• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

fa fa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از AtEPhE :
من میخواستم یه نکته به بچه هایی که امسال پرورشی دارن بگم:
ما امسال پرورشی داشتیم ولی نمره پرورشی تو کارنامه نداشتیم
گفتم سال دیگه خودتونو اذیت نکنین :D :>
المپیادی ها که اصلا سر کلاس نَرن
ما ک المپیادیم نبودیم سرکلاسش نرفتیم! :D

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

بابت تأخیر در بازکردنِ دوباره‌ی تاپیک جداً معذرت می‌خوام. بفرمایید.
لطفاً صحبت درمورد کنکور و کلاس‌ها و دبیران‌تون در حیطه‌ی موضوعات شناخت باشه نه مشاوره‌تحصیلی و انجمن کنکور!
یعنی: سؤال و جواب‌ها برای شناختِ نحوه و کیفیت تدریس و عمل‌کرد دبیران و کلاس‌های مختلف و شناخت و کسب آگاهی از اون‌ها باشه.
نه این‌که: کلاً کنکور و کلاس و درس خر است! :D

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه های فرزانگان ناحیه 1 کسی خبر داره قراره مدیر عوض بشه؟؟؟؟

اگه آره قراره کی بیاد؟؟؟

درجهت تعویض بحث

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

مدیر مدرسه ما آقای ملایی شد :-<

لنگه کفش

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرمان

مدیرماهم عوض شد :-<
فامیلشونونمیدونم ینی واسم مهم نیس :-"
اصلاماروتحویل نگرفت L-:

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS &amp; Math

از دو تا راهنمایی هم کسی خبر داره؟؟؟

واقعا این آموزش و پرورش ما چرا این قدر سیاست زده ست؟؟؟

eliiii

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اصلی!!!!!!!!!!
شهر
kerman
مدال المپیاد
noch!
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از لنگه کفش! :
مدیرماهم عوض شد :-<
فامیلشونونمیدونم ینی واسم مهم نیس :-"
اصلاماروتحویل نگرفت L-:
خانم عرب پور!!
بدبخت باید چیکار می کرد دیگه؟؟؟؟من رفتم پیشش کارناممو(!!!)امضا کنه خیلی خوب برخورد کرد!بعد پرسید سال چندمی؟
منم بایه کلاسی گفتم امسال فارغ التحصیل شدم!!آی حال کردم!
درسته معلم خوب نیوورده ولی آدم بدی نبود! :D

لنگه کفش

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرمان

به نقل از به یاد نصیر :
از دو تا راهنمایی هم کسی خبر داره؟؟؟

واقعا این آموزش و پرورش ما چرا این قدر سیاست زده ست؟؟؟
منظورتون چیه؟ :-?

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS &amp; Math

به نقل از لنگه کفش! :
منظورتون چیه؟ :-?
منظورم کاملا روشنه
همه می دونن که عوض شدن مدیرا فقط و فقط جناح بازیو از این حرفاست یک ذره نمیان نگاه کنن ببینن مدیر موفق بوده یا نه نظر چهار تا دانش آموز و والدینو و معلمو نمی پرسن فقط به خاطر این که مدیره تو جناحشون نیست عوضش می کنن همین اتفاق زمان ارجمند هم افتاد بعد چی شد؟ هچی نصیرخان اومدو دیگه بقیه شو همه می دونن...
حالا هم که زینلی رو عوض کردن این بافتی بی دست و پا رو گذاشتن جاش...برای همه هم مشخصه که چه جوری اومده سر کار... :-"
مدیر راهنمایی هم خیلی خوبه که احتمالا اونم عوض میشه.

هر کی میاد روی کار به جای این که به فکر پیشرفت باشه یا نواقصو برطرف کنه فقط به فکر قدرتمند کردن جناح خودشه نه چیز دیگه ای...
تاسف برانگیزه

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از به یاد نصیر :
منظورم کاملا روشنه
همه می دونن که عوض شدن مدیرا فقط و فقط جناح بازیو از این حرفاست یک ذره نمیان نگاه کنن ببینن مدیر موفق بوده یا نه نظر چهار تا دانش آموز و والدینو و معلمو نمی پرسن فقط به خاطر این که مدیره تو جناحشون نیست عوضش می کنن همین اتفاق زمان ارجمند هم افتاد بعد چی شد؟ هچی نصیرخان اومدو دیگه بقیه شو همه می دونن...
حالا هم که زینلی رو عوض کردن این بافتی بی دست و پا رو گذاشتن جاش...برای همه هم مشخصه که چه جوری اومده سر کار... :-"

هر کی میاد روی کار به جای این که به فکر پیشرفت باشه یا نواقصو برطرف کنه فقط به فکر قدرتمند کردن جناح خودشه نه چیز دیگه ای...
تاسف برانگیزه

زینلی رو عوض کردن؟؟؟آخه چرااا؟
اونکه خیلی خوب بود :)
من خیلی ازش خوشم میومد
اصن کمرم شکست :-<
به نقل از الـــــــــــی! :
خانم عرب پور!!
بدبخت باید چیکار می کرد دیگه؟؟؟؟من رفتم پیشش کارناممو(!!!)امضا کنه خیلی خوب برخورد کرد!بعد پرسید سال چندمی؟
منم بایه کلاسی گفتم امسال فارغ التحصیل شدم!!آی حال کردم!
درسته معلم خوب نیوورده ولی آدم بدی نبود! :D
نه بابا
آدم بدی نیست
معلمای بدی هم نیوورده
خوبن معلماش
به جز زبان که اونم تقصیر خودمونه
راست میگن کفر نعمت از کفت بیرون کندا :-<
معلم زبانی آوردن میاد سر کلاس بعد بهش میگیم خانم چرا فلان تست asرو میزنیم؟بقیه گزینه ها هم درستن که!
میدونین چی جواب داد؟؟
گفت چون asقوی تره!
اصن نابودمون کرد با جواب منطقیش
من خانم کاظمی خودمونو میخوام :( :( :( :(
شکر خوردیم!برگرده ای کاش :(

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از به یاد نصیر :
منظورم کاملا روشنه

تاسف برانگیزه
من نمیفهمم تو چه عادتی داری سریع شرو میکنی به نظر دادن انتقاد کردن و له کردن بقیه ؟؟
من نمیخوام از آقای مولایی دفاع کنم نه اصلا! اما یادمه اون موقعی که زینلی تازه اومده بود دقیقا همه میگفتن اوه اوه این از اون حزب اللهی هاست وو پدر مدرسه در اومده به خصوص با وجود اون دکمه بستش ....
اما خیلی هم خوب بود و همه هم ازش راضین .... بعدشم مولایی از اوناس که خیلی راحت میشه خرش کرذ ینی اگه خیلی به فکری به جای اینکه شعار بدی وو اینا برو اونجا ایده بده کمک بده تو کارای مدرسه سعی کن انجمن فارغ التحصیلان رو درست کنی بقیه بچه ها هم هستن ... و یه چیز دیگه هست بچه های پیش میگفتن امروز بهش گفتیم کلاسامون گرمن وو اینا بعد رفته به حسین جانی گفته تا هفته دیگه اگه این کلاس نشه مثل دفتر من .....

Ayatay

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman
مدال المپیاد
just biology
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
سلولی مولکولی

كاش از ماهم عوض شه

fa fa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

سوم ریاضی امسال معلماش افتضاحه
مثلا واسه حسابان عرب پور برداشته خانم زنگی آبادیو از رضوانی آورده ک حتی بچه های رضوانی هم ازش راضی نیستن میگن وزارتیم خوب درس نمیده!:/
برا جبرم خانم وزیریو آورده ک ما سال اول باهاش داشتیم مبتکرانو میموند توش :|اقای ناسوتی رو هم ک عمرن بذارن بیاد! :|
با این وضع معلما واسه سه ریاضی بریم مدرسه مهدوی بهتره حداقل معلماش خوبن.این معلمای جدید در سظح عادیم نیستن!

مت

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

به نقل از sETfA :
سوم ریاضی امسال معلماش افتضاحه
مثلا واسه حسابان عرب پور برداشته خانم زنگی آبادیو از رضوانی آورده ک حتی بچه های رضوانی هم ازش راضی نیستن میگن وزارتیم خوب درس نمیده!:/
برا جبرم خانم وزیریو آورده ک ما سال اول باهاش داشتیم مبتکرانو میموند توش :|اقای ناسوتی رو هم ک عمرن بذارن بیاد! :|
با این وضع معلما واسه سه ریاضی بریم مدرسه مهدوی بهتره حداقل معلماش خوبن.این معلمای جدید در سظح عادیم نیستن!

آقای ناسوتی روما که پیشیم به زور آوردیم
خانوم زنگی ابادی هم نیومده غر نزنید بچه های رضوانی از تدریس دیفرانسیلش خیلی راضیند
و ضمنا شما هروقت با تصوراینکه فلان معلم بده برید سر یه کلاسی حتی اگر اون معلم بالواقع خوب باشه شما هیچ وقت قبولش نمیتونید بکنید

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از ارشــمـیــدس :
آقای ناسوتی روما که پیشیم به زور آوردیم
خانوم زنگی ابادی هم نیومده غر نزنید بچه های رضوانی از تدریس دیفرانسیلش خیلی راضیند
و ضمنا شما هروقت با تصوراینکه فلان معلم بده برید سر یه کلاسی حتی اگر اون معلم بالواقع خوب باشه شما هیچ وقت قبولش نمیتونید بکنید
ینی این حرف رو باید با اب طلا بنویسن بزنن دم همه کلاسا
به شخصه برام ثابت شده مثلا آقای میرزایی رو قبول نداشتم اوایل حرکت و تقریبا خودم خوندم بعد گفتم نه بابا خوبهه وو اینا دینامیک و حرکت دایره ایم تا اونجا که میرفتم با دقت سر کلاسش عالی بود ...

a.s.m.a.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahiye 1.chini ha
شهر
kermun

یعنی مدیر مدرسه ما هم عوض شده؟؟؟ :|
چقد مسخره..همینکه نمیذارن یه چیزی یه روال عادی داشته باشه و مرتب تغییر کنه باعث بی نظمی و عدم پیشرفته..... :-w

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS &amp; Math

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
من نمیفهمم تو چه عادتی داری سریع شرو میکنی به نظر دادن انتقاد کردن و له کردن بقیه ؟؟
من نمیخوام از آقای مولایی دفاع کنم نه اصلا! اما یادمه اون موقعی که زینلی تازه اومده بود دقیقا همه میگفتن اوه اوه این از اون حزب اللهی هاست وو پدر مدرسه در اومده به خصوص با وجود اون دکمه بستش ....
اما خیلی هم خوب بود و همه هم ازش راضین .... بعدشم مولایی از اوناس که خیلی راحت میشه خرش کرذ ینی اگه خیلی به فکری به جای اینکه شعار بدی وو اینا برو اونجا ایده بده کمک بده تو کارای مدرسه سعی کن انجمن فارغ التحصیلان رو درست کنی بقیه بچه ها هم هستن ... و یه چیز دیگه هست بچه های پیش میگفتن امروز بهش گفتیم کلاسامون گرمن وو اینا بعد رفته به حسین جانی گفته تا هفته دیگه اگه این کلاس نشه مثل دفتر من .....
این دیگه چه مقایسه ایه؟؟؟ :-\
من اگه مولایی رو کوبیدم و از این تعویض مدیر انتقاد کردم اولا به خاطر این بود که زینلی داشت بدون نقص کار می کرد و دوما به خاطر شناختی بود که از مولایی و بی عرضه بودنش دارم چون دو ساله که مدیر دبیرستان یکی از دوستامه و منو در جریان کامل کاراش و مدیریتش گذاشته.
الان دوباره تقریبا به زمان اجله برگشتیم و مدیریت اصلی مدرسه با حسیبیه...و اون کارا رو می گردونه...یه سال هم که مثلا معاون خودمون بود با اون لباس پوشیدنش :-"

a.s.m.a.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahiye 1.chini ha
شهر
kermun

به نقل از sETfA :
نه باو.زنگی آبادی قطعیه.گفته ک من غیر حسابان چیزی درس نمیدم خانم فریدم بهش برخورده کشیده کنار! :|

اوناییک ک تو رضوانی از زنگی آبادی راضین ازشون بپرسی فقط در حد وزارتیه!

در مورد جبرم ک وزیریه تصور نی ما سال اول باهاش داشتیم تو مبتکران میموند

خانم زنگی آبادیم اگه معلم خوبین تو رضوانی خوبن!!!!! فک کنم برا ما باید یه معلمی باشه ک حداقل یه بار تو یه مرکز سمپاد تجربه داشته باشه.نه بهترین مدرسه ای ک کار کرده رضوانی باشه
بچه ها من نمیخام کسی رو ببرم زیرسوال یا بگم این معلم خوبه چون تومدرسه فلان بوده این بده چون تو مدرسه فلان بوده.
شما چرا فکر میکنین باید براتون حتما معلم اسم و رسم دار بیارن تا پیشرفت کنین.95% معلمای مشهور دیگه مثل سابق نیستن.
از طرفی شما پایه و اساستون کتاب وزارتیه بعدش تست و بقیه کتابا.اگه پایه خوب بهتون بگه که میگه ادامه راهتون براتون اسون میشه.دیگه ام مجبور نیستین خرج اضافه کنین التماس این معلمای بیرونوبکنین ک بیاد کتاب وزارتی بهتون یاد بده.
به نظر من شما پایه و اساسو خوب بفهمین اگر دیدین تستی نمیگن بهتون واسه نکته و تست برین کلاس بیرون.
سیستم آموزش -پرورش ریخته بهم مثل قبل نیست بگین این بده براتون عوضش کنین.
شماهم مطمئن باشین مدیر به فکرتونه..معلم بد هیچ مدیری واسه هیچ مدرسه ای نمیاره.
نگران نباشین

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

اخیش به حقمون رسیدیمم
خدارو شکر خانوم فرید برگشت وگرنه مدرسه رو هوا بود همه جا ازمون دفاع میکردن اگه نبودن ما هیچ

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

دعوا نکنید بابا
من یه چیز بگم
از نظر من معلم فقط ده درصده
تو اگر خودت نخوای چیزی رو بخونی هیچوقت درست یادش نمیگیری حالا چه معلمت انیشتن باشه چه معلم انگلیسی ما :|
ولی اگر خودت بری مثه بچه ی آدم یه کتاب درست حسابی بگیری بخونی،نتیجه ای که میگیری رو شاید سر صد تا کلاس هم نگیری
البته با وجود تمام شعارهایی که همه و خودم میدیم باز هم من بر این باورم که معلم زبان ما احتمالا سیکل داره :| :| :| :| :|
خدایااااااااا :(( :(( :(( :((

پ.ن:توجه کنید به تاریخ
امروز5 مرداده هااا :D :D

شیمی شیمی دیفرانسیل دیفرانسیل :| :| :| :| :| :| :| :| :|
از 5 شنبه ها متنفرم :| :| :| :| :| :|

بالا