• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مقایسه سمپادیا با سمپادسیتی

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران
پاسخ : مقایسه سمپادیا با سمپادسیتی

تو صفحه های قبل یه کم مقایسه شده به نظرم.
حالا...
اگه لیسته کاربرانی که تو 180دقیقه فعالیت داشتن رو تو این دوتا سایت نگاه کنیم تا اونجا که من دیدم همیشه تعداد اینجا بیشتره پس آدم میتونه با تعداد بیشتری آدم بحث کنه و در ارتباط باشه.
بعد زمان آخرین ارسالارو که نگاه میکنی تو همون صفحه ی اول حتی،بیشترشون ماله یکی دو ماهه پیشن خب وقتی اینجوریه یعنی کسی نمیخواد بهت جواب بده دیگه.
تعداده صفحاتی که راجعبه یه موضوعی وجود داره خیلی کمه که باز این نشون میده فعالیته کاربرا کمه ولی اینجا اینجوری نیست و تو میدونی که اگه یه چیزی بنویسی توسط تعداده زیادی آدم خونده میشه و جوابتو میدن پس باید فکر کنی و یه چیزه درست که واسش جواب داری حالا تو هر تاپیکی بنویسی.
+اینا مقایسه هست؟ :|

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از مرضیــــه :
تو صفحه های قبل یه کم مقایسه شده به نظرم.
حالا...
اگه لیسته کاربرانی که تو 180دقیقه فعالیت داشتن رو تو این دوتا سایت نگاه کنیم تا اونجا که من دیدم همیشه تعداد اینجا بیشتره پس آدم میتونه با تعداد بیشتری آدم بحث کنه و در ارتباط باشه.
بعد زمان آخرین ارسالارو که نگاه میکنی تو همون صفحه ی اول حتی،بیشترشون ماله یکی دو ماهه پیشن خب وقتی اینجوریه یعنی کسی نمیخواد بهت جواب بده دیگه.
تعداده صفحاتی که راجعبه یه موضوعی وجود داره خیلی کمه که باز این نشون میده فعالیته کاربرا کمه ولی اینجا اینجوری نیست و تو میدونی که اگه یه چیزی بنویسی توسط تعداده زیادی آدم خونده میشه و جوابتو میدن پس باید فکر کنی و یه چیزه درست که واسش جواب داری حالا تو هر تاپیکی بنویسی.
+اینا مقایسه هست؟ :|
الان این پستی که خود من در مورد من و تو توی سمپادیا گذاشتم چند تا بازدید کننده داشت؟!

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

به نقل از مهدی صفری :
الان این پستی که خود من در مورد من و تو توی سمپادیا گذاشتم چند تا بازدید کننده داشت؟!
من یه هفته بعد از اینکه سمپادیا عضو شدم سمپاد سیتیم عضو شدم و چیزاییرو که تو این مدّت دیدم گفتم.

+این تاپیکو اونجا هم دیدم که پستاش تبدیل شده بود به چت به نظر من.

• لایک
امتیازات: N.M

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از مرضیــــه :
من یه هفته بعد از اینکه سمپادیا عضو شدم سمپاد سیتیم عضو شدم و چیزاییرو که تو این مدّت دیدم گفتم.

+این تاپیکو اونجا هم دیدم که پستاش تبدیل شده بود به چت به نظر من.
خب الان سمپاد سیتی از لحاظ محتوایی عقب افتاده(اونم به خاطر این بود که یه دفعه یه جمع زیادی از کاربر های فعال و قدیمی از سایت رفتن و کسی نیست که به جدید ها-از جمله خود من-کمک کنه و به پست هاشون جهت بده،اما کم کم داره این مشکل هم حل میشه)
خب نمیدونم منظور شما از چت چیه،من اینو دیدم که یه نفر مشکلاتشو گفت و یکی دیگه جواب سوالاتشو داد.....

hani.gh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

انتقاده ناراحت نشین پس :D
سمپادیا عالیه ا این جهت که کلا محیطش خیلی بازه :-" راحت میشه خیلی چیزارو گفت :-" :D
------------------
بدیش اینه که مدیراش خودشونو میگیرن( یه عدشون :-<) (:|
کلا سخت میشه به جمعشون وارد شد درحالیکه سیتی خونگرم ترن ;)) ;;) :D

اردلان

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیادن حال ندارم بگم
دانشگاه
عباسقلی خان
رشته دانشگاه
نرفتم ک هنوز

به نقل از hani.gh :
انتقاده ناراحت نشین پس :D
سمپادیا عالیه ا این جهت که کلا محیطش خیلی بازه :-" راحت میشه خیلی چیزارو گفت :-" :D
------------------
بدیش اینه که مدیراش خودشونو میگیرن( یه عدشون :-<) (:|
کلا سخت میشه به جمعشون وارد شد درحالیکه سیتی خونگرم ترن ;)) ;;) :D
دستت درد نکنه
حرف دله هفتاد میلیون ایرانی ... :-" :-"
ن ببخشید حرف دله ماهارو زدی
چنبار خودم خواستم با مدیرا دوس شم
اونایی ک دخترن ک انگار دارن با ی مجرم حرف میزنن
تا ی حرف از دوستی میزنی میرن رو اون جنبه ی دوستی
بابا دوستی ک همش ب اون معنی نیستش ک
حتی پ خ ک میدادم داشتن منو میزدن
پس دور مدیران دختر و خط کشیدم
مدیرای پسر سایت کمن
با یکیشون ک تقریبا رفیق شدم همین فرشیده جی سی دی ه
ی محمد هم میشناسم ک ماشالله هزار ماشالله اصن جواب پ خ های کابر عادی و نیمه فعال و فعال و نمیدههههههه
فقط حرفه ای ب بالا
تازه نیمه حرفه ها هم باید برن سال بعد بیان
ب نظر من تنها و بزرگترین عیبی ک ب سمپادیا وارده همینه

atmosphere

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
زنجان
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

سلام
به نظر من قالب این سایت زیاد خوب نیست ولی عوضش این فروم مباحث علمیش یکم بالاتره چون به نظر من کاربرای بیشتری شرکت می کنن اما سطح علمی اون تاپیکا پایین تره یعنی یه نفر مثل استاد "کار..ما" تنهایی می تونه کل یه تا پیک رو بخوره(یعنی وارده برداشت بد نکنید)
میدونید سمپاد سیتی کیفیتش بالاست اما کمیتش پایین
که اینو من در عرض این یه سال که عضوش بودم فهمیدم چون تاپیکایی رو دیدم که واقعا دو سه نفر توش بحث می کردن (بحث واقعی) اما به نظر من تاپیکای اینجا هفت هشت نفر بحث می کنن و سطح بحث شون خیلی پایینه
من می خواستم از اون فروم بیام بیرون و بیام تو بخش موبایل اینجا فعالیت کنم اما یه پست دادم و یه سوال پرسیدم اما هیچ خبری از جواب نبود :( :(
اینا همش نظر من بودن چه درست چه غلط
پ.ن. به نظر من مدیرا و کلا اونایی که چنتا پست بیشتر دارن توی این سایت به این نتیجه میرسن که از دماغ فیل افتادن و افتخار نمیدن به بعضیا جواب بدن یکم اخلاقتون رو خوب کنید البته 70% این طورن
اینا همش نظر من بودن چه درست چه غلط
البته اینو بگم که فکر نکنید اینا رو یه مدیره چاپلوس و... سمپادسیتی میزنه
من خودم تو یه ماجرا با هرچی گنده سیتیه بحث کردم و نتیجش این شد که مستر باهوش بهم پیام بده بیام اینجا
امید وارم موفق باشید
:)

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

چيزي كه تو سيتي و اين جا همه درباره‌ي مزيت سيتي مي‌گن قالبشه. اما من واقعاً درك نمي‌كنم. شايد به خاطر اين كه به قالب ساده عادت كردم و هر وقت رفتم سيتي، قالبش حواسمُ پرت كرد! به هر حال زيبايي قالب، بستگي به نظر شخصي داره! :-??

بعد درباره‌ي بحث، واقعاً‌ اين طوريام نيست. حداقل، من كتابسراي سيتي و انجمن كتاب اين جا رو شخم زدم، چيزي كه ديدم اين بود كه اون جا كمن كسايي كه توي بحثا "خوب" شركت كنن. يعني بذارن تاپيك يه روند منطقي‌ايُ بر اساس سوالش[nb]اگه سوال داشته باشه!!! :rolleyes:[/nb] طي كنه و به يه نتيجه‌ي خوبي برسه. اكثراً پراكنده بودن بحثا. اين جا نمي‌گم بي عيبه بحثا، اما به نظرم واقعاً بهتر و اصولي‌تر ( كلمه‌ي ديگه‌اي به ذهنم نرسيد! :D ) پيش رفتن خيلي از بحثا!

درباره‌ي مديراــَم... همم، نمي‌دونم. شايد اين چيزي كه مي‌گين بيشتر به حوصله ربط داشته باشه. من الان مدير نيستم كه بخوام بگم كلاس مي‌ذارم و از اين صوبتا! :D اما واقعاً حوصله‌ي پ.خ جواب دادن ( حتّي پ.خ‌هاي دوستام ) ُ بعضي وقتا ندارم. يه چيزي كه هست اينه من حس مي‌كنم آدم اون اوايل‌تر(!) كه عضو مي‌شه ذوقش براي "شما يك پيغام جديد دريافت كرده‌ايد" بيشتره. :D

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

جدا از همه مشکلات سمپاد سیتی ، این مسئله احزاب توش احساس میکنم خیلی چیز عالی ای هست ! جنبه مردمی ( کاربری :D ) سایت رو بالا میبره .

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین

به نقل از جواد باهوش ™ :
جدا از همه مشکلات سمپاد سیتی ، این مسئله احزاب توش احساس میکنم خیلی چیز عالی ای هست ! جنبه مردمی ( کاربری :D ) سایت رو بالا میبره .
زمانی هم که من تازه اومدم پیشنهادش رو دادم ، موقعی بود که اونجا حزب نداشت
گفتن که اینجا شورا داشت و فلان و اینا ، بعد ردش کردن :-)

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای ادبی دوره‌ی بیست‌ونه

به نقل از قیژژژژ :
زمانی هم که من تازه اومدم پیشنهادش رو دادم ، موقعی بود که اونجا حزب نداشت
گفتن که اینجا شورا داشت و فلان و اینا ، بعد ردش کردن :-)
سمپاد سیتی خیلی وقته که حزب داره .... الان دوباره باز شدن ! شما دقیقا کی اینجا پیشنهادش رو دادین ؟ :-?

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

آهان، بعد يه چيز ديگه. به نظرم مدال‌هاي سيتي واقعاً زياد و غير كاربردين. طراحي‌شون هم طوري نيست كه منِ نوعي، وقتي بغل اسم يه كاربري مدالُ مي‌بينم بفهمم چه مداليه. "مدال كاربر برتر انجمن كتابسرا" ، "نشان كاربر برتر انجمن رياضي" ، و خيلي جاهاي ديگه. :-??

( فك كنم معلوم باشه، كه هدف از اين ريز شدنا ديدن مشكلا و مزيتائه براي "پيشرفت" ! )

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین

به نقل از for example :
سمپاد سیتی خیلی وقته که حزب داره .... الان دوباره باز شدن ! شما دقیقا کی اینجا پیشنهادش رو دادین ؟ :-?
زمانی که عضویت شما قد نمیده اینجا ! :)
خرداد پارسال بود ! :)

البته سال 2010 هم این موضوع رو مطرح کردم ولی مدیرا تاپیک رو قفل و حذف کردن ! :)

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از Sánchez :
زمانی که عضویت شما قد نمیده اینجا ! :)
خرداد پارسال بود ! :)

البته سال 2010 هم این موضوع رو مطرح کردم ولی مدیرا تاپیک رو قفل و حذف کردن ! :)
اولین دوره احزاب توی سمپاد سیتی سال 2009 برگزار شد!یعنی خیلی قبل تز از اولین باری که شما پیشنهادتونو مطرح کردید!

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد

سمپاد سیتی در حال حاضر مشکلات داخلی فراوووونی داره !!!
از طرفی جای بعضی انجمنای اینجا توش خالیه
همین صرفا !!! وگرنه داره کم کم رو به راه می شه

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

والا، من حدود 3 ساله اینجام
توی کل این 3 سال سیتی بود، سمپادیا هم بود
و هروقت حرف از مقایسه می شده همه می گفتن سیتی قراره فلان چیزش تغییر کنه و راه بیافته و...
ولی مدتهاست منتظز اینیم که کم کم رو به راه بشه و هنوز اون لحظه نرسیده :-??

انجمناشم خدایی از لحاظ تعداد نه تنها با اینجا مساوی ان، که بیشتر هم هستن

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از GCD :
والا، من حدود 3 ساله اینجام
توی کل این 3 سال سیتی بود، سمپادیا هم بود
و هروقت حرف از مقایسه می شده همه می گفتن سیتی قراره فلان چیزش تغییر کنه و راه بیافته و...
ولی مدتهاست منتظز اینیم که کم کم رو به راه بشه و هنوز اون لحظه نرسیده :-??

انجمناشم خدایی از لحاظ تعداد نه تنها با اینجا مساوی ان، که بیشتر هم هستن
قسمت اول حرفتون رو کاملا باهاش موافقم !!!

اما در مورد انجمن ها ... سیتی انجمن چرت زیاد داره که داره خاک می خوره و مدیر نداره ! اما مثلا انجمنی مشابه بازارچه نداره و خب خیلی لازمه تو سیتی

Wulfric

Percival's daddy
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من کار زیادی به محتوای سیتی ندارم ولی خب امنیت افتضاحی داره :-ss
من هر دفعه تا میام برم توش افزونه امنیتی کروم یقمو میگیره :-"

sstdbmje3w48xhruwriv.jpg

خب آدم میترسه دیگه :-" صد رحمت به سایتای آموزش هک ;))

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

الان برای دومین بار در عمرم رفتم سمپادسیتی یه سر زدم،بار اول که قالب منو اذیت میکرد،سرخ سیاهو کلی زلم زیمبو حواس پرت کن،اصولا از محیط نرم و ساده بیشتر لذت میبرم(البته این بیشتر سلیقه ایه)
با بررسی اینبار:انجمنای بی موردو اضافیی بود که سایت سمپاد سیتی یا سمپادی ها که یبار دیدمش بهش دچار هستن اما سمپادیا هنوز انجمناشو بی مورد نکرده و من معتقدم "که یک مرد جنگی به از صدهزار"،
احزاب جالب بود که سمپادیا نداره،یا شوراهای خاصی که نوع خاصی از مدیریتو دارن و رو محتوا و اینا نظارت دارن(البته نمیدونم تا چه حد درست عمل میکنن یا هست اما جالب بود)
زدن تاپیک به کرات دیده میشه که بسیار بی بی محوان بعضا و روش نظارت نمیشه،اسامی تاپیک ها خیلی مسخرس و عامل خزیت و بی مربوط بعضا به موضوع،"یه سوال""فلان چیز،بیا تو ضرر نمیکنی"کم مونده بشه "جون مادرت بیا تو"..اصلا جالب نبود،
اسمایلیای انجمن خیلی ضعیف هستن
کپی پیست مکرر و نزدیک بودن بحث ها و پرت شدگی از تاپیک و بحث اصلی و اسپم بی مورد زیاد بود که همه نشان دهنده ی مدیریت ضعیف بود
اینارو صرفا در یک دید کلی عنوان کردمو توش فعالیت نداشتم یا عضو نشدم که راجب بقیش نظر بدم

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از White Lord August :
الان برای دومین بار در عمرم رفتم سمپادسیتی یه سر زدم،بار اول که قالب منو اذیت میکرد،سرخ سیاهو کلی زلم زیمبو حواس پرت کن،اصولا از محیط نرم و ساده بیشتر لذت میبرم(البته این بیشتر سلیقه ایه)
با بررسی اینبار:انجمنای بی موردو اضافیی بود که سایت سمپاد سیتی یا سمپادی ها که یبار دیدمش بهش دچار هستن اما سمپادیا هنوز انجمناشو بی مورد نکرده و من معتقدم "که یک مرد جنگی به از صدهزار"،
احزاب جالب بود که سمپادیا نداره،یا شوراهای خاصی که نوع خاصی از مدیریتو دارن و رو محتوا و اینا نظارت دارن(البته نمیدونم تا چه حد درست عمل میکنن یا هست اما جالب بود)
زدن تاپیک به کرات دیده میشه که بسیار بی بی محوان بعضا و روش نظارت نمیشه،اسامی تاپیک ها خیلی مسخرس و عامل خزیت و بی مربوط بعضا به موضوع،"یه سوال""فلان چیز،بیا تو ضرر نمیکنی"کم مونده بشه "جون مادرت بیا تو"..اصلا جالب نبود،
اسمایلیای انجمن خیلی ضعیف هستن
کپی پیست مکرر و نزدیک بودن بحث ها و پرت شدگی از تاپیک و بحث اصلی و اسپم بی مورد زیاد بود که همه نشان دهنده ی مدیریت ضعیف بود
اینارو صرفا در یک دید کلی عنوان کردمو توش فعالیت نداشتم یا عضو نشدم که راجب بقیش نظر بدم
جالبیش اینه که قالب طوسی و قرمز سیتی برای من خیلی سادس ! از دو رنگ ساخته شده و همچین عکس مکس و اینا هم نداره (با تشکر از م.ملک پور :) )
اینجاس که رنگ و وارنگه (همیشه فکر می کنم یه مقدار شاد و شنگولیه :D)

در مورد این کنترل نشدن کاملا قبول دارم ! خیلی از انجمنا مدیر ندارن ... البته الان داره مدیر گزینی انجام میگیره
(لینک : http://www.sampadcity.com/forum/index.php/topic,49393.0.html برای اینکه نگین تو سیتی همش می گن داره انجام می گیره)
و لینک نتایج : http://www.sampadcity.com/forum/index.php/topic,49394.0.html

همه ی اینا رو قبول دارم و جالبه خود کاربرا هم بهش اشاره کردن : http://www.sampadcity.com/forum/index.php/topic,47195.0.html

ولی خب متاسفانه سیتی دارای یه سری کاربر تازه وارده که اومدن زرت و زرت تفریح کنن !! از طرفی کاربر قدیمی یا نداره یا رفته !!

ناظما هم 4 تا بودن همشون استعفا دادن :)) (نمونش خودم) - معاونت انتظامات هم نداریم :)) - قائم مقام نداریم ! مدیر هم قرنی یه بار ان می شن !! (شاهکار رو دیدن ؟؟؟! ماشاءالله رسیدگی)
با کپی پیست موافقم !
اسمایل ها اتفاقا از اینجا بیشتر و بهترن برای دیدن اسمایلی ها هم روی [بیشتر] باید کلیک شه :)

پ.ن : من حزب باد هستم ! با این طرفداریم !! خودم کلی ایراد گرفتم :O

بالا