• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

eliiii

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اصلی!!!!!!!!!!
شهر
kerman
مدال المپیاد
noch!
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
عمران
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از Why so serious? :
دعوا نکنید بابا
من یه چیز بگم
از نظر من معلم فقط ده درصده
تو اگر خودت نخوای چیزی رو بخونی هیچوقت درست یادش نمیگیری حالا چه معلمت انیشتن باشه چه معلم انگلیسی ما :|
ولی اگر خودت بری مثه بچه ی آدم یه کتاب درست حسابی بگیری بخونی،نتیجه ای که میگیری رو شاید سر صد تا کلاس هم نگیری
البته با وجود تمام شعارهایی که همه و خودم میدیم باز هم من بر این باورم که معلم زبان ما احتمالا سیکل داره :| :| :| :| :|
خدایااااااااا :(( :(( :(( :((

پ.ن:توجه کنید به تاریخ
امروز5 مرداده هااا :D :D

شیمی شیمی دیفرانسیل دیفرانسیل :| :| :| :| :| :| :| :| :|
از 5 شنبه ها متنفرم :| :| :| :| :| :|
اشتباه نکن!
معلم واسه ریاضی خیلی مهمه! :-" :-" :-"

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از الـــــــــــی! :
اشتباه نکن!
معلم واسه ریاضی خیلی مهمه! :-" :-" :-"
اتفاقا برعکس
معلمای درسهای عمومی خیلی مهمن
واسه ریاضی فقط خودت مهمی،معلم خیلی هم اهمیت نداره از نظر من
حداقل واسه من که اینجوریه

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه های المپیادی ناحیه دو

کلاسای المپیادتون چجوریاس؟!؟!معلماتون کیان؟!؟!

eliiii

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اصلی!!!!!!!!!!
شهر
kerman
مدال المپیاد
noch!
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از Why so serious? :
اتفاقا برعکس
معلمای درسهای عمومی خیلی مهمن
واسه ریاضی فقط خودت مهمی،معلم خیلی هم اهمیت نداره از نظر من
حداقل واسه من که اینجوریه
من دیگه حرفی ندارم!
تاپیک قرار بود کنکوری نشه!پ بحث تموم!

notebook

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

به نقل از الـــــــــــی! :
من دیگه حرفی ندارم!
تاپیک قرار بود کنکوری نشه!پ بحث تموم!
نیس ما خیلی پایبند قرار های قبلی بودیم :D و شناختمون اصلا قفل نشده تاحالا
بوگو عزیزم اگه فک میکنی بدردبخوره حرفت

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از به یاد نصیر :
منظورم کاملا روشنه
همه می دونن که عوض شدن مدیرا فقط و فقط جناح بازیو از این حرفاست یک ذره نمیان نگاه کنن ببینن مدیر موفق بوده یا نه نظر چهار تا دانش آموز و والدینو و معلمو نمی پرسن فقط به خاطر این که مدیره تو جناحشون نیست عوضش می کنن همین اتفاق زمان ارجمند هم افتاد بعد چی شد؟ هچی نصیرخان اومدو دیگه بقیه شو همه می دونن...
حالا هم که زینلی رو عوض کردن این بافتی بی دست و پا رو گذاشتن جاش...برای همه هم مشخصه که چه جوری اومده سر کار... :-"
مدیر راهنمایی هم خیلی خوبه که احتمالا اونم عوض میشه.

هر کی میاد روی کار به جای این که به فکر پیشرفت باشه یا نواقصو برطرف کنه فقط به فکر قدرتمند کردن جناح خودشه نه چیز دیگه ای...
تاسف برانگیزه
سلام رفیق خوبم و داداشم نبودی یه مدت.
خوب اولامن باهات مخالفم چون همه مدیرا رو عوض نکردن و فقط تعدادی از مدارس رو
دوما حالا یه جوری میگی انگار زینلی عالی بود اره بنده خدا خیلی حرف میزد اما عمل.... به شخصه قول بودجه داد برای یه مسعله ای به ما بعد رفتیم پیشش بگیریم زرتی امد گفت خیلی رو حرف من حساب نکنین.
بافتی بودن خدایشش من رفیق بافتی داشتم از 100 تا کرمونی بهتر بوده
و این اقای ملایی از اونجایی پسرش تو مدرسه ما هست و تقریبا درس خونه و بچه با حالیم هست باباش باید باشه و جدا از اینا چون پسرش تو مدرسه ماست سعی میکنه معلمای خوب بگیره
از طرفی اقای زینلی بازنشست شدن و خدایشش یه خورده زیادی راستی بودن یعنی خیلیی زیاد دیگه نمیرفتن جای تعجب داشت

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از exactly 90thing :
سلام رفیق خوبم و داداشم نبودی یه مدت.
خوب اولامن باهات مخالفم چون همه مدیرا رو عوض نکردن و فقط تعدادی از مدارس رو
دوما حالا یه جوری میگی انگار زینلی عالی بود اره بنده خدا خیلی حرف میزد اما عمل.... به شخصه قول بودجه داد برای یه مسعله ای به ما بعد رفتیم پیشش بگیریم زرتی امد گفت خیلی رو حرف من حساب نکنین.
و این اقای ملایی از اونجایی پسرش تو مدرسه ما هست و تقریبا درس خونه و بچه با حالیم هست باباش باید باشه و جدا از اینا چون پسرش تو مدرسه ماست سعی میکنه معلمای خوب بگیره
از طرفی اقای زینلی بازنشست شدن و خدایشش یه خورده زیادی راستی بودن یعنی خیلیی زیاد دیگه نمیرفتن جای تعجب داشت

من دو سال مدیر راهنماییم اقای مالکی بود، یک سال آخر یه نفر دیگه که یادم نیست فامیلشو ، دو سال اول دبیرستان اقای اجله و دو سال آخر آقای زینلی ، تو این 7 سال 5 سالشو به هر طریقی سعی کردن تو ذهن من یکی نفوذ کنن و اعتقاداتونو بهم تحمیل کنن ، اما این اقای زینلی ، حتی جلوش اعتقاداتمو به وضوح میگفتم ، حتی رفتم گفتم آخوند دیگه مدرسه ما نیارین دارن ذهن بچه ها رو خراب میکنن ، جلوی ، لام تا کام حرف نزد ، شوما نمیتونین این مدیر رو به خاطر اعتقاداتش بد بدونی ، اعتقادات خودش رو داشت و هیچ وقت نخواست به زور فرو کن اعتقاداتشو ، اما یکی مثه آقای اجله حالا نمیدونم سال چندمی ، اصن دیدیش یا نه ، زد تو گوش ما سال اول ، چهار نفر ، که دو تامون عبدل و شهریار بودن ، سر سبد مدرسه از نظر درسی و یکیمون اقای حسینی بود که رفتن فرهنگ البته و خودش راست گرای مطلق بود اما هممون حرفمون درس بود ، زد تو گوش ما گفت درس کیلو چند ، معنویات ، نماز قرآن ....

+

کلن بچه های ما بی انصاف و نا شکرن ، تو این دوسالی آقای زینلی بود ، سر حرفاش اذیت کرد بعضی جا ها ولی خدایی از تمام مدیرای این 5 سال قبل بیشتر کار کرد ، گفتیم معلم زن میخوایم برا پیشمون ، پدرش در اومد رسمن ولی آورد ، شوما در جریان نیستی ، خانواده ها حی سعی کردن زیرابشو بزنن سر خانم طهمورثی گفتیم میخوایم مسابقه هشترودی کشوری برگزار کنیم ، گفت چشم پشتمون واستاد ، ما غر زدیم ، ولی سال قبلشم یادمون موند که موقع جوایز یهو اقای اجله رفت تو کمدا گشت چهار تا سکه از رنگ رفته فک کنم 50 صوتی آموزش پرورش پیدا کرد ، گف اینم جایزه ، تو المپیاد ، معلمی نبود شخصاً اراده کنمو ، آقای زینلی نیاره برامون ، وما کدوم مدیری میشناسی ، معلم سر کلاس سر شاگردش داد بزنه در آنی بگه جمع کن برگرد شهرت ، اونم معلم المچیاد با کلی پز و ادعا ، دیگه اگه اینقدم حساب پا کار بچه ها نزاره ، چا روز دیگه میاین میگین پخمه بود هر کار خواستیم کردیم یارو هیچی نفهمید ، بعضی چیزا سیاست کاری ، نمیگم کامل بود ، هیشکس بهترین نیست ولی شاید سال ها بود که این مدرسه ، مدیری به خوبی آقای زینلی ندیده بود .

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از علــی[میم] :
من دو سال مدیر راهنماییم اقای مالکی بود، یک سال آخر یه نفر دیگه که یادم نیست فامیلشو ، دو سال اول دبیرستان اقای اجله و دو سال آخر آقای زینلی ، تو این 7 سال 5 سالشو به هر طریقی سعی کردن تو ذهن من یکی نفوذ کنن و اعتقاداتونو بهم تحمیل کنن ، اما این اقای زینلی ، حتی جلوش اعتقاداتمو به وضوح میگفتم ، حتی رفتم گفتم آخوند دیگه مدرسه ما نیارین دارن ذهن بچه ها رو خراب میکنن ، جلوی ، لام تا کام حرف نزد ، شوما نمیتونین این مدیر رو به خاطر اعتقاداتش بد بدونی ، اعتقادات خودش رو داشت و هیچ وقت نخواست به زور فرو کن اعتقاداتشو ، اما یکی مثه آقای اجله حالا نمیدونم سال چندمی ، اصن دیدیش یا نه ، زد تو گوش ما سال اول ، چهار نفر ، که دو تامون عبدل و شهریار بودن ، سر سبد مدرسه از نظر درسی و یکیمون اقای حسینی بود که رفتن فرهنگ البته و خودش راست گرای مطلق بود اما هممون حرفمون درس بود ، زد تو گوش ما گفت درس کیلو چند ، معنویات ، نماز قرآن ....

+

کلن بچه های ما بی انصاف و نا شکرن ، تو این دوسالی آقای زینلی بود ، سر حرفاش اذیت کرد بعضی جا ها ولی خدایی از تمام مدیرای این 5 سال قبل بیشتر کار کرد ، گفتیم معلم زن میخوایم برا پیشمون ، پدرش در اومد رسمن ولی آورد ، شوما در جریان نیستی ، خانواده ها حی سعی کردن زیرابشو بزنن سر خانم طهمورثی گفتیم میخوایم مسابقه هشترودی کشوری برگزار کنیم ، گفت چشم پشتمون واستاد ، ما غر زدیم ، ولی سال قبلشم یادمون موند که موقع جوایز یهو اقای اجله رفت تو کمدا گشت چهار تا سکه از رنگ رفته فک کنم 50 صوتی آموزش پرورش پیدا کرد ، گف اینم جایزه ، تو المپیاد ، معلمی نبود شخصاً اراده کنمو ، آقای زینلی نیاره برامون ، وما کدوم مدیری میشناسی ، معلم سر کلاس سر شاگردش داد بزنه در آنی بگه جمع کن برگرد شهرت ، اونم معلم المچیاد با کلی پز و ادعا ، دیگه اگه اینقدم حساب پا کار بچه ها نزاره ، چا روز دیگه میاین میگین پخمه بود هر کار خواستیم کردیم یارو هیچی نفهمید ، بعضی چیزا سیاست کاری ، نمیگم کامل بود ، هیشکس بهترین نیست ولی شاید سال ها بود که این مدرسه ، مدیری به خوبی آقای زینلی ندیده بود .
من نگفتم اقای زینلی بده یا اعتقاداتش بده.
اتفاقا منم موافقم که مدیر خوبیه
اما این که بارها شنیدم و دیدم رو حرفش نمیشه حساب باز کرد خیلی بده خیلییی
خوب حالا هشترودی برگزار شد خوب شد؟؟مدرسمون جایزه نبل گرفت؟ کیف داد بهتون؟
بایستی این بودجه ای رو خرج همایش میکردن قبلش راجبش فک میکردن و بعد بودجه میدادن
اخه آخر سالی پول نداشتن بدن معلما
دو سه تا از معلما حقوق نگرفتن کلا شاید الانا بهشون داده باشن

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

من نگفتم اقای زینلی بده یا اعتقاداتش بده.
اتفاقا منم موافقم که مدیر خوبیه
خوب حالا هشترودی برگزار شد خوب شد؟؟مدرسمون جایزه نبل گرفت؟ کیف داد بهتون؟
اخه آخر سالی پول نداشتن بدن معلما
دو سه تا از معلما حقوق نگرفتن کلا شاید الانا بهشون داده باشن

نه واقعاً من الان باید بیام برا توضیح بدم فواید ، فعالیت های دانش آموز مثه همایش علوم پایه ، مسابقه هشترودی چیه ؟

بعد جداً فک کردی بودجه ای رو که در اختیار این دو تا گذاشتن دردی از دردای مدرسه رو دوا میکرد ؟

بعدم با کدوم منبعی میگی معلمی پول نگرفته ؟ کی مثلاً ؟

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS & Math

یکی از دلایلی که به نظر من مدیر خوبی بود اصلا همین بود یعنی زینلی یه آدم سیاست مدار بود آره کلا می پیچوند من اینو تو روی خودشم بهش گفته بودم ولی دقیقا همین پیچوندناش و سیاست مداری هاش بود که به پیشرفت مدرسه کمک کرد...

واقعا فک کردی اگه یه آدم صادق و راستگو مدیر بود می تونست مدرسه رو به این خوبی مدیریت کنه با همین سیاستش تفکراتی که داشت رو به اجرا در آورد، تفکراتی که همشون در راستای پیشرفت مدرسه بودن هر چند که مخالف نظر شما بودن. فقط این جوری می تونست توی این محیط کثیف آموزش پرورش کار انجام بده... حتی یه سری کاراش که خیلی به نفع مدرسه بودن غیر قانونی بودن :-"(مثلن) :-"

من کلا با این صفتش خیلی حال می کردم. :لایک
اولا که برگزاری همایش خیلی مفیده و هر چه قدر هم بودجه براش صرف بشه اشکال نداره و مهم نیست به طوری که حتی می تونه برای بعضی ها یه نقطه عطف باشه به شخصه معتقدم که واسه همایش پول دادن بهتر از پول دادن به یه مشت معلم مثلا خوبه (لطفا اینو ادامه ندید گفتم که نظر شخصیه)
خارج از بحث: به همتون پیشنهاد می کنم حتما توی همایش شرکت کنید حتی با یه مقاله کپی پیست (مقاله ای که حرف جدیدی برای گفتن نداره) اما قوی دلیلشم یه فلسفه ی پیچیده داره که توضیحش سخته.
ثانیا اگه همایش برگزار نمی شد هم فرقی توی این اتفاقی که تو می گی و شایدهم افتاده باشه تاثیری نمی کرد.
شما اصلا از جزئیات تامین بودجه همایش و مسابقات این چنینی اطلاع نداری و نمی خوام این موضوع چه به وسیله من و چه به وسیله کس دیگری باز بشه L-:
در واقع این سال آخری خیلی اذیتش کردن که اونم فقط به خاطر همین جناح بازی های مسخره بود و تا می تونستن ازش ایراد گرفتن و جلوی پاش سنگ انداختن

یک انسان هیچ وقت نمی تونه کامل عمل کنه ولی مهم ترین نکته در مورد زینلی این بود که تمام انرژی و توانشو گذاشت برای مدرسه و بچه ها و دلسوزانه عمل کرد هر چند که کامل نبود.

من نگفتم که بافتی بودنش بده گفتم دلیل مدیر شدنش این بوده :-"

اینا فاکتور هات برای ارزیابی یه مدیرن؟؟؟ :-?

فک نمی کنم راست و چپ بودن اصلا مهم باشه ارجمند یه مدیر چپ بود و عالی بود زینلی یه مدیر راست بود و عالی بود و هر دوشون به خاطر همین جناح بازی های مسخره عوض شدن به خود شخص ربط داره نه تفکرات سیاسیش اینجا آموزش و پرورشه نه قوه ی سیاسی...(این دقیقا همون بحث سیاست زدگیه)

از هر کسی بپرسی که مدیریتش توی مدرسه امام چه جوری بوده خیلی قاطع بهت جواب می دن...حتی خود اونایی که گذاشتنش مدیر :-"
و شخصیت ضعیفش هم توی اون یه سالی که مثلا معاون بود برای همه ما به اثبات رسید.

و نکته آخر این که فقط دارن مسیر سمپاد رو جوری جهت دهی می کنن که نابودش کنن فک کنم کاملا بدیهی باشه... با یه کنکاش ساده از اتفاقاتی که توی همین 6 7 ساله افتاده و برای سمپاد کمتر از یه فاجعه نبوده می شه این رو استدلال کرد... :-"

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

علی جان منبع موثق دارم و اگه خیلی دوست داری بدونی بگو تا تو پ.خ بهت بگم
و داداش به یاد نصیر اولا این جناح بازیا دلایل دیگه هم داره من نمیخوام بگم اقای زینلی از دسته ای هست که میخوام بگم اما عده ای از راستیا باقی موندن و این عده راستیا شرو به مخالفت و شر درست کردن شدن و خیلی از این مدیر عوض کردنا واسه هماهنگ شدن و همکاری بهتره.گرچه من نمیگم اقای زینلی جز اون دسته ان
درثانی خوب داداشم نظر شخصیتو نگه دار واسه خودت اخه این حرفت توهین به جامعه معلمینه من که حتی چاکر اون افضلیشم هستم
و اینکه درسته جز سیاستشه.اما داداشبهتره ادم یک رنگ و رو باشه و بشه رو حرفش حساب کرد.من تابستون سال اولم سر بدقولی های ایشون به فنا رفت که حالل جاش نیس جلو غیر حلی بحث وا کرد.
و نظری هم راجب مدیر امسالی ندارم شاید بی دست و پا باشه شایدم نه.اما خوب شایدم خوب باشه زود قضاوت نکنیم ما که نمیتونیم عوضش کنیم پس صب کنیمببینیم چی میشه.
منم نمیخوام بگم همایش و .... بده.نه اصلا.اتفاقا خودمم برام همایش مقاله دادم.اما خوب تا وقتی حقوق معلما رو نمیتونن بدن خوب نیس اینطوری خرج کنن
بازم ببخشید اگه به دسته گلای مدمون توهین شد

a.s.m.a.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahiye 1.chini ha
شهر
kermun

به نقل از به یاد نصیر :
یکی از دلایلی که به نظر من مدیر خوبی بود اصلا همین بود یعنی زینلی یه آدم سیاست مدار بود آره کلا می پیچوند من اینو تو روی خودشم بهش گفته بودم ولی دقیقا همین پیچوندناش و سیاست مداری هاش بود که به پیشرفت مدرسه کمک کرد...

واقعا فک کردی اگه یه آدم صادق و راستگو مدیر بود می تونست مدرسه رو به این خوبی مدیریت کنه با همین سیاستش تفکراتی که داشت رو به اجرا در آورد، تفکراتی که همشون در راستای پیشرفت مدرسه بودن هر چند که مخالف نظر شما بودن. فقط این جوری می تونست توی این محیط کثیف آموزش پرورش کار انجام بده... حتی یه سری کاراش که خیلی به نفع مدرسه بودن غیر قانونی بودن :-"(مثلن) :-"

من کلا با این صفتش خیلی حال می کردم. :لایکاولا که برگزاری همایش خیلی مفیده و هر چه قدر هم بودجه براش صرف بشه اشکال نداره و مهم نیست به طوری که حتی می تونه برای بعضی ها یه نقطه عطف باشه به شخصه معتقدم که واسه همایش پول دادن بهتر از پول دادن به یه مشت معلم مثلا خوبه (لطفا اینو ادامه ندید گفتم که نظر شخصیه)
خارج از بحث: به همتون پیشنهاد می کنم حتما توی همایش شرکت کنید حتی با یه مقاله کپی پیست (مقاله ای که حرف جدیدی برای گفتن نداره) اما قوی دلیلشم یه فلسفه ی پیچیده داره که توضیحش سخته.
ثانیا اگه همایش برگزار نمی شد هم فرقی توی این اتفاقی که تو می گی و شایدهم افتاده باشه تاثیری نمی کرد.
شما اصلا از جزئیات تامین بودجه همایش و مسابقات این چنینی اطلاع نداری و نمی خوام این موضوع چه به وسیله من و چه به وسیله کس دیگری باز بشه L-:
در واقع این سال آخری خیلی اذیتش کردن که اونم فقط به خاطر همین جناح بازی های مسخره بود و تا می تونستن ازش ایراد گرفتن و جلوی پاش سنگ انداختن

یک انسان هیچ وقت نمی تونه کامل عمل کنه ولی مهم ترین نکته در مورد زینلی این بود که تمام انرژی و توانشو گذاشت برای مدرسه و بچه ها و دلسوزانه عمل کرد هر چند که کامل نبود.
من نگفتم که بافتی بودنش بده گفتم دلیل مدیر شدنش این بوده :-"
اینا فاکتور هات برای ارزیابی یه مدیرن؟؟؟ :-?

فک نمی کنم راست و چپ بودن اصلا مهم باشه ارجمند یه مدیر چپ بود و عالی بود زینلی یه مدیر راست بود و عالی بود و هر دوشون به خاطر همین جناح بازی های مسخره عوض شدن به خود شخص ربط داره نه تفکرات سیاسیش اینجا آموزش و پرورشه نه قوه ی سیاسی...(این دقیقا همون بحث سیاست زدگیه)

از هر کسی بپرسی که مدیریتش توی مدرسه امام چه جوری بوده خیلی قاطع بهت جواب می دن...حتی خود اونایی که گذاشتنش مدیر :-"
و شخصیت ضعیفش هم توی اون یه سالی که مثلا معاون بود برای همه ما به اثبات رسید.

و نکته آخر این که فقط دارن مسیر سمپاد رو جوری جهت دهی می کنن که نابودش کنن فک کنم کاملا بدیهی باشه... با یه کنکاش ساده از اتفاقاتی که توی همین 6 7 ساله افتاده و برای سمپاد کمتر از یه فاجعه نبوده می شه این رو استدلال کرد... :-"

الان میشه چندتا از فجایع 6-7 سال گذشته رو توضیح بدین؟ :rolleyes:
حالا چون دوتا مدرسه اضاف شده به نظر شما این فاجعه است؟
به صورت غیرمستقیم همینو گفتین

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS & Math

الان میشه چندتا از فجایع 6-7 سال گذشته رو توضیح بدین؟ :rolleyes:
اول از همه تعویض دکتر اژه ای و به دنبالش رخ دادن اتفاقات بی سابقه ای که از ابتدای تاسیس سمپاد هم رخ نداده بود.
حالا چون دوتا مدرسه اضاف شده به نظر شما این فاجعه است؟
به صورت غیرمستقیم همینو گفتین
اولا که شما حق دارید که متوجه این فجایع نشید چون از وقتی معنی سمپاد رو فهمیدید تا الان وضع همین بوده...
ثانیا شما اگه خودتون منظورم منو فهمیدید دیگه چرا توضیح می خواید؟؟؟ :-? اگه دلتون می خواد منظور من این باشه اشکال نداره

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,23263.0.html
:-"

a.s.m.a.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
kermun

به نقل از به یاد نصیر :
[color=red[color=red]]اول از همه تعویض دکتر اژه ای و به دنبالش رخ دادن اتفاقات بی سابقه ای که از ابتدای تاسیس سمپاد هم رخ نداده بود.اولا که شما حق دارید [/color] که متوجه این فجایع نشید چون از وقتی معنی سمپاد رو فهمیدید تا الان وضع همین بوده...
ثانیا شما اگه خودتون منظورم منو فهمیدید دیگه چرا توضیح می خواید؟؟؟ :-? اگه دلتون می خواد منظور من این باشه اشکال نداره[/color]

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,23263.0.html
:-"

اولا من اینو قبول دارم که اقای اژه ای خیلی خوب و سخت گیر بودن و نتیجه هایی که اون موقع داشتیم از زمان تعویض ایشون به بعد دیگه نداشتیم.
اما همیشه ام نباید یه نفر با چوب زور بالای سرمون باشه و همه چی به پشتکار و اراده خود ادم بستگی داره......و بدون اقای اژه ای هم میشه به بهترین جاها رسید ^-^

دوما شما چرا فکر میکنید که فقط خودتون میتونین معنی و مفهوم سمپادو درک میکنین و بقیه نه.فقط شما میتونین به خیلی جاها برسین بقیه نمیتونن.....
ما وقتی تو مدرسمون بودیم همیشه مسوولای مدرسه بهمون میگفتن بچه های علامه یا فرزانگان ن.2 هم تجربه کاری مسوولینشون از ما بیشتره هم بچه ها چون از اول اونجا بودن به خیلی چیزا عادت کردن و توقع نداشته باشین که شماهم الان مثل اونا باشین....اما این نه به این معنیه که هوش کسی بر دیگری برتری داشته نه هم به این معنیه که تلاش ما کمتر بوده....
بعلاوه توی خیلی از ازمونای علمی مثل کنکور یا خیلی چیزای دیگه نمیگن شما سمپادی هستین بیاین تو نیستین اصلا ادم حسابتون نمیکنیم جای جا ندارین..... وهنوزم توی خیلی از مدارس دولتی سطح شهر و شهرستان ها بچه هایی بهتر از بچه های ما و شما وجود داره ک بدون اینکه سمپادی خطابشون کنن به بهترین جاها رسیدن و این هرساله توی نتایج کنکور مشخص میشه.....
شاید اگر غرور و خودبینی و خودخواهی کنار گذاشته بشه و به جای مسخره کردن هم به هم کمک کنن تا همه پیشرفت کنن الان وضع خیلی فرق میکرد..... :-<
شاید اضافه شدن 2 تا مدرسه از نظر شما فاجعه باشه اما همینکه حس رقابت سالم و انگیزه وجود داره و خیلیا تلاش میکنن تا به جایی برسن خودش خیلیه......
8->

این بحث از طرف من تموم شده است.

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از a.s.m.a. :
اولا من اینو قبول دارم که اقای اژه ای خیلی خوب و سخت گیر بودن و نتیجه هایی که اون موقع داشتیم از زمان تعویض ایشون به بعد دیگه نداشتیم.
اما همیشه ام نباید یه نفر با چوب زور بالای سرمون باشه و همه چی به پشتکار و اراده خود ادم بستگی داره......و بدون اقای اژه ای هم میشه به بهترین جاها رسید ^-^

دوما شما چرا فکر میکنید که فقط خودتون میتونین معنی و مفهوم سمپادو درک میکنین و بقیه نه.فقط شما میتونین به خیلی جاها برسین بقیه نمیتونن.....
ما وقتی تو مدرسمون بودیم همیشه مسوولای مدرسه بهمون میگفتن بچه های علامه یا فرزانگان ن.2 هم تجربه کاری مسوولینشون از ما بیشتره هم بچه ها چون از اول اونجا بودن به خیلی چیزا عادت کردن و توقع نداشته باشین که شماهم الان مثل اونا باشین....اما این نه به این معنیه که هوش کسی بر دیگری برتری داشته نه هم به این معنیه که تلاش ما کمتر بوده....
بعلاوه توی خیلی از ازمونای علمی مثل کنکور یا خیلی چیزای دیگه نمیگن شما سمپادی هستین بیاین تو نیستین اصلا ادم حسابتون نمیکنیم جای جا ندارین..... وهنوزم توی خیلی از مدارس دولتی سطح شهر و شهرستان ها بچه هایی بهتر از بچه های ما و شما وجود داره ک بدون اینکه سمپادی خطابشون کنن به بهترین جاها رسیدن و این هرساله توی نتایج کنکور مشخص میشه.....
شاید اگر غرور و خودبینی و خودخواهی کنار گذاشته بشه و به جای مسخره کردن هم به هم کمک کنن تا همه پیشرفت کنن الان وضع خیلی فرق میکرد..... :-<
شاید اضافه شدن 2 تا مدرسه از نظر شما فاجعه باشه اما همینکه حس رقابت سالم و انگیزه وجود داره و خیلیا تلاش میکنن تا به جایی برسن خودش خیلیه......
8->

این بحث از طرف من تموم شده است.

دوست عزیز بنده و همه دوستان قبول داریم هستن کسایی که سمپادی نباشن اما از خیلی سمپادیا بهتر باشن
اما راجب اینکه گفتین سمپادی بودن تاثیری نداره تو آینده بگم : مدرک دیپلم از دبیرستان های سمپاد به شدت در بعضی جاها ارزش منده
و از طرفی راجب کنکور بچه ها قول نمیدم اما خبر ها حاکی از اینه رتبه 1 تجربی امسال از شهید بهشتی(سمپاد) لنگرود هستن.

ماست اسفناج

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ته شهاب
شهر
کرمون

از طرفی راجب کنکور بچه ها قول نمیدم اما خبر ها حاکی از اینه رتبه 1 تجربی امسال از شهید بهشتی(سمپاد) لنگرود هستن.
پس مهران چی ؟

a.s.m.a.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
kermun

دوست عزیز بنده و همه دوستان قبول داریم هستن کسایی که سمپادی نباشن اما از خیلی سمپادیا بهتر باشن
اما راجب اینکه گفتین سمپادی بودن تاثیری نداره تو آینده بگم : مدرک دیپلم از دبیرستان های سمپاد به شدت در بعضی جاها ارزش منده
و از طرفی راجب کنکور بچه ها قول نمیدم اما خبر ها حاکی از اینه رتبه 1 تجربی امسال از شهید بهشتی(سمپاد) لنگرود هستن.

۲ رتبه برتر تجربی امسال یکی از مدارس نمونه دولتی لاهیجان هست اون یکی سمپاد :)و همع چی رتبه ۱ نیست 2000نفر برتر کشور تو تجربی 70%بچه های مدارس عادی ان ک خودشون به اونجا رسیدن :)
بعلاوه این چیزی رو که شما قبول دارین خیلی از دوستاتون قبول ندارن.
و تا اونجایی که من خبر دارم مدرک دیپلم توش 'نوشته باشه سمپاد یا ننوشته باش به کار نمیاد جز ثبت نام تو کنکور :)
منم راجب کنکور کسی قول ندادم طبق اماری که از اینترنت و سایتا داشتم حرفمو زدم.

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از a.s.m.a. :
۲ رتبه برتر تجربی امسال یکی از مدارس نمونه دولتی لاهیجان هست اون یکی سمپاد :)و همع چی رتبه ۱ نیست 2000نفر برتر کشور تو تجربی 70%بچه های مدارس عادی ان ک خودشون به اونجا رسیدن :)
بعلاوه این چیزی رو که شما قبول دارین خیلی از دوستاتون قبول ندارن.
و تا اونجایی که من خبر دارم مدرک دیپلم توش 'نوشته باشه سمپاد یا ننوشته باش به کار نمیاد جز ثبت نام تو کنکور :)
منم راجب کنکور کسی قول ندادم طبق اماری که از اینترنت و سایتا داشتم حرفمو زدم.
اولا من اون رتبه 1 رو فقط برای خبر گفتم و نه برای چیز دیگه ای و قصد تداشتم که بگم چون 1 سمپادیه دیگه سمپادی اله و بله....
و اینکه خیلیا خودشون به مدرک سمپادشون افتخار میکنن
آقا اصن چه بحثیه یکی از مسعولین اموزش پرورش به دلیل اینکه تهدادی از مدارس سمپاد و نمونه بی کیفیتن رسما تو اخبار اعلام کرد شروع به تنزل مدارس سمپاد و نمونه ی بی کیفیت به مدارس عادی میکنن.خوب درسته اگه بخوان تنزل بدن خوانواده های بچه های اون مد خیلی مقاومت میکنن اما بهوهرصورت اگه واقعا مدتون بیکیفیت باشه تنزلش میدن در فعلا که ندادن در نتیجه بهتره فعلا بحث نکنیم تو این زمینه و اتحادمون رو حفظ کنیم

پ.ن: ما شما نبودی یه بحث سر همین مساعل کردیم همدیگرو لت وپار کردیم واخرش عهدنامه صلح بینمون امضا شد.

کاواک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

ببخشید وسط بحثتون :-"
سومای ریاضی ناحیه1(دوم به سوم)
شنبه(یازدهم) کلاس حسابان از ساعت چن تا چن هست؟+معلمش کیه؟
فیزیک لغو شد یا نه؟
ممنون میشم هرچه سریع تر پاسخ بدین :)

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU