرفته...گفت کجا؟آدرس خونه عممونو بهش دادیم..بعد خودمونو با موتور رفتیم خونه عمم...وقتی که آتش نشانی با تمام تجهیزات اومد و دید که خبری نیس.سر کاری بوده...خلاصه یادش بخیر...بچه که بودیم خیلی اذیت میکردیم...

Vahid Flash

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
12 بهمن
شهر
داراب

سلام به همگی...بچه که بودیم یه پیرزن همسایمون بود...این بیچاره نابینا هم بود...همیشه من و پسر عموم وقتی که از خونه میرفت بیرون از رو دیوار میرفتیم تو خونش و تمام وسایلش رو به هم میریختیم بیع میومدیم در خونش رو با یه چیزی میبستیم که نتونه بازش کنه...حالا که اون پیرزنه مرده میفهمم که چه کارای بدی میکردیم...خدا رحمتش کنه...

سلام به همه دوستان.يادمه تو محلمون يه پير مرد بود سنشم زياد بود با عصا هم راه ميرفت...منو پسر عموم هميشه زنگ خونه اين پيرمرد بدبختو ميزديم و در ميرفتيم...يه روز مثل هميشه رفتيم تا زنگو بزنيم...بعد تا زنگو زديم يه دفه در باز شد و ما رو گرفت...كلي كتكمون زد...يادش بخير...خدا رحمتش كنه...

محدثه:پست متوالی ترکیب شد

Bahar.no

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
طهران

امروز شوخي پشت وانتيو به حد اعلي رسوندم
يه تيتاپ رو بطور كامل خورد كرده و ميان موهاي يكي از دوستان قرار دادم

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

ما شوخیامون از حد اعتدال خارجه دیگه پس!!

جمع کردن تیغ گل و درخت و ریختن تو یقه که کاره عادیه!!

گذشته از آب بازی و سط زنگ یه بارم سنگ بازی کردیم حدوداپاره آجرو با قدرته هر چه بیشتر روبه هم پرتاب کردیم

در این حد دیوونه ایم ماااا......!!!

ermia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HnschII
شهر
mashad
مدال المپیاد
ادبیات
دانشگاه
سوال خوبیه‏!‏
رشته دانشگاه
اینم سوال خوبیه‏!‏

مردم آزاری از این بدتر که طرفو لخت تو وسط سرمای زمستون تو حوض یخ زده بندازی ؟؟؟؟؟

skyfullofstars

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان

بچه كه بودم از بالاي پشت بوم يا بالكون اب سرد مي ريختم روي سر ملتي كه در حال عبور از توي كوچه بودند (به خصوص در زمستون) =)) =)) =))

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

آقا وختی کوچیک بودم با پسر خالم رو بارخواب میشستیم بعد به کوچه راه داشتو اینا آلبالو میخوردیم دونه اشو مینداختیم تو کوچه :-"

بعد مسابقه گذاشتیم هر کی بزنه تو سر آدما برده :-"" بعد زدیم و اینا خرد تو کله یک مرده ای فوشمون داد :))من فرار کردم اون بدبخ واستاد میگف ببخشید :)) :-"

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

این کارو زیاد میکنیم:
با دوستات نقشه بکشی یکیو بغلش کنین بندازین تو حوضِ مدرسه.. یا حتی شلنگ برداری آب بریزی بهش..
آی حال میده.. 8->

Love OnFire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
باقرالعلوم
شهر
داراب

سلام...بچه که بودیم با خواهرم همه رو اذیت میکردیم...تو همسایگی پدر بزرگم یه خونواده زندگی میکردن که با همیشه با پسرش دعوامون میشد...اون به ما توهین میکرد و حرف بد میزد ما هم میرفتیم پشت بوم خونه پدر بزرگم و لباساشو از روی طناب بر میداشتیم و میریختیم توی مخزن آب خونه پدر بزرگم...یه روز بابا بزرگم دید آب از مخزن نمیاد.رفت پشت بوم وقتی که مخزنو نگاه کرد دید یه عالمه لباس داخلشه...بابا بزرگم X-( ما هم :-[ ^#^

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

پیشنهاد میکنم خواستین دوستتونو اذیت کنین یه بطری نوشابه خانواده بردارین بعد یه آدامس نعنایی تو درش جاسازی کنین طوریکه وقتی درشو باز میکنی بیفته تو نوشابه بعد بطریو بهش بدین و خودتون یه متر ازش فاصله بگیرین .. :>
به محض باز کردن در و افتادن آدامس تو نوشابه بطری میترکه و تمام نوشابه ها فواره میزنه :D

~> توجه: حواستون باشه به هیچ وجه چیزای گازدار مثه نوشابه و دلستر و اینارو با چیزای نعنایی مثه عرق نعنا و آدامس نعنایی و اینا نخورین چون اصن باهم نمیسازن و به شدت واکنش میدن و میتونه کشنده باشه..

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

مشهد بودیم با بچه ها نصف شب میزنگیدیم ب اونای ک نیومدن یا کسای دیگه میگفتیم ی سوال داشتيم هواپیما بوق داره؟!

zahra yousefi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
مدال المپیاد
یه بار نزدیک بود برم المپیاد شیمی

اولین روز جمعه بعد از تعطیلی مدارس بود.داداشم تا ساعت 1 ظهر خواب بود.من رفتم بالا سرش خواستم بلند داد بزنم "مجید"(اسم داداشمه) به امید آنکه ده متر بپره هوا ولی تصمیمم رو عوض کردم چون میدونستم با اینکار دو هفته از کامپیوتر محرومم که در اون صورت یعنی بدبختی

reihane

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان
رشته دانشگاه
نرم افزار

یه روز ساعت یک تا سه پژوهش داشتیم دستگیرهی درمون که خراب بود رو ار طرفی که وارد کلاس میشیم در آوردیم و همه ی بچه ها رفتیم توی کلاس وقتی آقای ناصح (معلممون)اومد بیچاره پشت در گیر کرده بود و هیچ کس حاضر نبود در براش باز کنه یه پنج دقیقه پشت در موند آخرش رفت طبقهی پایین به مستخدممون بگه بیا باپیچ گوشتی در براش باز کنه که در همین حین ما دستگیره رو سر جاش گذاشتیم و مثل دختر های متین و با وقار سر جامون ساکت نشستیم .... :D
بیچاره وقتی اومده بود سرکلاس تا حالا ماروانقدر ساکت ندیده بود....
یه روز هم که میدونستیم با تخته کارداره دستامون گچی کردیم و به تخته کشیدیم و بک گراوند بسیار زیبا از دستامون رو تخته درست کردیم :))
این قیافه ی آقای ناصح بعد از کلاس اون روزه.. (<

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

معلم عربی ما کلا یول
بعد یه بار کل اسپریا و ادکلنایی رو که همراه بچه ها بود خالی کردیم دو میز وصندلی معلم :D
اومد اینجوری شد :-&
هی میگفت بچه ها یه بویی نمیاد؟؟ :-?
ما:نه :-"

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

چن صفحه پیش گفته بودم که دختر خاله م رو سرکارگذاشتم و میخاستم براش سندیس (sondais!) بخرم و این مونده بود چیه و رفتم براش ساندیس آوردم... :D .
خب حالا امروز با دخترخالم بیرون بودم ؛ اومد تلافی کنه:
- ویدا تا حالا هلیوم(heliom) خوردی؟
من: هلیوم؟
- هلیوم دیگه.تو شیمی نخوندی مگه؟
من: آهان.
ولی این آهان یه آهان مصنوعی بود و من کاملا مونده بودم منظورش چیه! :D
-واقعا ینی نخوردی ؟
من: همچنان :O
بعد بردم دم یک مغازه از اینا که حلیم میفروشن!
گفت: پیاده شو بریم هلیوم بخریم بفهمی چیه!
و من منتظر یک بالون یا بادکنک بودم که توش هلیوم داره! :-"
و من ناجوانمردانه فهمیدم منظورش حلیم(halim!) بوده! :-"

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

آقا این پسر عمو کوچیکم(دو سالشه) اومده بود تو اتاقم هی کخ میریخت.
بعد بهش گفتم امیر حسین آدامس میخوای؟؟
گف: ها.
منم بهش دوتا آدامس اکالیپتوسه اربیت دادم. :-" بنده خدا جفتک میزد. :D 8->

h_h1234

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
اگه خدا ب خواد تهران!!!!!!!!!!!!!!
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي/دندان پزشكي

امشب دوستم اومده خونمون اومده نشسته روتختم ميگه هلي جون گفتم مرگ بنال ببينم چي مينالي گفت بيا چنتا شماره ميدم سركارشون بذاريم گفتم مگه مريضي 1نفر همين كاروباهات بكنه خوشت مياد گفت اهههههههههههه مامان بزرگ خيله خب پاشو گمشو برو تلفنو بيار سها خاك توسرت توروخدا ب تلفن خونه ما رحم كن مبايلمو ك تركوندي نوبت تلفن خونمونه؟ گفت ابله بروبيار ميگم سها 1ذره ابرو ديگه ژييش مامانو بابام دارم دست بردار هلي پاشو برو تلفونو بيار رواعصابم راه نرو بالاخره ما رفتيم و تلفن را اورديم حالا من مثه بيد ميلرزديم ديدم زنگ زد118 صدا شو شبيه مامانا كرد يك دختراي برداشت اونم شروع كرد سلام بفرماييد؟
سها: سلام خوب هستيد شما دختره :بفرماييد سها بايك حالت عصبي مرضو خوب هستي دختره چشم سفيد پسره منو تنها گير آوردي تيغش زدي حالا داري خودتو عاشقش نشون ميدي ك پولاشو بالا بكشي برات زندگي نميذارم دخترهههههههههه.... دختره پريد وسط حرفش گفت تورو خدا خانوم باشه هرچي شما ميگين من غلظ كردم ولي ب خدا دوسش دارم چي كاركنم ديگه ! منو سها بهم يك نگاه اندا ختيم :Oبعد (<تورو خدا خانوم بعدا باهم حرف ميزنيم ماها ديگه =))بعد ديگه قط كرديم

شـَـــگي

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

دَرِ کلاسمون یِکم اَذیت میکرد
ما هم ناچار شدیم از جا بِکَنیمِش!!! :-" :-" :-"
بعدِش این مُستَخدِما هِی میومدن این دَرُو میبُردَن که یه موقع نَیفتِه!!
بعد ما میرفتیم میشِستیم رو دَر
هُلِش میدادیم دوباره می آوردیم میذاشتیم سَرِ جاش!!!!
اونا هم بعد از چند ماه تسلیم شدن و دَرو دُرُست کردن (< (<

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

از معلم امادگی دفاعیمون بدمون میومد ورداشتیم میزشو سسی کردیم همه لباسش سسی شد :))
یه دفم خودمونو تو یه کلاسا قایم کردیم بیچاره نیم ساعت داشت دنبالمون میگشت

بالا