• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سرکار گذاری!

sara mathers

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FARZANEHGAN III KARAJ
شهر
کرج
پاسخ : سرکار گذاری !

یه بار بچه بودم با مامانم رفته بودم ادارش(تو اداره بهداشت کار میکنه)بعد چنتا دیگه از همکاراشم بچه هاشونو اورده بودن بعد من با اونا رفتم طبقه بالای اونجا بعد یه تلفن کارتی بود من به اونا گفتم زنگ بزنن دفتر بگن مامان من بیاد اونجا(اون موقع مامانم تو اتاقش تلفن نداشت باید میرفت دفتر با تلفن حرف میزد.)بچه ها هم زنگ زدن گفتن مامانم اومد اونجا بعد من گوشی رو گرفتم بعد الکی صدامو عوض کردم ب مامانم گفتم من تو خیابون پام شکسته و از این حرفا بیمارستانم نمی خوام برم!مامانمم هنگ کرده بود بعد پرسید اسمتون چیه منم گفتم آماندا مادبودا هست اسمم!(یه اسم الکیه خود ساخته)بعد مامانم دیگه شک کرد گف سارا تویی؟؟؟منم گفتم سارا کیه؟ :-?بعد قطع کردم!بچه ها اونجا از خنده غش کرده بودن! =))ولی مامانم فهمید کلی دعوام کرد! ^#^

william levy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
مشهد

يه دوست داشتم با همه مزاحم تلفنياش تيك ميزد بد با يه دوسته ديگم بش اس داديم هر چيزشو كه دروغ مى گفت ما راستشو براش اس ميداديم بد هى به من منم اس ميداد چى كاركنم :O :-ss اين نكنه داداشام باشه يا فاميل باشه!!؟ #-o :-ss منم هى مى گفتم حتماً پسر داييته و.... منو اون دوستم داشتيم ميمرديم از خنده =)) بد يه هفته با پسر داييش كه قهر بود فهميد از پسر داييش نبوده ولى طفلى هنوز تو كفش مونده :-[ :))

Zzz.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
F6
شهر
تهران

سال پیش یکی رو تو نمازخونه گیر اُوُرده بودیم:
من: یه کلاغه بالا درخت تخم میذاره ،اگه گفتی چیجوری تخمش نمی اُفته؟
دوستم: :-? :-? :-? :-?
بعد چندین دقیقه تازه میگه: مگه کلاغ تخم میذاره؟
من: نه پَ پستاندار اِ به صورت مجازی :))
دوستم: تو لونش می اُفته من:نه
دوستم: :-?? {-8 :-??
من : شُرت پاش بوده =)) =))
اون: ~X( X-(
ما تا چند مین داشتیم می ترکیدیم، بدبخت فکر کرده بود مسئله انیشتین براش گفته بودیم یا این که یه نکته ای داره

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

امسال پیش بودیم یه دبیر زبان داشتیم آقای توکلی.....خیلی آدم با فرهنگیه....مشکل این بود که ما خیلی بی فرهنگ بودیم.....خیلی اذیتش کردیم .همیشه کلاسای زبان خیلی سروصدا میکردیم یه سری میخاس بیاد سر کلاس قبلش ما بلند شدیم رفتیم کلاس بقلی ساکت نشستیم.سابقه نداش کلاس ما این قدر ساکت باشه.رفت سر کلاسمون دید کسی نیس بلند شد رفت بنده خدا....چقدر خوشحال شدیم...ولی نمیدونم کدوم....خ ..ری رفت بهش خبر داد دوباره برگشت.اه اه این قدر از این آدما بدم میاد که نگو...... {-8 {-8 {-8 {-8 {-8 {-8 {-8 {-8 {-8

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

ی بارباشماره ی جدیدم اس دادم ب دخترخالم انقدگیج شده بود ک وقتی زنگ زدم بهش میگفم الو
قطع میکرد میگفت تودیگه کی هستی

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

یه بار داشتم با کسی راه میرفتم، بعد یکی دنبالمون راه افتاده بود داشت گوش میکرد حرفامونو
یه لحظه برگشتم به پشت بعد گفتم فلانی (دوستم) اونجا رو نیگا، بعد با دستم یه جایی رو نشون دادم، اون کسی هم که دنبالمون راه افتاده بود برگشت اونجا رو نگاه کرد (که هیچی نبود) بعد ما هم زدیم زیر خنده :D {-8 :))
البته ابتکار نبود چون قبلا دیده بودم همچین مدل سرکار گذاری ای رو :D

goldokhtar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
همینجا
رشته دانشگاه
حقوق

آره ی دفعه باربچه ها از طریق موبایل معلم شیمی رو سرکارگذاشتیم...
هیچی زنگ میزدیم بهش هی قط میکردیم مردم آزاری بود البته کارمن نبود..آخرش طلب حلالیت کردیم (;

Barium

فـ . بـ .
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قــُم
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
U of T
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

پارسال هنوز برنامه ـَمون درست حسابي نبود! يه روز زمين داشتيم.
(دبيرمون آقاي م. بود (فردي مظلوم و سر به زير و تنها كسي كه بچه هارو درك ميكرد! و البته كسي كه از همه بيشتر اذيت ـِش كرديم! :-") )
بچه ها هم اصلا حوصله نداشتن! (:|
قرار شد يه كاري كنيم دبير نياد سر كلاس! :D
در كلاس ُ بستيم؛ يكي از بچه ها رفت نشست پشت ميز معلم و روش ُ گرفت! بعدش آقاي م. اومد سر كلاس...
ما گفتيم: ئـــه... دبير داريم!
اونم گفت: آهان باشه! و رفت!! :))
(بيچاره اون روز فقط با ما كلاس داشت و به خاطر ما اومده بود مدرسه! X_X)
البته يكم بعدش براي اينكه گندش به دفتر كشيده نشه نماينده كلاس رفت برگردوندـِش! <D=

Sahdis

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
:)مركز راهنمايي فرزانگان رشت
شهر
:)رشت

يه بار يكي از دوستام پرسيد"فلاني(اسمشو نميخواستم بگم)كجاست؟"
چون جلو چشمش وايستاده بود(همون فلاني)گفتم تو حياطه....
دختره رفت پايين...:))

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

تو مدرسه که من اذت نمی کنم! مدیریت می کنم و ایده میدم! و گنده هاش ایناس!
یبار ناظم گیری داشتیم که به موبای حساس بود(بو میکشید لامصب) بعد یبار رفته بود بیرن و بعد مدرسه بودکسی نبود! همه گوشیارو از تو گاوصندوق در آوردم(کلیدا آویزون بود و موبایلش رو میز) بعد گوشی خودشو گذاشتیم تو گاوصندوق بعد کلیدارو...!
بعد دیگه همه منو میشناسن هرچی میشه میگن فلانی بگو کیارو اجیر کردی!

ولی بیرون مدرسه زنگ 257 تا خونه رو با دوستام زدیمو در رفتیم(بدون دستگیر شدن)

matin320

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید باهنر
رشته دانشگاه
دامپزشک / سیاست

یکی از بچه های راهنماییمو با شماره جدیدم سر کار گذاشتم.
خیلی باحال بود.
کلی مسخره سرکار بود.
وقتی فهمید با پسریم و البته هم کلاسیاشیم کفرش در اومده بود.
البته باید از تلاش ها و زحمات دختر داییمون تشکر کرد.

• لایک
امتیازات: N.Y.M

koko azad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
معماری

ما واسه روز دانش آموز همیم امسال یه دوربین مخفی درست کردیم...تو یکی از آیتم هاش با معاونمون هماهنگ کردیم(زنگ ناهار بود!)،رفت پشت بلندگو گفت بچه ها یه آزمون ریاضی هماهنگ با فرزانگان 1 دارید سریعتر بیاید بالا وقتتون کم نیاد!!!!
یعنی منفجر شد مدرسه!!! :O :( ~X( :((
تازه خودمون ههم میرفتیم بین بچه ها شایعه رو گنده تر می کردیم>>>میگن فیزیک هم هست؟!!چی کار کنیم؟! (;
داشتیم می ترکیدیم از خنده!!!!عکس العملشون عالی بود! =))
آخر سر معاونمون واسه اینکه خودشو راحت کنه گفت سر کاری بود،معون فرهنگی مون هم که تابلو بازی ش حرف نداشت!با دوربین اومد تو راهرو!
ما خودمون دوربینو تو مانتومون جاسازی کرده بودیم،بین بچه ها هم ره می رفتیم هیشکی نفهمید!
خلاصه...
فیلمشو تو جشن 13 آبان به بچه ها نشون دادن ولی تقدیری از ما سه نفر نکردن!
خواستم اینجا خودمونو معرفی کنم!!!

black spider

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
Anesthesia

یه بار به دوستم گفتم بیماری قلبی دارم اول سال بود گفتم دیگه نمیتون بیام مدرسه کم مونده بود گریه کنه :)
یه بارم با موبایل عمم مزاحم دوستم شدم کلا سیمکارتشو عوض کرد :D
البته با عرض تاسف بسیار تا چند هفته پیش فک میکردم دوستم ازم دو سال کوچیکتره که تو همین سمپادیا لو رفت :-w

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی
پاسخ : (بدون موضوع)

معلماروکه کلی سرکارگذاشتیم
ازوقتی کلاساموضوعی شده چند روزیباراینکارومیکنم فقط نمیدونم ماحرفه ای تشریف داریم یامعلما...که ازاول سال نفهمیدن:D
کلاسوعوض میکنیم مثلازیست داریم میریم ادبیات بعدساکت میشینیم بعداین دوتامعلم همش تومدرسه میچرخن انقدحال میده هیچیم نباشه نیم ساعت کلاس دیرترشروع میشه نیم ساعتم یاقاطی کرده یابخاطرخنگیش معلمه افسردس نیم ساعتم رفع اشکال خوب زنگ خوردپاشین بریم:D

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

ما بچه هامونو به مدل گوشیشون صدا میزنیم! مثلا بمن میگن ace بعد سر کلاس موقه حضور غیاب معلم صدا میزد هیشکی هیچی نمیگفت! مثلا گفت فلانی بعد جواب نداد منم داد زدم wild fire با توئه! معلما همه گیج شدن!
----------------
ما ناظممون میگه اگه گوشی ببینم میگیرم ازتون! ما هم ازین گوشی قلابیا(پلاستیکی) گرفتیم تو راهرو رفتیم باهاش حرف زدیم یهو داد زد فلانی... بدش من ما هم دادیم بهش وقتی نگاهش کرد...!
---------------
یبارم گوشی منو گرفت منم رممو از توش در آوردم دادم بهش بعدا که گرفتم کلی داد زدم که تو دزدیو رم من توش نیست!

black star

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فــــرزII
شهر
شیــراز

پارسال یکی از همکلاسیامون کل کلاسُ سرکار گذاشته بود

یه روز صب خیلی دِپ بود...رفتیم پیشش تا ببینیم چشه...اه دردناکی کشید و گفت ما پول نداریم اخه بابامرفتگره...یکی از بچه ها میخواس دلداریش بده بش گف "اشکال نداره بابایِ هر کسی یه شغل داره مهم نیس"هممون بش چپ چپ نگا کردیم بیچاره نفهمیده بود چی گفته ... :D
از اون روز ب بعد همه زنگ تفریح مهمونش میکردیم پول جزوه هاشو میدادیم و در کل خیلی هواشو داشتیم...تا اینکه یه روز جلسه اولیا مربیان گذاشتن...مامان و باباش هر دو اومدن مدر3 اصلا وضع ظاهریشون با توصیفات دخترشون مطابقت نداشت ...هممون ب ماجرا شک کرده بودیم :-?...تا اینکه بابای یکی از بچه ها ک دکتر بود اومد پیش باباش گف"سلام دکتر فلانی..."o.0
هیچی دیه 29 نفر ادم دسته جمعی ب مدت یه ماه سرکار بودیم L-:
البت اون مجبور شد برا اینکه از دلمون در بیاره هممونو یه شانی مهمون کنه :D

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

ی بار دوستان به یاری هم کفشای معلم ادبیات سال سوم راهنماییمونو انداختن تو سطل اشغال مدرسه همه اهل مدرسه از مدیر تا سرایدار دنبال کفشا میگشتن چه صحنه ی قشنگی بوده که این خانوم با کفشای گندیده یا با دمپایی های زن سرایدار با اون همه دک و پز بره خونه :D
+
رفته بودیم اردو 2 تا از دوستان شماره یکی از بچه ها که تو اون یکی اتوبوس بود گرفتن گوشی دادن من
منم سرما خورده بودم
شروع کردم با الفاظ پسرونه باهاش حرف زدن اینا این ور مرده بودن از خنده اون اونور مرده بود از استرس که این کیه اصن که انقدم به همه زندگانی من واقفه
:D
+
معلم دینی اول راهنماییمون هی میگفت مرگ مثه پله که این دنیا رو به اون دنیا وصل میکنه منم ی جلسه ی نقاشی کشیدم با پل و جنگلو دره و .... حدودا ی ربع گیر داده بودم به معلمه که تیکه تیکه چوبای این پله چه مرحله ای از مرگ رو شامل میشه و مگه ی پل نیست پس چه جوری به 2 جا وصله و چرا ورژناشون فرق داره !
:-"

فرشاد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

با بچه ها نشسته بودیم .من شروع کردم به معما طرح کردن و هر کس که جواب بده هوش خیلی بالایی داره:
1-به کرمی که سبزه و سنگ می خوره چی میگن؟
-کرم کدوی سگ؟............نه
-کرم آسکاریس؟...............نه
پس چی ؟
کرم سبز سنگ خوار!
2-یه سرخ پوست میفته تو شیر داغ داغ داغ .حالا چه اتفاقی میفته؟
-شیر کاکائو درست میشه؟( :))) ..........نه
-میمیره؟......نه
-میپره بیرون؟ ..............نه
پس چی؟
گرمش می شه!!!!
3-یه بنا داره یه دیوار روی یه خونه می سازه ، 100 تا آجر لازم داره ولی در پایان یه آجر اضافه میاد.بنا یه آجر اضافی رو چی کار می کنه؟
-رو بقیه دیوار میچینه؟.......نه
-میفروشه؟...........نه
می دزده؟.........نه
-چی کار میکنه؟
پرت میکنه پایین! :D :D :D

alireza007

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلے 10 (پاسداران)
شهر
طهران
مدال المپیاد
خدا عالمه!
دانشگاه
؟
رشته دانشگاه
؟

بدترین و مضحک ترین سرکار گذاری های درون کلاسی حلی پاسداران که از حلی دو تهران رواج یافته ماجرای کیف قاپون1 هست که وسط درس ییهو یکی هوس اسکل کردن بچه ها به سرش میزنه. سپس وسایل او را (یا تکه تکه یا به طور کل) کیف او را برداشته و دست به دست می گردد تا در نهایت به جایی برسد که فرد فکرش را نمی کرد. تقدیر این قضیه هم گاهی به اخراج دو دانش آموز (مقصّر و بی گناه) می انجامد.
______________________________________________________________________________________________________
1-کیف قاپون: این اسطلاح ساخته دست راهنمایی حلی دو است که از سالیان سال مانند خطاب کردن اوّلی (avvali) ها به اولی (u:li) رواج یافته.

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

سرکارگذاشتن خیلی حال میده یکی ازبچه هاروی ی چیزی خیلی حساس بود چندروزپیش سرکارگذاشتمش نزدیک بودخفم کنه کاردمیزدی خونش درنمیومدگفت:زهراخودتوآماده کن دارم برات....
خدارحم کنه هنوزک کاری نکرده :-s :D

بالا