• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مقایسه سمپادیا با سمپادسیتی

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
پاسخ : مقایسه سمپادیا با سمپادسیتی

به نقل از m3$|-|k@t :
اما همچنان خوبه ، جوّش سالم تر از سمپادیاس !!!
جو سالم یعنی چی؟ از چه نظر؟

• لایک
امتیازات: JB

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای ادبی دوره‌ی بیست‌ونه

به نقل از GCD :
جو سالم یعنی چی؟ از چه نظر؟
سالم از نظر مواد معدنی و انواع ویتامین !!!
چه سوالیه اخه ؟؟؟!
سمپاد سیتی هر چی که باشه ، سایت دوستیابی نیس (جدا از سبحان :D)

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

چرا اشتباه فکر میکنی!
سمپادسیتی هم اینطوری هست چون حالا جست و جوی اعضا نداره یکم سخت تره
بحث سبحانم نکنید که اون کلا بحثش جداس

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از shnk :
چرا اشتباه فکر میکنی!
سمپادسیتی هم اینطوری هست چون حالا جست و جوی اعضا نداره یکم سخت تره
بحث سبحانم نکنید که اون کلا بحثش جداس
اشتباه نمی کنم !
من از سه-چهار ماه بعد سمپادی شدنم تو هر دو فروم عضو شدم و اونجا فعالیتم رو شروع کردم
پس اگه قرار باشه سایت دوستیابی باشه قطعا من فهمیده بودم چون کمتر کسی از اعضای سیتی رو نمی شناسم (کمتر از انگشتای دست) !
شاید بچه ها همه باهم دوست باشن و تو یاهو و غیره هم ! اما خیلی کمه این چیزایی که تو این فعالیتم کمم تو سمپادیا دیدم

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

من خودم خیلی وقته عضو سیتیم
با چشای خودم دیدم که دارم میگم

seulfille

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
پاسخ : (بدون موضوع)

من قبلا سیتی بودم با اینجا که مقایسه میکنم جو بهتری داشت اینجا فلان کاربر دختر دوست دختر فلان کاربر پسره و بعضا هم مشکلی با علنی گفتنش ندارن!تو ح.ب هم گاهی قربون صدقه میرن...یا تو بانگ مینویسن حتی.نمیدونم شاید چون سیتی ح.ب نداشت اگه چیزی بود تا تو بچه ها دقیق نمیشدی نمیفهمیدی اما خب چیزی که هست اینه که اینجا خیلی مشخصه حالا به هر دلیلی...اما سیتی الآن به نظرم جو خوبی نداره.چند وقت قبل رفتم دیدم تاپیکایی داره که خدا وکیلی در شان یه سایت سمپاد نبود!مدیریت هم که کلا تعطیل بود نمیدونم حالا چطوریه اما اون موقع که رفتم که افتضاح بود...

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

سیتی نه اینکه سایت دوستیابی باشه ـا ؛ ولی نمیدونم چرا هر وخ میرم انگار ملت ولن تو فروم همش اسپم میدن :-" همه تاپیک ـاشون تکراریه و اینا! من قبلن رفته بودم انجمن سینما ـشون افتضاح بود! پر تاپیک ـای تکراری و کپی پیست بود :|
یا مثلن همون کتابسرا ـشون ؛ هیچ بحث مفیدی نداره! فقط مسابقه ـس بین کتاب ـای فانتزی و اینا! شاید یکی دوتا تاپیک وافعن مفید داشته باشه!
سمپادیا اخیرن جوش یه ذره خراب شده ؛ قبلن اینجوری نبود! [ ارجاعتون میدم به خانواده سمپادیا آخر :-" ] ولی سمپادسیتی چت رومه کلن! همش ملت دارن چت میکنن تو تاپیک ـا :-"

× چه درهم شد :-"

NaRgEs_77

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ترکیان فر فرزانگان
شهر
کاشان

اینجا تفریحی تره تا سیتی......!!!!!اما من اونجارو بیشتر دوس دارم....با بچه ها اشنا ترم صمیمی تریم!...سال سومه که اونجام!!!!!!

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از جنا :
سیتی نه اینکه سایت دوستیابی باشه ـا ؛ ولی نمیدونم چرا هر وخ میرم انگار ملت ولن تو فروم همش اسپم میدن :-" همه تاپیک ـاشون تکراریه و اینا! من قبلن رفته بودم انجمن سینما ـشون افتضاح بود! پر تاپیک ـای تکراری و کپی پیست بود :|
یا مثلن همون کتابسرا ـشون ؛ هیچ بحث مفیدی نداره! فقط مسابقه ـس بین کتاب ـای فانتزی و اینا! شاید یکی دوتا تاپیک وافعن مفید داشته باشه!
سمپادیا اخیرن جوش یه ذره خراب شده ؛ قبلن اینجوری نبود! [ ارجاعتون میدم به خانواده سمپادیا آخر :-" ] ولی سمپادسیتی چت رومه کلن! همش ملت دارن چت میکنن تو تاپیک ـا :-"

× چه درهم شد :-"
الان که پکیده سیتی و اصن باز نمی شه
قبل از اینکه بپکه نسبتا اسپما کمتر بود !!! (اما قبلش که تو دیدی ، افتضاااااااااااااااااااح)
به نقل از Mahsa.Z :
من قبلا سیتی بودم با اینجا که مقایسه میکنم جو بهتری داشت اینجا فلان کاربر دختر دوست دختر فلان کاربر پسره و بعضا هم مشکلی با علنی گفتنش ندارن!تو ح.ب هم گاهی قربون صدقه میرن...یا تو بانگ مینویسن حتی.نمیدونم شاید چون سیتی ح.ب نداشت اگه چیزی بود تا تو بچه ها دقیق نمیشدی نمیفهمیدی اما خب چیزی که هست اینه که اینجا خیلی مشخصه حالا به هر دلیلی...اما سیتی الآن به نظرم جو خوبی نداره.چند وقت قبل رفتم دیدم تاپیکایی داره که خدا وکیلی در شان یه سایت سمپاد نبود!مدیریت هم که کلا تعطیل بود نمیدونم حالا چطوریه اما اون موقع که رفتم که افتضاح بود...
دقیقا ! تو سیتی دست و دلنوشته ها داشتیم اما مثه ح.ب نبود !!!
کلا فرق سیتی و سمپادیا تو این موضوع اینه که سیتی به خاطر جو خ خ خ سالم ترش اگرم کسی دوست بود هم خجالت می کشید بگه هم حرمت ها رو نگه می داشتن هم برخورد قانونی می شد باهاشون
اما سمپادیا به طور واضح ... ! انگار هیچ عیبی نداره و عادیه !!!
*
الانم افتضاحه
به نقل از shnk :
من خودم خیلی وقته عضو سیتیم
با چشای خودم دیدم که دارم میگم
درسته که یه نفر میاد به صد تا دختر اینجوری پی ام می ده اما کلا اونو یه نفر گزارش که کنه حل شدس مسئله !
تو سمپادیا اینجور نیس !!! دو نفرو خودم گزارش کردم و هنوزم راست راست فعالیت می کنن :-"
به نقل از Niayesh.R :
عزيزم ، فرقي نميكنه، چه تو سمپاديا چه سيتي ، كسي ك بخواد كرم بريزه كارشو ميكنه. منتها ما توي سيتي يه چيزي داشتيم ب اسم مدير يا ناظم وظيفه شناس ك اگه يه نفر مزاحم كسي ميشد با يه گزارش هشدار ميگرفت يا اگه سابقه دار بود بن ميشد ك اينجا نيست.
تو سيتي خيلي از دخترا و پسرا با هم دوست بودن ولي دوست معمولي. دوست جاست ! ك خيلي هم خوب بود و خيلي جو دوستانه اي ميداد به سايت. حتي مثلن مني ك ديگه نميرم سيتي با خيلي از اون آدما هنوز در ارتباطم. اما اينجا اصلن اينجوري نيست
سیتی به خاطر عضوای کمترش نسبت به اینجا (که می گین بده) همه همدیگرو می شناسن !!! و مدیراش خودشونو نمی گیرن !
مثلا چیزی که من تو سمپادیا دیدم با کاربر جدید درست صحبت نمی شه ! باهاش حرف زده نمی شه ...
پستاش اگه دقیقا مثه یه کاربر قدیمی باشه یک چهارم اون لایک نداره و ....
اما تو سیتی کسی که عضو می شه از همون اول بعد یکی دوماه می تونه درخواست مدیریت بده (در صورت فعالیت) و همه شناختنش و ...

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

اصلا از جو سمپاد سیتی خوشم نمیاد
درسته خیلی توش فعالیت داشتم
ولی اونجا جوش یک جورایی خراب بود
جوری که اکثرن فقط برای پیدا کردن دوست اونجا عضو میشدن
خودمن بشخصه 5 یا 6 بار پیشنهاد دوستی گرفتم
ولی سمپادیا اینجوری نیست
یا حداقل کمتر از سمپاد سیتی وضعش خرابه
مدیرای سمپادسیتی هم که خیلی نظارت نداشتن
و توی هر تاپیک کلی اسپم بود

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از G.MM :
اصلا از جو سمپاد سیتی خوشم نمیاد
درسته خیلی توش فعالیت داشتم
ولی اونجا جوش یک جورایی خراب بود
جوری که اکثرن فقط برای پیدا کردن دوست اونجا عضو میشدن
خودمن بشخصه 5 یا 6 بار پیشنهاد دوستی گرفتم
ولی سمپادیا اینجوری نیست
یا حداقل کمتر از سمپاد سیتی وضعش خرابه
مدیرای سمپادسیتی هم که خیلی نظارت نداشتن
و توی هر تاپیک کلی اسپم بود
اتفاقا برعکس این حرفتون رو من دیدم !
می تونم بگم تو سال اول عضویتیم حتی یه نفر هم درخواست دوستی نداده
و سال دوم عضویتم هم که نهایتا 3 نفر که همه بن شدن !!!
تو سمپادیا جو خیلی خراب تره و مردم خیلی رو ابراز عشق و علاقه و .... ! مدیراتونم که به عنوان کاربر تازه واردی که بیشتر فعالیتم تو سیتی بوده کلا محل نمی ذارن و کسایی که گزارش می دم بن نمی شن !!
*
به غیر از اسپم ایراد دیگه دارین که از سیتی بگیرین ؟؟؟؟

atmosphere

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
زنجان
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

یه مزیت خیلی خوب این که کاربرای کمتری داره(سیتی) اینه که تاپیک دست و دل نوشته هایی که بود وقتی چیزی مینویسی مطمئنی همه کاربرا (همه!)اونو می بینن و می خونن اما اینجا توی حرف بزن یه چیز که مینویسی 5-10 دقیقه بعدش یه صفحه بهش اضافه میشه ! کاربر زیاد که مزیت نیست ! الانم که پکیده! :))

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از m3$|-|k@t :
اتفاقا برعکس این حرفتون رو من دیدم !
می تونم بگم تو سال اول عضویتیم حتی یه نفر هم درخواست دوستی نداده
و سال دوم عضویتم هم که نهایتا 3 نفر که همه بن شدن !!!
تو سمپادیا جو خیلی خراب تره و مردم خیلی رو ابراز عشق و علاقه و .... ! مدیراتونم که به عنوان کاربر تازه واردی که بیشتر فعالیتم تو سیتی بوده کلا محل نمی ذارن و کسایی که گزارش می دم بن نمی شن !!
*
به غیر از اسپم ایراد دیگه دارین که از سیتی بگیرین ؟؟؟؟
خب تو سمپادیا به این راحتی کسی رو بن نمیکنیم! اگه در مورد کسی گزارشی هم دریافت بشه اول اخطار دریافت میکنه و اگر تکرار بشه از راهکار هایی مثل بن موقت و بن دائم استفاده میشه.
در مورد دوستی هم اگر به ما گزارش برسه که یکی داره مزاحم یک نفر دیگه میشه و براش تو سایت مشکل ایجاد میکنه باهاش شدیدا برخورد میکنیم. اما خب وقتی ۲ طرف راضی اند و گزارشی هم به ما نمیرسه کاری نمیتونیم بکنیم. چون از نظر ما حریم شخصی کاربر خیلی مهم هست و ما نمیتونیم بهش وارد بشیم.
خب اسپم معضل اصلی و بزرگترین مشکل هر فرومه! نمیشه به همین راحتی ازش گذشت. اما در مورد بقیه مشکلات دیگه سیتی میشه به این چند تا به صورت لیست وار اشاره کرد:
  • کادر مدیریتی ضعیف: عملا مدیر کل نداره این سایت در شرایط فعلی! این معاونت هایی که جدیدا بهش اضافه شده هم در واقع وضع رو بدتر کرد.
  • کیفیت بسیار بسیار پایین بحث ها: به طوری که بعضی جا ها واقعا آدم خندش میگیره وقتی بعضی پست ها رو تو بعضی بحث ها میبینه. سیستمش اینجوریه که یه کاربر به خودش اجازه اظهار نظر تو هر بحثی رو میده، حتی اگه به اندازی اپسیلون از اون موضوع اطلاعات نداشته باشه.
  • مشکل تو جذب کاربر: میانگین کاربرایی که این روزا سیتی از دست میده خیلی بیشتر از کاربرایی هست که جذب میکنه.
  • و خیلی چیز های دیگه که اگه یه نگاه به صفخات قبلی همین تاپیک بندازید متوجه میشید! اگر نیاز هست بگید ادامه بدم.
در یک کلام سیتی در شرایط فعلی اصلا قابل قیاس با سمپادیا.کام نیست.

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

(نظر شخصی خودم = نخوندن حتی یه کلمه از تاپیک !)

من چند سال پیش تو سمپاد سیتی عضو شدم در حالیکه اینجا رو نمیشناختم . ولی الان که اینجام ، حس میکنم جو صمیمی که اینجا هست ، اونجا نیست . یعنی با قوانینی که براش همون اول ورود تعیین کرده بودن ، یه جور احساس خشک و مقرراتی بودن میکردم !

ولی من عاشق سمپادیام ... x:

amir110

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

سیتی کجا و سمپادیا کجا؟؟؟؟؟؟(سیتی>سمپادیا)
من از سال اول راهنمایی اونجام
باور کنین اونجا بهتره
1-جوش صمیمی تر
همه همدیگرو میشناسن
مدیرا الام به کار افتادن
با بچه ها بگو و بخند دارن و خیلی چیزای دیه....

Barium

فـ . بـ .
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قــُم
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
U of T
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

به نقل از m3$|-|k@t :
مثلا چیزی که من تو سمپادیا دیدم با کاربر جدید درست صحبت نمی شه ! باهاش حرف زده نمی شه ...
پستاش اگه دقیقا مثه یه کاربر قدیمی باشه یک چهارم اون لایک نداره و ....
اما تو سیتی کسی که عضو می شه از همون اول بعد یکی دوماه می تونه درخواست مدیریت بده (در صورت فعالیت) و همه شناختنش و ...
اتــــــفاقا! الان مطمئني برعكس نگفتي؟! :-?
بچه هاي سيتي خيلي باهم صميمي ـَن. ولي فقط با خودشون! به كاربراي جديد اصلا اهميت نميدن. ولي تو سمپاديا اين جوري نيس. من ديدم كه وقتي يه نفر تو سمپاديا تازه وارده و يه تاپيك بي ربط يا تكراري ميزنه، مديرا با لحن خوبي باهاش برخورد ميكنن. ولي تو سيتي كاربراي جديد از اينكه فعاليت كنن ميترسن!! و تاپيك ـاي جديد به بهونه اينكه محتوا ندارن سريع قفل ميشن درحاليكه شايد از تاپيك ـاي ديگه اي كه وجود داره، خيلي بامحتواتر باشن! [-(

amir110

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد

به نقل از Babosiءه :
بچه هاي سيتي خيلي باهم صميمي ـَن. ولي فقط با خودشون! به كاربراي جديد اصلا اهميت نميدن. ولي تو سمپاديا اين جوري نيس. من ديدم كه وقتي يه نفر تو سمپاديا تازه وارده و يه تاپيك بي ربط يا تكراري ميزنه، مديرا با لحن خوبي باهاش برخورد ميكنن. ولي تو سيتي كاربراي جديد از اينكه فعاليت كنن ميترسن!! و تاپيك ـاي جديد به بهونه اينكه محتوا ندارن سريع قفل ميشن درحاليكه شايد از تاپيك ـاي ديگه اي كه وجود داره، خيلي بامحتواتر باشن! [-(
اصنم اینجوری نیس
من یه ماه بود عضو شدم (اونجا) با فعالیت هم همه منو میشناختن هم شدم مدیر انجمن وهم منو دعوت کردن
اینجا که اینجوری نیس
خیلی همه ب محبت رفتار می کنن و ...

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

اقاي امير خان. جنابالي يكي از همين عوامل به اين روز افتادن سيتي بودي. اصن اين ك يهو گفتن هر كي ميخواد مدير شه بياد اعلام كنه مسخره ترين كارممكن بود. همين عليم نسبت ب كسايي مث مهدي صفري ، خود من ، مشكات ، رضا محمد پور ، مريم ايرواني و خيلياي ديگه كاربر تازه وارد حساب ميشه. اون اوايل ك عضو شده بود خيلي خوب كار كرد. الان سيتي ب چه روزي افتاده ؟ كدوم بحثشون علميه ؟ كدومش از روي مطالعس ؟
اسم كدوم يكي از اين آدمايي ك من گفتمو تو سيتي ميبيني ؟ سيتي پر شده از اسپم اون وقت تاپيك زدن :" دست در دست هم براي سايت بهتر "!
سيتيو رسوندين ب وضع يه سايت متوسط بلكه كمتر.

amir110

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد

به نقل از Niayesh.R :
اقاي امير خان. جنابالي يكي از همين عوامل به اين روز افتادن سيتي بودي. اصن اين ك يهو گفتن هر كي ميخواد مدير شه بياد اعلام كنه مسخره ترين كارممكن بود. همين عليم نسبت ب كسايي مث مهدي صفري ، خود من ، مشكات ، رضا محمد پور ، مريم ايرواني و خيلياي ديگه كاربر تازه وارد حساب ميشه. اون اوايل ك عضو شده بود خيلي خوب كار كرد. الان سيتي ب چه روزي افتاده ؟ كدوم بحثشون علميه ؟ كدومش از روي مطالعس ؟
اسم كدوم يكي از اين آدمايي ك من گفتمو تو سيتي ميبيني ؟ سيتي پر شده از اسپم اون وقت تاپيك زدن :" دست در دست هم براي سايت بهتر "!
اولندش چرا حالا عصبانی میشین
دومندش مشکاة خانوم که مرتب میان... مهدی صفری فک کنم هر دو سه روز یه بار و همینجوری خانوم ایروانی و بقیه رو نمیشناسم..
همین علیمی که شم دربارش اینجوری میحرفیــــن دانشجویه
میدونین وضعیت دانشجوها چه جوریه دیه (یا اینم باید توضیح بدم؟؟؟) ایشون هر وقت برین توسایت تویه کاسنی که از 3 ساعت پیش آن بودن هس
هر وقت که مخیخواین برین
6.5 صبح
75شب
هر وقتی که ...
بعدشم مگه چه عیبی داره بچه ها خودشون بفهمن چه زجری میشکن ک اسپما پاک شه دیگه خودشونم اسپم نمی دن
آره همین جا بچه میرن کتاب میخونن
میدونین چیهخ منه دیوونه از صبح تا شب یا میخوابم یا بزای می کنم
بعد شما ها میرین درس میخونین ،میرین کتاب میخونین
اصلا شا ها انسانین
منه نوعی که انسان نیستم از دید شما...
نه>؟؟؟؟
من که ....

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد

نیایش و امیرخان ! شما الان طرف سیتی اید یا سمپادیا ؟؟!
به نقل از جواد ب. :
  • کادر مدیریتی ضعیف: عملا مدیر کل نداره این سایت در شرایط فعلی! این معاونت هایی که جدیدا بهش اضافه شده هم در واقع وضع رو بدتر کرد.
  • کیفیت بسیار بسیار پایین بحث ها: به طوری که بعضی جا ها واقعا آدم خندش میگیره وقتی بعضی پست ها رو تو بعضی بحث ها میبینه. سیستمش اینجوریه که یه کاربر به خودش اجازه اظهار نظر تو هر بحثی رو میده، حتی اگه به اندازی اپسیلون از اون موضوع اطلاعات نداشته باشه.
  • مشکل تو جذب کاربر: میانگین کاربرایی که این روزا سیتی از دست میده خیلی بیشتر از کاربرایی هست که جذب میکنه.
  • و خیلی چیز های دیگه که اگه یه نگاه به صفخات قبلی همین تاپیک بندازید متوجه میشید! اگر نیاز هست بگید ادامه بدم.
در یک کلام سیتی در شرایط فعلی اصلا قابل قیاس با سمپادیا.کام نیست.
اینو منم قبول دارم و حق دارید !!! اما در مورد مدیر کل ، اینجوری که مسئولیت به دوش یه نفر کنکوری نیوفتاده باشه تو سیتی جواب نمی داد چون به دلیل مدت زیادی رسیدگی نکردن کار زیاد بود و امکان نداشت کسی بتونه !
اینکه مدیر پروژه داریم بهترین انتخابه اما خیلی راحت می گم من به عنوان یه بچه فنقله راهنمایی درین مورد صلاحیتم بیشتره تا الان این افراد چون سیتی رو نمی شناسن !!!
به نقل از Babosiءه :
ببینین قبول دارم در مورد خطا و اسپم تو سمپادیا بهتر برخورد می شه ، اما در مورد دوست بودن و این حرفا ... ! به شخصه تو سیتی چیزی که اشاره کردید رو ندیدم ! تازشم به عنوان مدیر انجمن و ناظم سیتی (قدیمیا می شناسن) تا حالا بد برخورد نکردم !!!
به نقل از amir110 :
من یه ماه بود عضو شدم (اونجا) با فعالیت هم همه منو میشناختن هم شدم مدیر انجمن وهم منو دعوت کردن
اینجا که اینجوری نیس
من این که هرکی نمی تونه تو سمپادیا مدیر بشه رو می پسندم !!!
تو سیتی هرکی عضو می شه هنوز سرنگش (!) به ابی نرسیده مدیره :|
الان من به عنوان یه مدیر انجمن ساده ی ساده ی ساده ، 50% سرنگم پر بود که رفتم درخواست دادم !!!! و البته اون موقع جو سیتی اینجوری بود که کسی روش نمی شده بره با سرنگ هنوز یه رنگ نشده درخواست بده !!!
به نقل از Niayesh.R :
رها ، اوا ، علیرضا ، گیتا ، فاطمه ، یاسمن ، مهراب عمرانی ، صهبایی ، عطایی ، نیایش ، امیرحسین ، الما و خیلی های دیگه اسمشون قطعا و قطعا یادم رفته !
اینا کجان ؟؟؟! قبادی خیلی خوب کار می کنه اما مشکلش اینه که سیتی رو نمی شناسه ... و البته یه نفره کاری نمی تونه بکنه !!!
حرفات درسته اما همین کاربرا اگه می موندن و نمی رفتن مشکل حل می شد !!
هممون جاخالی دادیم تو سیتی .. تا کسی بهمون گفت برو ، رفتیم !!! نگفتیم به تو چه که من برم ؟؟
به نقل از amir110 :
اولندش چرا حالا عصبانی میشین
دومندش مشکاة خانوم که مرتب میان... مهدی صفری فک کنم هر دو سه روز یه بار و همینجوری خانوم ایروانی و بقیه رو نمیشناسم..
همین علیمی که شم دربارش اینجوری میحرفیــــن دانشجویه
میدونین وضعیت دانشجوها چه جوریه دیه (یا اینم باید توضیح بدم؟؟؟) ایشون هر وقت برین توسایت تویه کاسنی که از 3 ساعت پیش آن بودن هس
هر وقت که مخیخواین برین
6.5 صبح
75شب
هر وقتی که ...
بعدشم مگه چه عیبی داره بچه ها خودشون بفهمن چه زجری میشکن ک اسپما پاک شه دیگه خودشونم اسپم نمی دن
آره همین جا بچه میرن کتاب میخونن
میدونین چیهخ منه دیوونه از صبح تا شب یا میخوابم یا بزای می کنم
بعد شما ها میرین درس میخونین ،میرین کتاب میخونین
اصلا شا ها انسانین
منه نوعی که انسان نیستم از دید شما...
نه>؟؟؟؟
من که ....
البته من از رو نمیرم ! وگرنه مدیرای سیتی الطافشون خیلییییییییییییییییییی زیاده نسبت به من :|
بقیه پستتونم اسپمه !!

بالا