• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مقایسه سمپادیا با سمپادسیتی

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین
پاسخ : مقایسه سمپادیا با سمپادسیتی

از ناظم سیتی انتظار همچین حرف زدنی رو میره :)
اصرار نکن زیاد :) ، اگه تیزناز خوب بود ، توی 2 ماه سایت رو جمع میکرد :) ، نه اینکه تقریبا 1 ساله که داره از مدیر شدنش میگذره ، هنوز هیچی به هیچی

سعی کنید ، سایتتون رو بسازید :)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اینجا پشت سر کسی حرف نزدیم. بچه های سیتی میدونن این تاپیک اینجا هست و هر موقع بخوان میتونن ج بدن.

کی اینجا توهین کرد؟! اون زیرشلواری ربطی به مقایسه سیتی و اینجا نداشت ولی خب توهین هم حساب نمیشد.

Selena Star

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان
شهر
البرز/کرج

درود
خوشحالم که اولین پستم در رابطه با سایتیه که عاشقشم!
تنها سایتی که بِش وابستگی شدید دارم و با هیچ نقطه ای از نت عوضش نمی کنم!
دلیلِشَم خاطراتیه که باهاش دارم!لحظات غم و شادی م با این سایت بوده و حاضرم نیستم پشت غم خوارمو خالی کنم!
قصدم کل انداختن و ... نیست!
نظر می خواید که،میگم و سوال یا اعتراضی ـَم در رابطه با پستم بود،می تونید اعلام کنید و بحث کنیم ولی "هدف" از پست دادن تو این تاپیک،کل کل نیست!
یه نکته ی دیگه:من تو سمپادیا فعالیت نداشتم و قصدم مقایسه ی سطح علمی و ... نیست فقد می خوام نظرمو راجع به سیتی بدم و شما خودتون می تونید مقایسه ش کنید با اینجا!!!
پستای قبلی رو تا James Hetfield(آخرای صفه ی قبل)خوندم و یه سری جوابا دارم برا پستای آخر تاپیک:
اولا که گفتن تو سیتی وقتی بحث دینی ای صورت می گیره همه میریزن سرشون و ...
در حالیکه اصلا این طور نیست!
من خودم اصلا آدم اهل دین و ... نیستم و اسم خودمم مسلمون نصفه نیمه می ذارم ولی تو بحثای سیتی شرکت کردم و هیچ گونه تحمیل نظر و ... ای در کار نبوده و نیست(چون همین الآنشم تو بعضی بحثا هستم) هر کس میاد نظرشو میده و بقیه حق ندارن بگن تو کافری و تو بی دینی و ... چون خدا رو شکر سطح شعور کاربرا بالاست!
موضوع دیگه ایم که مطرح شد سطح سواد کاربرا بود که در جواب باید بگم اعضای سمپاد سیتی(کاری با تازه کاراش ندارم چون نمی شناسمشون)معمولا هر کدومِشون تو یه موضوع خاصی تخصص دارن و اکثرا هم تو مباحث مربوطه شرکت می کنن!این که میگید 5 نفر بیشتر نباشن،من از کاربرای فعلی 10 نفرو مثال می زنم،شما اگه می تونید،خلافشو ثابت کنید!
سجاد حیدری==>مباحث مربوط به کامپیوتر،سیستم عامل ها و برنامه نویسی
محمد رضا عطائی==>نجوم-مباحث دینی
alone boy==>کامپیوتر و برنامه نویسی
مهدی خلیلی==>مباحث دینی
A_Lovely==>گرافیک
YΣKƬΛ_==>نانو فناوری
mohamad.ahmadi==>زیست،شیمی
P4RNI4N==>فیزیک
SADAF-A==>نجوم
paulhenry==>فیزیک،فلسفه و منطق
اینم 10 تا!خیلیای دیگه م می تونم مثال بزنم.
البته اینم در نظر بگیرید که شرسناسا رو نام بردم و الّا کلی کاربر فعال و باسواد تو زمینه های ذکر شده داریم!
خییییلیام هستن که تو اکثر زمینه ها فعالیت دارن و سطح سوادشونم خدا رو شکر قابلیت زیر سوال رفتن نداره!
پس درست به اطرافتون نگا کنید بحثای الآن و سطح عملیِ کاربرای تازه وارد رو پای سیتی نذارید!وقتی دارید مقایسه می کنید هم قدیمو ببینید و هم الآن!نباید فقد بدی ها رو دید!منم قبول دارم که قبلنای سیتی خیییییییلی بهتر از الآنشه ولی دلیل نمیشه بگید تعداد کاربرای باسوادش فلان قده!
بعد ببخشید شما تعداد کاربران عضو شده ی یه سایت رو چطور اندازه گیری می کنید؟!بگید مام بدونیم!
اینا مال پست James Hetfield بود حالا نرگس2:
مشکلتون با تاپیکایی که مثال زدید،چیه؟!
همون تاپیکای مسابقه کلی طرفدار دارن و کلی ـَم جذابن؛این که شما علاقه ای ندارید،به خودتون برمیگرده و ربطی به اون انجمن و مدیران و کاربرانش نداره!
مهراد:اسم کاربری خیلی اوقات پیش میاد که معنی خاصی برا خودِ طرف داره و اسم زیر شلواری هم نه مسخره ست و نه غیر اخلاقی و ... که پاشو می کشید وسط!بعدم این قدرت استعداد یابی تونو می رسونه که استعداد و توانایی رو تو نام کاربری می بینید!!!
پ.ن:با وضعیت سنجش شما تواناترین کاربران سایت باید اسامی se*y boy و se*y girl داشته باشن!
آقای باهوش:
همه میدونن وضعیت فعلی سمپاد سیتی بده و مث قبل نیست پس کارتون همون طور که خودتونم گفتید از رو بیکاری بوده!
حرفه ای ها کارای بی فایده نمی کنن!
مهسا:اگه منظورتون از "تاپیک راجع به مسائل ج..." همون تاپیک پرنوگرافی هستش باید بگم منم با اعضای سیتی موافقم،خیلی تاپیک مفیدیه و مطلبش از به درد بخور ترین مطالبیه که یه نوجوون باید بدونه!هر چیزی جنبه می خواد!
محمّد:پست سر کسی حرف نزدید؟!تو صفه ی آخر که در رابطه با آقای تیرناز و آقای معزی(اگه اشتباه نکنم منظورشون از مدیر اضافه ایشون بوده)حرف زدن بچه ها!معلوم نیست صفحات قبل چه خبر بوده!!!کی گفته بچه های سیتی از وجود همچین تاپیکی اطلاع دارن؟!فراموش نکنید "بچه های سیتی"،بچه های سیتی هستن نه "بچه های سمپادیا"!

شیما2

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

خب دوستان الان ما دچار مشکل فلسفی هستیم که پشت‌سر حرف زدن یعنی چی :D

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

انقد فروم و سایت های اجتماعی زیاد شدن که آدم نمی دونه کجا عضو شه، کجا عضو نشه یا کجا بهتره. من خیلی وقته تو فیس بوک هستم راضی هم هستم اما جدیدا همش برام دعوت نامه گوگل پلاس میفرستن!همه میگن اونجا بهتره!بیا گوگل پلاس!
وقتی هم که اینجا عضو شدم چندتا از دوستام گفتن بیا سمپاد سیتی من اهمیت ندادم
خلاصه این که بیخیال، خیلی اهمیت ندید کجا بهتره کجا بدتر اگه آدم به فکر این باشه که سایت های مختلف رو مقایسه کنه و بره جایی که بهتره دائما باید تو سایت های جدیدتر و بهتر عضو شه و وقتشو صرف آشنا شدن با محیط اونجا کنه. آدم وقتی به یه جایی عادت کرد نباید به بهانه های الکی ولش کنه.
من الان چند ماهه که رئیس یکی از انجمن های فروم رباتیک مشهد شدم اما تا حالا 2-3 بار بیشتر بهش سر نزدم!چون هنوز به محیطش عادت ندارم و واسم خوش آیند نیس(هدف کمی تا قسمتی پز دادن بود :D)

• لایک
امتیازات: N!ma

Selena Star

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان
شهر
البرز/کرج

به نقل از محمّد :
خب دوستان الان ما دچار مشکل فلسفی هستیم که پشت‌سر حرف زدن یعنی چی :D
پشت سر حرف زدن که مشکلی نداره موضوع "غیبت" ـه!
این که میگن مدیر فلان انجمن فلان و فلان(خصوصیات بَدِش)میشه غیبت؛غیر از اینه؟!
به نقل از robomash :
انقد فروم و سایت های اجتماعی زیاد شدن که آدم نمی دونه کجا عضو شه، کجا عضو نشه یا کجا بهتره. من خیلی وقته تو فیس بوک هستم راضی هم هستم اما جدیدا همش برام دعوت نامه گوگل پلاس میفرستن!همه میگن اونجا بهتره!بیا گوگل پلاس!
وقتی هم که اینجا عضو شدم چندتا از دوستام گفتن بیا سمپاد سیتی من اهمیت ندادم
خلاصه این که بیخیال، خیلی اهمیت ندید کجا بهتره کجا بدتر اگه آدم به فکر این باشه که سایت های مختلف رو مقایسه کنه و بره جایی که بهتره دائما باید تو سایت های جدیدتر و بهتر عضو شه و وقتشو صرف آشنا شدن با محیط اونجا کنه. آدم وقتی به یه جایی عادت کرد نباید به بهانه های الکی ولش کنه.
من الان چند ماهه که رئیس یکی از انجمن های فروم رباتیک مشهد شدم اما تا حالا 2-3 بار بیشتر بهش سر نزدم!چون هنوز به محیطش عادت ندارم و واسم خوش آیند نیس(هدف کمی تا قسمتی پز دادن بود :D)
لایک از نوع دستی ش!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

بله!

دواش من قبول کن دیگه! بیا کتب و مجلات اینجا رو ببین بعد برو کتب مجلات سیتی رو ببین! خدایی بگو کدومش بهتره؟

باو بحث هایی که توی این تاپیک های خفن هست شما دارید؟ مسابقه 1 دونه 2 دونه دیگه نه اینکه کلا مسابقه! :D

در همینجا مسابقه هست سر ارباب حلقه ها و هری پاتر ولی نه انقدر!

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

احساس می کنم این تاپیک جنبه ی کاربردی خودش رو ( خیر سرمون مقایسه در جهت ِ بهتر شدن سایت و فهمیدن نقاط ضعف ) از دست داده کاملا . الآن فقط داریم ایراد می گیریم . دوستان موضوع تاپیک " چرا از سمپاد سیتی بدتان می آید ؟ " نیست که . نتیجه شم میشه این که یه سری از سیتی پا میشن میان برای دفاع و آخرشم هیچی ! مقایسه کنید دو سایت رو . اما مقایسه ای که به یه دردی بخوره . مدیر کل اینجا اسمش فلانه ، اونجا بهمانه که مقایسه نیست .

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

چندتا اینطوری پست دادن!

بقیه چی! خود همین باعث میشه مثلا طرف بیاد تاپیک های اینجا رو ببینه و با توجه به قانون کپی رایت البته( :D) با نام بردن اون کسی که تاپیک رو از سمپادیا زده بره و در اونجا پیاده کنه!

چی گفتم! :-"

Selena Star

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان
شهر
البرز/کرج

به نقل از LEGEND :
بله!

دواش من قبول کن دیگه! بیا کتب و مجلات اینجا رو ببین بعد برو کتب مجلات سیتی رو ببین! خدایی بگو کدومش بهتره؟

باو بحث هایی که توی این تاپیک های خفن هست شما دارید؟ مسابقه 1 دونه 2 دونه دیگه نه اینکه کلا مسابقه! :D

در همینجا مسابقه هست سر ارباب حلقه ها و هری پاتر ولی نه انقدر!
هر کی هر کدومو که دلش خواست شرکت می کنه!
شاید یکی باشه که هری پاتر ـو نخونده باشه ولی بچه های بد شانسو تموم کرده و الآن دلش می خواد تو یکی از مسابقه های انجمن کتابسرا شرکت کنه ولی نمی تونه چون بچه های بد شانس ندارن!اونوقت چی؟!بده خواستن اکثریت شرایط شرکت تو مسابقه رو داشته باشن؟!
*
دوستان نظرات سلیقه ای ندید!
اونایی که میگن قالب اینجا بهتره باید بگم از نظر من قالب اونجا 100 برابر بهتر از مال اینجاست؛فونت درشت ـِش که عالیه از نظر من!
همه ی اینا بر می گرده به سلیقه ی افراد.
ممکنه آقا/خانوم X قالب اینجا رو بپسنده و Y مالِ اونجا رو!این چیزا کاملا سلیقه ای ـَن!

به نقل از SaϔnA.M :
احساس می کنم این تاپیک جنبه ی کاربردی خودش رو ( خیر سرمون مقایسه در جهت ِ بهتر شدن سایت و فهمیدن نقاط ضعف ) از دست داده کاملا . الآن فقط داریم ایراد می گیریم . دوستان موضوع تاپیک " چرا از سمپاد سیتی بدتان می آید ؟ " نیست که . نتیجه شم میشه این که یه سری از سیتی پا میشن میان برای دفاع و آخرشم هیچی ! مقایسه کنید دو سایت رو . اما مقایسه ای که به یه دردی بخوره . مدیر کل اینجا اسمش فلانه ، اونجا بهمانه که مقایسه نیست .
دقیقا!
به نقل از LEGEND :
چندتا اینطوری پست دادن!

بقیه چی! خود همین باعث میشه مثلا طرف بیاد تاپیک های اینجا رو ببینه و با توجه به قانون کپی رایت البته( :D) با نام بردن اون کسی که تاپیک رو از سمپادیا زده بره و در اونجا پیاده کنه!

چی گفتم! :-"
البته ما به برتری خودمون ایمان داریم و نیازی به تاپیکای "این جوری" نیست!
اگه قراره تاپیکی در رابطه با این دو سایت زده بشه،شرایطی که آقا/خانوم SaϔnA.M گفتن،رعایت میهش نه این که بیایم از سایت شما بد بگیم و بد بودن شما رو دلیل خوب بودن خودمون بدونیم!

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای
پاسخ

چون خانم selena star گفتن نمیخوان کل بندازن، من هم بحث رو ادامه نمیدم چون توی زندگیم یاد گرفتم با 3 نفر نباید بحث کرد :
1.آدم متعصب : چون تعصب جلوی چشماش رو گرفته و نمیتونه حقیقت رو ببینه.
2.کودک : چون حرفا و سخنان من رو با عقل کوچیک خودش میسنجه.
3.آدم نادان : چون بهتره بذاری توی عوالم خودش خوش باشه.
کسی نگفته که شما از سیتی بیاین بیرون، من بدم میاد و آزادم نظراتم رو راجع بهش بگم، اگه شما خوشتون میاد کسی جلوی شما رو نگرفته. جوابتون هم هر چی باشه دیگه به بحث ادامه نمیدم. (مواظب اون چند نفری که به عنوان باسواد نام بردین باشین که چشم نخورن یه وقت ! اصلا سواد از نگارششون میباره.)
‏------
پ.ن : با عرض معذرت از اعضای سایت که یه کم با لحن تند جواب دادم، ولی از اونجایی که من سابقه ی فعالیتم تو سیتی نسبتا زیاد بوده، میدونم اگه همون اول جواب رو ندیم عواقبش رو نمیشه جمع کرد.

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

حرف من اينه كه تاپيكاي انجمن كتاب اون‌جا، اولاً بحث به معني واقعي نيستن در حالي كه اين‌جا تاپيكاييُ داريم كه واقعاً بحث توش، تك تكِ پستاش ارزشمنده مثلاً "چرا ادبيات ايران افول كرد"؛ و به خيلي چيزاي جامع‌تري در مقايسه با "چرا اكثر انتشارات‌ها در خيابان انقلاب‌اند؟" توجه كرديم. بعدم اين‌كه كلِ ادبيات ايران و جهان خلاصه نمي‌شه توي فانتزي، و كل فانتزيم خلاصه نمي‌شه تو مسابقه! ما مسابقه‌م داريم، اما تاپيكاي بحثم داريم تو انجمن فانتزي!

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از Selena Star :
آقای باهوش:
همه میدونن وضعیت فعلی سمپاد سیتی بده و مث قبل نیست پس کارتون همون طور که خودتونم گفتید از رو بیکاری بوده!
حرفه ای ها کارای بی فایده نمی کنن!

داریم دو تا سایت رو مقایسه میکنیم ، ملاک هم حال هست نه گذشته :|
تعریف بیکاری از نظر من وقت آزاد داشتن برای انجام کاری که وظیفم نیسته صرفا جهت اطلاع !

پ.ن : گفتم که حدف تاپیک مقایسه هستش نه حل مشکلات سیتی . مقایسه میکینم ببینیم ما چه ضعف هایی داریم که برطرفش کنیم ، اگه ضعفی هم داشته یا داریم با کمال میل قبول کردیم ، نه این که بخوایم مثه بعضی ها بگیم نه ما پیغمبریم هیچ ضعفی نداریم !

yekta_

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قائمشهر
مدال المپیاد
نانو

سمپاد سیتی بهتره <D= <D= <D= <D= <D=

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین

به نقل از yekta_ :
سمپاد سیتی بهتره <D= <D= <D= <D= <D=
وقتی با افراد سوپر اسپمری مثل شما کاری ندارن باید این حرف رو بزنی :)

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از مهراد :
وقتی با افراد سوپر اسپمری مثل شما کاری ندارن باید این حرف رو بزنی :)
ایشون که بهشون میگی سوپر اسپمر،یکی از فعال ترین اعضای بخش نانو ی سایت سیتی هستن!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Selena Star :
هر کی هر کدومو که دلش خواست شرکت می کنه!
شاید یکی باشه که هری پاتر ـو نخونده باشه ولی بچه های بد شانسو تموم کرده و الآن دلش می خواد تو یکی از مسابقه های انجمن کتابسرا شرکت کنه ولی نمی تونه چون بچه های بد شانس ندارن!اونوقت چی؟!بده خواستن اکثریت شرایط شرکت تو مسابقه رو داشته باشن؟!
*
دوستان نظرات سلیقه ای ندید!
اونایی که میگن قالب اینجا بهتره باید بگم از نظر من قالب اونجا 100 برابر بهتر از مال اینجاست؛فونت درشت ـِش که عالیه از نظر من!
همه ی اینا بر می گرده به سلیقه ی افراد.
ممکنه آقا/خانوم X قالب اینجا رو بپسنده و Y مالِ اونجا رو!این چیزا کاملا سلیقه ای ـَن!
دقیقا!البته ما به برتری خودمون ایمان داریم و نیازی به تاپیکای "این جوری" نیست!
اگه قراره تاپیکی در رابطه با این دو سایت زده بشه،شرایطی که آقا/خانوم SaϔnA.M گفتن،رعایت میهش نه این که بیایم از سایت شما بد بگیم و بد بودن شما رو دلیل خوب بودن خودمون بدونیم!
چرا می پیچونی!

اگه این طوریه من 500 تا کتاب فانتزی و غیر فانتزی میگم شما تاپیکش رو بزن!

همون طور که نرگس گفت تاپیکی مث چرا ادبیات ایران افول کرد (البته چند وقت پیش زدمش مدیران از تگ در آوردن و داره خاک میخوره) صد تا بحث علمی داره که هم بچه ها نظرشون رو میگن هم چیز یاد میگیرن! نه اینکه کلش بچه مسابقه و..! بحث منطقی بکنید! شما هم اشکالی تو سایت میدونید بگید و دلیل منطقی بیارید ماهم میگیم درسته و سعی میکنیم درستش کنیم! (;

• لایک
امتیازات: N.M

Selena Star

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان
شهر
البرز/کرج
پاسخ : پاسخ

به نقل از James Hetfield :
چون خانم selena star گفتن نمیخوان کل بندازن، من هم بحث رو ادامه نمیدم چون توی زندگیم یاد گرفتم با 3 نفر نباید بحث کرد :
1.آدم متعصب : چون تعصب جلوی چشماش رو گرفته و نمیتونه حقیقت رو ببینه.
2.کودک : چون حرفا و سخنان من رو با عقل کوچیک خودش میسنجه.
3.آدم نادان : چون بهتره بذاری توی عوالم خودش خوش باشه.
کسی نگفته که شما از سیتی بیاین بیرون، من بدم میاد و آزادم نظراتم رو راجع بهش بگم، اگه شما خوشتون میاد کسی جلوی شما رو نگرفته. جوابتون هم هر چی باشه دیگه به بحث ادامه نمیدم. (مواظب اون چند نفری که به عنوان باسواد نام بردین باشین که چشم نخورن یه وقت ! اصلا سواد از نگارششون میباره.)
‏------
پ.ن : با عرض معذرت از اعضای سایت که یه کم با لحن تند جواب دادم، ولی از اونجایی که من سابقه ی فعالیتم تو سیتی نسبتا زیاد بوده، میدونم اگه همون اول جواب رو ندیم عواقبش رو نمیشه جمع کرد.
اولا کل انداختن با بحث کردن فرق داره
دوما یه آدم بی منطق هم به گزینه هاتون اضافه کنید.
سوما اگه دقت کرده باشید من نیومدم بگم سمپادسیتی از سمپادیا سره که اسم متعصب بذارید روم!کوک و نادان هم که معافیم ازش خدا رو شکر!
منم نگفتم نظرتونو نگید!ولی نظر داریم تا نظر!شمایی که میاید کور کورانه می گید سمپادسیتی سر جمع 5 تا با سواد داره،نظر درس حسابی ای ندادید!نظرات کاربران از عقل و منطق ـِشون سرچشمه میگیره؛شایدم منطق ـِتون در همین سطح ـه!
مراقب حرف زدنتون باشید!کجان مدیر انجمن که بیان بگن اینجا به کسی توهین نشده؟!
ج پ.ن:عواقب؟!نظر دادن اعضا هم عواقبی به دنبال داره؟!چه باحال!
به نقل از نرگس² :
حرف من اينه كه تاپيكاي انجمن كتاب اون‌جا، اولاً بحث به معني واقعي نيستن در حالي كه اين‌جا تاپيكاييُ داريم كه واقعاً بحث توش، تك تكِ پستاش ارزشمنده مثلاً "چرا ادبيات ايران افول كرد"؛ و به خيلي چيزاي جامع‌تري در مقايسه با "چرا اكثر انتشارات‌ها در خيابان انقلاب‌اند؟" توجه كرديم. بعدم اين‌كه كلِ ادبيات ايران و جهان خلاصه نمي‌شه توي فانتزي، و كل فانتزيم خلاصه نمي‌شه تو مسابقه! ما مسابقه‌م داريم، اما تاپيكاي بحثم داريم تو انجمن فانتزي!
البته برا کتاب خوانی گروهی کتابای کلاسیک معروف هم پیشنهاد شده و کلا همه ی درا رو پاشنه ی کتابای فانتزی نمی چرخه!بستگی به علاقه ی بچه های فعال اون انجمن داره!
در ضمن فک کنم دقت نکردید به این که من نگفتم کتابسرای سمپادسیتی بهتره یا سمپادیا!من راجع به پست دوستی که گفته بودن مسابقات زیادن و ... حرف زدم و گفتم خوبه این که امکان شرکت کاربرا تو مسابقات بیشتر میشه چون ممکنه یکی کتاب مد نظر رو نخونده باشه ولی یه کتاب دیگه خونده،میاد یه مساقبه براش میذاره و ... ینی زیاد بودن مسابقات باعث باز شدن دست کاربرا تو انتخاب می شه و بدی ئی نداره!
به نقل از جواد باهوش ™ :
داریم دو تا سایت رو مقایسه میکنیم ، ملاک هم حال هست نه گذشته :|
تعریف بیکاری از نظر من وقت آزاد داشتن برای انجام کاری که وظیفم نیسته صرفا جهت اطلاع !

پ.ن : گفتم که حدف تاپیک مقایسه هستش نه حل مشکلات سیتی . مقایسه میکینم ببینیم ما چه ضعف هایی داریم که برطرفش کنیم ، اگه ضعفی هم داشته یا داریم با کمال میل قبول کردیم ، نه این که بخوایم مثه بعضی ها بگیم نه ما پیغمبریم هیچ ضعفی نداریم !
بهله!اینم هست!!!البته می تونیم برگردیم به بخشی از حرفای آقای ابراهیم پور که فرمودن:
"
لازمه به دوست عزیزمون بگم که سایتی که در حال حاضر ، توش دارید این پست رو بخونید، در ابتدا ، با عنوان سمپادیا بود ! حوصله ی روضه خوندنش رو ندارم که از کجا اومد. اما همینقدر مرام گذاشته شد و به حرف رهبر سابق سایت همسایه توجه شد که اتحادی بین دو جریان صورت بگیره و سیتی هم به عنوان جدیدی بیاد. ( که البته تاب نگه داشتن اتحاد ظاهری اش را هم نداشتند ! ) سمپادیا دات ارگ ، عنوان سابق سیتی بود. جزو دامنه های شخصی بنده. تاحالاش هم بارها تلاش کردن که بگیرنش. از تلاش خودشون گرفته ، تا فرستادن واسطه و تلاش برای خر کردن ما با عنوان لیست یوزر های سمپادیا و تاسیس پایگاه آپلود برای سیتی و دشمنی با سمپادیا و غیره و ذالک که برای کسب اطلاعات بیشتر ، به همان ها مراجعه شود...
بی پرده بگم. وصل بودن دامنه های سمپادیا به سیتی ، تیکه از سمپادیا شاید باشه که اینجاست. که باید باشه. ( یاد جان پیچ های ولدمرد افتادم تو هری پاتر 7 ! - نمیدونم چرا ! ) یک جورایی معنی و مفهومی داره که این تاپیک رو هم برای همون زدید. معنایی که با یک عینک کج بهش نگاه کردین. نوشتنش ، مثنوی هفتاد من کاغذه. سمپادیا ، چه بخواد و چه نخواد ، اگر عمیقا بررسی بشه ، کوچک تر از این حرف هاست! حتی در مسائل ابتدایی اش هم که دامنه اش باشد. هرچند این مفهوم ، آنی به ذهنم آمد ، اما برای به سکوت واداشتن مفید است !"
پ.ن:به دو خط آخرش توجه شه بیشتر!
اگه بحث تون مقایسه و پیدا کردن مشکلات و رفع ِشون بوده لطف کنید یه نگا به نظرات دوستان بندازید!از قبیل وسط کشیدن نام کاربری آقای تیرناز و تعداد افراد باسواد سیتی!(اینا رو فقد و فقد تو دو صفه ی آخر دیدم خدا می دونه صفحات قبلش چه خبر بوده!!!)

به نقل از LEGEND :
چرا می پیچونی!

اگه این طوریه من 500 تا کتاب فانتزی و غیر فانتزی میگم شما تاپیکش رو بزن!

همون طور که نرگس گفت تاپیکی مث چرا ادبیات ایران افول کرد (البته چند وقت پیش زدمش مدیران از تگ در آوردن و داره خاک میخوره) صد تا بحث علمی داره که هم بچه ها نظرشون رو میگن هم چیز یاد میگیرن! نه اینکه کلش بچه مسابقه و..! بحث منطقی بکنید! شما هم اشکالی تو سایت میدونید بگید و دلیل منطقی بیارید ماهم میگیم درسته و سعی میکنیم درستش کنیم! (;
پیچوندن نداره!شاید شما تا به حال تو شرایطی قرار نگرفته باشید که امکان شرکت تو برنامه ای که مورد علاقه تونه،ازتون سلب بشه ولی من قرار گرفته م و می تونم باز گذاشتن دست تو انتخاب رو درک کنم و همچنین اهمیت ـِشو!

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

صحنه جنگه؟! :-" كـَل كه نداريم...

+
البته برا کتاب خوانی گروهی کتابای کلاسیک معروف هم پیشنهاد شده و کلا همه ی درا رو پاشنه ی کتابای فانتزی نمی چرخه!بستگی به علاقه ی بچه های فعال اون انجمن داره!
در ضمن فک کنم دقت نکردید به این که من نگفتم کتابسرای سمپادسیتی بهتره یا سمپادیا!من راجع به پست دوستی که گفته بودن مسابقات زیادن و ... حرف زدم و گفتم خوبه این که امکان شرکت کاربرا تو مسابقات بیشتر میشه چون ممکنه یکی کتاب مد نظر رو نخونده باشه ولی یه کتاب دیگه خونده،میاد یه مساقبه براش میذاره و ... ینی زیاد بودن مسابقات باعث باز شدن دست کاربرا تو انتخاب می شه و بدی ئی نداره!
خب منم قصدم اين بود كه مشكل كتابسراي سيتي، از نظر خودمُ بگم! :-??
خب من مي‌گم اين مسابقه، باري براي كاربرا نداره. ته‌ِش، چيز ارزشمندي نمي‌ده! :-?? اين "چيز" ارزشمندُ با بحثاي درست مي‌شه به دست آورد.

@ سلنا استار: با شما نبودم. با كسي بودم كه به‌ِش - هم دادم.

بالا